Článek

Zeman prý byl před židovskou organizací v USA výmluvný

 
Jako výmluvný hodnotil dnes list The Washington Post pondělní projev českého prezidenta Miloše Zemana na konferenci Americko-izraelského výboru pro veřejné záležitosti (AIPAC). Podle listu byly Zemanovy výroky zajímavější než slova jiných řečníků, třeba stálé velvyslankyně USA při OSN Samanthy Powerové a bezpečnostní poradkyně amerického prezidenta Susan Riceové.
03.03.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20477 článků)
Podobné články

Střelba na židovskou školu zastavila prezidentskou volební kampaň ve Francii

 
Kampaň k prezidentským volbám ve Francii se zastaví. Hlavní kandidáti ruší své mítinky v reakci na střelbu před židovskou školou v Toulouse, při které zahynuly tři děti a učitel.
19.03.2012 15:25 |

podobné články

Kostel v 'Jeruzalémě severu' ukrýval židovskou minulost

 
Zpovědnice kostela ve Vilniusu skrývala po desetiletí tajemství, které by v ní čekal jen málokdo. Přes nacisty a následně i sověty v ní byly schovány dokumenty mapující židovskou kulturu a i běžný život před druhou světovou válkou.
30.12.2017 20:15 |

podobné články

Pieter (SLK): Vozidla příspěvkových organizací budou vybavena systémem pro sledování aut

 
Rada kraje rozhodla, že všechna vozidla, která jsou v majetku příspěvkových organizací, budou vybavena systémem pro sledování aut. Před necelými dvěma lety byl tzv. Car Control nainstalován ve vozidlech krajského úřadu a čtyřiadvaceti krajských organizací. Nyní bude toto zařízení povinným vybavením, a to u vozidel, kde stáří není vyšší než deset let nebo se jedná o funkční pracovní stroje. Další nasazení se týká 137 služebních vozidel, které vlastní celkem 52 příspěvkových organizací Libereckého kraje.
21.09.2017 06:35 |

podobné články

NKÚ: Jak na audit mezinárodních organizací? Praxi přiblížil seminář

 
Nejvyšší kontrolní úřad uspořádal seminář, který byl zaměřen na audit mezinárodních organizací a na mezinárodní účetní standardy. Akce se konala v sídle NKÚ a jejím smyslem bylo vyměnit si zkušenosti, ukázat různé postupy při auditu mezinárodních organizací a rovněž přiblížit podstatu používání mezinárodních účetních standardů, na kterých je založeno účetnictví řady mezinárodních organizací.
24.03.2018 16:35 |

podobné články

Český stát stále hledá cestu k miliardám ve Švýcarsku. Inspiruje se prý třeba kauzou bosse z japonské Jakuzy

 
K průlomu do dobře střeženého švýcarského sejfu, jehož hlídači nepřekypují ochotou podělit se o svůj poklad, přirovnávají dnešní Lidové noviny snahu právníků českého státu přesvědčit Švýcarsko, aby se s Českem podělilo o balík více než 22 miliard korun. Právě takovou sumu vyměřil švýcarský soud českým manažerům za machinace či za praní špinavých peněz v kauze privatizace Mostecké uhelné společnosti. Článek nese výmluvný titulek „Česko hledá cestu ke švýcarskému pokladu“.
20.02.2016 11:35 |

podobné články

To, co napsali v USA o Miloši Zemanovi, si raději přečtěte sami. Budete koukat. Příznivci i odpůrci

 
Velký úspěch na mezinárodní scéně slavil prezident Miloš Zeman vyjádřením své solidarity s židovskou komunitou z celého světa. Český prezident zabodoval zejména ve Washington Post, ale i v mnoha dalších vlivných západních médiích.
03.03.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20477 článků)

V krvi a vášni se zrodilo Mexiko. Je tomu 200 let

 
Nový film mexického režiséra Luise Estrady, který přichází do kin v době oslav 200 let nezávislosti, nese výmluvný název Peklo.
16.09.2010 07:25 |

podobné články

Aj Wej-wej se stal uměleckou osobností roku

 
Renomovaný britský časopis Art Review zvolil nejvlivnější uměleckou osobností roku čínského disidenta Aj Wej-weje. Tento výmluvný kritik čínské komunistické vlády, teprve nedávno propuštěný z vězení, se zapsal do povědomí milovníků umění svou instalací sta miliónů porcelánových slunečnicových semínek v londýnské galerii Tate Modern či jako spoluautor návrhu olympijského stadiónu v Pekingu.
14.10.2011 10:10 |

podobné články

Blond je minulostí: Rihanna si vystříhala vlasy nad uchem a je zase načerno, co vy na to?

 
Mistryně v přeměnách účesů Rihanna  (24) je zase načerno. Blond hříva je přesně po dvou měsících zase už jen minulostí. Zpěvačka sáhla po své přirozené barvě, a tak je zase brunetka. S novou vizáží se hned pochlubila na Twitteru a přidala výmluvný komentář: „Jsem černá mrcha“. Přestože si Rihanna díky svému oválnému tvaru obličeje může dovolit jakýkoli střih i barvu, tmavá jí přeci jen sedne nejlépe, co myslíte?
02.04.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Svérázný Jazzpunk se představuje skvělým trailerem

 
Ano, tak to si dám líbit. Malé nezávislé studio Necrophone připravuje skvěle vypadající first person adventuru komediální Jazzpunk. V ní se převtělíte do Agenta Polyblanka, který se pohybuje retrofuturistickým městem a... zřejmě něco vyšetřuje. O mnoho ví toho zatím nevíme, ale nutno říci, že samotný trailer je dostatečně výmluvný. Kombinace jazzu,...
24.10.2012 15:45 |

podobné články

Čech šprýmoval: Snad na Spartě neprohraju jako s Blšany

 
Po více než dvanácti letech míří fotbalový brankář Petr Čech jako soupeř na stadion pražské Sparty. A výmluvný je pohled na to, jakou cestu Čech za tolik let urazil.
14.02.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1059 článků)

Votava (ČSSD): Česká republika ve výprodeji! No, nekupte to

 
Lobkovický palác je odklepnut Němcům. Titulek tedy zcela výmluvný. Tedy přesněji, tento palác prodáváme za babku.
02.05.2013 15:05 |

podobné články

Polonazí kněží nafotili kontroverzní kalendář. Církev zuří

 
Provokativní, lechtivý a výmluvný. Takový je kontroverzní kalendář Orthodox Calendar, který mají na svědomí rumunští umělci.
11.01.2014 13:45 |

podobné články

Polonazí kněží nafotili kontroverzní kalendář. Církev zuří

 
Provokativní, lechtivý a výmluvný. Takový je kontroverzní kalendář Orthodox Calendar, který mají na svědomí rumunští umělci.
11.01.2014 13:45 |

podobné články

Provokativní fotografie kněží z Orthodox Calendar 2013

 
Provokativní, lechtivý a výmluvný. To je rumunský kalendář zaměřený na podporu gay komunity.
11.01.2014 13:35 |

podobné články

Provokativní fotografie kněží z Orthodox Calendar 2013

 
Provokativní, lechtivý a výmluvný. To je rumunský kalendář zaměřený na podporu gay komunity.
11.01.2014 13:35 |

podobné články

Nemocnice nechtějí přijímat pacienty v kritickém stavu, stěžují si záchranáři

 
Pokud se ocitnete v ohrožení života, může se stát, že vás záchranná služba bude zoufale vozit po Praze a shánět nemocnici ochotnou vás přijmout. Výmluvný je nedávný případ ženy s otravou alkoholem a léky, kterou se záchranářům podařilo umístit do nemocnice až na osmý pokus. 
10.04.2014 13:40 |

podobné články

Lukáš Jelínek: Z komunistů jsou teď byznysmeni, jezdí dělat kšefty do Ruska

 
Politický analytik a vysokoškolský pedagog Lukáš Jelínek v pořadu Českého rozhlasu Plus Názory a argumenty zhodnotil kondici komunistů po 25 letech od sametové revoluce. Své postřehy shrnul pod výmluvný titulek „Byznysmeni s rudou hvězdou na čele aneb KSČM 25 let poté“. Dnes se podle něj KSČM profiluje jako pronárodní byznysová strana.
12.11.2014 13:06 |

podobné články

Miley zase zlobí: K odhalování vnad tentokrát přiměla i méně slavnou kolegyni

 
Jsou stejně staré, nespoutané, blonďaté a evidentně i obdobně kurážné. Miley Cyrus  (22) s jen o čtyři měsíce starší krajankou Sky Ferreirou nafotily dost výmluvný snímek, jenž se v pondělí objevil na Instagramu.
06.02.2015 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků) , Sky Ferreira (2 články)