Článek

Zindulkovi tady chybí moře!

 
Nevydrží na jednom místě! Stanislav Zindulka (84) je stejný neposeda jako jeho pošťák Pumplmě z právě reprízovaného seriálu Vlak dětství a naděje.
09.08.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (45 článků)
Podobné články

Polonahá Dáša Zázvůrková v novém klipu: Připomněla Zindulkovi gestapo i koncentrák!

 
K 75. výročí od atentátu na Heydricha se zpěvačka Dáša Zázvůrková (35) rozhodla vzdát hold všem parašutistům a lidem kolem nich. O této těžké době natočila videoklip, do kterého zatáhla nejen malé holčičky, ale i Stanislava Zindulku (84).
25.04.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (45 článků)

Náhrada za Třísku? „Slyšel jsem, že se o mě mluví!"

 
Už je to týden, co Jan Tříska (†80) podlehl vážným zraněním po pádu z Karlova mostu! Produkce filmu Na střeše, který měl začít natáčet pod taktovkou režiséra Jiřího Mádla (30), mezi tím intenzivně hledá herce, který by Třísku v hlavní roli nahradil. Podle deníku Aha! se nejvíce mluví o Stanislavu Zindulkovi (85).
02.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (398 článků) , Jan Tříska (221 článků) , Stanislav Zindulka (45 článků) , Stanislav Tříska (3 články)

Dáma a Král: »Padělali« obraz za čtvrt miliardy korun!

 
Padělek obrazu, který má hodnotu desítek milionů korun! Ten museli nechat udělat kvůli Matěji Hádkovi (42) a Stanislave Zindulkovi (85). Hvězdy seriálu Dáma a Král by jinak neměly s čím hrát.
26.02.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (45 článků)

Řecký Karibik: Syvota? Moře klidu, moře písku i moře pohody!

 
Nádherné písečné pláže. Poklidná atmosféra. Tradiční řecká kuchyně. Příjemné klima. Výhledy na okolní ostrůvky. Pokud si přesně tak představujete ingredience k vytvoření ideální letní dovolené, bude se vám v Syvotě, kterou omývá Jónské moře, líbit. Mimochodem, často je toto místo nazýváno Řecký Karibik.
21.03.2018 18:55 |

podobné články

Trápí vás zácpy, tunel Blanka nebo Opencard? Čtěte, jak se dají problémy Pražanů minimalizovat

 
Praha patří mezi nejbohatší regiony Evropy, ale v jejích ulicích to vidět není. Ulice jsou plné děr, leckde chybí asfalt i několik let. Chybí desítky kilometrů chodníků, na okraji Prahy chybí školky i školy, na sídlištích a konečných metra chybí parkovací domy, aby lidé nezajížděli do centra autem. Kde na to vzít? Čtěte rozhovor s šéfem Hnutí pro Prahu Zbyňkem Passerem.
06.08.2014 18:25 |

podobné články

Obnovení Faith No More hrají 17. srpna v Praze

 
Slavná skupina Faith No More se nedávno vrátila ke koncertování. Po několika evropských štacích se ke konci léta dočkají i čeští fanoušci. Na svých internetových stránkách Faith No More oznámili, že 17. srpna zahrají v Tesla aréně v Praze.
27.05.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Foto - Dovolená (Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře)

 
MODERATORKA || MISS ACADEMIA || FOTOMODELKA || ORIENT || SAXOFON || OSTATNÍ • Egypt - Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře (2009) Fotografie z dovolené - Hotel Hilton Nuweiba v Egyptě, Mrtvé moře, Jeruzalém - Staré město, výhled z Olivové (Olivecké) hory, Skalní dóm (Omarova mešita) - nejstarší mešita na světě, Zeď nářků - pozůstatek Šalamounova chrámu (detail i na přání ve Zdi), Via Dolorosa (Křížová cesta)se zastaveními (i místo, kde Ježíš údajně otiskl svou dlaň), chrámu Božího hrobu na Golgotě s hrobkou Ježíše Krista, Getsemanská zahrada (místo, kde byl Ježíš zrazen Jidášem) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.07.2009 09:15 |

podobné články

Rybář vylovil z moře stokilovou želvu, vracet ji muselo několik mužů

 
Rybář z provincie Fu-ťien na východě Číny z moře vytáhl 100 kilogramů vážící mořskou želvu. Byla tak mohutná, že ji zpátky do moře muselo vracet pět dospělých mužů.
02.08.2011 15:05 |

podobné články

Velryby odtáhly jachtu i s posádkou na otevřené moře

 
Na poslední vyjížďku na moře zřejmě Glenn Wilson a Nerida Higginsová z australského Queenslandu nikdy nezapomenou. Kotevní lano jejich jachty totiž chytili do tlamy dva keporkaci a loď odtáhli tři kilometry daleko na širé moře.
12.10.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Glenn Wilson (1 článek)

Další dárek od tsunami. Moře vyplavilo Harley-Davidson

 
Moře stále vyplavuje věci, které si "zapůjčilo“ při loňské tsunami. Tentokrát se na pláži v kanadské Britské Kolumbii našel nákladní kontejner, ve kterém byla motorka Harley-Davidson z Japonska. Na moře se mohl dostat podle agentury AFP při loňské tsunami.
01.05.2012 08:35 |

podobné články

Slavné krásky u moře: Kam jezdí světové hvězdy nejčastěji?

 
Šumění moře, sluníčko, bar na pláži, rozjíždí se beach party... Světové celebrity si rozhodně nenechají ujít žhavé letní radovánky u moře. Kde byste na slavné hvězdy narazili nejčastěji?
07.07.2012 08:05 |

podobné články

Záhada v Chorvatsku: Tritonovy krvavé slzy? Ve Splitu zrudlo moře!

 
Davy Čechů míří každoročně do Chorvatska, užít si svou letní dovolenou. Až to někdy u chorvatského moře vypadá, jako v létě u "Mácháče". A nikoho to už vlastně ani nepřekvapí. Jenže tentokrát místní zažili něco, co nepamatují. Probudili se a moře bylo rudé!
15.05.2013 22:35 |

podobné články

Jedete do Chorvatska? Máme SEZNAM 50 nejlevnějších hotelů hned u moře

 
Češi Chorvatsko prostě milují. Krásné moře, čisté pláže a ceny, které se dají přežít. Připravili jsme pro vás seznam 50 nejlevnějších hotelů hned u moře.
17.05.2013 12:05 |

podobné články

Co ti lidé už nevymyslí: Jeden britský pivovar chystá pivo z ústřic, bude chutnat jako moře?

 
Kdo jste někdy jedli ústřice, víte, že to chutná jako "moře":http://www.extra.cz/tema/more samo, obsah jódu a lehká slanost vyvolávají pocit, že jste právě na dovolené, naloženi celý den ve vlnách. A pokud vám vzpomínky vyvolané talířem ústřic přijdou příliš drahé, můžete se vrátit do letních časů pomocí piva.
28.10.2013 13:15 |

podobné články

Gigantická vlna málem vcucla fotografa do moře

 
O víkendu zasáhly Velkou Británii bouře a jejich sílu nechtěně poznal na vlastní kůži i fotograf Keith Morris. Ve velšském pobřežním městě Aberystwyth fotil na promenádě lidi pozorující rozbouřené moře, a protože stál zády k vodě, nevšiml si obrovské vlny, která ho srazila k zemi a zničila jeho drahý fotoaparát. Moc toho však nelituje, jak totiž sám uvedl, stát o kousek blíž k zábradlí, vlna by ho vcucla do moře.
06.11.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Keith Morris (1 článek)

Mizí Mrtvé moře! Zachrání ho 180 kilometrů trubek

 
Po 11 letech jednání o možnostech záchrany Mrtvého moře, jehož hladina nezadržitelně klesá, se nyní k jeho záchraně spojily Izrael, Jordánsko a palestinská samospráva. Jejich zástupci podepsali dohodu o společném projektu, který má ochránit Mrtvé moře před vysycháním.
10.12.2013 22:40 |

podobné články

Labradora vtáhlo rozbouřené moře, vyděšeného ho našli na skále

 
Dobrovolníci z organizace RNLI (Royal National Lifeboat Institution) sídlící v britském Happisburghu zachránili psa, kterého z břehu odneslo rozbouřené moře. Fenka labradora byla přitom se svou majitelkou na běžné procházce po pobřeží, když ji překvapila větší vlna, která ji spláchla a odtáhla směrem do moře.
29.12.2013 07:13 |

podobné články

Nejstarší vzkaz v láhvi: Moře ho hýčkalo 101 let. Víme, co na něm bylo!

 
Rybář z německého Kielu v březnu vylovil z vod Baltského moře vzkaz v láhvi. A rozhodl se ho doručit. Jenže při bližším studiu se zjistilo, že odesílatel jej do moře vhodil před 101 roky a sám už nežije. Muzeologům z Hamburku se podařilo vypátrat alespoň jeho vnučku.
09.04.2014 10:00 |

podobné články

Vykopejte moře mezi demokratickou Evropou a Ruskem, žádají lidé v petici

 
Na serveru Petice24.com se objevila výzva na vyhloubení Východoevropského moře, které by oddělilo demokratickou Evropu od Ruska. Rozsáhlý kanál by měl spojovat Černé a Barentsovo moře.
12.05.2014 17:05 |

podobné články