Článek

Zeman v sokolovně: Zabráním zastřelení. Chystají se mě zmlátit. Drncá to

 
Prezident Miloš Zeman v rámci návštěvy Karlovarského kraje navštívil také město Chyše, kde se kromě vedení města sešel také s občany. V sokolovně, kde setkání probíhalo, byl mezi diváky účasten také slavný žokej Josef Váňa. Ten je totiž mimo jiné zastupitelem města.
09.03.2016 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)
Podobné články

Obvinění Leoše Mareše: Na záchodcích měl pěstmi zmlátit dívku (27), kterou označil za děvku!

 
Česká moderátorská jednička Leoš Mareš (38) má velké problémy. Policie má totiž v rukách výpověď dívky, kterou měl brutálně zmlátit nad ránem v jednom pražském baru.
19.05.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2965 článků)

Albánie: Na protivládní demonstraci zastřeleni dva lidé

 
Dva lidé byli v pátek zastřeleni na protivládní demonstraci v albánské metropoli Tiraně. Napsala agentura Reuters. Agentura AP s odvoláním na lékařské zdroje hlásí tři mrtvé.
21.01.2011 17:40 |

podobné články

Na demonstraci v Albánii byli zastřeleni tři lidé!

 
Asi 20.000 protestujících lidí v albánské metropoli Tiraně požadovalo, aby vláda vypsala předčasné volby. Policie po třech hodinách střetů demonstranty rozehnala. Tři lidé při tom byli zastřeleni.
21.01.2011 21:05 |

podobné články

Autor výzvy k zastřelení Zahradila se omluvil, ČSSD po něm maže stopy

 
Dnes už bývalý člen ČSSD František Svoboda, který na Facebooku vyzýval k zastřelení europoslance a místopředsedy ODS Jana Zahradila, se v úterý omluvil. Do redakce Práva zaslal otevřený dopis premiérovi Bohuslavu Sobotkovi, ve kterém také vysvětlil, že přestal být členem ČSSD. Zároveň ale tvrdí, že se tak stalo za podivných okolností.
04.06.2014 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9474 článků) , Jan Zahradil (472 článků)

Ve Fergusonu vypukly kvůli zastřelení černocha nové protesty

 
Stovky lidí se v noci na sobotu shromáždily u policejní stanice v americkém městě Ferguson, které již od srpna zažívá nepokoje kvůli zastřelení mladého černocha bělošským policistou. Proti protestujícím se postavilo několik desítek policejních těžkooděnců, ke střetu však nedošlo. Protest byl podle agentury AP zahájením víkendu protipolicejních demonstrací, jejichž organizátoři obviňují místní strážce zákona z diskriminace černošských obyvatel. 
11.10.2014 11:06 |

podobné články

Egyptské nepokoje po trestu smrti pro exprezidenta: Tři soudci byli zastřeleni krátce po rozsudku!

 
Tři egyptští soudci byli zastřeleni jen několik hodin poté, co soud v Káhiře v sobotu vynesl trest smrti nad bývalým egyptským prezidentem Muhammadem Mursím a dalšími 105 členy islamistického Muslimského bratrstva.
17.05.2015 08:50 |

podobné články

USA jsou zenpokojeny. Tři egyptští soudci byli zastřeleni krátce po rozsudku nad Mursím

 
Tři egyptští soudci byli zastřeleni jen několik hodin poté, co soud v Káhiře v sobotu vynesl trest smrti nad bývalým egyptským prezidentem Muhammadem Mursím a dalšími 105 členy islamistického Muslimského bratrstva. Byli shledáni vinnými z organizace hromadného útěku z vězení v roce 2011 a ze spiknutí s palestinským hnutím Hamas a libanonským Hizballáhem při jeho plánování. Informovala o tom dnes agentura AFP.
17.05.2015 10:11 |

podobné články

USA jsou znepokojeny. Tři egyptští soudci byli zastřeleni krátce po rozsudku nad Mursím

 
Tři egyptští soudci byli zastřeleni jen několik hodin poté, co soud v Káhiře v sobotu vynesl trest smrti nad bývalým egyptským prezidentem Muhammadem Mursím a dalšími 105 členy islamistického Muslimského bratrstva. Byli shledáni vinnými z organizace hromadného útěku z vězení v roce 2011 a ze spiknutí s palestinským hnutím Hamas a libanonským Hizballáhem při jeho plánování. Informovala o tom dnes agentura AFP.
17.05.2015 10:26 |

podobné články

Rok od zastřelení černocha policistou. Ve Fergusonu opět stoupá napětí

 
Několik stovek lidí prošlo v sobotu večer ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněli první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, jehož zastřelení bělošským policistou vyvolalo celonárodní protesty. Pochod, na který dohlížely početné skupiny policistů, proběhl podle agentury AP bez násilností. V čele pochodu šel Brownův otec, který se prý se smrtí syna dosud nevyrovnal.
09.08.2015 09:06 |

podobné články

Vyšetřování policie: Kulturista schvaloval zastřelení Roma!

 
Chtěl se zviditelnit? Policie vyšetřuje plzeňského kulturistu Filipa Grznára (32). Ten na serveru youtube zveřejnil video, kde schvaluje zastřelení Roma Radka Š. (†34).
29.06.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (35 článků)

Národní pohřeb básníka Máchy

 
Prožíváme zvláštní výročí: před 70 lety, 7. května 1939, byly Máchovy ostatky uloženy na Vyšehradě. Na popud guvernéra státní banky Karla Engliše byly 1. října 1938 exhumovány v Litoměřicích. Bylo pár hodin po mnichovském diktátu a před zabráním Litoměřic nacistickým wehrmachtem.
07.05.2009 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Mácha (31 článků)

Aleš Hušák: Zabráním tomu, aby do Sazky proniklo podsvětí

 
Generální ředitel společnosti Sazka a.s. Aleš Hušák a předseda Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Pavel Kořan v pátek na tiskové konferenci v Praze vysvětlovali svá stanoviska k nejaktuálnějšímu vývoji událostí kolem Sazky, která je jako největší zdroj financování sportu ve složité situaci.
16.01.2011 12:30 |

podobné články

Dobeš: Maturitě z cizího jazyka zabráním. Byla by to katastrofa

 
Ministr školství Josef Dobeš v rozhovoru pro iDnes.cz řekl, že se musí zabránit povinné maturitě z cizího jazyka, protože by zlikvidovala 90 procent odborných škol s maturitou a technických škol. Také se vyjádřil k připravovaným změnám v novém školním roce.
31.08.2011 19:25 |

podobné články

Kremaci Ivety zabráním pomocí policie! Rychtář chce zahladit stopy, tvrdí Macura

 
Ani přání syna Artura, ani přání maminky Svatavy, že si rodina přeje pietní neveřejný pohřeb, není manželu Ivety Bartošové (†48) Rychtářovi (56) svaté. Pohřeb chce veřejný za přítomnosti médií. Samozvaný ochránce zpěvačky Zdeněk Macura se navíc bojí, že Rychtář spěchá s pohřbem a kremací proto, aby zahladil případné stopy po týrání.
01.05.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6695 článků)

Historik z hloubi Ruska: Vlezli jsme na Ukrajinu, to je agrese. Stydím se za Rusy, co podporují Putina. Říkáme tu takový vtip...

 
ROZHOVOR Rusko se stalo zabráním Krymu opět okupantem. Takovým necivilizovaným způsobem se ale problémy neřeší. Nepodporuji Vladimira Putina a nebojím se to říkat nahlas, i když jde v Rusku o menšinový názor. Tak hovoří historik Alexandr Kručinin. Je bývalým předsedou vojenského historického klubu Horní štít v Jekatěrinburgu, jehož členové našli místo, kde byly po vyvraždění rodiny posledního ruského cara Mikuláše II. bolševiky ukryty ostatky careviče Alexeje a jedné z velkokněžen.
13.08.2014 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Putin je lump a zločinec. John Bok obsáhle vysvětlil, proč skutečně připomíná Hitlera

 
ROZHOVOR Bývalý chartista John Bok v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že jsme trošku moc rozmazlení a rozcapení a to je cena za to, že potom děláme ústupky takovým zmetkům, jako je Putin. Ruského prezidenta přirovnal k Hitlerovi. Dle jeho mínění začínal také zabráním Sudet s tím, že musí bránit tamní Němce, stejně jako postupoval Putin na Krymu.
23.08.2014 07:30 |

podobné články

Vaše věc: Propuštěný Haradinaj hrozí zabráním třetiny srbského území

 
Bývalý velitel kosovsko-albánské UČK Ramuš Haradinaj, který byl nedávno na zákulisní nátlak propuštěn z francouzského zadržení, vyhrožuje Srbsku, že připojí ke Kosovu třetinu jeho území.
17.05.2017 19:35 |

podobné články

'Magor' ze Tří Sester: Pijeme, co nám játra dovolí!

 
Při příležitosti chatu skupiny Tři Sestry se čtenáři Blesk.cz, který se uskutečnil v hospodě Na Staré Sokolovně v pražském Podolí, jsme trochu vyzpovídali basáka Tří Sester 'Magora'.
02.06.2009 17:35 |

podobné články

Děkan plzeňských práv má našlápnuto na ministra spravedlnosti

 
Lídr ODS v Plzeňském kraji, šéf krajské organizace a zároveň děkan plzeňské právnické fakulty Jiří Pospíšil přišel v pátek volit v doprovodu své maminky do volební místnosti, která se nachází utopená v zeleni v sokolovně v obci Valcha u Plzně. Jiří Pospíšil ukázal, že na Valše, kde vyrůstal, je skutečně doma. Se všemi místními se srdečně zdravil a vedl s nimi přátelské rozhovory.
01.06.2010 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků)