Článek

Žena už má osm let škytavku

 
Dlouhých osm let vydává Britka Lisa Gravesová zvuky podobné škytání. Teď doufá, že by se svého trápení konečně mohla zbavit.
26.01.2016 04:35 |

podobné články

Podobné články

Voják chtěl leknutím vyléčit škytavku kamarádovi, omylem ho zastřelil

 
Poddůstojník Isaac Lawrence Young (†22) sledoval se svými kamarády fotbal a popíjel pivo, když v tom dostal děsivou škytavku. Ta ne a ne přejít, a tak jeho kamaráda, poddůstojníka Patricka Edwarda Myerse (27) napadlo, že jí vyléčí leknutím. S pistolí, která byla nabitá…
26.09.2012 16:55 |

podobné články

14 měsíců pekla! Otec dvou dětí nepřetržitě škytá! Občas i omdlí!

 
Každý z nás občas chytí škytavku. A většinou je to úsměvná příhoda. Zkuste si ale představit nekonečnou škytavku trvající více než rok, kvůli které nemůžete spát a omdlíváte.
05.09.2013 16:20 |

podobné články

Zažeňte otravnou škytavku: Tohle funguje

 
Není snad nikdo, kdo by někdy nezažil škytavku. Společensky nevhodné škytání dokáže pokazit romantickou chvilku i návštěvu kina. Jenže, jak se jí co nejrychleji zbavit?
24.09.2013 10:40 |

podobné články

Mladá maminka 8 let nepřetržitě škytá a doktoři si nevědí rady. Co škytavku způsobilo?

 
27letá žena se už hodně dlouho nemůže zbavit škytavky. Doktoři si nevědí rady. Nejdříve řekli, že je to kvůli těhotenství, jenže mladá žena porodila před 8 lety. Vyhýbat se musí restauracím a kinům, lidem totiž její hlasité škytání vadí. Lékaři provedli několik testů, bohužel zatím nepřišli s řešením.
12.11.2015 18:46 |

podobné články

ELEKTROWIN za osm let zrecykloval osm milionů spotřebičů

 
Přes osm milionů vysloužilých elektrospotřebičů už zrecykloval kolektivní systém ELEKTROWIN za osm let své činnosti. Osm let už také mohou Češi odevzdávat staré elektro zcela zdarma. ELEKTROWIN vytvořil sběrnou síť, která zahrnuje na 12 000 míst zpětného odběru.
19.08.2013 17:45 |

podobné články

Třináctiletá Američanka vymyslela lízátka proti škytavce

 
Třináctiletá Mallory Kievmanová je šéfkou společnosti Hiccupops, kterou si založila kvůli svému vynálezu – lízátkům léčícím škytavku. Mallory jim říká "škyzátka" (hiccupops), spojila prostě slovíčka škytavka (hiccup) a lízátko (lollipop). S vynálezem chce prorazit do celého světa.
10.05.2012 08:00 |

podobné články

13letá Američanka vymyslela lízátka léčící škytavku

 
S vynálezem chce přitom prorazit do celého světa.
10.05.2012 08:40 |

podobné články

Svět se asi zbláznil... Knižní revoluce, bolavé překvápko a smrt za škytavku!

 
Zprávy ze světa ukazují, že zatímco technologicky je na vrcholu, v obecné rovině lidstvo hloupne! Příklady?
27.09.2012 12:15 |

podobné články

Zoufalý muž už přes rok škytá každých sedm vteřin

 
Když se Daniel Clavin z Irska loni v červenci probudil po pánské jízdě, kromě očekávané kocoviny měl i škytavku. Myslel si, že se jí rychle zbaví, ale to se mýlil. Drží se ho totiž už 14 měsíců a v průměru se ozve každých sedm sekund. Celkem už tak má na svém kontě kolem pěti a čtvrt miliónu škytnutí, napsal britský list Daily Mirror.
05.09.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Dan Daily (4 články)

Zapíjel svobodu, vzbudil se se škytavkou. Trvá už 14 měsíců

 
Daniel Clavin z Irska juchal na kamarádově loučení se svobodou tak mocně, že se ráno probudil nejen s obrovskou kocovinou, ale také nekončící škytavkou. Ta trvá už čtrnáct měsíců a přes mnohá vyšetření mu nejsou schopni pomoci ani lékaři. Sedmatřicetiletý otec dvou dětí škytá i ze spaní, a to zhruba každých sedm vteřin. Další články k tématu: Voják chtěl leknutím vyléčit kamarádovi škytavku, omylem ho zastřelil Když se z obyčejné škytavky stane nepříjemná choroba
07.09.2013 17:30 |

podobné články

Mladík už dva měsíce škytá nonstop: Až 25krát za minutu!

 
Britští lékaři jsou zmatení z případu devatenáctiletého Chrise McKernana, který začal 20. listopadu loňského roku škytat a nepřestal dodneška. Když v průměru škytne pětadvacetkrát za minutu, znamená to, že už se mu bránice prudce stáhla více než milionkrát. Na škytavku nepomáhá vůbec nic. Babské rady ani lékařské metody.
23.01.2014 08:35 |

podobné články

Jak na škytavku nebo SMRADLAVÉ NOHY? Nejlepší a nejlevnější rady!

 
Víte, jaké léčivé věci máte ve své domácnosti? Mnohé z nich vás dokážou pohotově zbavit zdravotních problémů, a dokonce jsou účinnější než běžné léky z lékárny , které jsou navíc drahé. Třeba obyčejná tužka zabírá na bolesti hlavy a vodka na páchnoucí nohy.
16.02.2014 10:40 |

podobné články

Jak si z nás utahuje vlastní tělo

 
Snad každý z nás už měl někdy škytavku, cítil křeč nebo třeba bolest hlavy. Kruhy pod očima jsou u někoho běžnou záležitostí, stejně jako...
10.04.2014 13:40 |

podobné články

Jak si z nás utahuje vlastní tělo

 
Snad každý z nás už měl někdy škytavku, cítil křeč nebo třeba bolest hlavy. Kruhy pod očima jsou u někoho běžnou záležitostí, stejně jako...
17.04.2014 14:00 |

podobné články

Psy týrala nejméně osm let!

 
Žena, které zabavili v Ostravě-Vítkovicích čtyřicet psů, týrala zvířata nejméně osm let! Tuto šokující skutečnost potvrdili Blesku její sousedé. Žena prohlásila, že se oběsí, pokud jí psi nebudou vráceni. Proti tyrance se spojil celý národ. Všichni chtějí jediné – potrestat ji vězením.
16.08.2009 06:40 |

podobné články

Za vraždu manžela půjde mladá žena za mříže na osm let

 
Pětadvacetiletá žena půjde za loňskou vraždu manžela v Pacově na Pelhřimovsku na osm let do vězení. Poslal ji tam v úterý odpoledne táborský krajský soud.
01.09.2009 17:20 |

podobné články

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve Vodnáři? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!

 
"Beran":http://www.extra.cz/muz-ve-znameni-berana-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Beranka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-berana-s-kterym-znamenim-ji-to-bude-klapat-a-jakemu-se-radeji-vyhnout-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Býk":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-byka, "Býčice":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-znameni-byka-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-jake-znameni-se-k-vam-hodi-a-ktere-urcite-nebrat, "Blíženec":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-narozeny-v-blizencich-vime-to-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-blizence, "Blíženkyně":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-blizencu-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Rak":http://www.extra.cz/partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-raka-ctete, "Račice":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-raka-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-vam-to-bude-klapat, "Lev":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-lva-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Lvice":http://www.extra.cz/kdo-je-idealni-partner-pro-zenu-narozenou-ve-znameni-lva-ctete-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Panna":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-panny-s-jakymi-znamenimi-mu-to-bude-klapat-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Panna":http://www.extra.cz/jak-jsou-na-tom-s-laskou-zeny-narozene-ve-znameni-panny-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Váha":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-vah-jaky-je-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Váha":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-vahach-ctete-jak-vypada-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štír":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-stira-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štírka":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-stira-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-to-zajiskri-a-koho-radsi-nebrat, "Střelec":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-strelce-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Střelkyně":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-strelci-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-jakym-znamenim-vam-to-bude-klapat, "Kozoroh":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-kozoroha-kdo-se-k-nemu-hodi, "Kozorožka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-kozoroha-co-prozrazuje-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop-vime-to a "Vodnář":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-ve-znameni-vodnare-prectete-si-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop jsou již za námi. Dnes nás čeká žena narozená ve znamení Vodnáře.
25.10.2013 20:50 |

podobné články

Žena po pádu z kola strávila osm hodin nabodnutá na větvi stromu

 
Osmačtyřicetiletá Cathy Foneová z anglického města Yeovil v Somersetu si před dvěma týdny prožila krušných osm hodin poté, co spadla z kola do téměř sedm metrů hlubokého příkopu. Během pádu se zachytila o strom, na jehož větev se nabodla a zůstala na něm viset osm hodin, než ji našel záchranný tým.
03.12.2010 09:45 |

podobné články

Prodal kradená auta za osm milionů, hrozí mu osm let vězení

 
Muž z Vysočiny prodával kradená luxusní auta ze zahraničí. Policie mu zatím prokázala devět skutků, za což mu hrozí až osm let vězení.
17.05.2012 09:10 |

podobné články