Článek

Zeman: Je mi líto, když neumětelové vedou ČSSD do nižších pater

 
Prezidentu Miloši Zemanovi je líto, když neumětelové přivádějí sociální demokracii do nižších pater politického vlivu. Řekl to v rozhovoru pro časopis Týden. Zeman během rozhovoru, který poskytl při své návštěvě Jihomoravského kraje, několikrát zkritizoval premiéra a předsedu strany Bohuslava Sobotku, naopak ocenil hejtmana a bývalého prvního místopředsedu sociální demokracie Michala Haška.
31.01.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Michal Hašek (2318 článků)
Podobné články

Cviky na krční páteř

 
S bolestí v oblasti krční páteře se minimálně jedenkrát za život setkal snad úplně každý z nás. Ačkoli se ve většině případů nejedná o nic závažného, bolesti právě v této oblasti mohou být hodně nepříjemné a dokážou nám pokazit celý den či dokonce znemožnit vykonávání běžných denních činností. Bolesti krční páteře se nejčastěji objeví ve chvílích, kdy například dlouho sedíme před počítačem nebo nesprávně držíme tělo. Jestliže i vás trápí bolesti krční páteře, pak se vám jistě budou hodit cviky na krční páteř, kterým se můžete věnovat i v práci. Bolavá krční páteř není nic, po čem bychom toužili. Proto je důležité věnovat se pravidelnému cvičení, s jehož pomocí lze těmto nepříjemnostem předejít nebo si díky správným cvikům ulevit ve chvíli, kdy nás již bolesti postihnou. A jaké cviky na krční páteř jsou vhodné? Cviky na krční páteř Většina cviků se provádí v sedě na židli, díky čemuž se jim můžete věnovat prakticky kdykoli a kdekoli – v práci, během polední pauzy, na lavičce v parku nebo na nádraží, až budete čekat na spoj. Necháte-li svou krční páteř zlenivět, sami sebe tak odsoudíte ke zvýšenému riziku vzniku nechtěných bolestí. Věděli jste, že váš od krční páteře mohou brnět ruce, bolet hlava nebo dokonce pálit oči? O důvod navíc, proč se věnovat pravidelnému cvičení! Ruce si dejte za hlavu a vzpřímeně se posaďte, přičemž se snažte držet trup v rovině. Následně hlavu co nejvíce předkloňte a otáčejte jí kolem osy páteře střídavě na jednu a druhou stranu. Ruce si dlaněmi položte na ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k lopatkám a lokty jste měly vytočené směrem ven. Pak velmi opatrně vysunujte hlavu vodorovně dopředu a dozadu, přičemž myslete na to, že jí nesmíte předklánět. Jakmile hlavu vysunete, vydechněte a cestou zpátky se zase nadechněte. Rovně se postavte a s nádechem se předkloňte... Čtěte více Příspěvek Cviky na krční páteř pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Slavná herečka (68) si při venčení psů nalomila páteř!

 
Herečka a zpěvačka Liza Minnelli (68) si o víkendu vážně poranila páteř. Oscarová hvězda venčila své psy, kteří v bujaré náladě svou paničku povalili na zem. Pád to byl ale tak nešťastný, že si Liza nalomila páteř.
10.09.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Liza Minnelli (20 článků)

Slavná herečka si ZLOMILA PÁTEŘ: Při venčení psů!

 
Herečka a zpěvačka Liza Minnelli si o víkendu vážně poranila páteř. Oscarová hvězda venčila své psy, kteří v bujaré náladě svou paničku povalili na zem. Pád to byl ale tak nešťastný, že si Liza zlomila páteř.
11.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Liza Minnelli (20 článků)

Bojovník proti EET: Je mi líto poslanců, že s tím mafiánem ztratili den života. Lháře nemá cenu vůbec poslouchat

 
ROZHOVOR Zakladatel iniciativy „Radostné Česko bez EET“ Boleslav Buzek prý nijak nebyl zvědavý na „štvavé populistické řeči“ ve Sněmovně okolo vydávání Andreje Babiše do rukou policie, a tak se radši účastní natáčení dokumentu o velrybách. „Je mi líto zákonodárců, kteří ztratili den života kvůli mafiánovi infiltrovanému do exekutivy,“ vzkazuje k tomu Buzek z Kostariky. Podle něj ale přece už jednou Poslanecká sněmovna Babiše označila za lháře a lháře přece nemá cenu vůbec poslouchat! A to, že prezident Miloš Zeman stále drží nad Babišem ochrannou ruku a jmenoval by jej premiérem, i kdyby seděl ve vazbě, jej prý nijak nepřekvapuje. „Babiš a Zeman se společně podíleli na různých privatizačních kauzách. Vedle Unipetrolu například privatizace Agrofertu, kde byli občané českého státu za vlády Zemana okradeni přibližně o 350 miliónů korun,“ míní k tomu aktivista s tím, že se dokonce proslýchá, že Babiš nechal zlikvidovat konkurenta z podsvětí Mrázka!
09.09.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12393 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)

Jsou to chudáčci a je mi jich líto: Zeman hodnotí demonstranty za svobodu slova

 
Prezident České republiky na TV Barrandov hodnotil demonstranty za svobodu slova, kteří přišli podpořit svobodu České televize. Podle něj jsou to chudáci. Zeman řekl, že těch lidí mu je líto.
16.03.2018 10:55 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): Více peněz z EU na bezpečné silnice nižších tříd

 
Silnice nižších tříd vybudované v budoucnu za přispění Evropské unie budou bezpečnější.
27.09.2011 16:25 |

podobné články

Ťok je ve sporu se socialisty. Kvůli mýtu na silnicích nižších tříd

 
Bude mýtné pro kamiony rozšířeno i na silnice nižších tříd? Na tom se koaliční politici nedokážou shodnout. Ministerstvo dopravy v čele s Danem Ťokem (za ANO) je proti, ČSSD navrhuje zpoplatnit i silnice druhých a třetích tříd. Radost může mít každopádně firma Kapsch, stávající výběr mýta bude v Česku fungovat možná až pět dalších let.
18.08.2015 15:35 |

podobné články

Zeman bez milosti: „Sobotko, sklapni!“ ČSSD přeje i po debaklu vládní účast

 
Sociální demokracii sám jako předseda přebíral v době, kdy měla sedmiprocentní podporu. Teď si prezident Miloš Zeman už jako prezident nebral v hodnocení stávajícího vedení ČSSD servítky. Strana získala 7,27 procenta a pouhých 15 křesel, což je nejméně v její historii. „Nechci teď tančit na ničím hrobě, pouze říkám, je mi to líto,“ uvedl Miloš Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech, dokonce popřál ČSSD vládní účast. Na jednom „hrobě“ si však přece jen „zatančil“. Na tom, který patří končícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi.
22.10.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)

»Major Zeman« Vladimír Brabec: Hroutí se mu páteř!

 
Nesnesitelné bolesti páteře! Ty teď sužují Vladimíra Brabce (79). Nestačí, že herec má voperovaný trojitý bypass a srdíčko mu hlídá budík, teď se nesmrtelnému majoru Zemanovi začala hroutit i páteř. Kvůli velkým bolestem herec musí chodit o holi a když jde ze schodů, neobejde se bez cizí pomoci.
25.10.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (113 článků)

Porota SuperStar: A máme finalistku!

 
Jasné talenty i nejhorší neumětelové - ti všichni přišli před porotu během pražského castingu Česko-Slovenské SuperStar, který v pondělí večer odvysílala TV Nova.
07.09.2009 21:55 |

podobné články

Jan Kraus: Česká televize mě nutila hnít! V jejím čele jsou neumětelové!

 
Je známo, že výtečný komik a talkmaster Jan Kraus (56) už před měsícem ukončil za poměrně dramatických okolností dlouholetou spolupráci s Českou televizí. Teď však konečně svým drsným a nevybíravým způsobem promluvil o tom, co jej během jeho „veřejnoprávní“ kariéry dusilo nejvíce!
08.06.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků)

Ministři jsou neumětelové. Vláda pryč. Odboráři demonstrovali v Praze

 
Několik stovek lidí protestovalo dnes odpoledne v Praze proti chystaným vládním reformám. Řečníci na náměstí Republiky kritizovali koaliční kabinet Petra Nečase a označovali ho za nespravedlivý a asociální. Po projevech se účastníci demonstrace vydali přes Staroměstské náměstí a Mánesův most před úřad vlády, kde akce po více než dvou hodinách skončila.
05.03.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

EXKLUZIVNÍ VIDEA: Hvězdy Hvězdné pěchoty TRÁPÍ VAŠE UŠI I OČI...

 
V pondělí večer dostanou v SuperStar prostor neumětelové z Hvězdné pěchoty. Připomeňte si, čím vaše bránice polechtaly generálové pěchoty z minulých let.
07.03.2011 11:45 |

podobné články

Havlík (Občané.cz): Tragikomedie pokračuje dál

 
Občas zaznamenáváme dotaz, zda nám vládnou lumpové či neumětelové. Myslím, že u nás platí obojí.
12.03.2011 10:40 |

podobné články

Dva neumětelové zkoušejí zpívat. Jejich výkon vám urve uši, ale přesto video s nimi musíte vidět!

 
Pamatujete na kdysi populární budku, ve které si každý magor mohl říct, co chtěl, oni to pak odvysílali v televizi a dotyčný měl pocit, že řídí zeměkouli? Něco podobného je teď umístěno v jednom nákupním centru v Praze, kde si může každý zazpívat. Jenže bohužel ne všichni, kteří se v budce, které se říká X Room, objeví, mají talent.
13.03.2014 19:35 |

podobné články

Paroubek: Neumětelové z české pravice nedobyli EU

 
V. Klaus včera zmínil v rámci konference, které se zúčastnil, jaksi mezi řečí, že Česká republika prakticky ztratila vliv na politiku EU. Má v zásadě pravdu.
29.04.2014 16:30 |

podobné články

Restaurátorští neumětelové zničili vzácné římské mozaiky

 
V muzeu na jihu Turecka restaurátoři neodborně opravili nejméně desítku římských mozaik tak, že z nich udělali téměř karikatury, informoval server BBC.
05.05.2015 18:00 |

podobné články

Odhalené soukromí: Drsné hádky u Pohlreichů!

 
Těžké chvíle se Zdeňkem Pohlreichem (59) nezažívají pouze neumětelové od hospodských ploten. Pod kotlem Pohlreich pořádně roztopil také své manželce Zdeňce (43), která zvítězila nad rakovinou.
26.04.2016 12:15 |

podobné články

Valenta: Nepřestanu, dokud nám budou vládnout falešní dobroseři, neumětelové a diktátoři

 
Senátor Ivo Valenta na téma sponzorování politických stran
06.04.2017 13:55 |

podobné články