Článek

Zeman se otřel o bobra!

 
Jezy stavte, na bobry nehleďte! Tak se prezident Miloš Zeman (72) otřel o nebohá vodní zvířátka, když vyjádřil podporu stavbě jezu v Děčíně. Ten má pomoci zplavnění dolního toku Labe po celý rok.
24.11.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20746 článků)
Podobné články

Tíživá filmová výpověď Zabít bobra míří do hlavní karlovarské soutěže

 
Nový film polského mistra magického realismu Jana Jakuba Kolského s názvem Zabít bobra míří do hlavní soutěže karlovarského festivalu. Diváci se mohou těšit na osobité vyprávění s mnoha odbočkami a velmi nečekaným koncem.
20.06.2012 17:00 |

podobné články

Kubera (ODS): Zastřel bobra, posílíš mír

 
V životě i politice jsem dosáhl různých věcí, ale jedno mi strašně chybí – ještě nikdy mi zelení žabičkáři neudělili titul Ropák roku. Jednou jsem už tomu byl hodně blízko výrokem „zastřel bobra, zachráníš strom“. Nakonec mě však někdo předběhl a cenu mi vyfoukl.
10.05.2013 22:40 |

podobné články

Včasný zásah strážníků uchránil Mikulov od potulujícího se bobra

 
Strážníci v Mikulově monitorovali pohyb bobra po městě a nakonec museli zasáhnout. Hlodavec si vyrazil do města v noci před Štědrým dnem.
26.12.2013 17:47 |

podobné články

Čtenáři Ahaonline mají o holení jasno: Chtějí bobra zpět!

 
Bobr je chráněný! A to neplatí jenom o roztomilém vodním zvířátku, ale i dámském klíně. Najít v dnešní depilační a epilační době pořádného »bobra«  není pro muže tak lehké, nicméně velká část vás, čtenářů, by se opět zarostlým ohanbím ráda prodírala.
24.01.2014 16:40 |

podobné články

Čtenáři Ahaonline.cz mají o holení jasno: Chtějí bobra zpět!

 
Bobr je chráněný! A to neplatí jenom o roztomilém vodním zvířátku, ale i dámském klíně. Najít v dnešní depilační a epilační době pořádného »bobra«  není pro muže tak lehké, nicméně velká část vás, čtenářů, by se opět zarostlým ohanbím ráda prodírala.
24.01.2014 19:10 |

podobné články

Čtenáři Ahaonline.cz mají o holení jasno: Chtějí bobra zpět!

 
Bobr je chráněný! A to neplatí jenom o roztomilém vodním zvířátku, ale i dámském klíně. Najít v dnešní depilační a epilační době pořádného »bobra«  není pro muže tak lehké, nicméně velká část vás, čtenářů, by se opět zarostlým ohanbím ráda prodírala.
25.01.2014 09:55 |

podobné články

Hráz v Břeclavi ochrání proti činnosti bobra opatření za téměř 40 mil. Kč

 
Státní podnik Povodí Moravy právě dokončil stavební práce na 1,8 km dlouhém úseku ochranné hráze odlehčovacího ramene Dyje, které zajistí její stabilitu a zabrání narušení hráze činností bobra evropského.
28.08.2015 20:01 |

podobné články

Co o vás říká indiánský horoskop?

 
Indiáni odjakživa ctili zvířata jako sobě rovné, a proto je indiánský horoskop založený právě na nich a přisuzuje lidem jejich vlastnosti. Díky indiánskému horoskopu tak můžeme zjistit, jaké zřejmé – a samozřejmě i skryté – vlastnosti jsme získali díky dnu našeho narození a zároveň je pro nás ukázkou toho, s čím se až po zbytek našeho života chtě nechtě budeme muset potýkat. Indiáni totiž věřili, že se v každém člověku ukrývá nějaký zvíře, jenž mu určuje nejen vlastnosti, ale i povahu a charakter. Stejně jako tomu je u každého horoskopu, i tomu indiánskému každý měsíc vládne jedno zvíře. Vy se prostřednictvím dnešního článku můžete dozvědět, co právě o vás říká indiánský horoskop! Indiánský horoskop – co o vás vypovídá? Zajímá vás, co o vaší osobnosti vypovídá indiánský horoskop? Jaké zvíře na vás vychází dle vašeho data narození? Jaké vlastnosti vám byly uděleny? To všechno vám prozradí následující řádky! Sokol ( 21.3. 19.4.) Lidé narození ve znamení Sokola se vyznačují přesností, statečností i moudrostí, kterou navíc korunují výborné pozorovací schopnosti. Dokáží si vážit i sebemenších maličkostí, především si ale váží sami sebe, díky čemuž umí zdolávat těžké chvíle s lehkostí tohoto slunečního ptáka. Překážky života je jen tak nezaskočí. Pokud jste se narodili v tomto znamení, neměli byste se bát být odvážní a měli byste si všímat maličkostí, protože jedině tak si budete moci vážit sami sebe. Dejte si pozor, abyste svou neopatrností nepromarnili jedinečnou příležitost. Dokážete-li se na problémy života podívat z výšky sokola, pak dosáhnete volnosti světa. Bobr (20.4. – 20.5.) Kdo se narodil ve znamení bobra, pyšní se činorodostí, chytrostí a prozíravostí. Bobrům byly odjakživa přisuzovány lidské vlastnosti právě pro jejich šikovnost a stavitelskou dovednost. Lidé ve znamení bobra jsou tvořiví, soběstační, šikovní a ochotní pomáhat druhým. Radují se z vykonané práce a milují svobodu. Narodili jste se... Čtěte více Příspěvek Co o vás říká indiánský horoskop? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Nečekané noční setkání v Brně: Mladík potkal na ulici zmateného bobra

 
Popůlnoční návrat domů »zpestřilo« v neděli mladému muži setkání se zatoulaným vodním hlodavcem. U vchodu domu na ulici Špitálka se ve tmě tísnilo větší zvíře. Když muž rozpoznal, že jde o bobra, situaci neřešil a raději vytočil tísňovou linku 156.
23.04.2018 10:05 |

podobné články

Bush šokoval: Podal ruku Haiťanovi a poté si ji otřel o Clintona!

 
Bývalý americký prezident George Bush navštívil společně s Billem Clintonem utečenecký tábor na Haiti, které se stále vzpamatovává z ničivého zemětřesení. A uřízl si tam pořádnou ostudu! Poté co si Bush podal ruku s jedním z Haiťanů, si ji následně otřel do Clintonovy košile. Celý incident zachytila kamera a tato trapná situace stačila již obletět celý svět.
25.03.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (225 článků) , George H.W.Bush (59 článků)

Madonno, neslintej! Znechucený Drake si po mokrém polibku otřel pusu

 
Když před lety Madonna (56) na pódiu políbila Britney Spears a Christinu Aguileru na Music Awards v roce 2011, všem se z erotické podívané rozbušilo srdce. Tentokrát se jí ale líbání na jevišti krutě vymstilo. Políbila mladého rappera Draka (28) a celého ho poslintala. Ihned si otřel pusu a tvářil se dost znechuceně.
13.04.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (302 článků) , Britney Spears (796 článků)

Drobný se dál patlá v omluvě Gottovi! Teď urazil Patrasovou a otřel se i o mrtvou Bartošovou!

 
Zpěvák Milan Drobný (71), který si to u Karla Gotta (77) rozházel tím, že se opřel do jeho ženy Ivany, se snaží žehlit situaci veřejnou omluvou. V ní si to ale rozházel zase s jinými kolegy, a dokonce se nehezky otřel o mrtvou Ivetu Bartošovou (†48)!
23.10.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4683 článků) , Iveta Bartošová (6715 článků) , Milan Drobný (147 článků) , Ivana Bartošová (38 článků)

Zeman se otřel o Grosse. Ten mu rázně odpověděl

 
Kočí je takový Gross v sukních. Navezl se expremiér Miloš Zeman opět do svého bývalého partajního kolegy a také expředsedy vlády Stanislava Grosse. Ten si to ale nenechal líbit. ParlamentnímListům.cz napsal, že by měl Zeman myslet mnohem pozitivněji, jinak se odsoudí k samotě a nezapomínat na to, že by se bez něj k politickým funkcím vůbec nedostal.
17.04.2011 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků) , Miloš Zeman (20746 článků)

Poslanci TOP 09 opustili jednání na protest proti Zemanovým útokům na Schwarzenberga

 
Svou podporou ekonomické diplomacie dnes v Poslanecké sněmovně prezident Miloš Zeman vysvětloval přetrvávající rozpory mezi ním a ministerstvem zahraničí Karla Schwarzenberga (TOP 09). O svého vyzyvatele z lednové první přímé volby hlavy státu se Zeman ve svém prvním vystoupení před poslanci také několikrát "otřel". Část poslaneckého klubu Schwarzenbergovy strany v té chvíli na protest proti osobnímu útoku opustila jednací sál, řekl předseda klubu Petr Gazdík. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3721 článků) , Petr Gazdík (882 článků) , Miloš Zeman (20746 článků) , Petr Gazdík (871 článků)

Publicista se hrubě otřel o moderátora Prezidentského Pressklubu

 
Publicista Zdeněk Šarapatka na serveru Česká pozice zhodnotil první Prezidentský Pressklub Frekvence 1, kam Miloš Zeman přešel po pronesení vulgárních slov na vlnách Českého rozhlasu. Prezident si prý zvolil rádio, které už nějaký čas přímo trhá rekordy ve vstřícnosti k některým politikům. Teď jde tedy s dobou a Zeman se má na co těšit.
05.01.2015 22:42 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20746 článků)

Zeman se na Zemi živitelce pustil do EU a poté si utahoval z Václava Klause!

 
Okoštovat kořalku a zkritizovat Evropskou unii kvůli mléku. Prezident Miloš Zeman (72) včera zavítal na zahájení zemědělské výstavy Země živitelka, kde se otřel o dotaci unie, kterou farmáři získají, když sníží výrobu. Podle Zemana je to »naprosté zvěrstvo«.
25.08.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9055 článků) , Miloš Zeman (20746 článků)

V ČT došlo na justici. Zeman dostal výprask za milost pro Kajínka. Komunista se pak otřel o Havla a jeho amnestie, ale moderátor zakročil

 
Justice a spravedlnost byla tématem diskuse ČT24 s moderátorem Jakubem Železným. Předvolebního setkání se zúčastnilo deset zástupců politických stran a hnutí.
09.10.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Justice Justice (60 článků)

Bobři se procházejí Třebíčí. Za měsíc je strážníci lovili už třikrát

 
Strážníci v Třebíči mají novou specializaci. V ulicích města totiž za poslední měsíc už třikrát lovili bobra.
12.05.2009 06:30 |

podobné články

Evo, pamatuješ si na svého »bobra«?

 
PRAHA – Kdyby Eva Vejmělková (40) před dvaceti lety jen tušila, jak se bude vyvíjet vkus lidstva, asi by si svlékání před kamerou rozmyslela.
25.05.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vejmělková (42 článků)