Článek

Žena exekutorům rozdupala kameru, rozbila mobily a počmárala bundy

 
S nečekaným odporem se musela vypořádat dvojice exekutorů, která chtěla v bytě v Karvinné pořídit soupis majetku. Majitelka je pořádně seřezala!
28.03.2013 18:20 |

podobné články

Podobné články

Dámské bundy musí být kvalitní a funkční

 
(komerční sdělení) V současné době se ženy při výběru dámské bundy ohlíží nejen na její vzhled, ale kladou důraz také na kvalitu a vysokou funkčnost. Koncem února se začne oteplovat, vysvitne sluníčko a zimní bundy budete ...
05.02.2013 22:00 |

podobné články

Mrazy jsou pryč, vězeňská služba fasuje zimní bundy. Dřív to nešlo, říká vedení

 
Letošní zimní teploty dosahovaly v noci až na minus dvacítku a průměrná denní teplota v lednu byla kolem minus 5,5 stupně. Někteří příslušníci vězeňské služby si však neoblékli zimní bundy, ale sloužili jen ve fleecových mikinách nebo průsvitných svetrech. Nově slibované zimní bundy dorazily totiž až v polovině února. Za zpožděné dodání prý může předchozí ředitelství. Informoval o tom portál iDnes.cz.
23.02.2017 11:20 |

podobné články

Holčička počmárala zuřivě sestřičku: Mami, tohle je zebra!

 
Narození mladšího sourozence je jako koupě živé panenky. A když trochu povyroste a vy si s ním můžete i hrát, je to to nejlepší, co vám vaši rodiče mohli dát. Vydrží totiž leccos. Obzvlášť v případě, kdy se maminka nedívá, mají děti pré.
02.03.2016 12:15 |

podobné články

Takto se braňte exekutorům, poradila poslankyně čtenářce

 
Poslankyně Ivana Weberová odpovídala na ParlamentníchListech.cz na dotaz čtenářky, zda se běžný člověk bude moci bránit exekutorům, aniž by měl oporu v zákonných normách. Tvrdí, že občan je zákonem chráněn.
14.07.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Weberová (12 článků)

Pospíšil chce snížit poplatky exekutorům a advokátům

 
Pokud budou lidé dlužit jen několik stokorun, jako například za pokuty v MHD, nebudou se už muset obávat, že by ve výsledku platili desítky tisíc. Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) se chystá snížit poplatky exekutorům a advokátům.
26.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1797 článků) , Jiří Pospíšil (1797 článků)

Stát chce snížit odměny exekutorům za vymáhání menších dluhů

 
Vysoké náklady na první a exekuční služby dělají z vymáhání dluhů poměrně výhodný byznys. Z původních několika stokorun jako pokuta za jízdu na černo se může za několik měsíců stát dluh dvacet tisíc korun. Ministerstvo spravedlnosti hodlá takovým případům zabránit tím, že v lehčích případech sníží o polovinu odměny advokátům a exekutorům. Informují o tom Lidové noviny.
27.09.2011 08:45 |

podobné články

Pospíšil chce exekutorům zakázat sepisovat doložky o přímých exekucích

 
Možnost sepisovat ve smlouvách mezi dlužníky a věřiteli nebo mezi kupujícími a prodávajícími doložku přímé exekuční vykonatelnosti chce exekutorům odebrat ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.
11.10.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1797 článků) , Jiří Pospíšil (1797 článků)

Ústavní soud se znovu zastal lidí proti exekutorům

 
Pokud dlužník zaplatí sám ještě před zásahem exekutora, je nesmyslné, aby exekutorovi příslušela odměna. Již poněkolikáté tak rozhodl v úterý Ústavní soud (ÚS) a současně tvrdě připomněl nižším soudům, aby se řídily jeho názorem, neboť se stále vyskytují případy, kdy justice exekutorům odměnu přiznává. Soudkyně zpravodajka Eliška Wagnerová upozornila, že zvůle při exekucích nemůže být tolerována.
31.01.2012 17:30 |

podobné články

Zpřísnit podmínky exekutorům? Poslanci se o tom dohadují

 
Zpřísnit podmínky exekutorům by měla novela občanského soudního řádu a exekučního řádu. Poslanci ji dnes projednali a poslali do závěrečného čtení. Norma má podle ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) odstranit praktické problémy s exekucemi, zlepšit práva věřitelů i dlužníků a snížit zatížení soudů.
07.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1797 článků) , Jiří Pospíšil (1797 článků)

Exekutorům poslanci odhlasovali novou pravomoc

 
Od ledna příštího roku už bude exekutorům jedno, jestli manžel či manželka nevěděli či neví o dluzích své polovičky. Díky úpravě nového soudního řádu, který bez problému schválila koalice, bude moci exekutor obstavit účet i jim.
06.11.2012 21:15 |

podobné články

Advokáti nemusí dávat exekutorům informace o klientech, rozhodl Ústavní soud

 
Ústavní soud (ÚS) se postavil na stranu advokáta, který odmítl dát exekutorovi informace o svém klientovi. Justice ho za to potrestala pokutou. Podle verdiktu senátu se soudkyní zpravodajkou Ivanou Janů ale advokáti nemusí poskytovat exekutorům informace o majetkových sporech svých klientů. Bylo by to totiž proti zákonu ukládajícímu advokátům povinnost mlčenlivosti.
15.09.2014 11:45 |

podobné články

Poslanci přistřihli křídla exekutorům. A půjdou po nich prý teď mnohem více

 
Viceprezident Exekutorské komory Vladimír Plášil, ředitel Poradny při finanční tísni David Šmejkal, šéf ústavně právního výboru sněmovny Jeroným Tejc (ČSSD) a poslankyně Markéta Adamová (TOP 09) ve středečních Událostech, komentářích diskutovali o „přistřižení křídel exekutorům“. V první fázi poslanci pomohli především manželům a manželkám dlužníků. Jeroným Tejc ale ujišťoval, že na samotné exekutory také dojde.
01.04.2015 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (652 článků)

Část peněz pošle ČSSD exekutorům místo Altnerovi

 
Zdeněk Altner, který nedávno vysoudil na ČSSD 337 miliónů korun, zřejmě nedostane částku celou, i kdyby soc. dem peníze nakonec musela vyplatit. Část peněz bude muset poslat rovnou exekutorům, uvedla v pondělí Exekutorská komora, která si nechala vypracovat právní stanovisko. Proti Altnerovi je momentálně vedeno třináct pravomocných exekucí, podle Exekutorské komory v celkové výši přes jeden milión korun.
12.04.2016 04:00 |

podobné články

Neberte nám odměny, prosí exekutoři stát. Bez nich prý nemohou vymáhat

 
Snížení odměn exekutorům, které navrhuje ministerstvo spravedlnosti (MSP), povede k rozpadu systému vymáhání práva. Hrozí, že exekutorské úřady svůj provoz dále neutáhnou a skončí, což povede k propuštění více než 3000 zaměstnanců. Na tiskové konferenci to ve středu řekla prezidentka komory Pavla Fučíková. Odměna soudním exekutorům by podle plánu ministerstva klesla až o dvě třetiny, dodala. Podle ministerstva spravedlnosti ale systém vymáhání pohledávek exekutory není ohrožený.
13.04.2016 18:15 |

podobné články

Hádka exmilenců: Ona mu rozbila auto hráběmi, on ji pak přejel

 
Bývalí partneři se hystericky hádali na ulici ve Zlíně. Když chtěl muž odjet autem, žena mu rozbila hráběmi přední sklo. On na svou bývalou pak začal najíždět autem těžce ji zranil.
11.07.2012 13:00 |

podobné články

Matka z Tachova rozdupala dítěti hlavičku: Dostala 19 let

 
Za zrůdnou vraždu vlastního dítěte odpovídající trest. Na 19 let poslal plzeňský krajský soud do vězení Zdeňku M. (29) ze Slovenska za vraždu novorozence. Podle soudu letos v březnu po utajovaném těhotenství porodila ve sprše ubytovny v Tachově zdravé, donošené a životaschopné dítě. Děcko bylo nechtěné a žena už během těhotenství plánovala, jak se ho zbaví. Novorozenou holčičku ve sprše zabalila do ručníku a dvakrát jí silně dupla na hlavičku a tělíčko. Dítě těžkým zraněním hlavy po převozu do nemocnice podlehlo.
11.11.2016 15:30 |

podobné články

Miss ČR Aneta Vignerová: Rozbila si žezlo!

 
Jedenadvacátou Miss ČR se v sobotu večer stala modelka z Havířova Aneta Vignerová. Kralování si užila sotva pár minut a hned si rozbila žezlo, které dostala společně s korunkou!
25.10.2009 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (502 článků)

Dívka chodí bosa po rozsvícených žárovkách, aniž by je rozbila

 
Číňané jsou velcí dříči a svým akrobatickým uměním nepřestávají překvapovat okolní svět. Tentokrát předvedla jen těžko uvěřitelný kousek mladá Číňanka v parku Nan-ťiang v provincii Ťiang-su. Dokázala se totiž procházet naboso po rozsvícených žárovkách bez toho, aniž by je rozbila či jakkoli poškodila.
17.05.2010 17:45 |

podobné články

Itálie rozbila síť mafie propojenou s obnovou Aquily

 
Italská policie rozbila zločineckou síť napojenou na neapolskou mafii Camorra.
22.07.2010 11:30 |

podobné články