Článek

Zfetovaný cizinec jel v protisměru a kličkoval ulicemi Prahy: Při výslechu řekl, že si nic nepamatuje

 
Omámený pervitinem usedl za volant a ve svém BMW se projížděl Prahou. Zdrogovaný řidič vietnamské národnosti vjel v úterý krátce po půlnoci v Průmyslové ulici na chvíli dokonce do protisměru. Policisté po nepředvídatelném řidiči začali okamžitě pátrat, aby nikomu nemohl ublížit.
19.10.2016 18:00 |

podobné články

Podobné články

Zfetovaný šílenec z R10 dostal infarkt

 
VIDEO: Po internetu kolují záběry šílené jízdy cizince (34) po silnici R10, který jel v protisměru a způsobil v sobotu nejméně pět nehod, při nichž havarovaly desítky aut. Zfetovaný řidič jel v protisměru 60 kilometrů, než ho dopadla policie. Cizinec bude obviněn z obecného ohrožení, kvůli silné dávce drog údajně dostal infarkt.
29.05.2011 18:30 |

podobné články

Zfetovaný cizinec se řítil v protisměru, způsobil 9 nehod

 
Auta na rychlostní silnici R10 na Mladoboleslavsku v sobotu ohrožoval řidič, který jel v protisměru. Způsobil asi devět dopravních nehod, které se obešly bez vážných zranění, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Řidiče se podařilo zadržet v Praze 9. Jedná se o třiatřicetiletého cizince, který před jízdou požil drogy.
28.05.2011 13:45 |

podobné články

Řidič se řítil po dálnici D10 v protisměru: Způsobil nehodu a ujel

 
Dosud neznámý řidič způsobil v pátek odpoledne nehodu na dálnici D10, když jel v protisměru. Střetl se s protijedoucím autem, které jelo od Prahy směrem na Liberec. Při havárii se nikdo nezranil, řidič auta, které jelo v protisměru, ale z místa nehody ujel. Policie proto hledá svědky. Podobné nehody, které způsobí řidič jedoucí na dálnici v protisměru, ale nejsou ojedinělé a často končí tragicky.
23.12.2017 11:55 |

podobné články

VIDEO! TO MUSÍTE VIDĚT: Takhle jel šílenec v protisměru na R10!

 
Máme záběry očitých svědků! Zfetovaný šílenec za volantem sporťáku jel v protisměru. Zavinil několik dopravních nehod! Bylo velké štěstí, že při nich nikdo nezemřel.
29.05.2011 12:15 |

podobné články

Zfetovaný Švýcar jel po R10 V PROTISMĚRU! Smetl devět aut!

 
Po rychlostní silnici R10 od Mladé Boleslavi jel řidič v protisměru, zavinil několik nehod. Před policisty utekl na letiště.
28.05.2011 12:25 |

podobné články

Měl naváto a sedl za volant: Kličkujícího řidiče v protisměru zastavili strážníci v Baštýřské ulici

 
Na bujaré oslavě narozenin svého kamaráda se posilnil několika panáky tvrdého alkoholu a v sobotu nad ránem se rozhodl, že domů pojede autem. Jeho nezodpovědný plán byl odhalen hlídkou městské policie. Ta opilého řidiče zastavila, když projížděl Baštýřskou ulicí směrem do Českobrodské. Autem totiž kličkoval a dokonce jel i v protisměru. Při dechové zkoušce mu strážníci naměřili 1,5 promile.
11.10.2016 13:00 |

podobné články

Šílená jízda Švýcara v protisměru byla ještě delší

 
Šílená jízda Švýcara v protisměru byla ještě delší. Svědek natočil bílé mitsubishi v nesprávném pruhu jedoucí směrem na Turnov. Při jízdě v protisměru způsobil cizinec v sobotu na rychlostní silnici řadu nehod. Policii se ho podařilo dopadnout až na okraji Prahy.
30.05.2011 14:45 |

podobné články

Opilý cizinec projel Prahou v protisměru!

 
S 1,2 promile v krvi, a navíc v protisměru! Tak frčel v úterý večer cizinec (32) v centru Prahy po magistrále. Zadrželi ho strážníci.
21.12.2017 05:05 |

podobné články

Zfetovaný Švýcar smetl v protisměru devět aut! TEĎ ho čeká soud!

 
K soudu míří snad nejšílenější jízda na českých silnicích. Švýcarovi, který jel na jaře zdrogovaný v protisměru na silnici R10 z Liberce do Prahy hrozí až osm let vězení.
20.08.2011 22:50 |

podobné články

Zfetovaný cizinec boural na Jižní spojce. V autě měl kufr, ze kterého čouhaly dráty: Na místo musel pyrotechnik

 
Kolem desáté hodiny v neděli večer museli pražští policisté vyjíždět k dopravní nehodě na Jižní spojce v Praze 4. Tu způsobil cizinec, který jel ve volvu. Nejprve se srazil s jiným autem, pak najel do svodidel. Před spravedlností chtěl utéct, v tom mu ale zabránili ostatní řidiči. Nakonec policisté museli na místo zavolat i pyrotechnika, u cizince v kufru auta našli podezřelé zavazadlo, vyčuhovaly z něho dráty.
21.11.2016 11:40 |

podobné články

Namol opilý cizinec způsobil na D1 nehodu: Z benzinky vyjel do protisměru

 
Děsivě vypadající nehoda, která se stala v pátek večer, se naštěstí obešla bez vážnějších zranění. Dva řidiči se srazili na 4,5 kilometru dálnice D1. Dopravní nehodu zapříčinil opilý cizinec, když vyjel z čerpací stanice do protisměru.
25.02.2017 15:10 |

podobné články

VIDEO: Cizinec na magistrále v protisměru! Byl opilý a strážníkům se snažil ujet

 
Vozidlo v protisměru! To zaznamenali na kamerách strážníci městské policie. Řidiči za volantem přitom vůbec nepřišlo divné, že na tříproudé magistrále u Státní opery jede jako jediný v jiném směru než všichni ostatní. Hlídka, která na místo přijela po menší honičce, zjistila proč.  Cizinec za volantem byl totiž opilý.
20.12.2017 11:40 |

podobné články

ŠÍLENEC JEL PO R10 V PROTISMĚRU! Hrozí mu 8 let vězení! VIDEO

 
Z trestného činu obecné ohrožení je podezřelý Švýcar, který v sobotu jízdou v protisměru zavinil několik nehod na silnici R10. Cizinec je stále v pražské nemocnici Královské Vinohrady, kde bude nejméně do pondělí, střeží ho policisté, řekl Mediafaxu policejní mluvčí Mladé Boleslavi Ladislav Mareš.
29.05.2011 19:00 |

podobné články

Švýcar měl před svatbou, fetoval, jel v protisměru a teď se kaje

 
EXKLUZIVNĚ: Zdrogovaný Švýcar (33), který se o víkendu řítil rychlostí 180 km/h po mladoboleslavské dálnici 80 km až 100 km v protisměru a zavinil mnoho nehod, je možná ženich na útěku. Reportérům Blesk.cz se podařilo zjistit, že silniční pirát se jmenuje Sascha. Žije ve švýcarském Luzernu se svojí českou přítelkyní. Podle zjištění švýcarského Blicku měli v sobotu mít svatbu. A v den nehody ujížděl z domu jejích rodičů. "Já bych se omluvit," řekl médiím lámanou češtinou Švýcar při cestě k policejnímu výslechu. Jisté je, že mladík se rád stylizuje do role drsňáka. Dosvědčuje to třeba jeho fotka v řetězech. A jisté je i to, že byl podán návrh na vazbu.
31.05.2011 13:50 |

podobné články

Muž, který ohrozil jízdou v protisměru desítky lidí, bude obviněn

 
Čtyřiatřicetiletý cizinec, který v sobotu dopoledne jel pod vlivem drog v protisměru po rychlostní silnici R10 mezi Mladou Boleslaví a Prahou, zatím zůstává v nemocnici.
29.05.2011 20:10 |

podobné články

Opilý cizinec jezdil v Brně po TRÁVĚ I V PROTISMĚRU! Nafoukal přes DVĚ PROMILE!

 
Přes dvě promile alkoholu nadýchal polský řidič, kterého v Brně zastavili policisté, když jel v protisměru. Muž se přiznal k několika pivům těsně před jízdou, řekla v pondělí Mediafaxu mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.
19.09.2011 11:25 |

podobné články

ŠÍLENÁ JÍZDA! Řidič zmateně kličkoval po chodníku

 
Velké nebezpečí hrozilo v pátek lidem na chodnících v ulicích Prahy. Muž, který zde ukradl taxík, zmateně kličkoval po městě a boural, kde se dalo.
04.02.2011 21:15 |

podobné články

Řidič ve špatně osvětleném voze kličkoval po ulici, nadýchal téměř 2 promile

 
V pondělí v půl desáté večer prováděli strážníci z Prahy 9 kontrolní činnost v Jordánské ulici v Praze, kde spatřili nepředpisově osvětlené osobní vozidlo, jehož řidič kličkoval po vozovce. Strážníci pojali podezření, že by řidič mohl být pod vlivem alkoholu.
29.10.2014 16:05 |

podobné články

Hrůza! Auto vjelo do protisměru, kamion ho rozmetal na cucky

 
Stačí je chvilička nepozornosti, namrzlá silnice a katastrofa je na světě. Řidič terénního vozu Nissan Navara na ruské dálnici nezvládl řízení, bokem narazil do dodávky a odrazil se do protisměru. Celá nehoda do té chvíle vypadala vcelku neškodně, jenže v protisměru jel kamion, který offroad doslova rozmetal na kousky. Řidič neměl šanci přežít.
29.02.2012 12:50 |

podobné články