Židlického skvělá premiéra. Rozhodl gólem v prodloužení

Lepší start v novém týmu si český hokejový obránce Marek Židlický nemohl přát. Ve svém prvním zápase v dresu Detroitu rozhodl brankou v prodloužení o vítězství 2:1 nad New York Rangers.
05.03.2015 11:26 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Parádní hokejový moment předvedl fanouškům v utkání s New Jersey Devils český gólman Michal Neuvirth. Skvělým zákrokem lapačkou vychytal jasný gól Marka Židlického.
26.01.2013 16:50 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Hokejistům New Jersey nestačily ani dvě branky Marka Židlického a na vlastním ledě podlehli Chicagu 3:5.
04.01.2014 06:50 |

Kdo nahradí Poláka? Kouč Růžička chce Židlického. Ten mu však už jednou řekl ne

Kouč českých hokejistů Vladimír Růžička se po zranění Romana Poláka chystá zařadit na mistrovství světa na soupisku Michala Jordána a nominovat ještě dalšího obránce. Zatím ale není jasné, na koho padne volba. Stavitelé národního týmu znovu oslovili i Marka Židlického z New Jersey, jehož se před 2 týdny Růžičkovi nepodařilo přesvědčit.
10.05.2014 19:40 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Vladimír Růžička (313 článků) , Vladimír Růžička (309 článků) , Roman Polák (30 článků) , Michal Jordán (4 články)

Michálek se vrátil po zranění a gólem pomohl k výhře Ottawy

Útočník Milan Michálek ozdobil v pátečním utkání NHL svůj návrat po zranění jedním gólem, kterým přispěl k výhře hokejistů Ottawy 2:0 na ledě New Jersey. Michálek, jenž po operaci kolena chyběl týmu více než měsíc, využil srážky obránců Marka Židlického s Henrikem Tallinderem a rychlý kontr zakončil po spolupráci s Danielem Alfredssonem trefou do odkryté branky.
13.04.2013 11:25 |

Osobnosti: Daniel Alfredsson (12 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Milan Michálek (120 článků)

NHL: Voráček zařídil gólem v prodloužení výhru Columbusu

Český hokejový útočník Jakub Voráček zařídil v pátečním utkání NHL gólem v prodloužení vítězství Columbusu nad Ottawou 4:3.
01.01.2011 08:35 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků)

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Jágr rozhodl prodloužení ve Winnipegu

Jaromír Jágr šestnáctým gólem sezony rozhodl prodloužení ve Winnipegu a Philadelphia jeho zásluhou porazila Jets 5:4.
22.02.2012 08:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků)

Židlický rozhodl v prodloužení, JÁGR PŘEDSTIHL Lemieuxe

12.01.2014 07:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Židlický rozhodl prodloužení, Jágr předstihl Lemieuxe

Český obránce Marek Židlický rozhodl v sobotním utkání NHL gólem v prodloužení o výhře New Jersey 2:1 nad Floridou a stal se první hvězdou zápasu. U vítězné branky mu asistoval Jaromír Jágr, který si tím připsal 1724. bod v soutěži a v historické tabulce produktivity NHL se osamostatnil na sedmé příčce od svého bývalého mentora Maria Lemieuxe.
12.01.2014 09:40 |

Konečně! Voráček svým prvním letošním gólem rozhodl prodloužení

Český útočník Jakub Voráček ukončil svůj letošní gólový půst, když na ledě Caroliny rozhodl o výhře Philadelphie v prodloužení. Vítěznou branku zaznamenal také David Krejčí, který překonal českého brankáře Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství nad Detroitem.
15.11.2015 11:01 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků) , Petr Mrázek (96 článků)

Souboj českých gólmanů rozhodl střelou v prodloužení Voráček

V zápase Philadelphie s Detroitem proti sobě v bránách nastoupili čeští gólmani Michal Neuvirth a Petr Mrázek. Vyrovnané utkání nakonec ve prospěch Philadelphie rozhodl gólem v prodloužení na 4:3 Jakub Voráček, který si za to odnesl ocenění první hvězda zápasu.
03.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , Michal Neuvirth (109 článků) , Petr Mrázek (96 článků)

Jágr se konečně trefil! Palát rozhodl zápas v prodloužení

Šest zápasů trvalo Jaromíru Jágrovi, než se dočkal premiérové trefy v sezoně, jeho Devils ale nakonec prohráli doma s New Yorkem Rangers v prodloužení 3:4. Tampa Bay děkuje za vítězství Ondřejovi Palátovi, který zápas v Calgary rozhodl v prodloužení.
22.10.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Židlický dal dva góly, New Jersey přesto prohrálo

Hokejistům New Jersey nestačily v pátečním utkání NHL dvě branky Marka Židlického a na vlastním ledě podlehli Chicagu 3:5. Český obránce, který byl vyhlášen druhou hvězdou utkání, v rozmezí 48. až 54. minuty dvěma rychlými zásahy snížil na rozdíl jedné branky, jenže v čase 58:32 pečetil výhru hostů svým třetím gólem v zápase Patrick Sharp.
04.01.2014 10:00 |

Novák přispěl gólem k vítězství Dynama Moskva v play off KHL

V play off KHL se v zápase Dynama Moskva s Dinamem Minsk trefil za domácí Filip Novák a díky němu dovedl moskevský celek duel do prodloužení, tam rozhodl utkání gólem jeho spoluhráč Gorochov.
29.02.2012 20:10 |

Osobnosti: Filip Novák (31 článků) , Filip Novák (31 článků) , Filip Novák (31 článků)

Gretzkého překonám! I kdybych měl hrát do sedmdesáti, vtipkoval Jágr

V dobré náladě hodnotil český hokejový útočník Jaromír Jágr z New Jersey překonání bývalého parťáka Maria Lemieuxe v historické tabulce produktivity NHL. Jeho přihrávka na Marka Židlického po buly, kterou vyhrál Travis Zajac, vedla k vítězné trefě v utkání s Floridou (2:1 v prodloužení).
12.01.2014 14:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Jágr překonal Lemieuxe a v dobré náladě se chystal na Gretzkého

V dobré náladě hodnotil český hokejový útočník Jaromír Jágr  z New Jersey překonání bývalého parťáka Maria Lemieuxe v historické tabulce produktivity NHL. Jeho přihrávka na Marka Židlického po buly, kterou vyhrál Travis Zajac, vedla k vítězné trefě v utkání s Floridou (2:1 v prodloužení). Jednačtyřicetiletý kladenský odchovanec se osamostatnil na sedmém místě pořadí a pak si na oko brousil zuby i na rekord nedostižitelného Wayna Gretzkého.
12.01.2014 19:55 |

Tipy na skvělá skupinová indoor cvičení

Pravidelná fyzická aktivita by měla být nedílnou součástí života každého z nás, neboť je velmi důležitá pro naše zdraví. Pohyb venku v ulicích nebo přírodě ale není pro každého. Naštěstí se u nás rozmáhá trend indoor cvičení, díky kterým se můžete pohybu věnovat v příjemném prostředí tělocvičen. A proč cvičit o samotě, když se můžete do pohybu zapojit společně s dalšími lidmi? Skupinová indoor cvičení jsou skvělá právě v tom, že můžete poznat nové lidi a navíc se můžete motivovat jejich pílí a úsilím. A která skupinová indoor cvičení vám můžeme doporučit? Skupinová indoor cvičení, která stojí za to! Indoor Walking Indoor walking představuje skupinové cvičení, které si můžeme volně přeložit jako chůzi uvnitř. Cvičení probíhá na speciálních trenažerech připomínajících běžící pásy. Od klasických pásů se ale liší v tom, že se dají různě polohovat, díky čemuž se na nich dá nejen chodit, ale rovněž i provádět různorodé cviky. Celé cvičení je tak založené na přirozené chůzi doplněné o cvičební prvky, kdy jedna lekce trvá 45-60 minut a je složena z vícero částí. Nejdříve se zahřejete v mírném tempu, poté přejdete do hlavní části s finální nejtěžší zátěží a celou lekci zakončíte opět volným tempem pro vydýchání. Indoor cycling Dalším skupinovým cvičením je indoor cycling, které se cvičí na stacoinárních kolech za doprovodu emotivní hudby. Během cvičení si vytvarujete oblast hýždí, můžete se zbavit celulitidy a i vaše kondice se výrazně zlepší. Kromě intenzivní jízdy se do lekcí zahrnují i posilovací cviky pro horní část těla. Jedna lekce indoor cyclingu trvá zpravidla jednu hodinu, během které vás povede zkušený instruktor, který vás bude motivovat a povzbuzovat. Indoor rowing Mezi intenzivní skupinová indoor cvičení patří i cvičení na veslařských trenažerech, neboli indoor rowing. Věnovat se mu můžete jak solo, tak i ve skupině, což je mnohem zábavnější. Cvičení je určené pro... Čtěte více Příspěvek Tipy na skvělá skupinová indoor cvičení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

Jágr v prodloužení překonal Pavelce a zařídil výhru Philadelphie

Jaromír Jágr rozhodl v úterním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Philadelphie na ledě Winnipegu 5:4. Český útočník překonal Ondřeje Pavelce v brance Jets v poslední minutě nastaveného času a připsal si 16. trefu v sezoně.
22.02.2012 09:05 |