Článek

Zeman překvapil návštěvníky zámku. Přišel si poslechnout šéfprotokolistu Forejta

 
Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt čas od času působí v roli průvodce na zámku v Konopišti. Rád přistoupil na to, že na zámku bude občas k dispozici, protože se velmi zajímá o historii. Především o rod Habsburků a poslední příslušníky jejich rodu. O jeho výklad je prý obrovský zájem. Při poslední prohlídce však návštěvníci zámku zůstali jako opaření. Přišel mezi ně prezident republiky Miloš Zeman.
03.09.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)
Podobné články

Slavný právník Hasenkopf prozradil, jak to chodí na Hradě. Tihle prý chtějí zlikvidovat Forejta

 
Kauza chybějícího titulu hradního protokolisty a uvažovaného kancléře Jindřicha Forejta vyvolala zájem i u některých jeho hradních spolupracovníků. Jak exprezident Václav Klaus, tak někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf Forejta podpořili, a druhý navíc prozradil, kdo by mohl mít zájem na Forejtově likvidaci.
21.12.2013 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Mynář Forejta nevyštípal, tvrdí Zeman. Video s drogami si prezident nepustil

 
Prezident Miloš Zeman odmítl, že by za odchodem šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta stály intriky kancléře prezidenta Vratislava Mynáře a hlavního Zemanova poradce Martina Nejedlého. Forejtova výměna se podle něj chystala několik měsíců. Zeman to dnes řekl rádiu Impuls.
08.12.2016 16:10 |

podobné články

Zeman posílá Forejta, aby pozval papeže do Česka. Velvyslance to překvapilo

 
Prezident Miloš Zeman vysílá do Vatikánu šéfa svého protokolu Jindřicha Forejta, aby tam ve středu na zvláštní schůzce papeži Františkovi předal pozvání k návštěvě České republiky. Ta se nyní jeví jako ne příliš pravděpodobná. Český velvyslanec ve Vatikánu Pavel Vošalík ČTK řekl, že o plánu na předání dopisu neví. Mluvčí prezidenta Hana Burianová ale uvedla, že Hrad věc konzultoval i s českou diplomacií.
30.04.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Zeman strávil u papeže hodinu. Předal mu dary a představil Forejta

 
Prezident Miloš Zeman se v pátek během návštěvy Vatikánu sešel s papežem Františkem. Předal si s ním dary, papež také požehnal základním kamenům dvou českých hospiců. Schůzka trvala asi hodinu. Prezident také papeži představil ředitele hradního protokolu Jindřicha Forejta, se kterým počítá na místo českého velvyslance v papežském státě. Právě Forejt dojednal Zemanovo setkání s hlavou katolické církve. 
24.04.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Zeman už má za Forejta náhradu. Kdo bude novým protokolářem?

 
Po tom, co veřejnost spatřila kompromitující video s Jindřichem Forejtem, protokolář položil svoji funkci na Pražském hradě ze zdravotních a osobních důvodů. Prezident Miloš Zeman tak musel rychle jednat a za Forejta už má náhradu! Na Hrad se vrací dlouholetý šéf hradního protokolu Miroslav Sklenář.
08.12.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Klaus tvrdě: Štvanice na Forejta mě lidsky zasáhla. Rovnocenná náhrada není

 
Bývalý prezident Václav Klaus přišel s prvním prohlášením ke kauze Jindřicha Forejta, který se po zveřejnění kompromitujícího videa poroučel z postu šéfa hradního protokolu. Klaus odsoudil celou kauzu kolem svého dlouholetého blízkého spolupracovníka, který pokračoval v práci pro Miloše Zemana. „Odmítám osobní likvidaci člověka a jeho integrity a důstojnosti, jaká byla v této kauze předvedena,“ zmínil exprezident ve svém prohlášení.
07.12.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20442 článků)

Pro trochu kokainu v nose druhého přehlédnou flašku v oku svém, útočí JXD na Hrad

 
Velmi tvrdě se obul do prezidentské kanceláře komentátor Jiří X. Doležal ze serveru Reflex.cz. „Ožrala Zeman vyhazuje kancléře Forejta za koks?“ ptá se v souvislosti s koncem hradního protokoláře Jindřicha Forejta Doležal.
06.12.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (244 článků) , Jiří Zeman (1091 článků) , Jiří Doležal (244 článků)

Forejta teď poslat to Vatikánu? To by byl opravdu trapas, děsí se diplomaté. Zato Václav Klaus mu vyjádřil podporu

 
Prezident Miloš Zeman stále věří tomu, že se bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu. Řekl to po návštěvě sněmovny. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) na jeho vyjádření reagoval slovy, že debaty o obsazování velvyslaneckých míst se mají odehrávat mezi dotčenými státy, a nikoliv veřejně. Forejta se velmi důrazně zastal i exprezident Václav Klaus.
07.12.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Miloš Zeman (20442 článků)

Tak se chystá zámek pro návštěvníky

 
Sezona návštěv hradů a zámků startuje. Už na velikonoční sobotu 3. dubna se oficiálně otevřou brány našich 140 státních a zhruba 40 sou-kromých památek. A Češi na ně dost trpí. Loni i přes krizi dokonce návštěvnost stoupla. Jenže připravit památky pro návštěvníky není žádná legrace. Co obnáší generální úklid 300 let starého zámku, zjišťoval Blesk v Jemništi.
31.03.2010 09:15 |

podobné články

Poesiomat konečně mění repertoár: Z náměstí Míru přímo do New Yorku

 
Poesiomat s novým americkým obsahem. Od umístění v roce 2015 si mohli Pražané opakovaně poslechnout stále tytéž básně. A tak přišel čas, aby na náměstí Míru zaznělo něco nového. Od úterý 28. června je tak možné poslechnout si nový americký repertoár.
28.06.2016 19:35 |

podobné články

Pohnojil to Zemanovi, tak ať končí? Informace o vyhazovu hradního Forejta

 
Na Pražském hradě zřejmě skončí ve funkci šéfa hradního protokolu Jindřich Forejt. Informuje o tom server Echo24 s tím, že o osudu Forejta má vedení Kanceláře prezidenta republiky rozhodnout v nejbližších dnech.
05.12.2016 07:35 |

podobné články

Pád Jindřicha Forejta. Video ukazuje drogy, sex a bezpečnostní riziko

 
V nejbližším okolí dvou českých prezidentů se léta pohybuje muž, který představuje značné bezpečnostní riziko. Nahrávka, kterou má redakce HlídacíPes.org k dispozici, ukazuje šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta mimo jiné při užívání drog.
05.12.2016 17:50 |

podobné články

Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečasese vyjádřil k případu Forejt

 
V těchto dnech se v médiích objevily informace o blížícím se konci Jindřicha Forejta ve funkci hradního protokoláře a zároveň server HlídacíPes.org přinesl informace o nahrávkách, které Forejta prý mimo jiné zachycují při užívání drog.
06.12.2016 06:40 |

podobné články

Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečase se vyjádřil k případu Forejt

 
V těchto dnech se v médiích objevily informace o blížícím se konci Jindřicha Forejta ve funkci hradního protokoláře a zároveň server HlídacíPes.org přinesl informace o nahrávkách, které Forejta prý mimo jiné zachycují při užívání drog.
06.12.2016 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Svině. Zemanovy průsery hodili na Jindru Forejta, kterého já znám dlouho, naříká Dalibor Balšínek a dodává další zajímavosti

 
Český novinář Dalibor Balšínek se rozepsal o současné kauze kolem hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Stahují se nad ním mračna, neboť se objevilo kompromitující video s drogami.
06.12.2016 07:25 |

podobné články

Našňupanej si honí péro? Ale kdeže. Humorné, vážné i mrazivé dozvuky konce Jindřicha Forejta

 
Sociální sítě žijí aférou hradního protokoláře Jindřicha Forejta, která nabobtnala do obřích rozměrů. Čilé spekulace o Forejtově konci na Hradě v pondělí notně přikrmilo video, které zachycuje šéfa hradního protokolu, jak šňupe bílý prášek a oddává se masturbaci. V úterý Hrad oznámil, že Forejt končí ve funkci z osobních a zdravotních důvodů.
06.12.2016 13:35 |

podobné články

Video, které odstřelilo Forejta: Svědek promluvil

 
Jedním z těch, kteří měli možnost zhlédnout video zachycující končícího šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta v choulostivé situaci, je i někdejší bulvární novinář Pavel Novotný, který se o některé detaily podělil s uživateli Facebooku.
06.12.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (516 článků) , Jindřich Novotný (1 článek)

Proč jsem natočil Forejta, jak bere drogy? REDAKCE EXTRA.CZ má k dispozici EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S DEALEREM

 
Na veřejnosti se objevily fotky, které zachycují státního úředníka Jindřicha Forejta, jak bere drogy. Forejt oznámil, že na Hradě končí. Celou Českou republiku zajímá, kdo video s Forejtem natočil, co na něm je a jaký vliv mělo Forejtovo jednání na chod Hradu. Redakce eXtra.cz má k dispozici rozhovor s mužem, který kompromitující video natočil. Proč to udělal?
06.12.2016 17:00 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Proč jsem natočil Jindřicha Forejta při braní pervitinu? Jde o peníze!

 
Redakce eXtra.cz přináší první část rozhovoru s mužem, který natočil hradního protokoláře Jindřicha Forejta při braní drog. Muž v rozhovoru vysvětluje, jaký vztah k Forejtovi má a proč se rozhodl, že video zveřejní.
06.12.2016 18:35 |

podobné články