Židlický ukočnil střelecký půst: Dvěma góly sestřelil New Jersey

Český obránce Marek Židlický přispěl dvěma góly k vítězství NY Islanders 4:0 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Osmatřicetiletý veterán zároveň přerušil 25 zápasů trvající gólový půst, když se trefil poprvé od zahajovacího utkání letošního ročníku.
14.12.2015 10:55 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Židlický neodvrátil dvěma góly další prohru Ďáblů

Obránce Marek Židlický zastínil v NHL útočníky New Jersey, vstřelil dvě branky Torontu, jenže porážku 2:4 neodvrátil. Domácí hokejisté zápas otočili třemi góly během první desetiminutovky ve třetí třetině. Židlický byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu, ale Devils nevyhráli už popáté za sebou.
05.03.2013 08:35 |

Jágr dvakrát asistoval a Eliáš dva góly dal, New Jersey přesto prohrálo

Hokejisté New Jersey prohráli v utkání na baseballovém Yankee Stadium s New Yorkem Rangers 3:7. Devils nepomohly ani dva góly Patrika Eliáše a dvě přihrávky Jaromíra Jágra. Duel, jenž deseti góly vyrovnal střelecký rekord NHL v zápasech pod širým nebem, sledovalo 50.105 diváků.
27.01.2014 09:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2249 článků) , Patrik Eliáš (245 článků)

Židlický se v posledním zápase sezony blýskl dvěma góly, dvě asistence má Jágr

14.04.2014 08:50 |

Židlický dal dva góly, Ďáblové z New Jersey přesto prohráli v Torontu

Marek Židlický bojoval jako lev a Torontu dal dva góly, jeho New Jersy ale i tak prohrálo na ledě Maple Leafs 2:4. Premiéru v NHL má za sebou mladý útočník Tampy Bay Ondřej Palát, který si v zápase s Pittsburghem rovnou připsal asistenci.
05.03.2013 07:15 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Jágr a Židlický přispěli k první výhře Devils, Tlustý dal 2 góly

Hokejisté New Jersey porazili v sobotním utkání NHL New York Rangers 4:0 a na osmý pokus se tak dočkali premiérového vítězství v letošní sezoně. Na dva góly přihráli Jaromír Jágr a Marek Židlický, jednu asistenci si připsal Rostislav Olesz, Patrik Eliáš kvůli chřipce nenastoupil.
20.10.2013 10:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2249 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Rostislav Olesz (15 článků)

New Jersey srovnalo sérii s NY Rangers, Židlický se na obratu podílel asistencí

Hokejisté New Jersey Devils vyrovnali stav finálové série Východní konference Stanley Cupu na 1:1, když na ledě New Yorku Rangers vyhráli 3:2. Obránce Marek Židlický se na vítězství podílel jednou asistencí.
17.05.2012 07:05 |

New Jersey vyrovnalo s Rangers krok, Židlický jednou asistoval

Hokejisté New Jersey zvítězili ve druhém utkání finále Východní konference NHL 3:2 na ledě New Yorku Rangers a vyrovnali stav série na 1:1. Jednou asistencí se na úspěchu Devils podílel Marek Židlický, po jehož přihrávce otevřel skóre zápasu Ilja Kovalčuk.
17.05.2012 12:15 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Ilja Kovalčuk (31 článků)

Obránce Židlický by mohl být vyměněn do New Jersey

Pětatřicetiletý mistr světa z Vídně 2005 Marek Židlický by se v nejbližší době mohl přesunout v rámci NHL z týmu Minnesota Wild do New Jersey Devils.
15.02.2012 17:10 |

Hokejový obránce Židlický byl vyměněn do New Jersey Devils

Český hokejový reprezentant a mistr světa z Vídně roku 2005 Marek Židlický byl v pátek vyměněn z Minnesoty Wild do New Jersey Devils, které za něj obětovalo hned tři hráče a pozici v druhém kole draftu letošního roku. Informují o tom oficiální stránky NHL.
25.02.2012 08:35 |

Židlický trefil v závěru výhru New Jersey

Český obránce Marek Židlický vstřelil vítězný gól New Jersey a ledě NY Islanders (2:1), když v 59. minutě zakončil vítězný obrat.
11.03.2012 08:15 |

Obránce Židlický bude pokračovat v New Jersey Devils

Obránce Marek Židlický podepsal v NHL novou roční smlouvu s New Jersey Devils. Oznámilo to vedení klubu, v němž bude český hokejista nadále působit s krajanem Patrikem Eliášem. Podrobnosti o kontraktu funkcionáři nezveřejnili.
10.07.2013 23:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Ďáblové z New Jersey zvládli veledůležitou bitvu! Židlický asistoval, Eliáš nedohrál

Obránce Marek Židlický přihrál v pátečním utkání NHL na vítězný gól New Jersey, kteří v přímém souboji o postup do play off porazili Washington 2:1.
05.04.2014 08:55 |

Židlický dal dva góly, New Jersey přesto prohrálo

Hokejistům New Jersey nestačily v pátečním utkání NHL dvě branky Marka Židlického a na vlastním ledě podlehli Chicagu 3:5. Český obránce, který byl vyhlášen druhou hvězdou utkání, v rozmezí 48. až 54. minuty dvěma rychlými zásahy snížil na rozdíl jedné branky, jenže v čase 58:32 pečetil výhru hostů svým třetím gólem v zápase Patrick Sharp.
04.01.2014 10:00 |

New Jersey zakončilo sezónu výhrou nad Bostonem

Deseti zápasy skončila v noci na pondělí základní část hokejové NHL. V posledním utkání New Jersey v sezoně se blýskl obránce Marek Židlický, který dvěma góly přispěl k výhře 3:2 nad nejlepším týmem ligy a vítězem Prezidentovy trofeje Bostonem. Dvě přihrávky zaznamenal Jaromír Jágr, na jeden gól přihrál Patrik Eliáš.
14.04.2014 08:55 |

Talent Hertl zazářil v přípravě, dvěma góly pomohl San Jose k výhře

Český hokejový talent Tomáš Hertl zazářil v dresu San Jose v úterním přípravném utkání proti Vancouveru a dvěma góly se podílel na vysokém vítězství 5:0. Trefil se i obránce Marek Židlický, který pomohl k výhře New Jersey na ledě Philadelphie 2:1.
25.09.2013 09:25 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Tomáš Marek (62 článků) , Tomáš Marek (62 článků)

Rosický zabodoval. Prolomil svůj střelecký půst v anglické lize dvěma góly

Záložník Tomáš Rosický při svém pátém ligovém startu za Arsenal v sezoně rozhodl ve 32. kole dvěma góly o vítězství 2:1 na hřišti fotbalistů West Bromwiche. Český reprezentační kapitán se v Premier League trefil poprvé od loňského února.
06.04.2013 19:35 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (566 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Jágr, Židlický, Eliáš režírovali výhru New Jersey

Zejména díky Jaromíru Jágrovi, Patriku Eliášovi a Marku Židlickému zvítězili hokejisté New Jersey ve středečním utkání NHL na ledě Anaheimu 4:3 v prodloužení. Trojice českých hokejistů posbírala v souboji s nejlepším týmem celé soutěže dohromady pět bodů za dva góly a tři asistence.
21.11.2013 11:12 |

Ďábel Sýkora řádil jako ďas. Dvěma góly sestřelil Buffalo

Český útočník Petr Sýkora přispěl dvěma góly k výhře New Jersey nad Buffalem 3:1, trefil se i David Krejčí, jehož Boston zvítězil na ledě Phoenixu 2:1 po prodloužení.
29.12.2011 07:35 |

Osobnosti: Petr Sýkora (97 článků) , Petr Sýkora (97 článků) , David Krejčí (200 článků)