Článek

Žena vrátila vypůjčenou knihu po 67 letech

 
Po více než 67 letech se do knihovny v novozélandském Aucklandu vrátila kniha vypůjčená v prosinci 1948. Žena, která ji u sebe měla dlouhá desetiletí, pokutu za opožděné vrácení neplatila.
04.05.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

Profesor vrátil knihu po 47 letech. Hrozila mu čtvrtmiliónová pokuta

 
Může se to stát každému, i učiteli, který pravidelně nabádá své studenty, aby vraceli knihy včas. Profesor John Foster z univerzity v Belfastu vrátil knihu, kterou měl vypůjčenou na týden, po 47 letech. Knihovna se mu však pokutu ve výši 8500 liber (261 000 Kč) rozhodla odpustit.
19.09.2013 09:00 |

podobné články

Paroubek hlučně pokřtil knihu. Jeho žena vynadala novinářům

 
Expremiér a také expředseda sociálních demokratů Jiří Paroubek pokřtil dnes v Paláci Luxor svoji další knihu. Tentokrát se v hledáčku jeho tvorby ocitl současný ministr vnitra a bývalý plukovník elitního policejního týmu Jan Kubice a jeho zpráva, která ovlivnila v roce 2006 výsledek voleb. I proto svoji knihu nazval Paroubek Český Watergate. Vzduchem přitom létala nelichotivá slova na adresu nejen současné politiky, ale i stavu žurnalistiky v Česku.
03.08.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3344 článků) , Jan Kubice (679 článků)

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Vláda schválila Vondrovu Bílou knihu obrany

 
Vláda ve středu schválila Bílou knihu obrany, která určuje koncepci rozvoje armády v následujících deseti letech. Informoval o tom zdroj obeznámený s jednáním vlády. Dokument připravil tým ministra Alexandra Vondry (ODS), který Bílou knihu považuje za zásadní materiál svého funkčního období.
18.05.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1116 článků)

Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí

 
Prezident Václav Klaus dnes novinářům představil další knihu, která shrnuje jeho poznámky ze zahraničních cest. Texty, které v minulých třech letech publikoval v deníku Právo a na serveru Novinky.cz, nyní vycházejí v knize Zápisky z nových cest. Prezident tak navázal na svou předchozí cestopisnou knihu Zápisky z cest.
01.11.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8731 článků)

Zkusil vydělat dvakrát! Auto prodal a nahlásil krádež, NEVYŠLO TO!

 
Benešovská policie ukončila vyšetřování 20letého mladíka, který s vypůjčenou Škodou Octavia odjel do Rakouska, kde vůz prodal za 700 eur. Mediafax o tom ve středu informovala mluvčí policie Diana Škvorová.
29.06.2011 09:45 |

podobné články

Moravcová zničila půjčené šaty! Už páté

 
"Šaty dělají člověka", říká známé rčení, ale to neplatí v případě herečky a modelky Nikol Moravcové (24). Blonďatá kráska totiž téměř každou vypůjčenou róbu poničí. Nejinak tomu bylo v případě žlutých dlouhých šatů, které doslova orvala.
30.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (235 článků)

HRŮZA! SEBEVRAŽDA v prodejně ZBRANÍ! Muž se ZASTŘELIL vypůjčenou PISTOLÍ!

 
Okamžiky hrůzy zažili dnes v prodejně zbraní v Brně. Jeden ze zákazníků použil prohlíženou zbraň proti sobě a zastřelil se.
01.08.2011 18:55 |

podobné články

Fíha! Iveta Bartošová stihla za pět měsíců úplně zdemolovat vypůjčenou limuzínu

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (46) se rozhodla nepřidělávat si problémy a poté, co u ní doma nedávno zazvonili pracovníci autopůjčovny a chtěli si odvézt auto , které měla už dávno vrátit, ho nakonec, po prvotním odmítnutí, přeci jen dobrovolně po pár dnech vydala. Podle našich informací ale bylo v takovém stavu, že s ním asi musel jezdit hodně nešikovný řidič, který snad v autě tančil polku s Ivetinou garáží!
15.02.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků)

První foto Michala Davida po operaci: Pojede kvůli frajeřině na premiéru na vozíčku?

 
Tenhle vtípek se Michalu Davidovi (53) krutě vymstil! Na golfu odpaloval míčky vypůjčenou francouzskou holí... A co čert nechtěl, ještě ten den večer si natřikrát zlomil kotník, takže teď o berlích hopsá sám!
22.09.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1244 článků)

Blesk zasáhl: Exekutor jim polepil byt, nyní dostanou šanci dostat zpět televizi!

 
V hrůznou noční můru se pro manžele Melichovy změnila návštěva exekutora. Měl se údajně chovat arogantně, polepil jim většinu věcí v bytě a odvezl i vypůjčenou televizi. Ta měla jít přes jejich protesty v únoru do dražby. Blesk však dal celou situaci přezkoumat Exekutorské komoře a televize se patrně původnímu majiteli vrátí.
29.01.2014 05:15 |

podobné články

Dlužník Pavel z Bavorova: Exekutor mi polepil i židli! Seděl jsem na ní...

 
V noční můru se pro manžele Melichovy z Bavorova změnila návštěva exekutora. Polepil jim většinu věcí v bytě a odvezl vypůjčenou televizi. Ta má i přes protesty jít v únoru do dražby.
31.01.2014 05:05 |

podobné články

Jak si žili herci ze Zemana? Na žranici dvěma vrtulníky!

 
Zatímco Zeman s Blankou si vyrazili na svatební merendu do Karlových Varů vypůjčenou škodovkou, ve skutečnosti se seriálové hvězdy nechaly hostit papaláši v jejich rezidencích. A ještě pro ně létaly helikoptéry!
21.04.2014 05:15 |

podobné články

Jak si žili herci ze Zemana? Na žranici dvěma vrtulníky!

 
Zatímco Zeman s Blankou si vyrazili na svatební merendu do Karlových Varů vypůjčenou škodovkou, ve skutečnosti se seriálové hvězdy nechaly hostit papaláši v jejich rezidencích. A ještě pro ně létaly helikoptéry!
21.04.2014 10:45 |

podobné články

Obhajoba Nagyové: Část luxusních věcí měla jen vypůjčenou

 
Jak se dostala k luxusnímu oblečení a šperkům za miliony korun, které u ní našla policie při domovní prohlídce, vysvětluje Jana Nagyová, dnes Nečasová, tím, že část z těchto věcí měla jen vypůjčenu. Informuje o tom dnešní MF Dnes.
29.04.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1517 článků) , Jana Nagyová (1510 článků)

Klinice končí v březnu smlouva, jedná o prodloužení o rok

 
Pražskému Autonomnímu sociálnímu centru Klinika končí v březnu smlouva o výpůjčce objektu na Žižkově. S úřady jedná o jejím prodloužení, její zástupci doufají v to, že budou úspěšní. Novinářům to řekli na dnešní tiskové konferenci. Centrum v budově bývalé polikliniky působí na základě smlouvy rok, má ji vypůjčenou od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM). O objekt měla zájem Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Na začátku února na něj zaútočili neznámí maskovaní pachatelé.
18.02.2016 13:35 |

podobné články

Američana zatkli za to, že před 14 lety nevrátil videokazetu

 
Američana Jamese Meyerse minulý týden zastavila policejní hlídka kvůli rozbitému světlu. Běžný přestupek, jakých se denně odehrají stovky. Jenže místo blokové pokuty, kterou čekal, se Meyers od policisty dozvěděl, že na něj má příkaz k zatčení, protože před 14 lety nevrátil vypůjčenou videokazetu.
29.03.2016 20:05 |

podobné články

Úřady v případu Kliniky nemohou bez rozhodnutí soudu nic dělat

 
Úřady musí s dalšími kroky ohledně budovy na pražském Žižkově, kterou obývají squatteři z Autonomního sociálního centra Klinika, čekat na rozhodnutí soudu a orgánů činných v trestním řízení. Podle vydaného předběžného opatření úřad sice může vyměnit zámky, ale klíče musí předat i osobě, která měla objekt za Kliniku vypůjčenou. Ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Kateřina Arajmu to řekla po dnešním jednání bezpečnostního grémia Prahy 3.
06.06.2016 13:10 |

podobné články

„Magor, opilec a rváč“: Známí popsali řidiče, který zabíjel v Londýně

 
Jako nezaměstnaného vzteklouna, který se rád napije a dělá problémy, popisují známí Velšana Darrena Osbornea (47). Ten v noci na pondělí s vypůjčenou dodávkou najel do skupiny muslimů a minimálně jednoho člověka zabil. Den před útokem přitom v hospodě nadával na muslimy a tak se opil, že ho museli vyvést.
20.06.2017 11:05 |

podobné články