Článek

Židek (ODS): Dosazení chování Jana Korytáře do jeho vlastního blogu

 
Pan náměstek Korytář jak už jsme si všichni v Liberci zvykli, velmi rád pranýřuje všechny kolem sebe, obviňuje protivníky, ale i vlastní koaliční partnery a neustále vyhledává možnost, jak přesvědčovat své okolí, že právě on je tím spasitelem v boji proti všemu špatnému a prohnilému.
05.04.2016 20:50 |

podobné články

Podobné články

Zastupitelé Liberce odvolali primátora Jana Korytáře

 
Zastupitelé Liberce dnes rozhodli o odvolání primátora Jana Korytáře ze sdružení Změna pro Liberec. Společně s ním v radě města končí i jeho dva spolustraníci, ekonomický náměstek Jaromír Baxa a radní Květoslava Morávková.
16.04.2011 21:40 |

podobné články

Liberec je bez primátora, zastupitelé odvolali Jana Korytáře

 
Šestadvaceti z celkového počtu devětatřiceti hlasů odvolali v sobotu liberečtí městští zastupitelé na svém mimořádném zasedání primátora Jana Korytáře z vítězného uskupení Změna pro Liberec (ZL). Dvaadvaceti hlasy pak odvolali jeho kolegu, ekonomického náměstka Jaromíra Baxu, a třiadvaceti hlasy radní Květoslavu Morávkovou.
17.04.2011 00:55 |

podobné články

Rosenbergová (ČSSD): Dvojí metr Jana Korytáře, i na korupci

 
Pomyslné máslo na hlavě Jana Korytáře roste. Teď naposledy je Korytář přikrmil svými alibistickými postoji k otázce odstoupení generálního ředitele KNL Luďka Nečesaného.
30.07.2015 16:01 |

podobné články

Liberec bouřlivě jedná o odvolání Korytáře

 
Liberečtí zastupitelé jednají o odvolání primátora Jana Korytáře. K hlasování se ještě nedostali, atmosféra v sále je bouřlivá.
16.04.2011 19:05 |

podobné články

Liberec přišel o starostu, Korytáře odvolali

 
Zastupitelé Liberce rozhodli o odvolání primátora Jana Korytáře ze sdružení Změna pro Liberec.
16.04.2011 21:30 |

podobné články

Korytář není přizdisr.., aneb co vše slyšela liberecká radnice

 
Na sobotním libereckém zastupitelstvu se před odvoláním dnes již exprimátora Jana Korytáře (ZmpL) mluvilo o defenestraci, nebo baviči Janu Krausovi, který Korytáře podpořil proti mafii. Sám Korytář se dočkal přirovnání ke Karlu IV.
18.04.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1020 článků) , Karl Kraus (38 článků)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Ital Ridi by už měl mluvit lépe, Žídek je překvapení roku

 
Tvářemi nové kulinářské soutěže TV Nova »Nejlíp vaří moje máma!« jsou dva kuchaři – Jaroslav Žídek (45) v roli moderátora a Emanuele Ridi (41) jako porotce. Jak je hodnotí jazyková lektorka Jana Postlerová (70)?
30.05.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (78 článků)

Zastupitelé v Liberci zvolili místo Korytáře oranžovou Rosenbergovou

 
Liberečtí zastupitelé zvolili primátorkou Martinu Rosenbergovou z ČSSD. Předchozího primátora Korytáře ze Změny pro Liberec odvolali 16. dubna.
28.04.2011 18:55 |

podobné články

JÁGR OSLAVÍ 40: Dá si tu svou minerálku, tipuje Zídek

 
Legendární hokejista Jaromír Jágr vstoupí ve středu 15. února mezi čtyřicátníky. Jeho přítel a agent pro ruské záležitosti Jaroslav Zídek je přesvědčen, že diváky na tribunách bude bavit ještě dalších pět let.
13.02.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Historik a kritik Zemana v ČT: Je evidentní, že prezident neměl s Peroutkou pravdu...

 
Historik a redaktor Lidových novin Petr Zídek v úterním Hyde parku České televize hovořil o Vítězném únoru 1948, chybách demokratických politiků i Spojených států vůči Československu. Došlo i na selhání prezidenta Edvarda Beneše a na skvěle připravené komunisty. Nakonec se Zídek, který kritizoval prezidenta Zemana za jeho výroky o Ferdinandu Peroutkovi, vyjádřil i k tomuto tématu.
25.02.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (189 článků) , Edvard Beneš (161 článků) , Petr Zeman (281 článků)

Jágrův agent Zídek: S nikým z Mytišči jsem nejednal

 
Agent renomovaného hokejisty Jaromíra Jágra Jaroslav Zídek agentuře Mediafax popřel, že by mezi uchazeče o útočníkovy služby přibyl také Atlant Mytišči.
05.06.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Jágrův agent Zídek potvrdil konec jednání s Petrohradem a vyhlásil informační embargo

 
O českého hokejového útočníka se intenzivně zajímá už jen jeden ruský klub, a sice Avangard Omsk. Poté, co z jednání vycouval movitý SKA Petrohrad, se nikdo další neozval, prozradil agent kladenské legendy Jaroslav Zídek.
15.06.2011 14:35 |

podobné články

Odborník Zídek: První kolo KHL bude odloženo

 
Hráčský agent a velký odborník na KHL Jaroslav Zídek si myslí, že minimálně první kolo KHL bude kvůli havárii letadla s celým týmem Jaroslavli odloženo. Vedení soutěže ještě ale úplně rozhodnuto není, jednat se bude ve čtvrtek.
07.09.2011 19:45 |

podobné články

Českých bank se rekapitalizace bank v EU nedotkne, míní Zídek

 
Českých bank se navýšení kapitálové přiměřenosti, o němž Evropa uvažuje, týkat nebude. V Bruselu to dnes řekl náměstek ministra financí Tomáš Zídek.
23.10.2011 08:20 |

podobné články

Hrubá manipulace, selhání intelektuálů. Reakce z Hradu na článek o "Zemanově superdebilitě"

 
Na konferenci Let My People Live! zaznělo z úst prezidenta Miloše Zemana několik sporných tezí. Historik a publicista Petr Zídek některé z nich ověřil a na stránkách Lidových novin uveřejnil text, v němž usvědčoval hlavu státu ze lhaní. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček ale přešel do protiútoku, to Zídek prý hrubě manipuluje s historií.
01.02.2015 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků) , Jiří Zídek (9 článků)

Aktuálně: Exnáměstek ministra financí obviněn kvůli zakázce

 
Bývalý náměstek ministra financí Tomáš Zídek byl obviněn kvůli údajně zbytečné zakázce za dva miliony korun. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. Důvodem je zadání dvou znaleckých posudků k rušení výherních automatů. Podle serveru k dané problematice již předtím zpracovali analýzy pracovníci ministerstva. Zídek, který odešel z úřadu před dvěma lety, svoje obvinění označil za nesmyslné.
27.09.2015 18:01 |

podobné články

Sloni jsou inteligentnější než dvouleté děti

 
Sloni jsou inteligentnější než dvouleté děti. Tedy alespoň v oblasti uvědomování si vlastního těla jako překážky k dosažení jistého cíle. Sloni si moc dobře uvědomují, jak velcí a těžcí jsou. Jsou si vědomi vlastního těla natolik, aby dokázali analyzovat situaci a vyhodnotit, jestli je jejich rozměrné tělo schopno se někam vlézt, je příliš těžké apod.
19.04.2017 10:30 |

podobné články

Koalice s Korytářem a ODS je na Liberecku stále otevřená, věří šéf Starostů

 
V krajích se začíná jednat o koalicích. Na Liberecku zvítězili Starostové, kteří chtějí vytvořit koalici se Změnou Jana Korytáře a ODS. Obě strany ale spolupráci navzájem odmítají. Občanští demokraté kvůli tomu dokonce na regionální radě přijali usnesení. V pořadu Dvacet minut Radiožurnálu o tom mluvil Martin Půta, lídr Starostů pro Liberecký kraj a možný budoucí hejtman.
15.10.2012 17:40 |

podobné články

Premiér mluvil s Chládkem o jeho chování k podřízeným

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes mluvil s ministrem školství Marcelem Chládkem (ČSSD) o jeho údajně nevhodném chování k podřízeným, o kterém dnes informoval deník MF Dnes. Premiér takové chování odmítá, podle něj by ministři neměli překračovat meze slušného chování. Chládek ČTK řekl, že s premiérem na toto téma hovořil už dřív, protože očekával, že se ho někdo z úředníků pokusí dehonestovat.
14.05.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9474 článků) , Marcel Chládek (609 článků)