Článek

Zeman potupil politika z TOP 09, který proti němu zorganizoval protest

 
Na závěr své návštěvy Pardubického kraje se prezident Miloš Zeman setkal s novináři. Mimo jiné odpověděl na jejich dotazy týkající se jeho názoru na to, jak by měla vypadat pomoc syrským uprchlíkům, jaký má názor na finalisty výběrového řízení na post tzv. superúředníka nebo na protesty proti jeho osobě, které na Pardubicku organizoval politik TOP 09.
14.01.2015 16:47 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků)
Podobné články

Proti „mlátičce“ Ondráčkovi chystají obří protest. Filip hájí jeho zásah z listopadu 1989

 
10 tisíc lidí se prý zúčastní, 29 tisíc má zájem. Takový byl aktuální stav v nedělní poledne ohledně zájmu o protest proti volbě někdejšího člena pohotovostního pluku SNB, dnes poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) do čela Komise pro kontrolu GIBS. Ondráčkova výhra v tajné volbě přiměla protikomunistické aktivisty, aby svolali na pondělí na Národní třídu velký protest. Šéf KSČM Vojtěch Filip však v Partii na Primě uvedl, že nechápe, proč k němu má dojít. A Ondráčka hájí.
04.03.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1060 článků)

Zeman potupil Sobotku. „Tohle si prezident nemůže dovolit,“ zuří Špaček

 
Pro premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) to byly možná nejpotupnější chvíle v jeho politické kariéře. Miloš Zeman mu na Hradě přichystal ceremoniál, aby premiér podal demisi, kterou však s sebou neměl. Zeman na Sobotku chvíli mířil i holí a stěžoval si, že ještě ve středu Sobotka s demisí přijít chtěl. Na závěr premiérova vysvětlení si nepočkal a odešel. Podle „pana Etikety“ Ladislava Špačka se však Zeman dopustil dalšího „poklesku“. Jako třeba během legendární virózy.
04.05.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Miloš Zeman (20976 článků)

Poslanci TOP 09 opustili jednání na protest proti Zemanovým útokům na Schwarzenberga

 
Svou podporou ekonomické diplomacie dnes v Poslanecké sněmovně prezident Miloš Zeman vysvětloval přetrvávající rozpory mezi ním a ministerstvem zahraničí Karla Schwarzenberga (TOP 09). O svého vyzyvatele z lednové první přímé volby hlavy státu se Zeman ve svém prvním vystoupení před poslanci také několikrát "otřel". Část poslaneckého klubu Schwarzenbergovy strany v té chvíli na protest proti osobnímu útoku opustila jednací sál, řekl předseda klubu Petr Gazdík. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků) , Petr Gazdík (886 článků) , Miloš Zeman (20976 článků) , Petr Gazdík (875 článků)

Kasal (Antibursík): 8,5 roku za 21 milionů. Co dostane Babiš za 5 miliard?

 
Rath zorganizoval skupinu a získal pro sebe 21 milionů. Babiš zorganizoval skupinu lépe a získá pro sebe 5 miliard. Zdrojem obou jsou veřejné peníze.
27.07.2015 13:06 |

podobné články

TOP 09 opustila na protest proti Bátorovi zasedání vlády

 
Ministři za TOP 09 ve středu opustili na protest zasedání vlády. Vrátit zpět se chtějí teprve tehdy, až ministr školství Josef Dobeš (VV) odpovídajícím způsobem zareaguje na podle TOP 09 sprosté urážky, kterých se měl dopustit personální šéf ministerstva školství Ladislav Bátora vůči předsedovi TOP 09 a ministrovi zahraničí Karlu Schwarzenbergovi.
17.08.2011 09:50 |

podobné články

Slováci opět vyšli do ulic na protest proti korupci v politice

 
Slováci dnes potřetí vyšli do ulic na protest proti údajné korupci v politice. Shromáždění v centru Bratislavy ale tentokráte přilákalo mnohem méně lidí než před týdnem, kdy pochod ulicemi metropole vyvrcholil potyčkou části demonstrantů s policii. Dnešní protest podpořili hackeři ze skupiny Anonymous, kteří vyřadili z provozu vybrané internetové stránky.
10.02.2012 17:50 |

podobné články

Pacienti se zlobí na lékaře. Žádají seznamy protestujících

 
Lékařská protestní akce Děkujeme, odcházíme vyvolala v lidech pobouření a lékaři si nedokázali získat sympatie široké veřejnosti. Proti akci například časopis Reflex zorganizoval petici Protest proti kapitulantství. Podepsalo ji přes 36 000 občanů. Podle Lidových novin se mezi pacienty objevují i hlasy požadující zveřejnit seznam těch, kdo podali výpověď.
24.02.2011 07:20 |

podobné články

Stovky lidí protestují proti demolici památky, verdikt ministra je ale konečný

 
Proti plánované demolici domu na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice v Praze protestují v centru metropole stovky nespokojených lidí. Protest zorganizoval Klub za starou Prahu. O možnosti zbourání budovy, která sousedí s hotelem Jalta, rozhodl ministr kultury Jiří Besser minulý týden.
07.06.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (318 článků)

Proti demolici historického domu na Václavském náměstí brojí stovky lidí

 
Proti plánované demolici domu na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice v Praze protestují v centru metropole stovky nespokojených lidí. Protest zorganizoval Klub za starou Prahu. O možnosti zbourání budovy, která sousedí s hotelem Jalta, rozhodl ministr kultury Jiří Besser minulý týden.
07.06.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (318 článků)

Ministři za TOP 09 opustili na protest zasedání vlády

 
Ministři za TOP 09 ve středu opustili na protest zasedání vlády. Vrátit zpět se chtějí teprve tehdy, až ministr školství Josef Dobeš (VV) odpovídajícím způsobem zareaguje na podle TOP 09 sprosté urážky, kterých se měl dopustit personální šéf ministerstva školství Ladislav Bátora – vůči předsedovi TOP 09 a ministrovi zahraničí Karlu Schwarzenbergovi.
17.08.2011 09:40 |

podobné články

VIDEO Ve Francii bourali kostel, který bránili lidé v čele s knězem. Zapojila se i Marine Le Penová

 
Pouhý den po pohřbení kněze zavražděného islamisty se do centra pozornosti Francouzů dostal další kněz. Tentokrát jde o muže, který zorganizoval protest proti zbourání kostela Sainte Rita.
04.08.2016 12:00 |

podobné články

VIDEO Ve Francii bourali kostel, který bránili lidé v čele s knězem. Zapojila se i Le Penová

 
Pouhý den po pohřbení kněze zavražděného islamisty se do centra pozornosti Francouzů dostal další kněz. Tentokrát jde o muže, který zorganizoval protest proti zbourání kostela Sainte Rita.
04.08.2016 20:35 |

podobné články

Zeman v ČT potupil Dienstbiera. A Fischer by se mu jako velvyslanec líbil

 
Prezident republiky Miloš Zeman v rozhovoru pro Českou televizi popsal, jaké úkoly stojí podle jeho názoru před novou vládou. Zmínil konflikty, které koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL čekají, a stranou jeho pozornosti tradičně nezůstaly ani investice, „které nemají volební právo“. Své řekl i k poradci pro energetiku Martinu Nejedlému ze společnosti Lukoil Aviation Czech či k ministrovi pro lidská práva Jiřímu Dienstbierovi. Zatímco prvního se zastal, druhého zkritizoval.
07.02.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků) , Jiří Fischer (45 článků)

Velké sólo Miloše Zemana. Pochválil EET, vypráskal ČT, potupil Obamu a pak odhalil, s čím pojede za Trumpem

 
Prezident Miloš Zeman poskytl obsáhlý rozhovor deníku MF Dnes. Vychválil v něm elektronickou evidenci tržeb, zkritizoval Českou televizi a zadoufal, že bude fungovat osobní chemie mezi ním a 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. „Vůči váhavým politikům mám určitý despekt, jak k našim nejmenovaným domácím váhavým politikům, tak politikům zahraničním,“ prozradil Zeman. U Trumpa ocenil, že rozhodně není váhavým politikem.
09.12.2016 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3863 článků) , Miloš Zeman (20976 článků)

Prezident Zeman na náměstí v Ostrově potupil Sobotku. A lidem poradil: Nenechte se koupit

 
Prezident Miloš Zeman zavítal závěrem prvního dne návštěvy Karlovarského kraje do Ostrova, kde se na náměstí setkal s občany.
01.03.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků)

Zeman potupil Václava Moravce a vyjádřil se k Jaromíru Soukupovi z Barrandova

 
Prezident republiky Miloš Zeman dnes zahájil návštěvu Ústeckého kraje, kde se nejprve setkal se členy zastupitelstva kraje i se starosty měst a obcí s rozšířenou působností.
03.10.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků)

Před Hradem proběhl protest proti Zemanově "vládě loutek"

 
U Pražského hradu v pátek protestovalo asi 60 studentů a akademiků proti prezidentovu úřednickému kabinetu, který je podle nich vláda loutek a prezident Miloš Zeman ohýbá Ústavu. Protest zorganizovali studenti a vyučující Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, přidala se i iniciativa Inventura demokracie a Pražské fórum. Akademickou obec Zeman rozhněval už minulý měsíc, když původně nechtěl jmenovat literáta Martina C. Putnu profesorem.
28.06.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků)

Taxikáři přesunuli svůj protest z Lazarské na magistrálu, jednoho z nich zadrželi policisté

 
Taxikáři blokují pražskou magistrálu u hlavního nádraží. Protest zahájili v Lazarské ulici, odkud přejeli k Nuselskému mostu a následně k nádraží. Problémy jsou v jednom jízdním pruhu i v Legerově. Podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana jednoho taxikáře policisté zadrželi kvůli neuposlechnutí výzvy úřední osoby. MHD v centru již jezdí podle jízdních řádů. Taxikáři zahájili protest proti službám typu Uber po poledni na Strahově.
26.02.2018 18:40 |

podobné články

Červené karty nebyly proti Opencard, vzkazuje Zemanovi organizátor protestů

 
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Právo vtipkoval na adresu demonstrantů, kteří proti němu 17. listopadu protestovali v Praze na Národní třídě a na Albertově. Červené karty, které jeho odpůrci na protest zvedali, byli ve skutečnosti protestem proti Opencard, zlehčoval demonstraci Zeman. Organizátor protestu Martin Přikryl to v sobotu popřel.
03.01.2015 16:37 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků)