Článek

Zemřela beznohá herečka ze seriálu American Horror Story: Zabila ji infekce po operaci

 
Beznohá herečka Rose Siggins známá ze seriálu American Horror Story: Freak Show zemřela v sobotu po infekci, kterou chytila v nemocnici po operaci ledvin.
13.12.2015 14:55 |

podobné články

Podobné články

Beznohá herečka z American Horror Story náhle zemřela: Bylo jí pouhých 43 let

 
Herečka Rose Siggins, kterou znají diváci především díky hororovému seriálu American Horror Story: Freak Show, kde si zahrála beznohou Suzy, v sobotu zemřela. Bylo jí pouhých 43 let.
13.12.2015 13:30 |

podobné články

Lady Gaga bude hrát v kultovním seriálu American Horror Story

 
Zpěvačka Lady Gaga (28) je nejnovější posilou seriálu American Horror Story. Bude hrát v jeho páté řadě. V poslední sérii skončila hlavní hvězda seriálu Jessica Lange a fanoušci na internetu spekulují, že právě Lady Gaga by ji mohla nahradit.
26.02.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Lange (7 článků) , Lady Gaga (1286 článků)

Lady Gaga se objeví v seriálu American Horror Story

 
Americkou zpěvačku Lady Gaga čeká další životní změna. Představí se v jedné z rolí v páté řadě populárního seriálu American Horror Story, který je za oceánem vysílán od roku 2011. Lady Gaga to oznámila prostřednictvím svého účtu Twitter a připojila krátké video.
28.02.2015 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

GLOSA Zrůdy z American Horror Story chtějí soucit. Nebo smrt

 
Odstartovala čtvrtá řada kontroverzního i ceněného seriálu American Horror Story, která se tentokrát odehrává v prostředí cirkusového obludária. Šokuje jako obvykle?
15.10.2014 12:20 |

podobné články

Lady GaGa potvrdila: Vrátím se do American Horror Story

 
Zpěvačka Lady GaGa už má na svém kontě krom cen Grammy také Zlatý glób. Za herecký výkon v seriálu American Horror Story. Dramatické umění americkou hvězdu pop music tak zaujalo, že přijala nabídku producentů a bude natáčet šestou sérii opět jako Hraběnka Elizabeth.
08.03.2016 09:05 |

podobné články

VIDEO: Miluju nakupování bot, přiznává se beznohá modelka Mullinsová

 
Když jde, nepatrně se kymácí. Předklání se a vypadá, že jí mravenčí v noze. Jenže to se Aimee Mullinsové nemůže stát. Ona totiž nohy nemá. Amputovali jí je, když sfoukla první svíčku na narozeninovém dortu. Nevzdala se. Další články k tématu: VIDEO: Připadám si jako ve svatebním dortu, říká beznohá herečka Do Varů přijede také beznohá modelka a herečka Aimee Mullinsová
12.07.2012 00:25 |

podobné články

Nejvíc nominací na Emmy získaly seriály Mad Men a American Horror Story

 
Na letošních amerických cenách Emmy nejvíce nominací získaly seriály Mad Men a American Horror Story, uvedla agentura AP. Oba mají šanci uspět shodně v 17 případech.
19.07.2012 17:05 |

podobné články

O televizní ceny Emmy bude soutěžit Hra o trůny i American Horror Story

 
Nejvíce nominací na americké televizní ceny Emmy mají seriály American Horror Story: Asylum (Americký horor: Azyl) a Hra o trůny. Před udělováním cen v pondělí ráno středoevropského času v Los Angeles se ale pozornost upírá na seriál House of Cards (Dům z karet), který se na televizní obrazovce prakticky neobjevil a byl uveden on-line na portálu Netflix.
19.09.2013 16:10 |

podobné články

Osmá série American Horror Story potvrzena, opět s jedinečným zasazením

 
Že není s American Horror Story konec je věc známá, konečně ale víme, kde bude zasazena osmá řada.
10.01.2018 11:45 |

podobné články

VIDEO: Připadám si jako ve svatebním dortu, říká beznohá herečka

 
Když přišla do jednoho ze salonků v hotelu Pupp, přítomné dámy jen tiše vzdychly. Byla dokonale nalíčená z focení, usměvavá, otevřená a velmi vysoká. Někdejší paralympijská rekordmanka, nyní herečka a modelka Aimee Mullinsová si v sobotu své umělé nohy nepatrně protáhla. Další články k tématu: Do Varů přijede také beznohá modelka a herečka Aimee Mullinsová
01.07.2012 12:35 |

podobné články

Smrtka tento rok kosí dál: Zemřela hvězda seriálu Dallas a American Horror Story!

 
Ani v závěru roku se smrtka nevzdává a dál kosí ve světě celebrit. Do hereckého nebe navždy vzala Barbaru Tarbuck (74). Ta zemřela ve svém domě. Trpěla vzácnou Creutzfeldt-Jakobovou nemocí.
30.12.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Tarbuck (1 článek)

Z nejmenší ženy světa je herečka: Neztratí se se svými 62 centimetry v děsivém seriálu?

 
Dvacetiletá Indka Jyoti Amge je zapsána v Guinnessově knize rekordů jako nejmenší žena světa. Její snímky už obletěly celý svět, a teď ji uvidíme i v populárním seriálu American Horror Story.
23.08.2014 21:00 |

podobné články

Tak tomu se říká výzva: Sexy padesátnice se v seriálu objeví se třemi ňadry

 
Nestárnoucí herecká hvězda Angela Bassett je v Hollywoodu i ve svých 56 letech žádaným zbožím. Tvůrci seriálu American Horror Story jí svěřili roli, kvůli níž jí v dekoltu přibylo třetí ňadro.
02.10.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Bassett (1 článek)

Popové monstrum se dalo na herectví: Lady Gaga dostala roli v děsivém seriálu

 
Krátce poté, co Lady Gaga  (28) na oscarovém ceremoniálu zazářila v rámci pocty 50 let starému muzikálu Za zvuků hudby, se slušně rozjela její herecká kariéra. Kontroverzní zpěvačka zpestří pátou řadu seriálu American Horror Story, jehož obsah se každou sezónou zcela mění.
26.02.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Nejmenší ženě světa se plní sen. Bude hrát v seriálu s Jessikou Lange

 
Indka Jyoti Amge (20) je s výškou 61,95 centimetru nejmenší ženou světa. Vždy snila o kariéře herečky a po pár zkušenostech v Bollywoodu se jí ozvali i z USA. Bude jednou z hvězd seriálu American Horror Story: Freak Show, v němž hraje také Jessica Lange.
14.08.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Lange (7 článků)

Lady Gaga se svlékla v seriálu: V pikantní scéně prožila skupinové orgie

 
Popové monstrum Lady Gaga  (29) našlo uplatnění v seriálu American Horror Story, jehož tvůrci spoléhají na to, že zpěvačka nebude před kamerou dělat s odhalováním drahoty. Její televizní premiéra tak nemá daleko k sadistickému erotickému filmu.
14.10.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Lady Gaga předvádí v seriálu jednu erotickou scénu za druhou: A jeho sledovanost jde ke dnu

 
Obsazení kontroverzní zpěvačky do seriálu American Horror Story se ukázalo jako problematické. Lady Gaga  (29) sice do páté řady vnesla erotické dusno, ale diváci dali jasně najevo, že na její odhalování nejsou až tak zvědaví.
19.11.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Návrat k manželovi se nekoná? Gwyneth Paltrow prý randí s tímhle vlasáčem

 
Rozchod Gwyneth Paltrow  (41) a jejího muže Chrise Martina (37) proběhl před čtyřmi měsíci přátelsky a v klidu. Dvojice, která spolu v manželství setrvala jedenáct let a vychovávala desetiletou dceru Apple a osmiletého Mosese, krátce poté dokonce i odjela na společnou dovolenou a nevyvracela možnost, že nakonec krizi zažehná, o což stál hlavně Chris. Jenže nyní se takový scénář začíná vzdalovat realitě. Herečka má prý v poslední době velmi blízko ke spolutvůrci seriálů Glee a American Horror Story Bradu Falchuckovi.
14.08.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (305 článků) , Chris Martin (142 článků) , Chris Martin (143 článků) , Chris Martin (143 článků)

Neskutečná proměna: Naomi Grossman šla kvůli filmu dohola a svým zjevem děsila. Tohle s ní udělal make-up!

 
Další důkaz, že dokonalé nalíčení dělá hotové zázraky, máte přímo před očima. Naomi Grossman nikdy nebude patřit do kategorie osudových a krásných hereček, a tak se bohužel musí spokojit s nabídkami na jiné role. V mysteriózním seriálu American Horror Story si Grossman zahrála postavu jménem Pepper, která je obviněna ze zabití miminka její sestry. Děsí ale nejen svými činy, ale také vzhledem. Nyní Naomi prošla neuvěřitelnou proměnou, o kterou se postaral tým specialistů ze společenského serveru SocialiteLife.com.
18.02.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Grossman (1 článek)