Článek

Zemřela sexbomba 80. let, která po boji s drogami vzdala slibně rozjetou hudební kariéru

 
Selhání ledvin způsobilo smrt Denise Matthews (✝57), již si fanoušci pamatují pod pseudonymem Vanity. Umělkyně s pestrým osudem byla objevem zpěváka Prince.
16.02.2016 10:15 |

podobné články

Podobné články

Tenhle kluk vydělával milióny a ve 23 letech mu po vražedném koktejlu drog selhalo srdce. Poznáte ho?

 
Patřil k nejtalentovanějším dětským hercům Hollywoodu. Už v patnácti se stal idolem mládeže. V osmnácti letech byl nominován na Oscara a vydělával pohádkové peníze. Byl veganem a snil o tom, že bude rockovým kytaristou a zpěvákem. Ve třiadvaceti letech se předávkoval drogami a jeho slibně rozjetou kariéru ukončila smrt. Už víte?
16.11.2013 06:01 |

podobné články

Tohle tělíčko dobylo Las Vegas. Podívejte se, čím česká Barbie uchvátila Amíky

 
V současnosti možná asi ve světě nejúspěšnější česká fotomodelka s poameričtěným jménem Claire Muzik má sice za oceánem slibně rozjetou kariéru, ale u nás o ní málokdo ví. Super.cz se to proto rozhodl napravit. Podívejte se na obsáhlou fotogalerii, jak moc krásy blonďatá sexbomba pobrala a čím především Američany přitahuje!
01.10.2013 19:05 |

podobné články

Částečné úvazky nastartují kariéru žen, v Česku ale chybí

 
Mateřství dokáže ženě zabrzdit slibně rozjetou kariéru. Celou rodinu navíc finančně oslabí. Vyplývá to z nově zveřejněných údajů Českého statistického úřadu. Rodičovská dovolená a minimální šance na získání práce na částečný úvazek se dokonce na platu ženy podepíše na několik dalších let dopředu.
02.06.2011 22:30 |

podobné články

Srážka Terezy Kerndlové s realitou: Mám problém!

 
Život zpěvačky Terezy Kerndlové (29) je zajisté snem mnoha žen. Má slibně rozjetou kariéru, je šťastně vdaná, ale něčeho se přece jen opravdu bojí…
01.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Filmová hvězda 80. let, která měla vážné problémy s alkoholem, se po těžkém období konečně dala dohromady. Ale nepoznáte ji

 
Málokterá herečka zažila během krátkého období vrchol slávy a strmý pád jako Kathleen Turner (60), jejíž slibně rozjetou kariéru nepříznivě ovlivnila nemoc a závislost na alkoholu. Nyní to ale naštěstí vypadá, že má nejhorší časy za sebou.
13.06.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Kathleen Turner (10 článků)

Cara Delevingne může kvůli drogám přijít o rozjetou kariéru

 
Cara Delevingne je opět spojována s drogami, které byly nalezeny před jejím bytem. Tato skutečnost může zničit její kariéru.
05.08.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (211 článků)

Poznáte kluka na fotce? Do hereckého nebe odešel před třiceti lety (✝38) po transplantaci dvou důležitých orgánů

 
Chlapeček na fotografii byl ve své době známým a obsazovaným českým hercem. Pamatovat si jej můžete například z nejsledovanější české pohádky Tři oříšky pro Popelku (1973). Slibně rozjetou hereckou kariéru však předčasně zastavila dědičná cukrovka. Nemoc, kterou trpěl od třinácti let, si nakonec před čtyřicítkou vybrala daň nejvyšší.
28.04.2015 06:00 |

podobné články

Dcera jednoho známého herce se živí jako XXL modelka. Tipnete si kterého?

 
Čtyřiadvacetiletá brunetka s uhrančivým pohledem jménem Alessandra má slibně rozjetou kariéru jako plus-size modelka. Nejenže své sošné tělo už mnohokrát předvedla na přehlídkových molech, ale nedávno se stala i tváří kolekce spodního prádla Simply Be. Její slavný tatínek patří v Hollywoodu mezi světlé výjimky, kterým klape manželství s neznámou partnerkou celá desetiletí. S Marivi Lorido si během manželství trvajícího 34 let pořídil kromě Alessandry ještě tři další děti - dcery Dominik (32) a Daniellu (27) a syna Andrese (13).
18.02.2016 16:10 |

podobné články

Dívce diagnostikovali v šestnácti letech rakovinu vaječníků v posledním stádiu, přežila

 
Peyton Linafelter bylo teprve šestnáct let a měla slibně rozjetou kariéru modelky, když jí diagnostikovali rakovinu vaječníku ve čtvrtém stádiu.
12.04.2017 08:35 |

podobné články

Harvard vyměnila za chatrč. Teď bude učit na škole v Česku

 
Kanaďanka opustila slibně rozjetou kariéru na Harvardu a odstěhovala se do chatky, která je přístupná jen lodí. Tvrdí, že nikdy nebyla šťastnější.
28.08.2015 07:25 |

podobné články

Krize dohnala bankéřku z Wall Street k tyči!

 
Slibně rozjetou kariéru bankéřky z Wall Streetu zastavila Američance Randi Newton (28) finanční krize.
24.09.2009 05:05 |

podobné články

Chodúr: Za ples 100 tisíc korun i soukromé letadlo

 
Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr má svou kariéru opravdu slibně rozjetou.
21.01.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (440 článků)

Miley Cyrus „sekne“ se zpěvem

 
Miley Cyrus zklamala mnoho svých fanoušků, když prohlásila, že brzy ukončí svoji slibně rozjetou kariéru zpěvačky. Fanoušci se však nemusí bát, Miley se totiž chystá na plno věnovat herectví… Sedmnáctiletá Miley Cyrus šokovala svým prohlášením, že se chystá seknout s kariérou zpěvačky. Album, které má vyjít v červnu tohoto roku tak bude pravděpodobně poslední, které vydá. [...]
30.03.2010 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků)

Nikol Moravcová: Přivlastnila si místo na Nově, přítel zuří

 
Hvězdička Nikol Moravcová (23) má před sebou slibně rozjetou kariéru, které podřizuje celý svůj život. Nejenže prý zanedbává svého přítele podnikatele Marka Šíšu, ale dokonce se snaží tvrdě zastrašovat svou moderátorskou konkurenci!
26.08.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků)

Dcera Whitney Houstonové následuje matku, v sedmnácti šňupe kokain

 
Místo toho, aby se drogám vyhnula velkým obloukem, našla v nich útěchu zřejmě také. Řeč je o dceři zpěvačky Whitney Houstonové Bobbi Kristině. Ačkoli její matka kvůli problémům s kokainem přišla o velice slibně rozjetou pěveckou kariéru, čerstvě osmnáctiletou dívku, které se přezdívá Krissi, vyfotili její známí, jak ještě jako sedmnáctiletá na party šňupe kokain. Tyto snímky se nyní objevily v médiích.
08.03.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Dagmar Patrasová: »Chtěla jsem emigrovat!«

 
Celý filmový svět jí ležel u nohou. V 80. letech byla hvězdou seriálů Arabela (nyní reprízuje ČT), Návštěvníci, kromě toho se blýskla ve filmech Trhák, Vrchní, prchni! nebo Smrt stopařek. Lákal ji Hollywood, natáčela v Německu. Herečka Dáda Patrasová (54) ale slibně rozjetou filmovou kariéru vyměnila za práci s dětmi, bez které si už svůj život neumí představit. Kdy ji nejvíce podržely? Jak vlastně vychovala svoje děti? Na co ji utáhl manžel Felix Slováček (67)
09.04.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Hubenou vítězku soutěže o nejlepší holandskou modelku vyhodila agentura, prý je moc tlustá

 
V roce 2009 se Ananda Marchildon stala vítězkou soutěže Holland’s Next Top Model a měla slibně rozjetou kariéru, když získala tříletý kontrakt se známou modelingovou agenturou Elite. S tou se však nyní pořádně rozkmotřila. Agentura ji totiž vyhodila proto, že nesplňovala požadovaná kritéria. Důvodem k vyhazovu se staly její míry přes boky. Jejích 92 centimetrů bylo totiž dva centimetry nad povoleným maximem. Anandě tak společnost Elite dala jasně najevo, že je pro vrcholový modeling příliš tlustá.
08.02.2012 19:20 |

podobné články

Úspěšný model ve svém těle trpěl: Teď chce na přehlídkách zazářit jako žena

 
Ani spolupráce s věhlasnými návrháři mu ke štěstí nestačila. Shane (28) zavrhnul slibně rozjetou kariéru a zvolil kompletní restart.
30.10.2013 16:55 |

podobné články

Udělají z vás zase chlapa! Ministerstvo obrany plánuje obnovit povinnou vojnu, koho se to bude týkat?

 
Vojná není kojná! Tak to zase začne nejspíš platit velmi brzy, české ministerstvo obrany totiž "plánuje obnovit brannou povinnost":http://www.extra.cz/vraceji-se-snad-stare-poradky-ve-skolach-se-opet-zacina-ucit-nenavidena-branna-vychova-jak-to-bude-vypadat! A pozor, brance si bude moct i vytáhnout ze zaměstnání, takže pokud máte slibně rozjetou kariéru a ještě vám není třicet, hrozí, že skončíte jako záložák.
13.06.2014 15:30 |

podobné články