Článek

Zepředu byla televizní moderátorka (45) cudná, ale z profilu jí málem vypadlo ňadro

 
Britská televizní hvězda Lizzie Cundy se rozhodla, že svá vylepšená ňadra nebude před světem tajit, takže si potrpí na outfity, v nichž její přednosti patřičně vyniknou. Tentokrát její šaty působily klamavým dojmem, protože v nich své ženské zbraně poodhalila navzdory tomu, že byla zahalena od hlavy až k patě.
05.11.2015 22:05 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Zpěvačce vyklouzlo ňadro v přímém přenosu, studem oněměla

 
Argentinské zpěvačce Lauře Miller se po jediném vystoupení v televizi dostává slávy, o které sní každý umělec. Paradoxně za to ale nemůže její zpěv, nýbrž těsné tričko, které rozvibrovala natolik, až z něj ňadro jednoduše vyklouzlo. Další články k tématu: Kobzanová byla letos naposledy na molu, její kolegyni vyklouzlo ňadro Exkluzivně z Paříže: luxusní róby i pád a ňadro modelky Nahé české ňadro musí pryč, plakát k Vieweghovu filmu pobouřil Slovensko Výtvarník Franta vrací úder voršilkám. Jedné namaloval nahé ňadro
19.05.2013 16:10 |

podobné články

Prvomájové ozvěny: Vignerové vypadlo ňadro, Jákl polibky šetří

 
Není polibek jako polibek. Na prvního máje to potvrdily i známé páry, které k líbání pod rozkvetlou třešní přistupují s respektem. Petr Jákl uvedl, že polibky zbytečně neplýtvá. To miss Aneta Vignerová na něj neměla moc času. Při pózování jí vypadlo ňadro, a tak měla jiné starosti.
02.05.2014 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (198 článků) , Aneta Vignerová (509 článků)

Bílá jako Carmen: Rozplakala se a pak... Vypadlo jí ňadro!

 
Zpěvačka Lucie Bílá (46) se o víkendu zbavila »těžkého závaží« v podobě cikánské krásky Carmen. Nešlo však jen o roli, ale i o těsný kostým, ze kterého jí na derniéře vylezlo téměř celé ňadro.
11.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Vyprsená Makarenko: Z kostýmku bez podprsenky jí vypadlo ňadro!

 
Hluboký výstřih bez podprsenky je stoprocentní záruka toho, že něco nechtěného vykoukne. V případě Taťány Makarenko (28) to bylo celé ňadro. Jako naschvál svá prsa neschovala do podprsenky.
13.11.2017 20:30 |

podobné články

Cudná Emma Smetana odvážná jako nikdy předtím: Bez podprsenky a s výstřihem až k pupíku!

 
Emma Smetana se umí odvázat. Vždycky slušná a cudná moderátorka hlavních zpráv na Nově překvapila na párty módního časopisu nejodvážnějším modelem ze všech přítomných dam.
09.07.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (438 článků)

Trapas v přímém přenosu: Herečce s padesátkou na krku v televizi při divokých pohybech málem vypadlo ňadro

 
Šestačtyřicetiletá herecká a hudební hvězda Kristin Chenoweth toho na televizní obrazovce ukázala více, než se na dámu jejího věku sluší. Při divokých tanečních kreacích se tak rozparádila, že měla problém uhlídat svá ňadra.
23.04.2015 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Chenoweth (4 články)

Pártlové vypadlo silikonové ňadro!

 
O upravených ňadrech Martiny Pártlové (30) se už v bulváru popsaly stohy, zpěvačka se tedy rozhodla poodhalit roušku tajemství. Jak se z profilu ukázalo, její silikonové trojky vůbec nemají tvar padající kapky.
13.04.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (170 článků)

Marta Jandová ukázala bradavku v přímém přenosu!

 
VIDEO: Marta Jandová ukázala, že její předností není jen zpěv. Při vystoupení se skupinou Die Happy v show Česko Slovensko má talent se jí při obrovském nasazení, skákání a křepčení během zpívání rozhoupal i výstřih a jejda, už to bylo venku! Diváci tak celé čtyři minuty mohli sledovat, jak se Jandové dere levá bradavka z výstřihu. Málem jí vypadlo celé ňadro.
14.11.2010 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (885 článků)

»Zoufalka« Eva Longoria: KUK!!! Z plavek jí vykoukla bradavka

 
Jindy dokonalá krása Evy Longorii (38) málem došla úhony na pláži na Portoriku, kam herečka odjela na svatbu přátel. Když si na lehátku chtěla upravit neposlušný horní díl plavek, vypadlo jí z košíčko ňadro! A pohotoví paparazzi mačkali spouště!
11.04.2013 05:20 |

podobné články

»Zoufalka« Eva Longoria: KUK!!! Z plavek jí vykoukla bradavka

 
Jindy dokonalá krása Evy Longorii (38) málem došla úhony na pláži na Portoriku, kam herečka odjela na svatbu přátel. Když si na lehátku chtěla upravit neposlušný horní díl plavek, vypadlo jí z košíčko ňadro! A pohotoví paparazzi mačkali spouště!
11.04.2013 13:07 |

podobné články

Kráska, jejíž erotické fotky kolují po internetu, si nevzala podprsenku: Mrkněte, jak jí z obřího výstřihu málem vypadlo ňadro

 
Herečka Jennifer Lawrence si nadmíru užívala na afterpárty po slavnostní premiéře filmového trháku Hunger Games, kde ztvárňuje hlavní roli.
14.11.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (258 článků)

Verešová a Kuchařová učarovaly na Febiofestu, missce málem vypadlo ňadro

 
Krásné ženy, zkušení filmaři a ty nejlepší snímky z celého světa. Tak to vypadalo na slavnostním začátku kultovního filmového festivalu Febiofest. Zářily na něm neodolatelná Andrea Verešová a Taťána Kuchařová.
17.03.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků)

Taťána Kuchařová provokovala filmaře na festivalu: Z šatů bez podprsenky jí málem vypadlo ňadro

 
Na slavnostním zahájení filmového festivalu Febiofest nechyběla ani naše jediná Miss World a modelka Taťána Kuchařová  (28) .
18.03.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků)

Neposlušné ňadro na premiéře filmu Lída Baarová. Kdo neuhlídal v šílených šatech svůj dekolt?

 
Na dlouho očekávané premiéře filmu o divě Lídě Baarové se to jen hemžilo slavnostními róbami. Jenže manželka známého zpěváka dost přestřelila (teda jako pokaždé), nejenže si vzala na sebe šaty, které by jí záviděla kdejaká kolotočářka, ještě k tomu neuhlídala své neposedné ňadro a málem ukázala víc, než chtěla. O jakou módní příšeru to jde?
21.01.2016 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (422 článků)

Český lev nově ocení televizní seriály. Večer bude opět moderovat Lucie Výborná

 
České filmové a televizní akademie (ČFTA) na 23. ročníku výročních cen Český lev 5. března příštího roku poprvé ocení tři soutěžní kategorie v oblasti televizní tvorby. Tvůrci mají nově možnost získat ocenění za nejlepší televizní film nebo minisérii, nejlepší dramatický televizní seriál a nejlepší dokumentární televizní film nebo seriál. "Úroveň české televizní tvorby je na velmi vysoká. Rozhodně si zaslouží být oceněná nejen diváckými cenami, ale také odborníky z řad filmových a televizních profesionálů," uvedla Tereza Rychnovská, výkonná ředitelka ČFTA. Vyhlášení výsledků 23. ročník Českého lva se uskuteční 5. března opět v pražském Rudolfinu. Galavečer bude moderovat Lucie Výborná.
01.12.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (59 článků)

Tohle retro vás přivede k varu: Cudná Hana Vítová v zápalu milostné vášně odhalila běloskvoucí ňadro

 
Nejobsazovanější z hvězdných stálic třicátých let Hana Vítová  (✝73) měla stejně krušné životní osudy jako většina jejích vrstevnic. Tragická sebevražda dcery a ztráta milovaného povolání nakonec vedly ke smutným koncům v osamění a závislosti na alkoholu. Ve třicátých letech přitom točila Hana Vítová i osm filmů ročně a chlapi jí obdivně padali k nohám.
23.10.2012 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (29 článků)

Prso ven? Marto, nejsi v tom sama!

 
Zpěvačka Marta Jandová (36) byla z toho, že při vystoupení v Česko Slovensko má talent ukázala bradavku, nejprve hodně zoufalá. „Chtěla jsem se jít někam zahrabat. A kdyby mi vypadlo celé ňadro, asi bych emigrovala do Albánie,“ řekla Blesku. Mnohé její kolegyně u nás i ve světě ale ukázaly nejen bradavku, ale právě ještě víc.
17.11.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (885 článků)

Gwyneth Paltrowová promluvila o potratu, málem prý tehdy zemřela

 
Herečka Gwyneth Paltrowová prozradila, že se zpěvákem Chrisem Martinem čekala třetí dítě. O to ale přišla a potrat byl prý tak těžký, že při něm málem přišla o život. Další články k tématu: Gwyneth Paltrowová: Chci další dítě, ale jsem dost stará Paltrowová o svých módních trapasech: Měla jsem si vzít podprsenku Gwyneth Paltrowová o stárnutí: Cítím se a vypadám líp než předtím Manželství je tvrdé a někdy se nudím, přiznala Gwyneth Paltrowová Cudná Gwyneth Paltrowová se svlékla a vystavila na odiv šperky Denní cvičení a ke svačině šťáva z kapusty, tak hubne Paltrowová
18.03.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (305 článků) , Chris Martin (142 článků) , Chris Martin (143 článků) , Chris Martin (143 článků)

Bláznivá Američanka si nechala přišít třetí ňadro, aby se dostala do televize!

 
Jednadvacetiletá Jasmine Tridevil z floridské Tampy tak moc toužila být slavnou, že pro to byla "schopna udělat cokoliv":http://www.extra.cz/feuereislova-ostrouhala-poslala-na-nas-kriminalku-za-clanky-o-jeji-prostituci-a-zlodejnach-policie-si-ale-mozna-brzy-prijde-pro-ni. Dostala nápad, že si nechá přišít třetí ňadro, a stala se tak první ženou na světě, která používá podprsenku se třemi košíčky.
21.09.2014 10:31 |

podobné články