Článek

Zeman se vysmál Kocábově akci na hledání prezidenta

 
Po 79 letech zavítal prezident do Jevíčka. V rámci své cesty Pardubickým krajem se hlava státu Miloš Zeman setkal s klienty a zaměstnanci Odborného léčebného ústavu Jevíčko a občany města.
15.09.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16416 článků)
Podobné články

Rozvod Kocábové: Zoufalý vzkaz!

 
Nedávno jsme vás informovali o rozvodu Natálie Kocábové a jejího manžela Štěpány Vrány, se kterým vychovává dvě malé děti (10, 3). Už tenkrát bylo z vyjádření Kocábové zřejmé, že celé období snáší velmi těžce. V současnosti to však vypadá, že zpěvačka je na tom ještě hůř, než se zdálo…
08.06.2015 12:16 |

podobné články

Návrat na divadelní prkna: Tereza Brodská bude hrát ve WTF Natálie Kocábové

 
Tereza Brodská  (46) se dlouho vyhýbala divadlu, nebo možná ono jí, a věnovala se filmování. Teď ale přijala nabídku od Natálie Kocábové  (30) a divadla Puls a objeví se ve hře WTF.
21.03.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (197 článků)

Pan 'etiketa' Ladislav Špaček zapomněl na prezidenta!

 
Ladislav Špaček (59), bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla (72), se na křtu knihy Marshi Kocábové dopustil malého »faux pas«.
28.05.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)

Zveme na Hrad Ferdu Mravence, Švejka, Pučálkovic Aminu... Kmoníček v ČT ztrhal Kocábovu petici

 
Ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček a exministr pro lidská práva Michael Kocáb se do sebe v České televizi zostra pustili kvůli rusko-ukrajinské krizi. Kmoníček Kocábovi vyčetl, že si udržuje příliš idealistické představy. Do sporu vstoupil i končící český eurokomisař Štefan Füle, který sice stál na Kocábově straně, ale připustil, že bez Ruska žádná použitelná dohoda nevznikne. Podle něj je třeba zamýšlet se i nad otázkou, v jakém vztahu budou EU a Euroasijský svaz ruského prezidenta Vladimira Putina.
19.10.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2651 článků) , Štefan Füle (103 článků)

Plán využít k hledání mrtvol supy skončil fiaskem, nechtějí létat a jen se perou

 
Supi se jako náhrada policejních psů neosvědčili. Ani po výcviku nic nenašli, odmítají létat a perou se. Německé policejní špičky se snaží plán využít k hledání mrtvol supy smést pod stůl. Na zkoušku policie přivezla trojici těchto opeřenců z rakouského Korutanska a doufala, že se jí podaří využít vrozený talent, který mrchožrouti v přírodě předvádějí při hledání mršin. Marně.
30.06.2011 15:50 |

podobné články

Škromach se vysmál Němcové a Kubovi: Kubikula tu Pannu Orleánskou nakonec obětuje

 
Současná politická situace vyvolává úsměv ve tváři Zdeňka Škromacha (ČSSD). Ten si uvědomuje, že momentálně drží trumfy prezident Miloše Zeman. Němcové a Kubovi se pak vysmál, že jsou jako Mirka Orleánská a Kuba Kubikula.
24.06.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16416 článků)

Politik TOP 09 se vysmál tlachům levice a řekl více o vztahu Kalouska a knížete

 
ROZHOVOR Někdejší senátor za TOP 09 Adolf Jílek, který hlasoval proti přímé volbě prezidenta, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz připomněl, v čem vidí nebezpečí populismu a vysmál se předvolebním heslům. Řeč byla také o Mickey Mousovi, Popelce nebo vztahu Miroslava Kalouska a Karla Schwarzenberga.
04.09.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Jílek (14 článků) , Karel Schwarzenberg (3584 článků) , Miroslav Kalousek (5961 článků)

Zeman ve svém projevu odkazoval na Beneše. A europoslanec ODS se mu za to vysmál

 
Europoslanec za ODS Ivo Strejček hodnotí vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana jako sebestřednou prezentaci. Začetl se také do vánočního projevu prezidenta Edvarda Beneše z roku 1944, k němuž se Zeman mimo jiné hlásí, a poukázal na zásadní rozdíly.
27.12.2013 16:12 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (156 článků) , Ivo Strejček (95 článků) , Miloš Zeman (16416 článků)

Koncert Natálie Kocábové: Přišla celá rodina, Lejla musela zůstat doma!

 
V pátek zažila pražská Meetfactory vpravdě netradiční koncert. Celá znesvářená rodina Kocábových se v jejích prostorách sešla, aby zhlédla výkon své „zpívající růže“ – Natálie (26). U této příležitosti se manželé Kocábovi přísně hlídali, aby nedali žádný průchod svým vztahovým šarvátkám – a dokonce se po vystoupení své dcery na čas usmířili!
25.05.2010 12:05 |

podobné články

V Čechách se málo mluví o lásce, myslí si bývalá žena Michaela Kocába

 
Sedmapadesátiletá Marsha Kocábová odjela z Čech, když se dozvěděla, že ji manžel Michael Kocáb podvádí s moderátorkou Lejlou Abbasovou. Z rodných Spojených států se teď ovšem vrátila a zamířila do Show Jana Krause. Za rok, co tu nebyla, se prý Češi změnili k horšímu. Kocábové vadí, že jsou neslušní a že muži tu málo mluví o lásce.
02.09.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (625 článků) , Jan Kraus (989 článků) , Lejla Abbasová (399 článků) , Michael Krause (8 článků)

Natálie Kocábová čeká již druhé dítě, síly sbírá na výchovu a psaní

 
Manželství Natálie Kocábové se Štěpánem Vránou dostává po červencové svatbě nový rozměr. Zpěvačka čeká s otcem sedmiletého Vincenta druhé dítě, nyní je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Další články k tématu: Natálie Kocábová: Že jim není trapně, když kvůli mladší opustí rodinu Kocábovi příbuzní už Abbasovou snáší. Cítím vstřícnost, říká Lejla Vztahy jsou těžký, říká Kocábová v rozhovoru o Češích, dětství i otci
11.11.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (399 článků)

Natálie Kocábová čeká již druhé dítě, síly sbírá na výchovu a psaní

 
Manželství Natálie Kocábové se Štěpánem Vránou dostává po červencové svatbě nový rozměr. Zpěvačka čeká s otcem sedmiletého Vincenta druhé dítě, nyní je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Další články k tématu: Natálie Kocábová: Že jim není trapně, když kvůli mladší opustí rodinu Kocábovi příbuzní už Abbasovou snáší. Cítím vstřícnost, říká Lejla Vztahy jsou těžký, říká Kocábová v rozhovoru o Češích, dětství i otci
11.11.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (399 článků)

Kocábová je podruhé těhotná

 
Manželství Natálie Kocábové (27) se Štěpánem Vránou dostává po červencové svatbě nový rodinný rozměr. Zpěvačka je totiž ve čtvrtém měsíci a s otcem sedmiletého Vincenta tedy očekávají druhé dítě. Zpěvačka řekla, že je šťastná a početí prý plánované.  
21.11.2011 11:05 |

podobné články

Těhotná Abbasová o Kocábově nevěře: Budí mě to ze spaní!

 
Moderátorka Lejla Abbasová (31) každou chvíli porodí svého prvního potomka, kterého očekává s partnerem Michaelem Kocábem (56). Během celého těhotenství ji netrápily žádné vážnější problémy, dokonce se ani nebála v šestém měsíci letět letadlem do Keni. Jediné, co nyní Lejlu trápí a budí ze snů, je to, že svedla ženatého muže od rodiny.
29.11.2011 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (625 článků) , Lejla Abbasová (399 článků)

Natálie Kocábová rozpoutala válku v hromadné dopravě: Senioři kontra těhotné!

 
Stížnost těhotné spisovatelky Natálie Kocábové (27) na to, že jí v autobuse zasedly místo dvě seniorky, probouzí ve čtenářích Aha! vášně. Aby ne! Kolikrát si totiž dámy v jiném stavu nikdo nevšimne nebo nenechá sednout naschvál.
09.03.2012 12:15 |

podobné články

Nové knihy: Hájíček, Šabach, Kocábová, Parkánová-Whitton, Kehlmann i Sidebottom

 
Nabídku nových knih zahajuje bohatá žeň českých autorů. Román Jiřího Hájíčka, prózy Petra Šabacha i Natálie Kocábové, příběhy česko-britské autorky Hany Parkánové-Whitton i povídkový debut Alžběty Bublanové. Dále současný román Němce Daniela Kehlmanna, „ženský“ příběh Britky Freyi Northové a historický román amerického profesora antiky Harryho Sidebottoma. Nádavkem příběh Martiny Drijverové o dítěti s Downovým syndromem i komiks dvojice Brian Michael Bendis, Alex Maleev.
04.05.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Drijverová (1 článek) , Petr Šabach (20 článků) , Michael Petr (65 článků) , Michael Kehlmann (1 článek) , Alex Alex (364 článků)

Na Václaváku se bude demonstrovat na podporu vlády proti sankcím. Zachraňujeme, co Bursíkové a Kocábové zkazili, hřímá pořadatel

 
Sankce uvalované na Rusko nepřinesou mír, naopak mohou být předstupněm války. Navíc připraví tisíce lidí o praci a prohloubí ekonomickou krizi. O tom jsou alespoň přesvědčeni pořadatelé nedělní demonstrace „Ne sankcím, ano míru“. Jeden z nich, Zdeněk Kratochvíl pro ParlamentníListy.cz blíže komentuje vážnost současné mezinárodní situace i ignorantství některých českých politiků.
25.09.2014 18:25 |

podobné články

Kocábová a třetí těhotenství? Z obezity má komplex!

 
Buď přestala dbát na linii, nebo je opět v tom! Jinak si nelze vysvětlit proměnu Natálie Kocábové (30). Maminka Vincenta (10) a Mii (2) se nám pěkně zakulatila.
28.11.2014 12:10 |

podobné články

Kvůli nemocné mámě Brejchové a dospívajícímu synovi si Brodská pořídila lék proti depresi: Není roztomilý?

 
Herečku Terezu Brodskou  (46) jsme potkávali s hafanem, který není sice největší, ale přesto budí jistý respekt, s fenkou münsterlanského ohaře. O to víc nás překvapilo, když si na křest knihy Natálie Kocábové přinesla gaučového mazlíka.
01.12.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (197 článků)