Článek

Zeman konejší koalici: To ještě nic není!

 
Spor mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a poslancem Ladislavem Šinclem (ČSSD) považuje hlava státu za pomíjivý.
20.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13085 článků) , Ladislav Šincl (122 článků)
Podobné články

Strážce parku konejší gorilu! Pytláci jí zabili mámu...

 
Při pohledu na tenhle snímek musí zjihnout i největší nelida. Fotograf v konžském Národním parku Virunga zachytil, jak místní strážce Patrick Karabaranga objímá a konejší gorilu horskou, které pytláci právě zastřelili mámu.
23.09.2015 12:15 |

podobné články

Výměna televizí není fatální, konejší ministr. Češi na ni dostanou 4 roky

 
Řadu Čechů čeká výměna televizí, a to kvůli chystanému přechodu na nový formát digitálního vysílání DVB-T2. Ti, co si pořídí jen nový set-top-box, zaplatí několik stovek, nová televize vyjde na několik tisíc, každopádně nejde o nic fatálního, říká ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD). Odmítl inzerát satelitní asociace, podle které vyjde výměna televizí na 5 miliard. Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) vyobrazili kvůli novému zákonu na buldozeru.
22.05.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Trumpovi tajní rádci: Murdoch ho konejší, LeFrak naslouchá steskům

 
Americký prezident Donald Trump má kromě svého bezprostředního politického týmu ještě neoficiální skupinu poradců, z nichž mnohé žádá o konzultaci nejméně jednou týdně. Napsal to v neděli list The New York Times. Každý týden si prý například šéf Bílého domu telefonuje s mediálním magnátem Rupertem Murdochem.
23.04.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Murdoch (44 článků) , Donald Trump (3861 článků)

Integrace muslimů se nepovedla. Petr Fiala na kampani v Olomouci

 
REPORTÁŽ „Nevěřte tomu, že migrace slábne nebo ustává, jak nás dnes konejší některá média. Není to pravda a ani být nemůže, když nahlédnete do oficiálních statistik. Podle nich je v pohybu 240 milionů lidí, kteří se z Afriky a Blízkého východu tlačí do Evropy. Oproti loňskému roku přijelo na náš kontinent za poslední čtyři měsíce mnohem více uprchlíků,“ uvedl hned v počátku své diskuse v Olomouci předseda ODS a bývalý ministr školství Petr Fiala. Ten objíždí v rámci předvolební kampaně regiony a zabývá se především tematikou migrace a školství.
30.05.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1341 článků)

Velký brácha je tady: Chlapec (3) konejší sourozence (4 měs.), který umírá na rakovinu

 
Na světě je teprve čtyři měsíce a už musí svádět těžkou bitvu o život. Lékaři Thomasovi diagnostikovali zhoubný nádor a nikdo neví, kolik času mu zbývá. Naštěstí na to není sám. Rodiče zachytili dojemný moment, kdy ho jeho starší bráška William (3) utěšoval.
11.03.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: William Thomas (3 články)

Doják ze skutečného života: Hasič konejší malou holčičku v náručí, její máma nabourala s autem

 
Tohle není žádný hollywoodský doják, tohle je příběh ze skutečného života. Milý konec mělo neštěstí ve městě Chattanooga ve státě Tennessee. Těhotná maminka se třemi dcerkami se tam vybourala v autě. Naštěstí byl poblíž kapitán hasičů Chris Blazek, který přispěchal na pomoc.
05.06.2018 21:40 |

podobné články

DOJEMNÉ VIDEO: Zpívající psi konejší miminka!

 
Pokud chcete starostlivou chůvu k dítěti, máme pro vás neobvyklý tip.
03.11.2010 10:40 |

podobné články

Němcová randí s Pennem!

 
Kdo má na svědomí úsměv Petry Němcové (32), která se před pár týdny rozešla se snoubencem Jamiem Belmanem (26)? Českou modelku konejší herec Sean Penn (51)!
24.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (206 článků) , Petra Němcová (555 článků)

Kubová (Svobodní): O věčných iluzích

 
Iluze jsou věčné, lákají nás, konejší, nabízejí se zas a znova a zřejmě nikdy nevymizí. Jsou to iluze o nás samotných, o naší minulosti i světlé budoucnosti.
01.06.2012 05:50 |

podobné články

Typologie barev: Některé konejší, další děsí, jiné léčí

 
Jsou kolem nás, ovlivňují naši náladu, aktivitu a třeba i chuť k jídlu. Barvy ovládají podvědomí a psychiku víc, než si myslíme. Pokud kreslíme či malujeme, vyjadřují naše pocity, můžeme pomocí nich komunikovat, ale zjistit také víc o sobě. Víte, co jednotlivé barvy znamenají?
29.05.2016 09:10 |

podobné články

Víkendové tipy: Výlety za bílou paní!

 
Žena v bílém. Anebo v černém. Přízračná bytost českých hradů a zámků, jejíž duše nenalezla klid ani po smrti. Bílá anebo černá paní. Procházejí zdí, straší na cimbuří, konejší děti, předpovídají chmurné či radostné události. Zjevují se nejčastěji kolem půlnoci, hodiny duchů. Po jejich stopách se ročně vydávají tisíce turistů, možná doufají, že jim ukážou cestu k pokladu. Vyrazte za nimi i vy!
01.09.2016 07:40 |

podobné články

Příznivci Andreje Kisky, nezoufejte, konejší v Lidových novinách. Oslavují „lidský příběh“, porušující zvyky mocných

 
Mediální analytik a lektor Peter Gabaľ se v Lidových novinách vyjádřil k rozhodnutí prezidenta Andreje Kisky neobhajovat již svůj mandát. „Příznivci Andreje Kisky těžce nesou jeho rozhodnutí. Zoufat ale nemusí,“ uvedl Gabaľ.
17.05.2018 08:25 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (904 článků)

Zeman je proti koalici ČSSD a TOP 09

 
V rozhovoru pro server parlamentnilisty.cz řekl, že pokud by tyto dvě strany koalici uzavřely, nejmenoval by premiérem ani šéfa sociálních demokratů Bohuslava Sobotku, ani místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Sobotka před novináři takovou koalici vyloučil. Šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg zase mluvil o odklonu od parlamentní demokracie. 
23.08.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků) , Karel Zeman (284 článků)

Tábor povede koalice Tábor 2020, ČSSD a Jinak!

 
V Táboře se dohodnul vítěz voleb Tábor 2020 na koalici s ČSSD a hnutím Jinak!. Tyto tři subjekty mají 15 z 27 zastupitelů. Koalici by ještě mohlo rozšířit ANO, které zatím svou účast v koalici zvažuje. Starostou zůstane lídr Tábora 2020 Jiří Fišer, který město vedl i v posledním volebním období.
23.10.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fišer (34 článků)

Rudolf Kučera: Nebezpečí majorizace v rodící se koalici

 
Na naší politické scéně se objevil problém, který rozhodně není nový, ale naopak velmi starý. Zástupci KDU-ČSLvyslovili obavu z majorizace v připravované trojstranné koalici. To znamená, že v této koalici mohou být zástupci nejmenší koaliční strany přehlasováni většinou zástupců dvou hlavních koaličních stran, hnutí ANO a ČSSD.
07.12.2013 18:25 |

podobné články

Paroubek i Filip gratulují Zemanovi k vítězství. Každý s jiným přáním

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip je rád, že v prezidentské volbě zvítězil Miloš Zeman jako kandidát, který není spojen se současnou vládní koalicí. "Přeji mu, aby byl prezidentem všech občanů, aby pomohl zklidnit rozjitřené nálady. A jsem rád, že zvítězil ten, který není spojen s touto vládní koalicí, která u občanů zcela propadla," řekl Filip ČTK ještě před definitivním vyhlášením výsledků. Zemanovi gratuloval také předseda národních socialistů Jiří Paroubek i neúspěšná kandidátka Jana Bobošíková.
26.01.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Vojtěch Filip (1060 článků) , Jana Bobošíková (600 článků) , Miloš Zeman (20968 článků)

ODS chce v Plzni primátora a zřejmě velkou koalici

 
ODS, která v Plzni obhájila volební vítězství v komunálních volbách, začne o budoucí koalici vyjednávat s ostatními stranami až v úterý. V pondělí večer teprve ustaví tým, který bude oslovovat ostatní zvolené strany. Už teď to ale vypadá na velkou koalici s ČSSD.
17.10.2010 16:40 |

podobné články

Brněnská ČSSD se sešla s lidovci, ti preferují středopravou koalici

 
Vyjednávání o koalici na brněnské radnici pokračuje. Současný primátor Roman Onderka z vítězné ČSSD se v pondělí sejde s lidovci a zelenými. Naváže tak na nedělní jednání s ODS a TOP 09. Lidovci ale zřejmě preferují pravicovou koalici.
18.10.2010 13:15 |

podobné články