Článek

Zemřela seriálová herečka (✝44) s pohnutým osudem: Ve stejné době přišla o zrak i patnáctiměsíční miminko

 
Nevidomá herečka Kitty McGeever se navzdory svému handicapu dokázala prosadit na televizní obrazovce, kde šířila dobrou náladu. Odvážná žena bojující s nepřízní osudu už bohužel nedokázala čelit zdravotním problémům a následovala svého zesnulého syna.
18.08.2015 14:30 |

podobné články

Podobné články

Osmiletý syrský kluk dojal porotce hrou na piano i pohnutým osudem

 
Osmiletý chlapec Nael Traboulsi ze Sýrie se stal hvězdou talentové soutěže, vysílané v arabském světě. Nejen, že výborně zahrál na digitální piano, ale všechny dojal srdceryvným osudem, který ho potkal. Při bombardování jeho rodného Homsu totiž přišel o hudební nástroj i o střechu nad hlavou, uvedl server aranews.org.
27.10.2013 20:40 |

podobné články

Podívejte se na nahé fotky nejkrásnější evropské herečky, která přežila svého syna a zemřela ve 43 letech na infarkt

 
Vzpomínáte si ještě na jednu z nejkouzelnějších evropských hereček šedesátých a sedmdesátých let Romy Schneider? S námi se teď můžete podívat na její nejsvůdnější soukromé i filmové snímky. Na těch je herečka s velmi pohnutým životním osudem zachycena z nejrůznějších úhlů v různých životních údobích a vždy nahoře bez.
17.01.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Romy Schneider (7 článků)

MD: Na silnicích potkáte optometristy. Změří vám zrak

 
Zrak je nejcennějším smyslovým orgánem. Díky němu mohou lidé přijímat nejdůležitější informace o dění kolem sebe. Nejinak je tomu i v silničním provozu. Zrak je podstatnou a nedílnou součástí procesu jeho bezpečnosti. Proto je nezbytné si zrak hlídat a podstupovat pravidelné lékařské kontroly. K osvětě ochrany zraku přispěje plánovaná kampaň BESIP, dopravní policie a Mezinárodního sdružení optiků a optimetristů s názvem Vidíš dobře?
19.04.2013 05:45 |

podobné články

Neuvěřitelná proměna: Takhle v Talentu zkrásněla nadějná zpěvačka, která má 12 sourozenců a žila ve stanu

 
Když na casting páté řady Talentu přišla brigádnice Gyongyi Bodišová (22) v džínách a triku, málokoho by napadlo, že o pár měsíců později zazáří v semifinále Talentu v šatech inspirovaných vystoupením popové divy Jennifer Lopez  (46) . Nenápadná romská žena s pohnutým osudem se právem prozpívala až do finále.
19.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

Aniston se mění: Z decentní krásky ušmudlanou prostitutkou

 
To jsou zvraty! Herečka Jennifer Aniston (43) si vždy pěstovala pověst nikdy nestárnoucí krásky, která ve filmech vypadala jakoby zastavila čas. Nyní se ve svém novém snímku mění k nepoznání v nevýraznou ženu s pohnutým osudem.
25.07.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (712 článků)

Páni, ta se změnila: Poznali byste bývalou hvězdu Ulice Ingrid?

 
Pamatujete si herečku Janu Sovákovou alias Ingrid z nekonečného seriálu Ulice? Tam ztvárňovala majitelku kadeřnictví s pohnutým osudem, která se nakonec přestěhovala do Ruska. Herečka se od dob natáčení dost změnila. Poznali byste ji?
17.05.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (9 článků)

OBRAZEM: Marilyn Monroe. Sexsymbolu s pohnutým osudem by bylo 90 let

 
Patří k slavným hereckým legendám 20. století i největším sexsymbolům všech dob. Snažila se zbavit image hloupé blondýnky a nikdy neobjasněné okolnosti její předčasné smrti vedou k velkému množství spekulací a teorií. Americká herečka Marilyn Monroe by ve středu 1. června oslavila devadesátiny.
31.07.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (306 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Kristen Stewart (321 článků) , Karel Gott (4646 článků)

Podívejte se, jak dnes vypadají a jak dopadly dětské hvězdy z filmu Obecná škola. Jeden skončil jako feťák

 
V roce 1991 natočili dnes již legendární film Obecná škola a národ je miloval. Dvacet let poté se z malých rošťáků stali dospělí muži s velmi pohnutým osudem. Jeden z herců skončil ve Švýcarsku, druhý ve vazbě kvůli vaření pervitinu, třetí hraje volejbal a přiznal, že je alkoholik. Podívejte se na aktuální fotky bývalých dětských hvězd v rozsáhlé fotogalerii.
06.06.2011 06:45 |

podobné články

Místo smrti získali svobodu

 
Za dva roky své existence pomohli pracovníci pražské zvířecí záchranky už 690 volně žijícím živočichům. Celou řadu pacientů přitom mají na svědomí lidé, ať už kvůli své bezohlednosti nebo nevědomosti. Minulý týden vypustili ochránci zpět do přírody tři ptáky s pohnutým osudem.
18.08.2011 07:05 |

podobné články

Soutěž NejPes 2013: Nejdojemnější příběhy mazlíčků

 
Soutěž NejPes 2013 jede na plné obrátky a o výjimečné příběhy není nouze! Už během prvních dvou dnů jsme v ní našli několik pejsků s opravdu  pohnutým osudem.
05.03.2013 06:10 |

podobné články

VyVolená Zdeňka: Rodiče ji kvůli ku*vení v televizi vyhodili z domova!

 
Reality show VyVolení má druhého obyvatele, jimž je Zdeňka (24) z Prostějova s pohnutým osudem. Je bez práce a bydlí v autě!
21.08.2013 12:05 |

podobné články

Nezadaná Absolonová má prý manžela i milence. Jak je tohle možné?

 
Zpěvačka Monika Absolonová  (37) už je rok a půl bez partnera , což je k podivu, o to víc si prý užívá hraní v muzikálu Antoinetta - královna Francie. Jako představitelka hlavní postavy francouzské panovnice s velmi pohnutým, ale pestrým osudem, si na jevišti může užívat v polohách, které neprožívá v reálném životě .
09.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (922 článků)

Ani dojemný příběh jí nepomohl: V X Factoru skončila nejstarší soutěžící s pohnutým osudem

 
Hudební show X Factor musela po druhém přímém přenosu opustit favoritka Brigita Szelidová, která byla označována za domácí obdobu Susan Boyle. Její cesta v soutěži ovšem nečekaně skončila.
19.05.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

V depresích odmítala opustit pokoj. Pak se překonala a sklidila ohromný úspěch

 
Účastníci talentových soutěží po celém světě dost často zaujmou nejen svým výkonem, ale také pohnutým osudem. Jako například Američanka Anna Clendeningová. Ta překonala svou panickou úzkost a deprese, po letech trápení předstoupila před veřejnost a okamžitě si získala srdce publika i poroty, informoval server The Huffington Post.
18.06.2014 14:20 |

podobné články

Proměna ministryně práce Marksové: Z uspěchané mámy elegantní dámou

 
Čtenářkám s pohnutým osudem Blesk v seriálu »Úsměv vám sluší« pomáhá začít znovu a krásněji. Myšlenka oslovila ministryni práce Michaelu Marksovou Tominovou (46, ČSSD) a rozhodla se ukázat na sobě, jak schopný tým může zvednout sebevědomí!
18.04.2015 16:35 |

podobné články

Alice a Jiří se narodili jako bratři: Týraná dvojčata v Talentu bojují každé na vlastní pěst

 
Pokud si myslíte, že show Česko Slovensko má talent nemůže v páté sezóně ničím překvapit, jste na omylu. Dvojčata s pohnutým osudem, z nichž jedno podstupuje změnu pohlaví, jste na jevišti ještě neviděli.
15.10.2015 06:00 |

podobné články

Recenze: Syrové svědectví českého chirurga z Afghánistánu

 
Kniha chirurga Tomáše Šebka, který zachraňoval životy s Lékaři bez hranic v severoafghánském Kundúzu, vyšla s velmi pohnutým osudem. Nemocnici, kde autor působil, vybombardovali Američané. Zahynulo na třicet lidí včetně Šebkových kolegů a pacientů. Publikace „Mise Afghánistán: Český chirurg v zemi lovců draků“ tak vyšla jako memento.
01.11.2015 07:15 |

podobné články

Vítězkou Talentu se stala tato nenápadná zpěvačka s pohnutým osudem. Získala ceny za 100 tisíc euro

 
Pátá série soutěže Česko Slovensko má talent zná svého vítěze. Do finále postoupilo deset  – zůstaneme-li věrni názvu soutěže – nejtalentovanějších jednotlivců či skupin/ projektů, vyhrát ale mohl jen jeden. Vítězkou Talentu se stala Gyöngyi Bodišová.
22.11.2015 00:05 |

podobné články

7 věcí, kterými potěšíte každé miminko

 
Každé miminko je krásné a v očích jeho rodičů tím nejkrásnějším miminkem ze všech. Malý uzlíček štěstí se najednou stává vaším středobodem vesmíru, kolem kterého se začne točit celý váš svět. Najednou se soustředíte jen na toho drobečka a chcete mu při každé možné příležitosti udělat radost. No jo, jenže čím?! Pokud se ptáte, jak a čím potěšit miminko, pak jste tu správně. Na tohle krásné téma jsme se zaměřili v dnešním článku, takže pokud hledáte inspiraci, čím udělat radost vašemu drobečkovi, určitě čtěte dál! Čím potěšit miminko? Miminko můžete potěšit mnoha způsoby
29.07.2017 07:45 |

podobné články