Článek

Zeman podkouřil publiku vším, co chtělo slyšet, láteří komentátor

 
Prezident Miloš Zeman si při včerejším projevu na Albertově u příležitosti výročí 17. listopadu vybral jednoznačně stranu. Píše to alespoň komentátor Martin Čaban v E15.
18.11.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15951 článků)
Podobné články

Komentátor nechápe: Čemu se divíte, Zeman dělá jen to, co sliboval

 
Komentátor Českého rozhlasu Ivan Hoffman napsal ve svém komentáři, že ani 101 notářsky ověřených podpisů bývalé koalice nezaručuje, že Miloš Zeman skutečně pověří Miroslavu Němcovou sestavením vlády. Nicméně se komentátor domnívá, že Zeman dělá právě to, co sliboval ve své prezidentské kampani.
27.07.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1300 článků) , Miloš Zeman (15951 článků)

Sportovní komentátor si spletl Zuckerberga s hercem, který ho hrál ve filmu

 
Komentátor americké televizní stanice NBC má z ostudy kabát. Mezi diváky basketbalového boje o zlatou medaili na londýnské olympiádě vyhlížel celebrity a jednu skutečně i s pomocí kamer našel. Jenže si to trochu popletl. Měl totiž za to, že v publiku sedí šéf Facebooku Mark Zuckerberg. Zápas však sledoval "jen" herec Jesse Eisenberg, který jej ztvárnil ve snímku The Social Network (Sociální síť).
15.08.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (7 článků) , Mark Zuckerberg (155 článků)

Zeman zase mluvil sprostě, láteří česká média. A po prezidentově vystoupení v rádiu došlo k čemusi nevídanému

 
Aktivista pražského Majdanu Tomasz Peszynski zareagoval na svém facebookovém profilu na sobotní rozhovor prezidenta Zemana pro Frekvenci 1, kde prezident opět citoval jeho vulgární vyjádření proti své osobě: „Zasraný fašistický hovado Miloš Zeman. Až chcípne, strašně se ožeru.“ Peszynski se za vulgarity omluvil, na kritice Zemana ale nadále trvá.
15.02.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15951 článků)

Americký režisér Tony Laue: Užíval jsem si české herce

 
Libereckým divákům byl představen filmový snímek vyprávějící o školství i prostituci na severu Čech očima lehce naivního pedagoga z USA. Zámořský filmový tvůrce Tony Laue se vrhl na filmování v Čechách. Jeho záměrem bylo ukázat domácímu publiku staré industriální Ústí, které mu připomíná Los Angeles. Aussig, černou celovečerní nezávislou komedii amerického režiséra Tonyho Laua, film odehrávající se na univerzitě v Ústí, mohli v úterý večer zhlédnout diváci v libereckém kině Lípa. Nyní, kdy už nehrozí, že bychom jim děj prozradili dopředu, se k tomuto pozoruhodnému snímku vracíme prostřednictvím rozhovoru s jeho tvůrcem, který ač ze zámoří, přebývá momentálně v Litoměřicích. Tony Laue speciálně pro nás vypráví nejenom o tom, jak jeho příběh vznikal, ale rovněž zmiňuje, proč zločin, k němuž v něm došlo, zůstal nepotrestán. Sám se navíc zhostil jedné z hlavních rolí filmu. Vedle něj se divákům představí i herečka Hana Vágnerová známá domácímu publiku z nadmíru populárního seriálu Vyprávěj, která zde pro změnu ztvárňuje ústřední dívčí postavu, studentku Lenku. Z dalších herců pak určitě nelze přehlédnout ani známou dvojici Ondřejů – Pavelku a Brzobohatého.
25.04.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tony Laue (1 článek)

Přenos ze sněmovny se stíhaným Rathem sledovalo 737 tisíc lidí, zájem se zvýšil i o weby

 
Úterní přenos z Poslanecké sněmovny, ve které vystoupil se svým proslovem pro podezření z korupce stíhaný poslanec David Rath, sledovalo v průměru 737 tisíc diváků starších patnácti let. Jejich podíl na celkovém publiku činil 46,3 %. Pro srovnání například zádušní mši za zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla sledovalo koncem loňského roku v průměru 1,6 milionu lidí při podílu na publiku 61 %.
06.06.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků) , David Rath (4231 článků)

Modelingová kariéra dívky, kterou našli v publiku na MS ve fotbale, nejspíš skončila tak rychle, jak začala! Proč?!

 
Náhodou ji vyfotili v publiku při zápase Německa na mistrovství světa ve fotbale v Brazílii. Všichni o ní mluvili jako o nejkrásnější fanynce na MS a sedmnáctiletá Axelle Despiegelaere toho využila, založila si facebookovou stránku a dostala nabídku na modelingovou spolupráci od společnosti L´Oréal.
12.07.2014 20:35 |

podobné články

Do čela ČSSD se dostal Paroubek s lidskou tváří, píše komentátor

 
Žádná změna. Politika nesouhlasu absolutně se vším. Často i s tím, co má strana sama v programu. Takovou cestu si zvolili delegáti sjezdu. Zvolili si Bohuslava Sobotku, Paroubka s lidskou tváří, jak píše komentátor serveru Týden.cz Martin Fendrych.
20.03.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků) , Martin Sobotka (182 článků)

Řecko: Pravicový komentátor z USA se dovolává Marxe a Lenina. A lituje evropskou levici

 
Americký komentátor Paul Craig Roberts kritizuje řeckou vládu v čele s premiérem Tsiprasem za to, že nevyslyšela hlas lidu v referendu. Za vším prý stojí mocní tohoto světa, kteří stále potřebují další peníze a rozhodli se proto zničit Řecko.
16.07.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Craig Roberts (53 článků) , Craig Roberts (56 článků) , Paul Craig (53 článků)

Soudruh prezident, Rath a nejhloupější ministryně. Tomáš Cikrt láteří na Zemanova kandidáta

 
Někdejší mluvčí exministra zdravotnictví Tomáše Julínka Tomáš Cikrt nenechává nit suchou na novém kandidátovi na pozici na ústavního soudce Radovanu Suchánkovi. Toho Senátu navrhne prezident Miloš Zeman a Cikrt připomíná, že je to muž spojený s Davidem Rathem.
02.09.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Julínek (142 článků) , David Rath (4231 článků) , Miloš Zeman (15951 článků)

Komentátoři láteří: Západ už chápe, že na Putina se musí tvrdě. Naši politici ne

 
Čeští komentátoři si v úterním tisku ohledně dění na Ukrajině všímají především toho, že zatímco západní politici po sestřelení malajsijského letadla značně zradikalizovali svůj postoj k Rusku, v České republice se zjevně nic takového nechystá. Prezident Zeman odmítá jakékoliv zpřísnění sankcí vůči Rusku, premiér Sobotka jej následuje a šéf diplomacie Lubomír Zaorálek raději mlčí.
22.07.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1838 článků)

Přes pět tisíc lidí chtělo pracovat na Call of Duty

 
Více jak pět tisíc zájemců chtělo jít pracovat pod Activision Blizzard na svojí oblíbené videoherní sérii.
06.08.2010 12:55 |

podobné články

Za peníze z EU chtělo ministerstvo školství koupit čokoládu

 
Za peníze z evropských fondů chtělo ministerstvo školství koupit čokoládu. Měla sloužit k propagaci projektu VIP, který rozvíjí poradenské služby na školách a z něhož jsou financovány platy psychologů a speciálních pedagogů. V dnešním vydání to uvedla Mladá fronta Dnes (MfD). Investice do cukrovinek už ale byla zrušena, oznámil deníku tiskový odbor ministerstva.
07.02.2012 09:25 |

podobné články

Ministerstvo školství chtělo za peníze z EU koupit propagační čokoládu

 
Ministerstvo školství chtělo využít peníze z Evropské unie na nákup čokolády. Měla sloužit k propagaci velkého projektu s názvem VIP za 260 milionů korun. Jeho cílem je postavit nový sloučený tým školních psychologů a výchovných poradců a vytvořit podmínky pro jejich práci. Píše deník MF Dnes.
07.02.2012 10:30 |

podobné články

Nejvíc Američanů by chtělo, aby novou hymnu napsal Springsteen

 
Pokud by měly mít Spojené státy novou hymnu, nejvíc Američanů by chtělo, aby ji složil rocker Bruce Springsteen. Vyplývá to ze společného průzkumu pořadu televize CBS 60 Minutes a magazínu Vanity Fair zveřejněného v pondělí.
05.06.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (50 článků)

Co na to babička? Nejvíc Britek by chtělo na dovolenou s princem Harrym

 
Princi Harrymu  (29) zase může trochu povyrůst hřebínek. Po vítězství v řadě anket o nejžádanějšího či nejžhavějšího svobodného mládence světa si připsal další prvenství. V hlasování letecké společnosti British Airways by s Harrym chtělo strávit prázdniny nejvíc Britek. Mladší bratr vévody z Cambridge totiž už mnohokrát dokázal navzdory nevoli své babičky královny Alžběty II., že nezkazí žádnou legraci... Harrymu se tak podařilo nechat za sebou i několikanásobného vítěze George Clooneyho.
24.07.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (678 článků)

Zaorálkovo ministerstvo chce za stovky milionů korun opravit palác na Hradčanech

 
Ministerstvo zahraničních věcí vypsalo tendr na rekonstrukci památkově chráněného Trauttmannsdorfského paláce na pražských Hradčanech. Očekává, že za stavební práce zaplatí 290 milionů korun bez DPH. Začít by s nimi chtělo ještě letos, oprava by měla být hotová v roce 2019. Vyplývá to z informací zveřejněných ve Věstníku veřejných zakázek. Ministerstvo už dříve uvedlo, že do paláce by chtělo sestěhovat svá detašovaná pracoviště.
11.02.2015 14:01 |

podobné články

Slůně si chtělo zoufale hrát, jeho matka ho však ignorovala

 
Úsměvnou situaci zachytil nedávno jeden návštěvník v zoologické zahradě ve městě Albuquerque v Novém Mexiku. Slůně si tam chtělo hrát se svou matkou, ta však měla myšlenky úplně jinde.
25.04.2015 18:51 |

podobné články

Brněnského radního chtělo ANO odvolat. Nakonec sám rezignuje

 
Brněnský radní Tomáš Kratochvíl, kterého hnutí ANO vyloučilo ze svých řad a chtělo odvolat z městské rady, sám rezignuje. Nechce dále blokovat situaci. Brněnská koalice se kvůli Kratochvílovi ocitla v krizi, lidovci se nechtěli na jeho odvolání podílet. Kratochvíl dnes ČTK řekl, že svou rezignaci oznámil e-mailem primátorovi Petru Vokřálovi (ANO), v pondělí mu ji podá oficiální cestou.
13.11.2015 09:16 |

podobné články

V Plzni děkan nadšeně vítal studenty- dobrovolníky z Chorvatska. Běženci se Čechů bojí, říkají že jsou zlí a zavírají lidi, vyprávěli. Média straší mladými silnými teroristy, ale je to úplně jinak

 
Několik studentů filozofické fakulty Západočeské univerzity v Plzni pomáhalo v minulých dnech uprchlíkům na srbsko-chorvatské hranici. Vedení školy je medializací chtělo ocenit za dobrou práci přímo v terénu. Několik chlapců a děvčat a zástupci fakulty, včetně děkana Pavla Vařeky, se tak chtělo podělit s veřejností o aktivitu, která byla, jak se několikrát zdůrazňovalo, iniciativou samotných mladých lidí.
20.11.2015 09:16 |

podobné články