Článek

Žena se ve Starbucksu uspokojovala před svým partnerem. Netušila, že ji natáčí lidé z protější budovy!

 
Žena se oddávala ve známé kavárně masturbaci. Nebyl to ale pouze partner, který ji při tom sledoval, ale také lidí z protější budovy.
11.09.2015 14:10 |

podobné články

Podobné články

Soudkyně se nahá opalovala přímo v kanceláři

 
Soudkyně Nejvyššího soudu v Bosně a Hercegovině považovala nahotu za normální. Tedy alespoň v soukromí své kanceláře, kde si jednoho rána zacvičila a pak se u okna nahřívala na sluníčku. Jenže netušila, že ji vidí z protější budovy a dokonce fotí. Snímky pronikly na veřejnost a její nahota nepřipadla normální nikomu. Soudcovské pravomoci nakonec byla zbavena.
10.02.2014 08:05 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Letecké záběry z místa výbuchu v centru Prahy

 
Až čtyři mrtví, desítky zraněných. Trosky rozmetané v okruhu několik desítek metrů od budovy Divadelní fakulty v centru Prahy. Poškozená střecha protější budovy, vysypaná okna, zasažena byla i stará budova Národního divadla. Podívejte se na exkluzivní letecké záběry z místa ničivé exploze.
29.04.2013 13:35 |

podobné články

Žena porodila třetí dítě, aniž by tušila, že je vůbec těhotná

 
Porodníci z celého světa se přou nad jednoduchou otázkou - je možné, aby byla žena těhotná, a netušila to do samotného porodu? Žena z amerického městečka Geneva-on-the-Lake v Ohiu tvrdí, že až do chvíle, kdy porod začal, netušila, že by měla přivést svým dvěma dětem na svět dalšího sourozence. Pak už mělo jít vše neuvěřitelně rychle.
08.08.2012 10:50 |

podobné články

Kočička Ochotská už je ve čtvrtém měsíci těhotenství: Víme, jak to bude se svatbou s tenistou Rosolem!

 
Moderátorka Michaela Ochotská  (29) čeká miminko se svým partnerem, s 43. tenistou světa Lukášem Rosolem. Přestože už je v druhém trimestru, ještě před dvěma týdny to vůbec netušila. "Jsem na začátku čtvrtého měsíce. Celé tři měsíce jsem to vůbec netušila a vlastně jsem ráda. Minul mě stres prvních měsíců, který mají všechny těhulky," řekla Super.cz Ochotská.
31.07.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (871 článků) , Lukáš Rosol (598 článků)

Australský pár se oddával milostným hrátkám na terase domu. Lidé si je točili

 
Lidský exhibicionismus dosahuje alarmující úrovně. V současnosti obletělo celý svět video, na kterém se australský pár oddává milostným hrátkám na balkoně. Jejich vášnivé chvilky natočil jeden ze svědků z protější administrativní budovy. Zahanbený pár dostal pokutu.
05.10.2011 22:20 |

podobné články

VIDEO Z METRA: Žena se sexuálně uspokojovala na sedačce

 
Někteří cestující měli za to, že snad pražský dopravní podnik rozjel akci se seznamovacími vagóny v metru. Byli totiž svědky toho, jak žena v metru bezostyšně uspokojuje rukou.
06.11.2013 15:15 |

podobné články

Finanční a ekonomický institut: Většina Čechů tají před partnerem svá vydání

 
Většina Čechů tají před svým partnerem některá větší vydání. Vyplývá to z výsledků ankety, jejíž výsledky zpracoval Finanční a ekonomický institut (FAEI). K tomu, že má před svým partnerem ve finančních záležitostech tajnosti, se přiznalo 58 % účastníků ankety.
27.10.2015 08:16 |

podobné články

Bosenská soudkyně, která se ve své pracovně slunila nahá, se smí vrátit do práce

 
Pětatřicetiletá soudkyně Nejvyššího soudu Federace Bosny a Hercegoviny Enisa Bilajacová se smí vrátit do práce. Loni v květnu přišla do zaměstnání velmi brzy ráno a využila toho k relaxaci. Zamkla se ve své pracovně a slunila zcela nahá na stole. Jenže ji někdo z protější budovy vyfotil. V disciplinárním řízení byla zbavena své funkce. Téměř po roce se smí vrátit do práce.
29.04.2014 08:55 |

podobné články

Soudkyně, která se v práci slunila nahá, se smí vrátit do práce

 
Pětatřicetiletá soudkyně Nejvyššího soudu Federace Bosny a Hercegoviny Enisa Bilajacová se smí vrátit do práce. Loni v květnu přišla do zaměstnání velmi brzy ráno a využila toho k relaxaci. Zamkla se ve své pracovně a slunila zcela nahá na stole. Jenže ji někdo z protější budovy u toho vyfotil. V disciplinárním řízení byla zbavena své funkce. Téměř po roce se smí vrátit do práce.
06.05.2014 10:30 |

podobné články

VIDEO ORÁLNÍ SEX na vánočním večírku: Žena uspokojovala muže před kolegy u baru!

 
Vánoční večírky se někdy pořádně zvrhnou. Na ten v ruském městě Chabarovsk nikdo jen tak nezapomene. Alkoholem posilněná dvojice se začala oddávat orálnímu sexu, a to přímo na baru! Kolegové znechuceně odcházeli pryč.
22.12.2016 19:10 |

podobné články

Starbucksu hrozí v Evropě pokuta za nelegální daňové úlevy

 
Kavárenský gigant Starbucks a automobilovou skupinu Fiat Chrysler Automobiles čeká od Evropské komise klepnutí přes prsty. Obě firmy si totiž v několika evropských zemích dojednaly daňové úlevy, které porušují unijní zákony zakazující podporovat pouze určité firmy. Se zprávou přišel The Wall Street Journal s odvoláním na důvěrné zdroje, které jsou s touto záležitostí obeznámeny. 
15.10.2015 17:16 |

podobné články

V Polsku je Nutella za 85 korun, v Česku za 110. Podívejte se na srovnání cen

 
Zatímco za Nutellu zaplatíte v Polsku 85 korun, v Česku vás vyjde na 110. Na Slovensku dokonce na 161. Jak je na tom ve srovnání například oblíbené latté cafe ve Starbucksu či máslo? Podívejte se na pár zajímavých srovnání průměrných cen vybraných produktů, které připravil Blesk.cz.
27.12.2016 05:50 |

podobné články

Poplach v Costa Coffee i Starbucksu: V pití jim našli fekální bakterie

 
Novináři BBC se rozhodli otestovat chlazené nápoje velkých kavárenských řetězců. Jejich nálezy byly šokující. V nápojích, které obsahovaly led, z prodejen Costa Coffee, Starbucks a Caffe Nero v Británii objevili znepokojivé množství fekálních bakteriích.
29.06.2017 20:50 |

podobné články

Stopy po střelbě okupantů ze srpna 1968 zůstanou na fasádě Historické budovy Národního muzea jako memento

 
V neděli 21. srpna 2016 uplyne 48 let od srpnové okupace vojsky Varšavské smlouvy. Tehdy způsobili sovětští vojáci ostřelováním Historické budovy Národního muzea četné škody. Útokem na muzeum došlo k poškození na omítce, reliéfech, sochařské výzdobě budovy i v interiérech. Po dokončení generální rekonstrukce Historické budovy Národního muzea zůstanou na fasádě veškeré filuňky tvořící náhradu za části poškozené střelbou, které budou spolu s pamětní deskou tuto významnou událost připomínat.
21.08.2016 18:50 |

podobné články

Sekretářka ukousla šéfovi penis při dopravní nehodě

 
Třicetiletá sekretářka v autě uspokojovala nadřízeného. Když do jejich vozu narazila dodávka, nárazem žena skousla a penis milenci oddělila od těla.
05.05.2009 17:35 |

podobné články

Prostitutka zemřela při sexu, potom najednou vylezla z rakve

 
Mladá žena zemřela, když v hotelu Manor uspokojovala zákazníka. Policisté ji odtamtud odnesli v plechové rakvi, jenže se ukázalo, že mrtvá není.
29.03.2013 10:55 |

podobné články

Ředitele základky chytili v parku s prostitutkou: Jen jsem vykonával potřebu, brání se

 
Ředitele základní školy načapali v parku s prostitutkou! Očitý svědek tvrdí, že ho žena orálně uspokojovala. Podle ředitele bylo ale vše jinak a někdo se ho snaží zdiskreditovat. Slovenská komora učitelů je případem pohoršena.
03.05.2017 15:55 |

podobné články

Manželce starosty se špatně vyjíždělo ze dvora, přišel zákaz parkování v celé ulici

 
Dlouhá léta parkovali obyvatelé jedné ulice ve východochorvatském městečku Velika bez obtíží před svými domy. Loni v prosinci však manželka jednoho z nich, shodou okolností současného starosty, nezvládla při vyjíždění ze dvora včas zatočit a nabourala sousedův automobil na protější straně cesty. A jak píše deník Jutarni list, její manžel vyřešil problém po svém - aby žena napříště neměla s vyjížděním problémy, zakázal parkování v celé ulici.
20.02.2012 11:40 |

podobné články

Žena jela do nemocnice s bolestí břicha. Netušila, že je těhotná a rodí

 
Jednadvacetiletá Jade Wigley z Británie až do porodu netušila, že je těhotná. Nosila oblečení velikosti S a dokonce ani lékaři její těhotenství neodhalili. Ještě den před porodem se účastnila večírku, na němž alkohol tekl proudem.
06.08.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Javier Bardem (120 článků)