Článek

Žena uvízla pod autobusem, tak ho cestující zvedli

 
Dav více než 100 lidí se minulý čtvrtek spojil v čínském Kantonu, aby osvobodil ženu, která uvízla pod autobusem. Nakonec se jim to podařilo a 76letou Číňanku odvezla sanitka do nemocnice.
16.06.2015 15:26 |

podobné články

Podobné články

100 lidí pomohlo cyklistovi zaklíněnému pod dvoupatrovým autobusem! Zvedli 12tunový kolos!

 
Ze zhruba stovky lidí se během pár vteřin stali hrdinové. Seběhli se totiž na pomoc mladíkovi na jednokolce, který po nehodě uvízl pod dvoupatrovým autobusem. Dav double-decker nadzdvihl a cyklistu vyprostil!
31.05.2015 05:15 |

podobné články

Pod La Manchem uvízla i Claudia Schiffer

 
Cestující jedné z vlakových souprav, kteří v sobotu uvízli v tunelu pod Lamanšským průlivem, si stěžovali, že známé modelce Claudii Schiffer se dostalo zvláštního zacházení. A to na úkor těhotných či invalidů. Pod La Manchem uvízla i Claudia Schiffer
20.12.2009 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (99 článků)

Děsivé VIDEO: Školačka uvízla pod tramvají! Pomohli jí cestující

 
Neuvěřitelné záběry ukazují, jak se lidé snažili dívce, která uvízla pod tramvají a křičela bolestí, pomoci. Všichni se vší silou snažili tramvaj naklonit, aby dívka mohla uniknou strašlivým mukám.
27.08.2014 06:00 |

podobné články

Paul McCartney jezdí autobusem!

 
Paul McCartney (66) má jmění v hodnotě stovek milionů dolarů, přesto rád jezdí autobusem. Legenda The Beatles říká, že ho to alespoň drží nohama na zemi. Necítí se jako celebrita, když jezdí inkognito veřejnou dopravou. „Uzemní vás to, víte? Je to věc, která vás drží v rovnováze,“ uznává Paul. „Jsem jen jednou osobou jedoucí v autobuse. Jsem známá osobnost, ale chovám se normálně. Opravdu, je to důležité.“ Sice ho jednou jedna paní poznala. Jel autobusem v New Yorku a jedna žena se ho zeptala, jestli není tím, kým si myslí, že je. „Tak jsem jí řekl: Podívej, zlato. Nekřič to přes celý autobus. Pojď, přisedni si,“ vypráví Paul. Na otázku, zda se chystá do důchodu, odvětil: „Vše, co na to můžu říct je, že nejsem v důchodu. To by bylo, jako kdybych umřel. Také se proslýchá, že jeho turné v roce 2010 by nemělo být posledním. „Dokud mě lidé budou chtít slyšet, pravděpodobně budu koncertovat. Pustit do světa drby je totiž strašně snadné.“
14.08.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (69 článků)

Výletní loď Norwegian Cruise Line uvízla: U Bermud najela na mělčinu

 
Výletní loď společnosti Norwegian Cruise Line, která uvízla na mělčině u útesu nedaleko Bermud, byla po šesti a půl hodinách uvolněna. Cestující i posádka jsou podle lodní společnosti v pořádku, v bezpečí a nikdo nebyl zraněn, napsala agentura AP.
20.05.2015 07:25 |

podobné články

Autobusem s Čechy měla jet do Anglie bomba! Teď ale tvrdí, že je to kachna!

 
Z Bruselu měla do Anglie přijet českým autobusem nebezpečná bomba! Údajně měla přijet autobusem Student Agency, policisté ale vše odhalili a podezřelého zadrželi již na hranicích Anglie a Francie. Jenže majitel společnosti teď tvrdí, že šlo o falešný poplach. Kde je pravda?!
20.12.2014 20:05 |

podobné články

Žena uvízla v komíně cestou za svým vyvoleným

 
Hned dvakrát se v kalifornském Thousand Oaks dostala do problémů třicetiletá žena, která se netradiční cestou vydala do domu svého vyvoleného. Z komína, v němž uvízla, ji museli vyprostit hasiči, aby ji vzápětí policie obvinila z porušování domovní svobody. Obyvatel domu totiž o její návštěvu nestál.
21.10.2014 10:25 |

podobné články

Kočka uvízla pod trajektem, jeden ze záchranářů neváhal a pro zvíře skočil do vody. Sledujte srdceryvné video!

 
Na internetu se objevil záznam, kde odvážný záchranář pomáhá "kočce":http://www.extra.cz/tema/kocka, která uvízla pod trajektem.
25.02.2014 00:05 |

podobné články

Děsivá nehoda: Školačka uvízla pod tramvají! Podívejte se, kolik lidí ji odtamtud tahalo

 
Z tohoto vám "vstanou chlupy na zádech":http://www.extra.cz/sokujici-video-auto-prejede-maleho-chlapce-pak-se-ovsem-stane-zazrak! Neuvěřitelné záběry dívky, která uvízla pod tramvají.
27.08.2014 12:34 |

podobné články

Česká loď uvízla pod mostem v Drážďanech. Pobude si tam, než se zvedne hladina

 
Pod Mariánským mostem v centru Drážďan uvízla v neděli dopoledne česká nákladní loď. Dosavadní pokusy o její vyproštění selhaly, informoval deník Sächsische Zeitung (SZ). Pokračovat by se mělo v pondělí, kdy záchranářům pomůže voda puštěná z Česka.
27.12.2015 19:15 |

podobné články

Česká loď uvízla v Drážďanech pod mostem! Kolos vysvobodila vlna

 
Pod mostem na Labi v centru Drážďan uvízla v neděli česká nákladní loď. Nepodařilo se ji o víkendu vyprostit, vodohospodáři proto poslali včera z ústeckých zdymadel vlnu, která ji měla uvolnit. V době redakční uzávěrky ale nebylo jasné, zda se celá akce podařila.
29.12.2015 12:15 |

podobné články

ČD rozšiřují služby pro cestující s dětmi

 
České dráhy vypraví v jízdním řádu 2015 celkem 346 vlaků s vyhrazenými oddíly nebo místy pro cestující s dětmi do 10 let. Na lince Praha – Pardubice – Brno - Břeclav rozšiřují dětské kino do každého druhého spoje. Dětské kino tak budou mít cestující na této lince k dispozici každé dvě hodiny. V rychlovlacích SC Pendolino mají dětští cestující k dispozici portál se zábavou nebo stolní hru Elfíkova cesta.
13.12.2014 16:06 |

podobné články

Výlet se změnil v drama, žena uvízla na skále 150 metrů nad zemí

 
Přecenila své síly, tak by se stručně dalo popsat to, co se ve čtvrtek stalo čtyřiadvacetileté Američance ve Státním parku Topanga nedaleko Malibu. Ta totiž uvízla na sto padesát metrů vysokém skalním útesu, uvedl server ktla.com. Po více než dvou hodinách, kdy seděla na krajíčku skalní dutiny, ji zachránil vrtulník.
26.09.2011 07:45 |

podobné články

Cestující naklonili celý vlak, aby osvobodili uvízlého muže

 
Pomoc ostatních pasažérů osvobodila muže, kterému v úterý uvízla noha mezi vlakem a nástupištěm na jedné stanici v australském Perthu. Cestující se pod dozorem zaměstnanců drah společně opřeli o soupravu a mírně ji naklonili, čímž umožnili uvězněnému muži, aby nohu vytáhl.
06.08.2014 16:50 |

podobné články

DALŠÍ SMRTELNÁ NEHODA! Řidič nepřežil střet s autobusem! Cestující jsou vpořádku

 
Tragická dopravní nehoda si na Teplicku v neděli vyžádala lidský život. Jak pro agenturu Mediafax uvedl operační důstojník policie, u Bořislavi se srazilo osobní auto s autobusem.
03.07.2011 19:05 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): Cestující autobusem mají od března nová práva

 
Cestování autobusem po Evropě by mělo být od začátku března příjemnější.
05.03.2013 11:10 |

podobné články

Pražané, poslední šance projet se megabusem: Podívejte se, kde ho zastihnete

 
Už jen v neděli se můžete projet na letiště tímto unikátním autobusem. Ten měří 21 metrů a je nejdelším dvoučlánkovým autobusem v Evropě. Praha nyní tento exemplář testuje a pokud se osvědčí, někdy v budoucnu daný typ možná zakoupí. Cestující sveze naposledy v neděli.
13.02.2016 11:15 |

podobné články

Srážka dodávky s autobusem na Šumpersku: Čtyři zranění

 
Čtyři lidé se dnes večer zranili při střetu dodávky s autobusem u Studené Loučky na Šumpersku. Všichni zranění cestovali v dodávce, byli to občané Slovenska. V autobuse nebyli žádní cestující, jeho řidič vyvázl bez zranění. Zraněné odvezli záchranáři do nemocnice.
10.01.2017 22:50 |

podobné články

Řidič osobního auta zemřel po srážce s linkovým autobusem: Dva cestující jsou zranění

 
Při srážce s linkovým autobusem dnes odpoledne zemřel řidič osobního auta Škoda Rapid u Vysokého Mýta. V autobusu se dva lidé lehce zranili. Nehoda se stala u vysokomýtského autodromu, silnice 35 se po nehodě uzavřela.
02.02.2017 16:40 |

podobné články