Článek

Zhubly a ruplo jim v bedně! Slavné dámy, co si štíhlost pletou s exhibicí, jež zavání trapností!

 
KOMENTÁŘ: Většinou přeskočí těm, které byly celý  život nebo delší dobu oplácané a pak radikálně zhubly. O kom je řeč? O slavných ženách v letech – Evě Holubové (56), Petře Janů (62) nebo Báře Basikové (52). Ale stát se to může každému. Hubnutí je totiž návykové skoro jako drogy.
28.10.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (402 článků) , Eva Holubová (223 článků) , Bára Basiková (584 článků) , Petra Holubová (3 články)
Podobné články

Další vlna dietního šílenství: Nepochopíte, co jsou teenagerky schopné spolykat, aby zhubly

 
O "nebezpečných metodách hubnutí":http://www.extra.cz/nezodpovedna-matka-tehotna-australanka-se-chlubi-stihlou-postavou-ji-jenom-banany-na-instragramu-ma-100-000-fanousku-proboha-proc se už napsalo mnoho. Americká televizní stanice King 5 ze Seattlu upozornila na to, že mnoho mladých dívek opět polyká vatové tampony namočené v džusu kvůli tomu, aby zhubly.
25.11.2013 20:42 |

podobné články

Pod Macháčkem s Kerekešovou při sexu ruplo křeslo

 
Režisér nové české komedie Muži v naději Jiří Vejdělek se na otázky týkající se náročných sexuálních scén jen tajuplně usmíval. „Raději to nezkoušejte, mnohé pozice vyžadují takřka kaskadérské výkony,“ varoval dopředu diváky, kterým fi lm předvede už za týden. Pod Jiřím Macháčkem a Evou Kerekešovou dokonce v nejlepším ruplo křeslo.
17.08.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (210 článků) , Jiří Vejdělek (107 článků)

VIDEO: McGeadymu ruplo v bedně a drsně fauloval

 
Záložník Spartaku Moskva Aiden McGeady byl v derby s Dinamem pořádně vytočený. V závěru vyhroceného utkání na něj rozhodčí neodpískal faul, což horkokrevného Ira nevídaně rozčílilo. Poté, co se zvedl z trávníku, sestřelil jednoho z protihráčů a za tvrdý zákrok viděl červenou kartu. Takové chování na trávník rozhodně nepatří.
02.12.2010 08:10 |

podobné články

VIDEO: Ruplo mu v bedně? Badmintonista seřezel soupeře jako psa

 
Tak tohle svět badmintonu nejspíš ještě nezažil. Ostrá výměna názorů vyvrcholila něčím, co by se dalo nazvat ultimátním zápasem, při kterém jeden z badmintonistů pěstmi tloukl soupeře.
22.07.2013 16:20 |

podobné články

VIDEO: Ruplo mu v bedně? Badmintonista seřezal soupeře jako psa

 
Tak tohle svět badmintonu nejspíš ještě nezažil. Ostrá výměna názorů vyvrcholila něčím, co by se dalo nazvat ultimátním zápasem, při kterém jeden z badmintonistů pěstmi tloukl soupeře.
23.07.2013 06:55 |

podobné články

Ruplo mu v bedně a podnikatele zastřelil, háže vinu šéf gangu Šváb na komplice

 
Vylákali ho do francouzského Nice, jeho tělo našli na severu Itálie. Soud s gangem únosců a zabijáků pokračuje, tentokrát se řešila vražda podnikatele Petra V. Vyjádřil se k ní ve své výpovědi i šéf organizované skupiny Michael Šváb. A ukázal na toho, kdo střílel!
23.06.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Petr (71 článků)

Herec z Hvězdných válek brutálně zaútočil na své fanoušky: Ruplo mu v bedně, čtěte!

 
Herec "Ewan McGregor":http://www.extra.cz/tema/ewan-mcgregor pravděpodobně prochází nějakou životní krizí nebo minimálně "virózkou":http://www.extra.cz/ovinena-herzigova-nastvala-poradatele-party-byla-arogantni-neco-takoveho-jsme-jeste-nezazili-rika-poradatel-a-prozradil-toho-mnohem-vic. Jinak si nedokážeme vysvětlit jeho chování.
02.11.2014 15:10 |

podobné články

Maniak neunesl kopačky. Exmilenku věznil v boudě jako sexuálního otroka, to ještě nebylo to nejhorší!

 
S Jamesem se rozešla přítelkyně, jenže místo toho, aby žal utápěl pár večerů v alkoholu, ruplo mu v bedně a dostal geni(t)ální nápad. Postavil provizorní ubikaci o rozměrech psí boudy a exmilenku v ní zavřel jako otroka.
04.06.2015 20:53 |

podobné články

Fanoušci Dana Landy chtějí pomstít poničení jeho luxusního porsche: Vandalovi vyhrožují likvidací!

 
Petr V. byl donedávna pro veřejnost neznámým člověkem, pak mu ale ruplo v bedně a před kamerami poškodil luxusní porsche. Poškrábal ho kamenem, polil pivem, plivnul na něj a ohnul mu zrcátko. Jenže vůz patří zpěvákovi Danielu Landovi (46), který má více než oddanou fanouškovskou základnu. A právě jeho příznivci nyní vyhrožují vandalovi fyzickou likvidací.
10.08.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (466 článků)

Ruplo jí v bedně? Panenka Myslivcová si pořídila nechutně růžové autíčko

 
Ta má snad růžový i mozek! Blogerka Dominika Myslivcová (21) je snad všechno, rozhodně ale ne nudná patronka. Někteří ji obdivují, jiným její styl celosvětově známé panenky a s tím související „přerůžovělost“ leze na nervy. A to teď přišla s další provokací: Extrémně růžové má prý i nové auto!
28.02.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (233 článků)

Byl to takový hodný muslim. Jednoho dne mu ale ruplo v bedně

 
Muslimové a jejich zastánci často popírají, že by snad v islámu zaujímala žena podřadné postavení. Mnohé zdokumentované případy týrání manželek a dcer muslimů však dokazují pravý opak. Případ britského kardiologa pákistánského původu dr. Gohara Rahmana, který brutálně zbil svoji dceru, ostatně hovoří za vše.
28.10.2016 10:00 |

podobné články

Naštvaný řidič odtáhl po zemi staříka přes přechod, protože mu cesta trvala moc dlouho

 
Tenhle blbec měl evidentně přehnaně málo trpělivosti, i když mohl mít naspěch. Když čekal ve svém voze před přechodem pro chodce, až přejde pomalý stařík, ruplo mu v bedně. Sebral se, vystoupil z auta a začal důchodce táhnout po zemi jako pytel brambor.
23.08.2017 18:45 |

podobné články

Samota jako důvod vraždit

 
Minulý týden postřílel Nikolas Cruz na střední škole ve floridském Parklandu 17 lidí. Mstil se na nevinných za to, že ho před časem z této školy z kázeňských důvodů vyrazili. Ale byla to opravdu pomsta? Anebo spíš snaha upoutat hrůzným způsobem pozornost? Nebo devatenáctiletému klukovi prostě ruplo v bedně kvůli pocitu samoty?
20.02.2018 10:40 |

podobné články

Hrůza: Tito dva pěstitelé marihuany unesli 15letou dívku a drželi ji v plechové bedně jako sexuální otrokyni!

 
Teprve patnáctiletou dívku z Los Angeles unesli dva pěstitelé marihuany a měsíc ji drželi v neuvěřitelných podmínkách jako svoji sexuální otrokyni. Dívka byla zavřená v bedně, kde byly vyvrtány tři otvory. Jeden proto, aby mohla dýchat a jím podávali dívce nějaké jídlo a vodu, do druhého únosci strkali hadici a vyplachovali bednu od jejích exkrementů, které se třetí dírou vyplavovaly do pole.
27.07.2013 19:20 |

podobné články

Další hvězda se snížila k největší trapnosti dnešní doby a udělala si selfie po probuzení. Karolíno Kurková, proč?

 
Říká se tomu wake up selfie a znamená to, že vyfotíte sami sebe "ihned" po probuzení. Kromě toho, že to nemá absolutně žádný smysl a není to k ničemu dobré, je to vrchol trapnosti a ukázka totální lidské degenerace.
22.05.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (374 článků)

6 trapností, které na dovolené dělají jen Češi

 
Také na dovolené poznáte hosty, kteří jsou z Čech? My Češi jsme prostě ve světě takovou kuriozitkou, která se jen tak nezapře. Ponožky v sandálech, všechno špatně i přežíračka k prasknutí jsou jen zlomkem našich vlastností. Víte, které trapnosti Češi na dovolené dělají?
21.07.2016 12:45 |

podobné články

Sokol zničil Slavíky a je králem trapnosti, bouří se diváci. Expertka ho brání

 
Vrchol trapnosti! Trapnoměr Sokola... Taková i mnohem drsnější slova se snášejí na hlavu Ondřeje Sokola (46) za moderování cen Český slavík Mattoni 2017. Navíc naštval svého šéfa i kolegyni!
28.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (296 článků)

Bezbranná štěňata skončila vyhozena v bedně u kontejneru

 
Chtěli si po dlouhé cestě autem z Prahy na Vysočinu chvíli odpočinout! V bedně odložené u kontejneru na silničním odpočívadle za Ledčí nad Sázavou je však zaujalo naříkavé pískání.
03.12.2013 23:40 |

podobné články

Případy 1. oddělení: Tajemství zabité milenky v bedně!

 
Při natáčení včerejších Případů 1. oddělení se nezapotili jen kriminalisté vyšetřující »Krádež století«, ale taky maskérky, a hlavně kaskadérka. Ve stejném díle totiž Orlická přehrada konečně vydala tělo zavražděné milenky z předminulé epizody. A v bedně nebyla figurína, ale živá žena nalíčená jako mrtvola!
16.02.2016 05:00 |

podobné články