Článek

Zemanovy námořnické úbory: Odložil zemanovce a nakonec i triko

 
Plavba na nafukovacím člunu je Zemanova oblíbená tradice. Nevynechal ji ani v letošním teplém počasí, na rozdíl od minulých let však obměnil "námořnický" outfit. odložil dříve oblíbené triko zemanovců, vyměnil kraťasy. A také čepici. Na koupačku ale nakonec nedošlo.
02.07.2015 19:55 |

podobné články

Podobné články

Těšíte se? Pevnost Boyard se vrací na obrazovky, lidé kritizují holčičí "úbory"

 
Soutěž Pevnost Boyard znovu začne okupovat televizní obrazovky. Nejspíše se moc těšíte... Zklamáním pro vás možná bude, že ničeho nového se nedočkáte, kromě známých tváří. A budete se muset dívat na nepříliš vyvedené dámské úbory, které zvedly na internetu vlnu kritiky.
11.02.2017 18:40 |

podobné články

Miloše do koše, Zemanovce zavřít v kobce. Šli jsme s průvodem, který nesl prezidentovi červenou kartu

 
REPORTÁŽ „Na Klárově potkáme Zemanovce. Chovejte se k nim slušně a nenechte se vyprovokovat,“ vyzýval organizátor protizemanovského průvodu na Betlémském náměstí. Když však průvod přecházel přes Palackého most, již z dálky spustili „Zemanovce zavřít v kobce“. Střetnutí se sympatizanty prezidenta bylo nejdramatičtějším okamžikem průvodu, který chtěl dát prezidentovi červenou kartu.
17.11.2014 18:51 |

podobné články

Schwarzenberg odložil cestu do Ázerbájdžánu, prý kvůli kritice

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg odložil plánovanou dubnovou cestu do Ázerbájdžánu. Podle humanitární organizace Člověk v tísni stojí za odkladem vláda v Baku, která kritizovala Schwarzenbergův projev na předávání ceny Homo Homini, jíž v Praze obdržel ázerbájdžánský právník Intigam Alijev. Ministerstvo zahraničí však ČTK sdělilo, že český ministr návštěvu odložil kvůli konání Světového ekonomického fóra v Baku.
18.03.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Palas bude kandidovat za Zemanovce. Nevysvětlené peníze nevadí

 
Moravskoslezský hejtman a senátor ČSSD Jaroslav Palas nejspíš bude v podzimních krajských volbách obhajovat svou funkci za Stranu práv občanů – Zemanovce. Tajemství kolem jeho majetku není překážkou.
29.04.2012 14:05 |

podobné články

ČSSD přijde o dva senátory. Zeman ulovil i místopředsedkyni klubu Rippelovou

 
Senát je pro ČSSD v poslední době horkou půdou. Má sice většinu 41 hlasů z 81, dva členové klubu ale dávají straně vale a míří do jiných politických vod. V říjnu budou kandidovat za zemanovce a SNK ED. Nejnovějším politickým úlovkem zemanovců je i místopředsedkyně senátorského klubu ČSSD Jiřina Rippelová. Vystoupí na úterní tiskové konferenci SPOZ po Zemanově boku, kdy lze očekávat oficiální oznámení kandidatury za zemanovce na Klatovsku a Domažlicku.
21.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Rippelová (22 článků)

Senátorka ČSSD bude na podzim kandidovat za zemanovce

 
Sociální demokracie má v Senátu 41 hlasů z 81, dva členové klubu se ale chtějí se stranou rozloučit a přejít jinam. V říjnových volbách budou kandidovat za zemanovce a SNK ED. Informuje o tom deník Právo.
21.07.2012 07:25 |

podobné články

Rippelová odhází z ČSSD. Bude kandidovat za zemanovce

 
Senátorka Jiřina Rippelová opouští ČSSD, v podzimních senátních volbách již bude kandidovat za Stranu práv občanů - zemanovce. Rippelová to oznámila na dnešní tiskové konferenci v pražském sídle SPOZ. Senátorka bude zároveň za svou novou stranu kandidovat v nadcházejících krajských volbách na Plzeňsku. Její příchod do strany dnes ocenil čestný předseda a kandidát SPOZ na prezidenta Miloš Zeman.
24.07.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Rippelová (22 článků) , Miloš Zeman (20436 článků)

Zpěvák Hůlka chce do politiky. Kandiduje za zemanovce

 
Za Stranu práv občanů – zemanovce by měl do předčasných sněmovních voleb v Královéhradeckém kraji kandidovat zpěvák Daniel Hůlka. Do senátních voleb v Hradci Králové v roce 2014 zemanovci hodlají vyslat ředitele hradecké fakultní nemocnice Romana Prymulu. Jako kandidáty je orgánům strany navrhuje hradecká místní organizace SPOZ, řekl ve středu ČTK předseda hradecké organizace a místopředseda krajských zemanovců Zdeněk Podal.
21.08.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (644 článků)

Kancléř Mynář kandiduje do voleb! Na kampaň za Zemanovce si vezme neplacené volno

 
Kancléř Vratislav Mynář nedostal od prezidenta zákaz kandidovat ve volbách, a tak se rozhodl, že povede SPOZ Zemanovce ve Zlínském kraji! A podle volebních výsledků se rozhodne, zda bude dál na Hradě Zemanovou pravou rukou a nebo nastoupí do poslanecké sněmovny.
29.08.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (922 článků)

Ministr pro místní rozvoj Lukl koketuje s kandidaturou za zemanovce

 
Ministr pro místní rozvoj František Lukl zvažuje kandidaturu za Stranu práv občanů - zemanovce (SPOZ). Zda povede jihomoravskou kandidátku do předčasných parlamentních voleb, se prý definitivně rozhodne za týden. Ministr to dnes řekl ČTK. 
30.08.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: František Lukl (47 článků)

Zemanovci na Pardubicku jsou až devátí, nejsilnější je ČSSD

 
Velkým zklamáním by pro zemanovce skončily volby na Pardubicku. V kraji by podle průzkumu volebního potenciálu agentur STEM/MARK a Median pro ČT totiž obsadili až deváté místo. Potupa je to pro zemanovce o to větší, že se v kraji podílejí na vládní koalici s ČSSD a menšími stranami v čele s lidovci a že jako lídra nasadili zpěváka Daniela Hůlku.
30.09.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (644 článků)

Zemanovce podpořil známý sportovec

 
Významný stolní tenista Petr Korbel podpořil před volbami zemanovce. Na webových stránkách SPOZ je s ním zveřejněn krátký rozhovor. „Politika Miloše Zemana je mi blízká," říká Korbel a vyslovil se i pro využití kroužkování.
22.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Korbel (2 články) , Miloš Zeman (20436 článků)

Starosta Maniš: Levice se kromě komunistů tzv. "posrala v síni“

 
Dalibor Maniš (SPOZ) je známý tím, že pro jadrnější výraz nechodí daleko, což potvrdil i v rozhovoru pro naše stránky. V rámci předčasných voleb neúspěšně kandidoval za zemanovce do sněmovny. Jak ale uvádí, když vidí složení současné sněmovny, je tomu rád. V čem ale vidí příčiny tak nízkého výsledku SPOZ? Z jakého důvodu se rozhodl kandidovat za zemanovce? A proč Miroslav Šlouf není jeho šálkem kávy a nemá rád komunisty?
14.11.2013 11:06 |

podobné články

Na různé výzvy a petice nemá monopol jen určitá skupina lidí. Pražského zastupitele za ANO štve dělení na pražskou kavárnu a zemanovce, proto sepsal Dalmatinskou výzvu

 
ROZHOVOR Ekonom Patrik Nacher, pražský zastupitel za hnutí ANO, je přesvědčen o tom, že česká společnost se ve skutečnosti nedělí na pražskou kavárnu a zemanovce, ale že jí je tohle škatulkování podsouváno. Obrátil se proto na veřejnost s Dalmatinskou výzvou, s jejíž pomocí chce otevřít debatu, jak je to u nás s černobílým viděním světa doopravdy. Na různé výzvy a petice podle něj nemá monopol jen určitá skupina lidí, která každou chvíli přijde s nějakou výzvou, ale šanci vyjádřit svůj názor mají mít i ostatní.
01.11.2016 16:30 |

podobné články

Petře Kvitové se ve fialové daří: To triko nesvlíkej!

 
Sekne jí to, a navíc jí fialové triko přináší štěstí. Tenistka Petra Kvitová (21) v prvním mači na Turnaji mistryň v Istanbulu zválcovala Rusku Zvonarevovou a připsala si v něm už šestou výhru v řadě.
27.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Zbloudilá kulka jen o vlásek minula devítiletého kluka, proděravěla mu triko

 
Devítiletý americký chlapec z bostonské čtvrti Dorchester se toto úterý podruhé narodil. Skrz stěnu jeho pokoje z ničeho nic prošla střela, která ho minula jen o vlásek. Přece jenom po sobě ale zanechala malou památku, skrz na skrz proděravěla chlapci triko, které měl zrovna na sobě.
21.04.2012 11:07 |

podobné články

VIDEO: Tlouštík na NHL sundal triko a ukázal špeky. Museli ho krotit

 
Hokejový fanoušek, který by klidně mohl být zápasníkem sumo, se rozdováděl při utkání NHL. Když Florida dala gól, chlapík sundal triko, začal jím točit nad hlavou a dával na obdiv své hodně ztučnělé tělo.
07.02.2013 14:05 |

podobné články

Do Česka dorazily italské módní trendy: Plavky naruby, ponožky v sandálcích a triko za pasem!

 
Ponožky v sandálcích, triko za pasem a naruby oblečené plavky! Nové módnítrendy udávají nejsledovanější muži současnosti Josef Rychtář (55) a Zdeněk Macura (39) v Itálii. A stranou pochopitelně není ani samotná Džambulka.
15.07.2013 12:20 |

podobné články

Opruz Báry Štěpánové: Propocené podpaží, uslintané triko a nevzhledné vousy!

 
Do hospody není třeba outfit jak do opery, na druhou stranu jsou jisté hranice vkusu. Ošklivé vytahané triko, které svou průsvitností vnucuje pohled na přebujelé poprsí stárnoucí herečky, nemusí být umaštěné s propocenými koláči v podpaží. Bára Štěpánová (53) aspiruje na strašáka roku!
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (171 článků)