Článek

Zemřel na prostitutce! Zaklínil se v ní a museli ho odoperovat!

 
Tak na tuhle šichtu jistá prostitutka z Číny asi jen tak nezapomene. Klienta, kterého zrovna »obsluhovala«, zabil při sexu infarkt. A co víc, zasekl se v ní penisem! Dokonce tak nešťastně, že ho z ní lékaři museli odoperovat!
06.02.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Muž zemřel při sexu s prostitutkou a ještě k tomu se v ní zaklínil!

 
To, co se stalo prostitutce z Číny, nechce zažít nikdo nikdy na světě! Žena si prožila opravdu morbidní zážitek. Zemřel jí totiž klient přímo při sexu. Jenže k její smůle, zrovna když byl v ní. A její vagina se od něj nemohla odtrhnout. Musela zasahovat záchranka.
05.02.2016 13:05 |

podobné články

Muž se pokusil odoperovat si vlastní kýlu nožíkem na máslo

 
Třiašedesátiletý muž z Kalifornie udivil lékaře šíleným pokusem odoperovat si vlastní kýlu obyčejným nožem na máslo. Bez větších rozpaků si nožem zajel do břicha a pokusil se o nemožné. Naštěstí o svém beznadějném pokusu uvědomil svou ženu, která okamžitě zavolala záchrannou službu.
27.07.2011 10:40 |

podobné články

Muž si nechal odoperovat 60kilová varlata, teď nadává na malý penis!

 
Kdo by chtěl chodit po světě s 60kilovými varlaty? Američanu Wesleymu Warrenovi (49) takové neštěstí mezi nohama vyrostlo a není divu, že si dal tento zázrak přírody odoperovat. Jenže teď zase nadává, že má malý penis!
26.06.2013 05:15 |

podobné články

Protiexekuční právník: Stát se k lidem chová jako pasák k prostitutce. Věřím, že politici začínají mít strach

 
ROZHOVOR „Stát se k nám chová jako pasák k prostitutce a my (bohužel) jen tiše skřípeme zuby a sníme, jaké by to bylo, kdyby se k nám choval jako nejlepší soused,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý vyšetřovatel Policie ČR a právník Jan Rytíř, který radí lidem v obtížných životních situacích.
17.01.2014 13:50 |

podobné články

Žena dostala SIM kartu po prostitutce a má ze života peklo

 
Peklo ze života udělala 35leté ženě z okresu Nové Zámky výměna SIM karty v mobilním telefonu. Dostala totiž kartu po prostitutce a začali jí volat muži požadující sexuální služby.
18.02.2015 15:20 |

podobné články

Hamburk pojmenoval ulici po prostitutce: Bránila řemeslo i padlé ženy

 
Přístavní město proslulé divokým nočním životem, to je Hamburk. Druhé největší město Německa. Jeho vrchní představitelé nyní odsouhlasili pojmenovat jednu z tamních ulic po zesnulé známé místní prostitutce a sociální pracovnici Domenice Niehoffové.
19.11.2016 09:00 |

podobné články

Opilý mladík se zaklínil hlavou v záchodě, zachránili ho těsně před smrtí

 
Životy dvou mužů zachránili během víkendu strážníci městské policie v Plzni. V prvním případě unikl smrti o vlásek opilý muž, který se hlavou zaklínil na toaletě restaurace a zůstal v bezvědomí, podruhé zachránili strážníci muže, který si ustlal na kolejích.
23.04.2012 13:45 |

podobné články

Kluk na Karlovarsku strčil hlavu do zábradlí, pomoct museli hasiči

 
V Ostrově na karlovarsku museli místní hasiči asistovat při vyprošťování dvouletého chlapce, který se zaklínil v zábradlí na balkoně obytného domu a nemohl zpět.
19.06.2014 15:50 |

podobné články

Muž s obřími varlaty zemřel. Podívejte se v galerii, jak vypadal po zákroku, kdy mu je odoperovali

 
Veřejnost loni uchvátil příběh "Wesleyho Warrena":http://www.extra.cz/tema/wesley-warren, kterého trápila obří varlata. Muž se s tímto postižením těžce vyrovnával, ale nakonec se lékařům podařilo je odoperovat. Tento statečný muž bohužel nyní zemřel ve věku 49 let na "infarkt":http://www.extra.cz/tema/srdecni-infarkt.
15.03.2014 19:00 |

podobné články

Cameron (9): Má jen půlku mozku!

 
Lékaři nemají slov. Znamenité pokroky v léčbě rozhodně nečekali. Cameron Mott (9) trpí vzácným Rasmussenovým syndromem, kvůli kterému jí museli odoperovat pravou polovinu mozku. Malá Američanka se zázračně uzdravila. Nyní sní o tom, že se stane baletkou.
08.04.2010 18:15 |

podobné články

Modelka přišla o XXXL prsa, tak se předávkovala

 
Modelka Sheyla Hershey (31) z Houstonu v Texasu, známá jako žena s největším poprsím světa, nyní leží v kómatu. Nedokázala unést, že ji v září lékaři její umělé vnady museli odoperovat. Zásah do těla nepřijala. O sebevraždu se pokusila už podruhé.
15.02.2011 22:05 |

podobné články

Neskutečné! Žena žila 6 dní úplně bez plic!

 
Unikátní operaci podstoupila mladá matka s cystickou fibrózou. Skoro na týden jí museli odoperovat plíce, než se dočkala nových, od dárce.
30.01.2017 05:15 |

podobné články

Jiří Pomeje je po operaci! Vybrali mu úplně všechno, řekla manželka

 
Jiří Pomeje (53) má za sebou pětihodinovou operaci, při které mu kvůli postupující rakovině lékaři museli odoperovat hrtan a hlasivky. Podle informací Blesku se však lékařům podařilo zachránit polykací cesty.
19.01.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Mladý muž zemřel u Prahy v kontejneru na textil

 
V Dobřichovicích u Prahy dnes ráno zemřel muž, který se zaklínil v kontejneru na textil. Policie vyloučila, že by se na jeho smrti někdo podílel. Pravděpodobně šlo o nešťastnou náhodu. Dvaatřicetiletý muž se podle všeho v kontejneru udusil, potvrdit to ještě musí zdravotní pitva, řekla policejní mluvčí Lenka Uriánková. 
11.11.2013 11:31 |

podobné články

Chlapec se v Brně zaklínil pod tramvaj, hasiči ho vyprostili za 20 minut

 
Jedenáctiletého chlapce zaklíněného pod tramvají v sobotu dopoledne vyprošťovali brněnští hasiči. Chlapec zřejmě neopatrně přecházel koleje. Pod tramvají byl zaklíněný tak, že hasiči museli rozmontovat přední lišty vozu, aby ho dostali ven, řekl ČTK mluvčí hasičů Jaroslav Haid. Dítě by ale podle prvních informací nemělo mít vážná zranění.
07.04.2012 18:05 |

podobné články

VIDEO: Chlapec se zaklínil hlavou v zábradlí, pomohly až hydraulické kleště

 
Hasiči museli při záchranné akci v jihozápadní čínské provincii Guizhou použít hydraulické kleště, aby uvolnili hlavu malému chlapci. Při hře s kamarády se mu zaklesla mezi průrvy na kamenném balkoně místní budovy.
16.08.2012 13:35 |

podobné články

Chlapec (2) se hlavou zaklínil v zábradlí: Hasiči museli použít hydrauliku!

 
Nešťastnou náhodou prostrčil ve čtvrtek teprve dvouletý chlapec hlavu zábradlím na balkóně a nemohl ji dostat zpět. Nepomohli ani rodiče, proto zavolali hasiče. Chlapce vyprostili a za odměnu za statečnost si pak i se sestrou mohl prohlédnout hasičský vůz.
19.06.2014 14:50 |

podobné články

Motorkář (†34) vletěl do auta tureckého velvyslance: Po převozu do nemocnice zemřel

 
Na ulici Svornosti v Praze došlo v neděli odpoledne k tragické havárii. Bílý Mercedes se zde střetl s jedoucím motorkářem (†34). Toho náraz odmrštil pod poblíž stojící auto, kde se muž zaklínil. S těžkými zraněními hlavy ho odvezla sanitka do Nemocnice v Motole, kde však svým zraněním po operaci podlehl. Mercedes patřil tureckému velvyslanci.
25.09.2016 16:00 |

podobné články

Oční víčka vás omladí

 
Ženy parádnice by nejraději vůbec nestárly. Jakmile na sobě zpozorují nějakou vrásku či jiný příznak pokročilého věku, už spěchají k odborníkům, aby jim pleťový nedostatek co nejrychleji odstranili. Věděli jste, že si můžete nechat odoperovat ...
12.08.2009 00:50 |

podobné články