Článek

Zfetovanou řidičku sejmul policista nárazem, který ji ve voze obrátil na střechu

 
Tuhle adrenalinovou honičku na utažské dálnici nevymyslel akční režisér Michael Bay, tu napsal sám život. V hlavní roli dálniční policisté, jako padouch sjetá řidička Natalie Peterson (31), která odmítala za každou cenu zastavit a se svým vozem vjela bezohledně a bez rozmyslu do protisměru…
26.08.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (63 článků) , Michael Michael (997 článků)
Podobné články

Snad do nás nenarazí, řekl policista. Za vteřinu bylo nové BMW na padrť

 
Sedmadvacetiletý Brit Chad Harrison zřejmě není rád na svobodě. Jinak se snad ani nedá vysvětlit jeho čin. Dne 18. dubna jel po cestě, přičemž za sebou spatřil policejní vozidlo. Zastavil a začal couvat. Policisté krátce před nárazem ještě vtipkovali ve smyslu, že to do nich snad řidič nenapálí. Těsně před nárazem už jen jeden hlesl: „To musí být zatracenej vtip.” Teď soud rozhodl o uvěznění pachatele.
25.07.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Chad (1 článek)

Feťačka si natrhala tisícovky!

 
Zfetovanou řidičku v BMW zastavila policejní hlídka v Brně. Nejenže nevlastní řidičák, ale v autě měla i marihuanu a také krabičku s roztrhanými bankovkami v hodnotě převyšující 10 000 Kč. Prý se tak chránila, aby peníze neutratila...
07.06.2011 12:10 |

podobné články

Feťačka za volantem: Seděla v autě, které zabilo policistku, teď pod vlivem řídila sama!

 
Další řidič pod vlivem drog! Kvůli nedávnému úmrtí policistky, již autem srazil zfetovaný řidič, se kontroly na drogy za volantem v posledních dnech zpřísnily. Další úlovek na sebe nenechal dlouho čekat: v noci na dnešek policisté zadrželi zfetovanou řidičku. A je to známá firma! Seděla totiž na místě spolujezdce, když její kamarád najel do policistky...
17.05.2014 20:20 |

podobné články

Policejní honička v Plzni: Řidička byla pod vlivem drog

 
Teprve pistole v rukou policistů zapůsobila na řidičku (24) jako stopka. Tak skončila policejní honička se zfetovanou dívkou, která před strážci zákona ujížděla Plzní.
22.03.2015 14:00 |

podobné články

Policista (†44) zemřel při havárii na Chebsku, dítě (3) bylo ve voze zraněno

 
Policista (†44) se stal obětí autonehody na Chebsku. Jel ve voze, který řídil pětasedmdesátiletý muž, jemuž údajně vběhl pod kola vozu zajíc. Řidič strhl řízení a došlo k hrozné tragédii.
10.12.2016 02:10 |

podobné články

V Sydney zachycena nehoda, kde muž chránil syna před nárazem auta

 
Australská média zveřejnila hrůzostrašnou nahrávku nehody, při které muž, do nějž narazilo auto, tiskne svého syna k sobě a chrání ho vlastním tělem před nárazem. Uvedla to v úterý agentura AP.
11.05.2010 19:35 |

podobné články

DRSNÉ VIDEO: Policie naháněla v Praze audi. Jízda skončila nárazem do lampy

 
Zběsilou jízdu centrem města, zakončenou nárazem do lampy, předvedl v noci na čtvrtek řidič v pražských ulicích. Mladík se lekl policejní hlídky, která ho chtěla zkontrolovat. Před strážníky se dal na úprk, protože měl zákaz řízení.
27.09.2012 05:45 |

podobné články

Farmář chtěl porazit sekyrou prase, sejmul ale sám sebe

 
Farmářství, to není žádná psina. Než prase porazíte, je to dřina. Své o tom ví farmář z Jižní Ameriky, který se vepříka pokoušel zabít sekyrou. Namísto toho ale sejmul sám sebe.
12.01.2016 13:15 |

podobné články

VIDEO: Spiderman přerušil baseballový zápas, pak ho sejmul hráč

 
Baseballový zápas přerušil maskovaný hrdina, sejmul ho jeden z hráčů v poli.
23.09.2010 19:00 |

podobné články

VIDEO: Ronaldo ve svém bouráku skoro sejmul blondýnku

 
Chybělo málo a Cristiano Ronaldo měl na krku pořádný malér. Ve svém bílém luxusním Audi málem sejmul blonďatou slečnu.
12.02.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (447 článků)

Feťák sejmul pěstí kolemjdoucího, pak mu začal skákat po hlavě

 
Byl sjetý a zatraceně agresivní. Australan Ricky Hema (36) ze Sydney pod vlivem metamfetaminu zaútočil nejméně na čtyři lidi. Při nejlítějším útoku sejmul kolemjdoucího zákeřnou ranou pěstí z boku a poté, když se nebožák svalil na zem, mu začal skákat po hlavě. A nepřestal, i když viděl, že je již v bezvědomí.
01.03.2016 14:30 |

podobné články

Policista se pral se ženou v autě, ta dupla na plyn a odmrštila ho na jeho vůz

 
Dramatický okamžik zachytila kamera ve služebním voze jednoho michiganského policisty, který zastavil řidičku a zjistil, že má pozastavený řidičský průkaz. Přestupek s ní začal řešit, jenže žena se pokusila utéct. Dupla na plyn, policistu nabrala a odhodila na jeho služební vůz.
08.11.2015 05:01 |

podobné články

Řidička na silnici R4 nezvládla řízení a převrátila se na střechu

 
Na 13. kilometru rychlostní silnice R4 ve směru na Prahu dnes večer havarovalo osobní auto, které se převrátilo na střechu. Pro zraněnou řidičku letěl vrtulník záchranářů. Její zranění nakonec nebyla vážná a do nemocnice jí odvezla sanitka. ČTK o tom informoval mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. 
12.09.2013 20:05 |

podobné články

Policajt-hrdina sejmul teroristu jen vteřiny předtím, než se odpálil na letišti v Istanbulu

 
Riskoval vlastní život, aby ochránil nevinné a bezbranné. Hrdinný turecký policista se vydal po sebevražedném atentátníkovi, který se rozhodl vzdát vlastního života, aby zabil cestující na Atatürkově letišti. Teroristu policista střelil, ale když se k němu přiblížil, zjistil, že stále žije a chystá se odpálit nálož připevněnou na svém těle.
29.06.2016 08:40 |

podobné články

VIDEO: Policista sejmul teroristu chvíli před tím, než se odpálil na letišti v Istanbulu. Podle všech je teď hrdina!

 
Atatürkovým letištěm v Istanbulu otřásly v úterý večer tři výbuchy. Minimálně 36 lidí je mrtvých a dalších 150 zraněných. Mezi oběťmi by neměli být žádní Češi. Našel se ale i policista hrdina, který se snažil teroristy zastavit. Kdyby nebylo jeho, bylo by nejspíš obětí ještě víc.
29.06.2016 10:35 |

podobné články

Okamura dává rozhovor pár minut po strašlivé nehodě

 
Tomio Okamura (39) se před několika týdny vyboural v luxusním autě na D1. Je zázrak, že unikl smrti. Podívejte se, jak umí tento podnikatel pracovat s medii. Jeho výpověď je plná emocí, zdůrazňuje, že krátce před nárazem byl přesvědčen, že on i jeho přítelkyně zemřou. A nakonec ještě polituje, řidičku, která do jeho luxusního auta narazila a musela být převezena do nemocnice. Na autě za 3,6 milionu mu nesejde.
09.02.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1563 článků)

Výslech svědka se změnil ve rvačku: Policista sejmul advokáta!

 
Jako lumpa složil policista k zemi obhájce při výslechu svědka. Advokátovi nezbývalo, než volat o pomoc.
26.08.2014 12:05 |

podobné články

Dva podezřelé ze smrti uprchlíků v chladírenském voze zatkli v Maďarsku a Bulharsku

 
V Maďarsku a Bulharsku byli zadrženi další dva podezřelí ze smrti uprchlíků, kteří se udusili v chladírenském voze na rakouské dálnici. V Rakousku byl v úterý obviněn i jeden Čech, který je podezřelý z převaděčství. Muže chytili už v červenci společně s 37 uprchlíky ve voze nedaleko Vídně. Rakousko také informovalo o tom, že o uprchlické krizi bude jednat s Českem, Slovenskem a Maďarskem. 
01.09.2015 13:10 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články