Článek

Žena netušila, že je těhotná. Porodila v letadle

 
Ada Guanová z kanadského Calgary vyrazila v neděli na dovolenou do Japonska. S přítelem Wesleyem Branchem nastoupili do letadla a těšili se na volný čas v zemi vycházejícího slunce. Ani jeden z partnerů netušil, že už za pár hodin budou rodiči.
14.05.2015 06:13 |

podobné články

Podobné články

Porodila v letadle nad Pacifikem. Netušila, že je těhotná!

 
Ada Guanová z kanadského Calgary vyrazila 10. května tohoto roku na dovolenou do Japonska. S přítelem Michaelem Branchem nastoupili do letadla a těšili se, že brzy překonají Tichý oceán a přistanou v jediném císařství světa. Ani jeden z partnerů netušil, že už za pár hodin budou rodiči. Ada o tom, že je těhotná, netušila kvůli obezitě. Dítě se začalo drát na svět přímo nad Pacifikem.
14.05.2015 21:05 |

podobné články

Žena porodila třetí dítě, aniž by tušila, že je vůbec těhotná

 
Porodníci z celého světa se přou nad jednoduchou otázkou - je možné, aby byla žena těhotná, a netušila to do samotného porodu? Žena z amerického městečka Geneva-on-the-Lake v Ohiu tvrdí, že až do chvíle, kdy porod začal, netušila, že by měla přivést svým dvěma dětem na svět dalšího sourozence. Pak už mělo jít vše neuvěřitelně rychle.
08.08.2012 10:50 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Britská vojačka v Afghánistánu porodila: Netušila, že čeká dítě

 
Denně nasazují v Afghánistánu životy a často vidí jen smrt a bezpráví. Teď ale britská vojačka přinesla na tamní základnu trochu radosti. Netušila, že je těhotná a porodila zdravého chlapečka.
20.09.2012 13:20 |

podobné články

Netušila, že je TĚHOTNÁ. Porodila doma ve SPRŠE

 
Jodie netušila, že je těhotná, ačkoli je zdravotní sestřičkou a matkou pětileté dcery Evie.
25.11.2010 15:35 |

podobné články

Žena jela do nemocnice s bolestí břicha. Netušila, že je těhotná a rodí

 
Jednadvacetiletá Jade Wigley z Británie až do porodu netušila, že je těhotná. Nosila oblečení velikosti S a dokonce ani lékaři její těhotenství neodhalili. Ještě den před porodem se účastnila večírku, na němž alkohol tekl proudem.
06.08.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Javier Bardem (117 článků)

Tak to byla rychlá cesta na svět: Žena porodila v autě na kraji silnice a vznikly neuvěřitelné snímky!

 
Těhotná Corinne Cinatl (29) z městečka Bendigo v australském státě Victoria bude "mít na narození své dcery Matildy krásné vzpomínky":http://www.extra.cz/tak-to-bylo-hodne-rychle-filipinska-matka-porodila-na-silnici-v-silnem-desti-tri-kilometry-od-nejblizsiho-mesta. Porodila totiž "na cestě do nemocnice":http://www.extra.cz/priroda-neceka-tahle-zena-porodila-primo-na-ulici-do-nemocnice-to-mela-jen-par-kroku a vše zachytila dlouholetá kamarádka Corinne, fotografka Breanna Gravener, která se právě zaměřuje na zachycení příchodu dítěte na svět.
01.07.2014 13:35 |

podobné články

Žena (23) porodila na záchodě: Netušila, že je těhotná

 
AKTUALIZOVÁNO: Zdravou holčičku porodila v úterý ráno na toaletě opavské nemocnice třiadvacetiletá žena. Tu do nemocnice během noci přivezla sanitka s akutními bolestmi břicha.
29.05.2009 11:20 |

podobné články

Žena porodila v letadle, dítě vyhodila do odpadků

 
Filipínské úřady se snaží najít ženu, která porodila v letadle letícím z Bahrajnu do Manily a novorozeně odložila do odpadků. Živého chlapečka zabaleného v papírových ubrouscích našli zaměstnanci ochranky v pytli s odpadky v neděli.
13.09.2010 08:40 |

podobné články

Mladá matka vůbec netušila, že je těhotná. Dceru porodila na podlaze v koupelně a její partner u toho klidně spal!

 
Tahle dvaadvacetiletá matka Nadia Watson nejenže nevěděla, že je těhotná, a porodila v koupelně na podlaze, když se šla v noci opláchnout, ale její partner a otec dítěte porod zaspal a vůbec mu nedošlo, že někdo právě porodil dítě!
10.10.2013 09:40 |

podobné články

To je ona! Jeptiška, která netušila, že je těhotná a porodila. Kdo je otcem?

 
Zahraniční média získala fotografii jeptišky Roxany Rodriguezové, která porodila, aniž by věděla, že je těhotná. Už se také ví, kdo je otcem dítěte.
20.01.2014 14:50 |

podobné články

Jana 9 měsíců netušila, že je těhotná.. pak porodila za 20 minut!

 
Příběh k neuvěření. Jana Kratochvílová (36) z Olomouce přišla do nemocnice s tím, že má problémy s močením. Během 20 minut však porodila zdravého chlapečka. O tom, že je těhotná, prý neměla ani tušení.
29.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kratochvílová (96 článků)

Netušila, že je těhotná. Pak porodila více než šestikilové dítě

 
Až do 35. týdne těhotenství netušila Američanka Maxxandra Fordová z Tampy, že čeká dítě. Na svět přivedla 6,4 kilogramu vážícího cvalíka, který se tak stal suverénním rekordmanem místní porodnice. Navíc nerodila císařským řezem, ale přirozenou cestou, uvedla agentura Reuters.
09.02.2015 17:46 |

podobné články

Žena dokončila maratón a porodila

 
Když se do Chicagského maratónu sedmadvacetiletá Amber Millerová hlásila, netušila, že je těhotná. Lékaři jí až po zápisu oznámili, že na podzim letošního roku porodí dítě. Ona však odmítala ze závodu odstoupit a cílovou páskou nakonec alespoň prošla. Pár hodin poté porodila.
10.10.2012 11:55 |

podobné články

Potají porodila a dítě zemřelo! Policie vyšetřuje smrt novorozence v »prokleté vesnici«

 
Mladá žena (21) z Oskořínka na Nymbursku prý netušila, že je těhotná a když v 8. měsíci doma porodila, dítě nepřežilo! Proč zemřelo, teď vyšetřují kriminalisté. Jde o vesnici, kde se za osm let stalo již pět tragédií!
24.08.2016 19:45 |

podobné články

ŠTĚSTÍ V NEŠTĚSTÍ: Vracela se z pohřbu a porodila v letadle!

 
V letadle španělské společnosti Iberia směřujícím z Malabo (Rovníková Guinea) do Madridu porodila v pátek ráno jedna z cestujících holčičku. Maminka žije v Madridu a v Malabo byla na pohřbu.
05.06.2011 11:10 |

podobné články

VIDEO: Belgičan překvapil přítelkyni nečekanou svatbou v letadle

 
Marieke van De Walová z Brugg si myslela, že letí se sestrou na dovolenou na Rhodos. Netušila, co ji v letadle čeká. Její přítel ji devět tisíc metrů nad zemí požádal o ruku a hned si ji na palubě letadla vzal.
28.08.2014 12:55 |

podobné články

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (187 článků)