Článek

Zhroucení EU? Už to prý začíná být opravdu vážné. Silná slova a drkotání zubama

 
Zatímco ještě před nedávnem o konci Schengenu a následném pádu celé Evropské unie hovořili pouze euroskeptici, nyní se tohoto scénáře obávají už i představitelé Evropské unie. Nedávno vyjádřil své obavy o budoucnosti EU samotný předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker i šéf Evropské rady Donald Tusk.
20.01.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Tusk (139 článků)
Podobné články

Drkotání zuby není sexy: 5 tipů, které nechají v klidu vaši čelist i peněženku!

 
Zima už nám zase vlezle leze pod kůži. Nejenže drkotání zuby není ani trochu sexy, ale je nebezpečné i pro vaši sklovinu! Máme pro vás 5 tipů, které zaručeně nechají v klidu vaši čelist i peněženku!
15.10.2013 18:05 |

podobné články

Zděšené drkotání zubama: Trumpův šéfdiplomat Tillerson má k Rusku ještě blíž, než se psalo. Nová fakta

 
Americká média rozebírají rozhodnutí Donalda Trumpa přivést do čela ministerstva zahraničí šéfa společnosti ExxonMobil Rexe Tillersona. Zejména varují před jeho údajně až příliš přátelskými vazbami na Rusko a Vladimira Putina.
19.12.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků) , Donald Trump (3660 článků)

Třetí neštěstí Evropy kvůli Německu, rozpad EU, Římská říše před pádem. Oslovili jsme politiky po schválení povinných kvót a padala silná slova. Jen kníže Schwarzenberg a Pavel Telička kárali...

 
Čeští politici jsou až na výjimky zklamáni rozhodnutím ministrů vnitra EU, kteří proti vůli českého ministra Milana Chovance a tří jeho kolegů prosadili povinné kvóty pro imigranty. Výjimkami jsou Karel Schwarzenberg a Pavel Telička. Všichni ostatní volili silná slova a začíná se mluvit i o konci samotné EU.
22.09.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3715 článků) , Karel Schwarzenberg (513 článků)

Zátah policie na poslance, úředníky a kmotry: Jaké jsou jejich vztahy?

 
Možná vás v noci na čtvrtek vzbudil podivný cvakavý zvuk… To bylo drkotání zubů strachy se třesoucích politiků, lobbistů, jejich kamarádíčků a miliardových podvodníků. Nečekaně totiž odstartovala poprava politické mafie.
14.06.2013 06:10 |

podobné články

Ondřej Veselý alias fešák Filip ze Svateb v Benátkách: Trpěl v ledové vodě!

 
Neskutečná zima, bahno a drkotání zuby! To jsou věci, které si při dnešním dílu seriálu Svatby v Benátkách okamžitě vybaví Ondřej Veselý (35), představitel Filipa Krejzy. Pro scénu, která trvá pár minut, trpěl tři hodiny ve vodě, která měla jen 7 °C.
21.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (51 článků) , Ondřej Veselý (51 článků)

Statečná Simona Krainová se ukázala po zhroucení: Nenalíčená vyrazila do ulic!

 
Simona Krainová před pár týdny náhle zkolabovala na jedné akci v Brně. Všichni byli ze zhroucení Simony hodně vyděšení a modelka musela být okamžitě převezena do nemocnice. Nemohla se tak zúčastnit módní přehlídky v Ostravě, kde měla být hlavní hvězdou. I když jí bylo evidentně špatně, modelka chtěla přehlídku odchodit, nakonec ale dala na radu lékařů. Nyní se po dvou týdnech ukázala na veřejnosti a je vidět, že ještě není úplně v pohodě. Snaží se však ze všech sil.
23.11.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1894 článků)

Zdechovský vysvětluje svá slova o nestřízlivém Zemanovi: Já prezidenta hájil. Ti lidé si mysleli, že chce vážně likvidovat novináře, nechápali, že žertoval

 
ROZHOVOR „Byla to reakce na tvrzení Julie Majerczakové z Reportérů bez hranic, která připomněla slova českého prezidenta Miloše Zemana o likvidování novinářů. Ona dávala tyto jeho výroky do souvislosti s omezením svobody slova v České republice. Chtěl jsem to zlehčit, že je nesmíme brát až tak moc vážně,“ vysvětluje ParlamentnímListům.cz z kontextu vytržená slova na adresu prezidenta europoslanec Tomáš Zdechovský. Podle něj se tato kauza neměla vůbec v EP probírat. „Je to vnitřní záležitost ČR,“ konstatoval.
31.05.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

Souboj pracháčů: Rytmus má o 2 mega dražší káru než Mareš

 
Leoš Mareš (35) skřípe zubama. Raper Rytmus (35), s nímž se každou neděli a pondělí bude pravidelně setkávat v Hlasu, má o dva miliony dražší auto než on. A to pro moderátora, který se tak rád chlubí svým luxusním vozovým parkem, musí být hodně hořké sousto.
05.04.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2965 článků)

Lohan je na zhroucení, ve vězení nesmí kouřit ani nosit make-up

 
Herečka Lindsay Lohan je na zhroucení. Půjde totiž do vězení na tři měsíce, a ačkoli si zřejmě za dobré chování odkroutí jen půlku trestu, i tak to pro ni bude měsíc a půl pekelných muk.
12.07.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Výsledky švýcarských voleb se kvůli zhroucení sítě zpozdily o dva dny

 
Oficiální výsledky nedělních voleb do obou komor parlamentu ve Švýcarsku zveřejnila ústřední komise teprve dnes, tedy s dvoudenním zpožděním. Důvodem zdržení je zhroucení počítačové volební sítě v kantonu Vaud na západě země; sčítání hlasů se pak muselo složitě ověřovat ručně.
25.10.2011 17:20 |

podobné články

Až se zhroutí civilizace... Václav Cílek napsal chladně a stručně, co dělat

 
Geolog a klimatolog Václav Cílek se pro server Echo24.cz rozepsal, jak přežít zhroucení civilizace. Ve své eseji se vrátil ke knize sovětského spisovatele Nikolaje Michajloviče Verzilina „Ve stopách Robinsonových“. Tato publikace se dle něj stala „kultovní“ pro lidi připravující se na zhroucení západní civilizace.
27.10.2015 11:11 |

podobné články

Tsipras odmítl věřitele: Důchody jsou na zhroucení, ale je to naše věc

 
Řecko nevyhoví „nerozumným požadavkům“ svých věřitelů v otázce důchodů. Řekl to dnes řecký premiér Alexis Tsipras. K připravovaným jednáním o důchodovém systému v zemi ale podle agentury AFP připustil, že systém je na pokraji zhroucení a musí se reformovat.
03.01.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexis Tsipras (61 článků)

Dáda Patrasová na zhroucení: Pohublá ve slušivém kostýmu neměla kvůli další manželově nevěře daleko k pláči

 
Královna dětských srdcí už je na zhroucení. Po aféře manžela s malířkou Lucií Gelemovou Dagmar Patrasovou  (59) Felix Slováček překvapil dalším úletem, když po jeho boku fotografové načapali další dámu, s níž pro změnu vyrazil do Karlových varů, kde účinkoval na show Golfista roku.
09.03.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Zhroucení? Justin Bieber poslal fanouškům dojemný vzkaz, kterým odůvodnil, proč zrušil své světové turné

 
Když koncem července Justin Bieber předčasně ukončil své světové turné, jeho fanoušci propadli panice. Aby je alespoň trochu uchlácholil, vylil si Justin na svém Instagramu ve středu srdéčko a osvětlil, proč turné ukončil. Jedná se o další psychické zhroucení slavné hvězdy?
04.08.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků)

Erotické hrátky s mlékem a svlékání zubama

 
Že už vás nudí všední milování? Zkuste se při sexu polévat mlékem nebo se navzájem svlékat jen zuby.
22.07.2009 07:10 |

podobné články

Johnův kůň Lessy bude šéfem policie, Nečas skřípe zubama

 
Premiér Petr Nečas nebude vetovat jmenování Petra Lessyho šéfem policie. Ale radost z toho nemá.
24.01.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9261 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Kdo byl největší hvězdou Českého lva? Daniela Kolářová... i se zkaženýma zubama!

 
Na nominačním večeru cen Český lev nebyla o celebrity nouze. Čtenáři Ahaonline.cz rozhodli, že nejvíce to slušelo Daniele Kolářové. A to navzdory tomu, že její úsměv nebyl zrovna oslnivý...
08.02.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (136 článků)

Veronika Nová z První republiky: Svatba ve strašných podmínkách!

 
Krásná, šťastná, obletovaná a také na kost promrzlá přicházela v seriálu První republika do kostela Veronika Nová (27). Když říkala »ano« Jánu Koleníkovi (34), drkotala při tom zubama.
31.03.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (294 článků) , Ján Koleník (55 článků)

Ponížený Kokta skřípe zubama: Partyšová se mu strašně mstí skrze syna!

 
Bývalý manžel Gábiny Partyšové (35), baculatý vousáč a vyhlášený nevěrník Josef Kokta (56), zažívá peklo právě se svou pohlednou "ex". Zhrzená Gábina, která nenechavému milovníkovi přísahala pomstu za veřejnou potupu v rámci projektu Quentin, pomalu, ale jistě naplňuje své sliby. Tentokrát zaútočila obzvlášť tvrdě, když se rozhodla ranit Pepu na místě, které mu Ornella Štiková (21) pofoukat nemůže. Jde o syna!
09.04.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (859 článků) , Ornella Štiková (1008 článků)