Článek

Zindulkovi tady chybí moře!

 
Nevydrží na jednom místě! Stanislav Zindulka (84) je stejný neposeda jako jeho pošťák Pumplmě z právě reprízovaného seriálu Vlak dětství a naděje.
09.08.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (40 článků)
Podobné články

Polonahá Dáša Zázvůrková v novém klipu: Připomněla Zindulkovi gestapo i koncentrák!

 
K 75. výročí od atentátu na Heydricha se zpěvačka Dáša Zázvůrková (35) rozhodla vzdát hold všem parašutistům a lidem kolem nich. O této těžké době natočila videoklip, do kterého zatáhla nejen malé holčičky, ale i Stanislava Zindulku (84).
25.04.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (40 článků)

Trápí vás zácpy, tunel Blanka nebo Opencard? Čtěte, jak se dají problémy Pražanů minimalizovat

 
Praha patří mezi nejbohatší regiony Evropy, ale v jejích ulicích to vidět není. Ulice jsou plné děr, leckde chybí asfalt i několik let. Chybí desítky kilometrů chodníků, na okraji Prahy chybí školky i školy, na sídlištích a konečných metra chybí parkovací domy, aby lidé nezajížděli do centra autem. Kde na to vzít? Čtěte rozhovor s šéfem Hnutí pro Prahu Zbyňkem Passerem.
06.08.2014 18:25 |

podobné články

Obnovení Faith No More hrají 17. srpna v Praze

 
Slavná skupina Faith No More se nedávno vrátila ke koncertování. Po několika evropských štacích se ke konci léta dočkají i čeští fanoušci. Na svých internetových stránkách Faith No More oznámili, že 17. srpna zahrají v Tesla aréně v Praze.
27.05.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (79 článků)

Foto - Dovolená (Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře)

 
MODERATORKA || MISS ACADEMIA || FOTOMODELKA || ORIENT || SAXOFON || OSTATNÍ • Egypt - Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře (2009) Fotografie z dovolené - Hotel Hilton Nuweiba v Egyptě, Mrtvé moře, Jeruzalém - Staré město, výhled z Olivové (Olivecké) hory, Skalní dóm (Omarova mešita) - nejstarší mešita na světě, Zeď nářků - pozůstatek Šalamounova chrámu (detail i na přání ve Zdi), Via Dolorosa (Křížová cesta)se zastaveními (i místo, kde Ježíš údajně otiskl svou dlaň), chrámu Božího hrobu na Golgotě s hrobkou Ježíše Krista, Getsemanská zahrada (místo, kde byl Ježíš zrazen Jidášem) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.07.2009 09:15 |

podobné články

Rybář vylovil z moře stokilovou želvu, vracet ji muselo několik mužů

 
Rybář z provincie Fu-ťien na východě Číny z moře vytáhl 100 kilogramů vážící mořskou želvu. Byla tak mohutná, že ji zpátky do moře muselo vracet pět dospělých mužů.
02.08.2011 15:05 |

podobné články

Velryby odtáhly jachtu i s posádkou na otevřené moře

 
Na poslední vyjížďku na moře zřejmě Glenn Wilson a Nerida Higginsová z australského Queenslandu nikdy nezapomenou. Kotevní lano jejich jachty totiž chytili do tlamy dva keporkaci a loď odtáhli tři kilometry daleko na širé moře.
12.10.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Glenn Wilson (1 článek)

Další dárek od tsunami. Moře vyplavilo Harley-Davidson

 
Moře stále vyplavuje věci, které si "zapůjčilo“ při loňské tsunami. Tentokrát se na pláži v kanadské Britské Kolumbii našel nákladní kontejner, ve kterém byla motorka Harley-Davidson z Japonska. Na moře se mohl dostat podle agentury AFP při loňské tsunami.
01.05.2012 08:35 |

podobné články

Slavné krásky u moře: Kam jezdí světové hvězdy nejčastěji?

 
Šumění moře, sluníčko, bar na pláži, rozjíždí se beach party... Světové celebrity si rozhodně nenechají ujít žhavé letní radovánky u moře. Kde byste na slavné hvězdy narazili nejčastěji?
07.07.2012 08:05 |

podobné články

Záhada v Chorvatsku: Tritonovy krvavé slzy? Ve Splitu zrudlo moře!

 
Davy Čechů míří každoročně do Chorvatska, užít si svou letní dovolenou. Až to někdy u chorvatského moře vypadá, jako v létě u "Mácháče". A nikoho to už vlastně ani nepřekvapí. Jenže tentokrát místní zažili něco, co nepamatují. Probudili se a moře bylo rudé!
15.05.2013 22:35 |

podobné články

Jedete do Chorvatska? Máme SEZNAM 50 nejlevnějších hotelů hned u moře

 
Češi Chorvatsko prostě milují. Krásné moře, čisté pláže a ceny, které se dají přežít. Připravili jsme pro vás seznam 50 nejlevnějších hotelů hned u moře.
17.05.2013 12:05 |

podobné články

Co ti lidé už nevymyslí: Jeden britský pivovar chystá pivo z ústřic, bude chutnat jako moře?

 
Kdo jste někdy jedli ústřice, víte, že to chutná jako "moře":http://www.extra.cz/tema/more samo, obsah jódu a lehká slanost vyvolávají pocit, že jste právě na dovolené, naloženi celý den ve vlnách. A pokud vám vzpomínky vyvolané talířem ústřic přijdou příliš drahé, můžete se vrátit do letních časů pomocí piva.
28.10.2013 13:15 |

podobné články

Gigantická vlna málem vcucla fotografa do moře

 
O víkendu zasáhly Velkou Británii bouře a jejich sílu nechtěně poznal na vlastní kůži i fotograf Keith Morris. Ve velšském pobřežním městě Aberystwyth fotil na promenádě lidi pozorující rozbouřené moře, a protože stál zády k vodě, nevšiml si obrovské vlny, která ho srazila k zemi a zničila jeho drahý fotoaparát. Moc toho však nelituje, jak totiž sám uvedl, stát o kousek blíž k zábradlí, vlna by ho vcucla do moře.
06.11.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Keith Morris (1 článek)

Mizí Mrtvé moře! Zachrání ho 180 kilometrů trubek

 
Po 11 letech jednání o možnostech záchrany Mrtvého moře, jehož hladina nezadržitelně klesá, se nyní k jeho záchraně spojily Izrael, Jordánsko a palestinská samospráva. Jejich zástupci podepsali dohodu o společném projektu, který má ochránit Mrtvé moře před vysycháním.
10.12.2013 22:40 |

podobné články

Labradora vtáhlo rozbouřené moře, vyděšeného ho našli na skále

 
Dobrovolníci z organizace RNLI (Royal National Lifeboat Institution) sídlící v britském Happisburghu zachránili psa, kterého z břehu odneslo rozbouřené moře. Fenka labradora byla přitom se svou majitelkou na běžné procházce po pobřeží, když ji překvapila větší vlna, která ji spláchla a odtáhla směrem do moře.
29.12.2013 07:13 |

podobné články

Nejstarší vzkaz v láhvi: Moře ho hýčkalo 101 let. Víme, co na něm bylo!

 
Rybář z německého Kielu v březnu vylovil z vod Baltského moře vzkaz v láhvi. A rozhodl se ho doručit. Jenže při bližším studiu se zjistilo, že odesílatel jej do moře vhodil před 101 roky a sám už nežije. Muzeologům z Hamburku se podařilo vypátrat alespoň jeho vnučku.
09.04.2014 10:00 |

podobné články

Vykopejte moře mezi demokratickou Evropou a Ruskem, žádají lidé v petici

 
Na serveru Petice24.com se objevila výzva na vyhloubení Východoevropského moře, které by oddělilo demokratickou Evropu od Ruska. Rozsáhlý kanál by měl spojovat Černé a Barentsovo moře.
12.05.2014 17:05 |

podobné články

Kim Čong-un dál střílí rakety do moře

 
Další severokorejská raketa dopadla do moře. Komunistický režim tak pokračuje v sérii zkoušek raket s krátkým doletem. Poslední raketa, která uletěla 500 kilometrů a spadla do moře vypálil režim v předvečer 61. výročí konce Korejské války.
26.07.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1097 článků)

Odvážlivec chtěl přeběhnout moře v bublině, potřeboval záchranu

 
Americký maratónský běžec neuspěl při svém bizarním pokusu, kdy chtěl překonat moře mezi Floridou a Bermudami v nafukovací bublině poháněné vlastním během. Jak informovala agentura AFP, z bubliny i moře ho museli zcela vyčerpaného vytáhnout záchranáři.
06.10.2014 07:00 |

podobné články

Ztracené letadlo AirAsia se zřejmě zřítilo do moře

 
Pohřešované letadlo společnosti Indonesia AirAsia, které se ztratilo v neděli ráno místního času, se pravděpodobně zřítilo do moře. Poblíž ostrova Nagka byly na hladině moře objeveny neidentifikované předměty, na dalším místě zároveň vrtulník objevil olejové skvrny. Letoun měl na palubě 162 lidí, z toho 17 dětí. 
29.12.2014 08:41 |

podobné články