Článek

Zemřel producent Dannyho parťáků a Karate Kida

 
Ve věku 77 let zemřel v pondělí významný hollywoodský producent Jerry Weintraub, který má na kontě divácké hity, jakými jsou například Dannyho parťáci nebo Karate Kid. O Weintraubově úmrtí informovala jeho mediální agentka Michelle Begaová. Weintraub, známý také jako manažer řady hudebních hvězd, zemřel v losangeleské nemocnici po zástavě srdce.
07.07.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Weintraub (1 článek)
Podobné články

Nervydrásající upírsko-gangsterská komedie brněnské jedničky Bourbona Kida

 
Zběsilé přestřelky, surové wrestlingové zápasy, gangstery z Mexika, šaolínské mnichy, krvelačné upíry, mstitele i jenom tak mimochodem statečné smrtelníky nabízí Měsíční kámen světoznámého brněnského anonyma Bourbona Kida a jeho pisálkovských pomocníků Petra Štěpána, Jana Šotkovského a Stano Slováka v Městském divadle Brno.
10.04.2011 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpán (30 článků) , Petr Štěpán (30 článků) , Stano Slovák (1 článek)

Galimatyáš: Dannyho parťáci po francouzsku

 
Biják.cz přichází s dalším filmem, který vás posadí do křesel vašeho obýváku. Pojďte se s námi podívat na výbornou krimi komedii Galimatyáš u které se náramně pobavíte. Film je totiž taková francouzská verze Dannyho parťáků, kde o pořádnou dávku humoru není nouze.
09.06.2010 16:00 |

podobné články

Cože? Hvězda Dannyho parťáků 3 osahávala vnady české královny Pařízské: A to je ženatý!

 
Britská herecká hvězda Julian Sands přiletěl s rodinou do Karlových Varů, kde prezentuje divadelní hru Pocta Haroldu Pinterovi,kterou režíroval John Malkovich. Po pracovních povinnostech herec, který si například v minulosti zahrál teroristu v jedné ze sérií seriálu 24 hodin, objevil se v Dannyho parťácích 3, hlavní roli měl v kultovním snímku Warlock a zahrál si také v hvězdném seriálu Posel ztracených duší, vyrazil na luxusní večírek jedné z nejlepších světových značek hodinek.
02.07.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: John Malkovich (118 článků) , Julian Sands (2 články) , Harold Pinter (6 článků)

Trailer: Karate Kid

 
Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho matky zavede do Číny, má s navazováním přátelství se svými vrstevníky velké problémy. Nakonec se mu podaří najít si cestu ke své spolužačce Mej Jing, kterou, jak se zdá, Dre také zajímá, ale jejich přátelství záhy narazí na kulturní odlišnosti. A Dre si navíc znepřátelí třídního rváče Čchenga. Dre zná sice základy karate, ale v zemi kung fu mu to k ničemu není a Čcheng mu snadno dá za vyučenou. Dre, který se v cizí zemi cítí zcela osamoceně, nemá jinou možnost než se obrátit s prosbou na údržbáře pana Hana (Jackie Chan). Ten ho tak zasvětí do tajů kung fu.
07.09.2010 19:25 |

podobné články

Našli jsme nejlepší filmovou smrt - v tureckém akčním filmu

 
Pamatujete si ještě na filmovou sérii Karate Kid? V Turecku svého času natočili něco podobného – akční snímek Kareteci Kız ("Karate Girl") vypráví příběh ženy, které se díky usilovnému tréninku karate podařilo pomstít smrt svého manžela.
14.07.2013 08:40 |

podobné články

Will Smith radí synovi jak líbat

 
Herec Will Smith dává svému jedenáctiletému synovi Jadenovi tipy na to, jak líbat. Potřeboval to do filmu.  Jaden hraje v remaku Karate Kida. Podle něj jsou líbací scény hodně nepříjemné.  V rozhovoru pro Daily Record se vyjádřil: „Můj táta říká, abych nelíbal s otevřenou pusou, že na to jsem ještě moc mladý! Jsem v líbání dobrý, takže to nebylo tak náročné [...]
23.08.2010 07:52 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (119 článků) , Will Smith (119 článků)

George Clooney je prý velkorysý, za kamarády utrácí milióny

 
Herec George Clooney je velkorysý ke svým kamarádům. Tvrdí to Matt Damon, jenž se s ním přátelí od natáčení Dannyho parťáků z roku 2001. Clooney často zve své kamarády do vily u jezera Como a je ochotný za ně utrácet vysoké sumy peněz. Damonovi tyto věci prý velmi lichotí.
25.09.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (734 článků) , Matt Damon (168 článků)

Za co George Clooney utrácí miliony? Za kamarády!

 
George Clooney (48) je velkorysým kamarádem. Tvrdí to Matt Damon, jenž se s hollywoodským idolem přátelí od natáčení Dannyho parťáků z roku 2001. A právě Clooneyho ochota utrácet za kamarády ohromné sumy peněz a zvát je k sobě do vily u jezera Como jsou věci, které Damonovi velmi lichotí.
29.09.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (734 článků) , Matt Damon (168 článků)

Polský snímek Trik se v kinech objeví 5. srpna

 
Polský snímek Trik režiséra Jana Hryniaka, který přijde do tuzemských kin 5. srpna, je evropskou variací Dannyho parťáků nebo ještě staršího snímku Podraz. Stejně jako v případě úspěšné trilogie Steve...
16.07.2010 13:55 |

podobné články

Matt Damon: Za šediny na mé hlavě můžou dcery

 
Ovšem hvězda Dannyho parťáků je prý na své zbarvení hrdá.
12.10.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (168 článků)

Krádež století! Galerie v Rotterdamu přišla o 7 obrazů za víc než 3 miliardy! Na zakázku?!

 
Je to snad dílo Dannyho Oceana a jeho parťáků? Skoro to tak vypadá... Neznámí pobertové totiž s neuvěřitelnou chladnokrevností v úterý nad ránem odnesli z galerie Kunsthal v nizozemském Rotterdamu sedm vzácných pláten. Nezbyla po nich jediná stopa, jen škoda v odhadované výši přes 3 miliardy korun! Jde tak o jednu z největší krádeží umění v dějinách!
18.10.2012 12:11 |

podobné články

Velká filmová loupež: Na festivalu v Cannes ukradli šperky za milion dolarů!

 
Jako podle scénáře Dannyho parťáků! V hotelu ve francouzském Cannes, kde se koná filmový festival, ukradli lupiči šperky hollywoodských hvězd v hodnotě přes milion dolarů!
17.05.2013 13:40 |

podobné články

Pětiletá Indka má černý pásek v karate

 
Pětiletá Varsha Vinodová získala již v pěti letech černý pásek v karate. A je vůbec nejmladší dívkou na celém světě, která tak vysoký stupeň schopností v tomto bojovém umění dokázala získat. Bude proto zapsána v Guinnesově knize světových rekordů.
06.10.2009 14:30 |

podobné články

Nový Karate Kid vymění USA za Čínu. Učit bude Jackie Chan

 
Už příští rok se na plátna kin podívá remake legendy osmdesátých let Karate Kid.
25.12.2009 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (39 článků)

Herec Jackie Chan: Role v Karate Kidovi pro mě byla odpočinková

 
Herec Jackie Chan považuje seriózní roli ve snímku Karate Kid za příjemný odpočinek od akčních komedií, v nichž hraje nejčastěji. Role pana Miyagiho v remaku stejnojmenného filmu z 80. let mu získala pochvalu diváků.
17.06.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (39 článků)

Jackie Chan: "Role v Karate Kid byla příjemným odpočinkem"

 
Hongkongský herec Jackie Chan považuje seriózní roli ve snímku Karate Kid za příjemný odpočinek od akčních komedií, v nichž hraje nejčastěji. Role pana Miyagiho v remaku stejnojmenného filmu z 80. let...
17.06.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (39 článků)

Premiéry - Dál než se zdálo, Karate Kid i Tajemství mumie

 
Premiéru má tento týden romantická komedie Dál než se zdálo, remake rodinného filmu Karate Kid, dobrodružná fantasy Tajemství mumie, dokument Generace 60 a pásmo cestopisných snímků Carstensz - Sedmá hora.
16.09.2010 05:55 |

podobné články

Kovboj malující penisem a prsní karate! To jsou talenti v Německu!

 
V pátek večer začala v Německu již čtvrtá řada talentové show Das Supertalent (obdoba českých talentových soutěží) a ukázalo se, že blázni nežijí jen u nás! Mezi soutěžícími se totiž objevili i takoví lidé, jako například žena, která dělá přímo prsní karate, nebo muž, který maluje obrazy penisem!
27.09.2010 07:45 |

podobné články

Marešovi se vrátila forma! Předvedl i karate s dětmi

 
Je to tady! Moderátor Leoš Mareš je zpět! Dostává se do formy nejen fyzické, jak předvedl v karate s kluky ze skupiny Rapiďáci, ale i řečnické! Pořádných talentů jsme se v soutěži Talentmania sice moc nenabažili, ale aspoň jsme se trochu pobavili humorem Mareše. Mr.GS byli totiž opět nezábavní.
11.10.2010 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2940 článků)