Článek

Žena na ulici náhle zkolabovala: Na pomoc jí přispěchali strážníci

 
Slunečné počasí a vysoké teploty posledních dní pořádně potrápily mnohé z nás. Jedna mladá žena zkolabovala na chodníku v Novém Jičíně-Loučce v Moravskoslezském kraji. Na pomoc jí přispěchali strážníci městské policie, kteří přivolali záchrannou službu.
09.06.2015 09:35 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Žena dostala v centru Prahy epileptický záchvat, lidé jí bez váhání pomohli

 
Ve čtvrtek před polednem se v Opletalově ulici v centru Prahy odehrálo hotové drama. Na místě totiž zkolabovala žena. To ihned zaznamenali kolemjdoucí, kteří ji položili na zem. Celou situaci zachytily kamery, na místo s pomocí přispěchali také strážníci, již ženě spolu s dalšími lidmi pomáhali. Žena prodělala epileptický záchvat.
23.02.2018 16:05 |

podobné články

Žena z Litoměřic zkolabovala v jídelně, kde byli i strážníci: Rychlou pomocí jí zachránili život

 
Veliké štěstí měla žena z Litoměřic. Na obědě v místní jídelně se jí udělalo zle a zkolabovala. Naštěstí byli poblíž strážníci městské policie, kteří jí včasnou pomocí zachránili život.
09.03.2018 18:45 |

podobné články

»Strážníci-botičkáři«? Ne! Zachraňují životy!

 
Že »měšťáci« jen pokutují přestupky a dávají na auta botičky? Ani nápad! Městští strážníci řeší i situace, kdy jde o život! A zrovna včera byli v Praze odměněni ti, co bez váhání přispěchali na pomoc, kterou jiní nezvládli. Skromně přitom říkají: „Je to naše práce…“
15.06.2012 12:05 |

podobné články

Muž, který zkolaboval v Plzni, nebyl lhostejný kolemjedoucímu řidiči, následně pomohli také strážníci

 
V sobotu před polednem spatřili strážníci projíždějící centrem Plzně dva muže. Jeden z nich byl vsedě opřený o stěnu domu a druhý telefonoval. Jakmile muž, který telefonoval, uviděl vůz hlídky, začal na ni mávat. Strážníkům bylo ihned jasné, že něco není v pořádku. Přispěchali tedy na pomoc a ihned se dozvěděli, co se vlastně stalo.
28.07.2014 14:00 |

podobné články

VIDEO: Pražští strážníci pomohli ženě s hypoglykemickým šokem

 
V pátek odpoledne projížděla autohlídka strážníků z Prahy 1 v rámci hlídkové činnosti ulicí Jindřišská, když náhle k vozidlu přiběhla žena a hlídce rozrušeným hlasem sdělila, že na Václavském náměstí u domu čp. 34 zkolabovala nějaká žena, leží na chodníku, má rozbitou hlavu a nehýbe se.
26.07.2014 18:55 |

podobné články

Žena v centru zkolabovala na záchodech: Těsně předtím si píchla heroin

 
Strážníci zachránili život osmatřicetileté ženě. Ta v neděli zkolabovala na záchodech v obchodním centru ve Vladislavově ulici. Do bezvědomí upadla poté, co si v kabinkách nitrožilně píchla dávku heroinu.
18.12.2017 15:00 |

podobné články

Brněnští strážníci pomáhali seniorkám v nesnázích

 
Hlídka přispěchala k bezvládně ležící ženě včas a zajistila lékařskou pomoc S přispěním takzvaného centra tísňového signálu se v pátek pozdě večer dočkala rychlé pomoci od strážníků žena ze středu Brna. Přístroj, který průběžně vyhodnocuje pohyb a dokáže rozpoznat rizikovou situaci, rozezvučel alarm na operačním středisku městské policie. Na danou adresu tak ihned vyrazila hlídka. Klepání i zvonění zůstalo bez odezvy, a tak strážníci kvůli důvodným obavám o život a zdraví otevřeli byt náhradním klíčem. Uvnitř strážníci nalezli osmaosmdesátiletou ženu, která v důsledku závratě upadla a nebyla schopna vstát. Hlídka poskytla ženě první pomoc a přivolala lékaře, který po prvotním ošetření nařídil její převoz do nemocnice.
12.10.2014 17:20 |

podobné články

Mladík rozházel na ulici popelnice, od strážníků dostal pokutu, za chvíli rozbil reklamní poutač a strážníci k němu museli znovu

 
V sobotu 26. července těsně po půlnoci přijali strážníci telefonické oznámení o tom, že v prostoru autobusového nádraží v Třebíči dochází k výtržnosti. Strážníci na místě zadrželi 22letého mladíka z Třebíče, který rozkopával popelnice. Za toto jednání mu strážníci uložili blokovou pokutu.
28.07.2014 12:55 |

podobné články

Kolínští strážníci si všimli seniorky, která upadla, pomohli jí a přivolali ZZS

 
V dopoledních hodinách dne 4. 8. 2014 spatřila autohlídka strážníků MP Kolín stařenku, která upadla na zem. Strážníci k ženě (r.1929) okamžitě přispěchali, ta si následkem pádu způsobila krvácivé poranění ruky. Stařenka, která s hlídkou normálně komunikovala, si stěžovala na bolesti zad a horní končetiny.
05.08.2014 01:00 |

podobné články

Žena po nehodě na invalidním vozíku odešla po svých

 
Vlastním očím nechtěli věřit lidé v americkém Bostonu, když byli svědky podivného incidentu. Šestapadesátiletá žena najela se svým invalidním vozíkem na eskalátory, kde se převrátila. Kolemjdoucí jí přispěchali na pomoc, avšak žena po chvíli odešla z eskalátorů po svých.
19.07.2012 15:00 |

podobné články

Nervy začínají pracovat: Barbína ze SuperStar nevydržela napětí a zkolabovala

 
Začíná jít do tuhého a ne každý má nervy ze železa. Své by o tom mohla vyprávět jedna z postupujících soutěžících SuperStar Veronika Stýblová, která včera dopoledne zkolabovala. Po náročném včerejším programu šla odpočívat, ale to nepomohlo. Dnes totiž zkolabovala znovu!
14.03.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (54 článků)

Muž křičel na stavební dělníky, jeho sousedka z toho zkolabovala!

 
U neobvyklého případu zasahovali strážníci a záchranáři v Brně, žena tam totiž zkolabovala poté, co její soused křičel na stavební dělníky. Ženu museli záchranáři křísit.
25.07.2013 19:15 |

podobné články

Hororová smrt v zapáchajícím septiku: Zemřelo v něm 7 lidí!

 
Přišli na pomoc a sami zaplatili životem! Sedm lidí zahynulo v polském městě Karczówka poté, co se traktorista zřítil do septiku a členové jedné rodiny mu přispěchali na pomoc. Všichni totiž spadli do zapáchající jímky a ven se dostala živá jen jedna žena.
17.07.2014 16:25 |

podobné články

U soudu s Rathem zkolabovala zapisovatelka: Poskytl jí první pomoc!

 
Pořádné drama se dnes odehrálo při dalším projednávání kauzy Davida Rath. Během jednání totiž zkolabovala zapisovatelka. Obžalovaný exhejtman neváhal a spolu s Kateřinou Pancovou, která je také povoláním lékařka, jí poskytl první pomoc.
04.10.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Loni strážníci řešili přes milion přestupků: Pokuty platili hlavně řidiči

 
Pražští strážníci loni řešili 1,055 milionu přestupků. Většinu tvoří přestupky v dopravě, a to více než 900 tisíc. Celkem strážníci uložili blokové pokuty za 68 milionů korun. Dobrou zprávou pro řidiče je, že strážníci využívají odtahů a botiček čím dál tím méně. Pro turisty je naopak důležité, že se postupně zvyšují kontroly nepoctivých taxikářů, loni jich bylo téměř 50 tisíc.
23.02.2017 17:25 |

podobné články

Zpěvačka Míša Nosková zkolabovala. Praskla jí cysta na vaječníku

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (29) zkolabovala v obchodním centru. Náhle ji přepadly strašné bolesti břicha a sesunula se k zemi. "Vůbec jsem netušila, co se děje. Naštěstí jsem byla s rodiči, tak mě tatínek odvezl do nemocnice," řekla Super.cz Míša.
16.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (198 článků)

Těhotná, ale vyzáblá: Kate má 41 kilo a prý zkolabovala! Palác to chtěl ututlat!

 
Vévodkyně Kate  (32) opravdu drsně bojuje se svým druhým těhotenstvím. Už to vypadlo, že její stav se zlepšil a populární manželka prince Williama (32) už je z nejhoršího venku, když Kate náhle zkolabovala.
30.10.2014 09:05 |

podobné články

Holčička (†8) náhle zkolabovala ve škole a zemřela: Praskla jí céva v mozku

 
Osmiletá holčička zničehonic zkolabovala ve škole a po převozu do nemocnice zemřela. Malou Zaru Witherall zabilo aneurysma na mozkové tepně. Její zdrcená maminka je úplně na dně.
21.01.2017 12:40 |

podobné články

Víme první! Topmodelka Simona Krainová náhle zkolabovala!

 
Měla být největším klenotem ostravského Fashion Weekendu, ale do hornického města ani nedojela. Simona Krainová (44) totiž zkolabovala v Brně!
11.11.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1904 článků)