Článek

Zemřel legendární herec Abe Vigoda (†94) z Kmotra!

 
Znali jste ho jako mafiána Tessia z kultovního Kmotra. Herec s ruskými kořeny Abe Vigoda zemřel pokojně ve spánku. Poslední chvíle trávil v hospici.
26.01.2016 23:36 |

podobné články

Osobnosti: Abe Vigoda (4 články)
Podobné články

Zemřel mafián Tessio z Kmotra: Abe Vigoda (†94) odešel ve spánku

 
Abe Vigoda (94) byl americký herec, který navzdory ruským předkům brilantně ztvárnil roli italského mafiána Salvatora „Sala“ Tessia v kultovní filmové sérii Kmotr. Abe Vigoda byl od pátku v hospici a o čtyři dny později zemřel pokojně ve spánku.
26.01.2016 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Abe Vigoda (4 články)

Zemřel americký herec Abe Vigoda. Tessiovi z Kmotra bylo 94 let

 
Ve věku 94 let v úterý zemřel americký herec Abe Vigoda. Proslul zejména rolí Tessia v legendárním filmu Kmotr režiséra Francise Forda Coppoly. Informovala o tom agentura AP. Herec, který ztvárnil řadu především vedlejších rolí v desítkách filmů a seriálů, zemřel ve spánku v New Jersey. Podle jeho dcery Carol Vigodové Fuchsové byl příčinou úmrtí vysoký věk. "Nikdy nebyl nemocný," uvedla. Syn židovských přistěhovalců z Ruska se do paměti filmových diváků zapsal především rolí v Coppolově Kmotrovi, kde ztvárnil gangstera Sala Tessia, přítele Vita Corleoneho, kterého si zahrál Marlon Brando. V komedii Kdopak to mluví ztvárnil Vigoda nevrlého dědečka Johna Travolty.
27.01.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků) , Marlon Brando (31 článků) , Abe Vigoda (4 články)

Zemřel herec Abe Vigoda, mafián z Kmotra

 
Ve věku 94 zemřel v New Yorku americký herec Abe Vigoda. Je známý z filmu Kmotr, kde ztvárnil roli zrádce Salvatora Tessia. Herec byl před několika dny hospitalizován, údajně odmítl dál brát léky. Zemřel doma v přítomnosti rodiny.
26.01.2016 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Abe Vigoda (4 články)

Bezdomovec přijímá platby kartou a má internetové stránky

 
Pokrok nejde zastavit. Důkazem je bezdomovec Abe Hagenston, známý jako Honest Abe (Poctivý Abe), z Detroitu, u kterého už neuspějete s výmluvou „nemám drobné“. Abe totiž přijímá i platby kartou přes mobilní aplikaci. Navíc má webové stránky, kde lidé mohou upozorňovat na falešné žebráky.
01.02.2016 08:25 |

podobné články

Japonsko: V sutinách nalezena babička s vnukem!

 
AKTUALIZUJEME, FOTO: Situace v Japonsku, kterým před devíti dny otřáslo zemětřesení, což vyvolalo ničivou vlnu tsunami a výbuchy jaderné elektrárny, je minutu po minutě horší. V sutinách se ale devět dní po zemětřesení našla osmdesátiletá babička Sumi Abe a její šestnáctiletý vnuk Jin Abe.
19.03.2011 17:15 |

podobné články

Připravte se na remake Oddworld: Abe's Oddysee

 
Úspěch HD remaků Oddworld: Stranger's Wrath pro PC a PS3 přesvědčil Lorne Lanninga a ostatní lidi z Oddworld Inhabitants, že má cenu se postupným oživováním Oddworld série zabývat a výsledkem jejich koumání bude v posledním kvartále příštího roku Oddworld: Abe’s Oddysee – New ‘n’ Tasty, čili remake úplně prvního dílu série pro PC, PS3, X360 a PS Vita. Za...
01.10.2012 19:45 |

podobné články

Vaše Věc: Japonsko riskuje americký hněv

 
V japonsko-ruských vztazích došlo ke značné oblevě. Začátkem tohoto měsíce jednal na obchodní konferenci v ruském Vladivostoku japonský premiér Šinzó Abe s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Abe souhlasil, že se opět setkají na summitu APEC v Peru, který proběhne v listopadu. Později se setkají i v Japonsku, které prezident Putin navštíví.
02.10.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)

Ve stínu obav z útoku KLDR: Japonský premiér rozpustí parlament, chce předčasné volby

 
Japonský premiér Šinzó Abe v pondělí oznámil, že ve čtvrtek rozpustí dolní komoru parlamentu a vyhlásí předčasné volby. Hlasování, v němž si chce nechat Abe potvrdit svůj mandát, se uskuteční 22. října. Vedle toho japonský premiér opět promluvil i o hrozbě raketových útoků KLDR, ke které Japonci vzhlíží s obavami.
25.09.2017 13:30 |

podobné články

Japonský premiér Abe (63) »Hodil záda« na golfu

 
Americký prezident Donald Trump (71) je aktuálně na návštěvě v Japonska, mnozí se hrozili (a jiní škodolibě těšili), že předvede nějaký trapas. Ostudu ale místo něj dělal místní premiér Šinzó Abe (63)..
10.11.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3645 článků)

Zemřel herec Alex Rocco z Kmotra

 
Americký herec Alex Rocco, kterého zná nejvíce diváků z kultovního Kmotra, zemřel ve věku 79 let.
20.07.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Alex Rocco (2 články)

Kmotra místo kmotra. Jodie Fosterová feminizuje mafii

 
Americká herečka Jodie Fosterová naplňuje své režijní ambice a připravuje televizní seriál o mafii, jejíž hlavou nebude kmotr, ale kmotra. Informoval o tom server The Hollywood Reporter.
14.08.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jodie Foster (45 článků)

Milenka kmotra Janouška: Tajemství jejího tetování!

 
Jen s takovým moudrem lze být milenkou kmotra… Žádný obdivovatel dlouhých nožek Anny Tesařové (29), přítelkyně kmotra Romana Janouška (44), nemůže přehlédnout tetování na jejím levém kotníku. Stojí tam Nemo numquam fide, tedy Nikdy nikomu nevěř.
20.04.2013 13:00 |

podobné články

Chudí lidé by měli kupovat méně oblečení, míní Vivienne Westwoodová

 
Kmotra punku Vivienne Westwoodová si při svých výrocích často nebere servítky. Zkritizovala manželku britského prince Williama, ale také první dámu USA. Nyní se rozhodla radit obyčejným lidem bez peněz. Prohlásila, že by neměli tolik nakupovat. Další články k tématu: Obamová se obléká hrozně, kritizuje první dámu USA Westwoodová Westwoodová se opět pustila do Kate: Měla by častěji nosit stejné šaty Kmotra punku Westwoodová kritizuje vévodkyni Catherine kvůli líčení Kmotra punku Westwoodová před sedmdesátkou nafotila akty Vivienne Westwoodová: módní ikona, co chodí naostro a čte Aristotela
18.09.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (45 článků)

Filmu Příběh kmotra hrozí zákaz: Rodina zavražděného Mrázka (†47) se brání!

 
Nový český »biják« Příběh kmotra je v ohrožení! Film, v němž jako předobraz hlavního hrdiny figuruje zavražděný podnikatel František Mrázek (†47), se v kinech vůbec nemusí objevit. Mrázkově rodině se nelíbí spojení »kmotra« s filmovým hrdinou.
14.10.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků)

Existuje nahrávka vraždy kmotra Housky? Na místo činu prý mířily kamery!

 
Zastřelili ho podobně, jako kmotra Mrázka. Roman Houska je po smrti, pátrání po jeho vrahovi je však zatím bezvýsledné. Jeho okolím to otřáslo, objevily se však i hlasy, že zabít ho mohl někdo už dávno... Není jasné, zda Houska zemřel před svou garáží, nebo v ní. Na prostor před jeho domem přitom mířily dvě bezpečnostní kamery! Nahrávku si však mohl pachatel odnést!
20.11.2013 11:21 |

podobné články

Rozladěný Vetchý odešel z promítání filmu Příběh kmotra. Co ho dopálilo?

 
Herec Ondřej Vetchý (51) má pověst velkého bojovníka. Když se mu něco nelíbí, dá to pořádně najevo. Nejinak tomu bylo i na premiéře filmu Příběh kmotra. Rozzlobil se přímo na projekci a odešel.
17.10.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků)

Spokojený Jiří Dvořák na premiéře Příběhu kmotra: Po boku přítelkyně zářil jako sluníčko!

 
Herec Jiří Dvořák (45) dorazil na premiéru kontroverzního filmu Příběh kmotra s přítelkyní Jitkou Randárovou (24) po boku. Vztah s mladou kráskou mu svědčí, což je na něm znát!
24.10.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (198 článků)

Naštvaný Andrej Hryc z Příběhu kmotra: Rozstříleli mě, hodili psům a pak vystřihli!

 
Nechal se rozstřílet, shodit z pětimetrové výšky a olizovat od psů. S hrůzou v očích točil herec Andrej Hryc (63) nejnáročnější scénu svého života. Ve filmu Příběh kmotra ji přitom vůbec neuvidíte!
29.10.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (29 článků)

Petr Benda: Šokující příběh Paroubkova KMOTRA!

 
Jiří Paroubek si za kmotra dcery Margarity  vybral svého asistenta a kontroverzního šéfa ČSSD v ústeckém kraji Petra Bendu (39), kterého předchází špatná pověst - bývalého veksláka, který se vyšvihl mezi politickou špičku.
29.01.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Petr Benda (182 článků)