Článek

Zeman: Kudy chodím, tudy říkám, že z krize se musíme proinvestovat

 
Projev prezidenta republiky při setkání s krajskými zastupiteli v Plzni
04.03.2015 22:41 |

podobné články

Podobné články

Czech Invest je impotentní instituce, zlobí se Zeman. Musí padat hlavy

 
Prezident Zeman se nikdy netajil svým jednoduchým plánem, jak dostat Česko z krize. Často opakoval, že z krize se musí země proinvestovat. Jenže české agentury CzechInvest a CzechTrade nejsou schopné tento primitivní úkol splnit, uvedl prezident Miloš Zeman. Podobně kriticky odpálil i Českou exportní banku a Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP), kde podle něj pracují rovněž nekvalifikovaní lidé, kteří uvěrovému byznysu vůbec nerozumí.
09.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16405 článků)

Odvážná Dana Morávková: Kudy chodím, tudy na TO myslím!

 
Nejen pro své herecké kvality se stala jednou z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Sexy Dana Morávková (42) má mnohem větší ambice, než byste si dokázali představit.  I když od herectví nejsou sny herečky příliš vzdálené.
14.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (503 článků)

Gajdáček (KSČM): Přeštěpánkovaná Ostrava

 
Kudy chodím, tudy narážím v Ostravě na billboardy, jednou jako velkoplošné, jindy na lavičkách nebo i na plakátovacích plochách, na kterých nás náměstek primátora města Ostravy Martin Štěpánek, zvolen za ODS, obšťastňuje sloganem: „Odmítám byznys s chudobou“, kde zřejmě naráží na problém ubytoven pro sociálně slabší občany, kteří jsou zneužívání některými „takypodnikateli“.
06.08.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (120 článků) , Martin Štěpánek (116 článků)

Vysmátý boháč Gross: Dobře se baví, kudy chodí!

 
Multimilionář, majitel bytu na Floridě, advokát s titulem JUDr. z plzeňských práv a milovník dobré zábavy. To je expremiér Stanislav Gross (40). Kudy chodí, tudy se směje. Naposledy zavítal na 66. narozeniny producenta Františka Janečka a potvrdil, že vedle lidí ze šoubyznysu se ukazuje velmi rád.
16.09.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (271 článků) , Stanislav Gross (658 článků)

Soutěž Ceny Kudy z nudy 2012 rozšiřuje nominace

 
Internetový portál Kudy z nudy, který provozuje agentura CzechTourism, vyhlásil letos již čtvrtý ročník populární soutěže Ceny Kudy z nudy 2012. Pro každý ze 17 cestovatelských regionů bylo do soutěže v prvním kole nominováno 10 atraktivních míst, které vycházely z doporučení regionálních partnerů. Po prvním měsíci hlasování je nyní seznam doplněn o 58 nových aktivit a jednu novinkovou kategorii „Nejlepší vinařství“. Nové nominace vychází především z doporučení samotných hlasujících.
03.08.2012 10:05 |

podobné články

Europoslanec Zdechovský vysílá nekompromisní vzkaz těm, kteří chtějí prchnout do Evropy. Tady jsou jeho slova

 
ROZHOVOR „Jako Evropa si musíme přiznat, že současná řešení selhala a nevíme, jak věc řešit. Například tím, že prostě většinu afrických uprchlíků, kteří se tváří jako uprchlíci a jsou ekonomickými imigranty, je třeba odmítnout a vrátit nekompromisně zpět,“ sdělil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). „Musíme dát těm lidem jednoznačně najevo, že je všechny na své území nepřijmeme. Na druhou stranu říkám, že musíme pomoci lidem v Sýrii a dalších zemích. Je tam hodně lidí, kteří naši pomoc skutečně potřebují,“ dodal.
17.06.2015 18:36 |

podobné články

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

Mezi ČSSD a TOP 09 probíhají jednání o spolupráci, tvrdí komunistka Vostrá

 
V dalším díle Dvaceti minut Radiožurnálu představil moderátor Jan Pokorný místopředsedkyni KSČM Miloslavu Vostrou, která kandiduje na druhém místě středočeské kandidátky. Strana chce pro lidi úplnou zaměstnanost a hodlá se proinvestovat z krize. Například pomocí cílených státních projektů na vývoj nových průmyslových technologií. Vostrá také znovu mluvila o možné povolební spolupráci ČSSD s TOP 09.
09.10.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (136 článků) , Jan Pokorný (91 článků)

Vendulka z Ordinace: Na botox chodím pravidelně

 
Představitelka zdravotní sestry Vendulky Čížkové, herečka Veronika Jeníková (45), se ve svém věku pyšní neuvěřitelně hladkým čelem bez vrásek. „Od třiačtyřiceti chodím pravidelně na botox,“ přiznala Blesku.
27.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Jeníková (63 článků)

Pavel Nový: Chodím díky své vůli!

 
Herec Pavel Nový (62, vlevo), který před dvěma lety ochrnul kvůli prodělané západonilské horečce, je zpátky v plné formě! „Bylo to peklo, kdybych necvičil, tak nevím, jak by to vypadalo. Jsem přesvědčený, že chodím díky své vůli,“ řekl deníku Aha!
21.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (336 článků) , Pavel Nový (238 článků)

Krásná česká zpěvačka konečně nahoře bez: Ukázala dokonalé tělíčko!

 
Zpěvačka Kamila Nývltová  (26) má tělo, které si vždycky přála, ale stále se sebou není na sto procent spokojená. Snaží se denně cvičit, aby její tělo bylo pevné jako skála. "Hodně chodím cvičit, snažím se zpevňovat. Taky si chodím ráda zaběhat, abych měla kondici a zároveň spalovala kalorie. Cvičení patří k mému životu," řekla Super.cz Kamila.
15.11.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (201 článků)

Ariana a Raven: Chodím na jedno rande za druhým, ale nic z toho!

 
Milá Ariano a Ravene, čtu vaše příspěvky celkem pravidelně a říkám si, že vy byste se určitě dokázali podívat na můj problém nezaujatýma očima a trochu mi poradit. Jak začít...
26.02.2010 08:05 |

podobné články

V ananasu dlouho nevydržela: Voříšková se na Lvech převlékala, v barevných šatech se necítila ve své kůži

 
Herečka Tereza Voříšková  (26) na předávání cen Český lev, kde byla nominována jako nejlepší herečka za filmu Laputa, zářila ve žlutých šatech. „Chodím jenom v černé, tohle je pro mne velká výjimka a vybrala mi je sestra. Říkám jim ananas," řekla Super.cz Tereza o modelu českých návrhářů La Formela. Ostatně po přenosu se opět do černé převlékla.
07.03.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (202 článků)

Sportovci: TAK URČITĚ, jak říkám...

 
Sledovali jste někdy rozhovor se sportovcem, který po nebo během utkání odpovídá novinářům? Zkuste se zaposlouchat a uslyšíte to. Co? No přece frázi: „Tak určitě...,“ Fotbalisti, hokejisti nebo tenisti těmito slovy začínají téměř každou větu. A když mají den, tak pokračují vsuvkou: „Jak říkám...,“ Klidně ji přitom použijí v první větě a vůbec jim nevadí, že předtím ještě nic neřekli. Na jejich obranu lze říci jediné. Novinářské dotazy nejsou vždy úplně inteligentní.
23.04.2010 00:05 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Jak si budou lidé pamatovat tuto vládu?

 
Zamýšlím-li se nad současnou vládou, říkám si, jak si ji budou asi lidé pamatovat. Ve světle posledních vládních návrhů si říkám, že v dobrém to asi nebude.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Paroubek: ČNB devalvací k vyšší inflaci a poklesu hodnoty vkladů

 
V Mladé frontě si ze mne ve středu chlapci dělali velkou legrandu, že prý často říkám: „už zase došlo na má slova“. Nemyslím si sice, že to říkám tak často, ale na moje slova opravdu velmi často dochází. A ve věcech, které se silně týkají života lidí i české společnosti jako celku.
23.11.2013 16:52 |

podobné články

Vláda ČR: Společné prohlášení předsedů vlád zemí V4

 
Výsledek referenda ve Spojeném království vytváří v Evropské unii novou situaci. Nemůžeme se jednoduše nadále dívat stranou a doufat, že krize pomine sama od sebe. Musíme evropskou myšlenku přiblížit občanům a překlenout stávající propast mezi evropskými institucemi a očekáváním lidí. Musíme provést hlubší reflexi současných výzev, kterým Unie čelí. Výsledek referenda uskutečněného ve Spojeném království nám jasně ukázal, že se naše reflexe nemůže vyhnout ani konkrétním obavám či dokonce pochybnostem, které naši občané ve vztahu k Evropské unii mohou mít. Ukázalo se také, že musíme evropský projekt lépe komunikovat jako akceschopnou a důvěryhodnou Unii.
21.07.2016 15:55 |

podobné články

Vše řešíme ex post, ale musíme konat a napravit, co jsme pokazili. Generál Šándor popsal taktiku boje

 
ROZHOVOR „V liberální demokracii není stát schopen ochránit každého občana. A nedokáží to ani v autoritativních systémech v Koreji nebo Číně,“ říká bezpečnostní analytik a generál v záloze Andor Šándor. Sám opakovaně upozorňuje, že musíme řešit příčiny migrační krize a důvod, proč nás muslimové nenávidí a chtějí zabíjet. Podle něj se musíme chovat tak, aby muslimové neměli pocit, že Západ je v konstantním boji s Islámem. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zároveň upozornil na rozpadlé země jako úrodnou půdou pro teroristy, kde mohou nerušeně fungovat.
25.12.2016 12:40 |

podobné články

Agáta: Jak mě Mirek požádal o ruku? Řekl: Jde se tudy na klozet?

 
Představy o vyznání lásky a žádosti o ruku má každá dívka jiné, pro Agátu Hanychovou (26) však do smrti bude mít speciální význam věta: Jde se tudy na klozet?
03.08.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2322 článků)