Článek

Zeman dnes přiznal, co ho poznamenalo v dětství

 
První zastávkou druhého dne pobytu Miloše Zemana na Karlovarsku bylo gymnázium a obchodní akademie v Chodově na Sokolovsku. Škola, vybraná především díky dobrým výsledkům i činnosti gymnaziálního parlamentu.
14.04.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20188 článků)
Podobné články

Smutné dětství Ivana Hlase: Vlastní otec ho tyranizoval!

 
Mnoho krásných vzpomínek na dětství Ivan Hlas (60) rozhodně nemá. A to kvůli svému despotickému otci, který malého Ivana tyranizoval. Jeho agresivní chování zpěváka poznamenalo dodnes. Také kvůli němu Ivan v dospělosti propadl alkoholu.
05.12.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)

Mahulena Bočanová (48): Trauma z dětství ji stále pronásleduje!

 
Herečka Mahulena Bočanová vždy působí sebevědomě a nad věcí. Přesto je v jejím životě něco, co ji už v dětství hluboce poznamenalo a dodnes na to nedokázala zapomenout.
10.01.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (739 článků)

Tajemství VyVoleného Mirka: Otce nenávidím, z dětství mi udělal peklo!

 
Obyvatel vily VyVolených Mirek Škorvaga má děsivou minulost, s níž neustále bojuje. Jeho psychiku těžce poznamenalo kruté chování vlastního otce.
30.08.2013 05:10 |

podobné články

Mrazivé tajemství silikonové Pamely Anderson: ZNÁSILNĚNÍ!

 
Herečka Pamela Anderson na festivalu v Cannes představila svou nadaci na ochranu zvířat. Šestačtyřicetiletá hvězda seriálu Pobřežní hlídka tam poprvé otevřeně promluvila o sexuálním násilí, které na ní bylo spácháno v dětství a pubertě. Poté prý jen stěží věřila lidem a vztah k mužům a sexu to poznamenalo navždy. Matka dvou dospívajících synů se od počátku devadesátých let několikrát ukázala zcela nahá v magazínu Playboy.
21.05.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Co provedl výbuch plynu s tímto krásným mužským tělem? Budete v šoku! Hrůzné foto uvnitř…

 
Splnil si svůj sen, což se mu stalo i osudným. Jumaa Karani od dětství toužil stát se cirkusovým akrobatem. Získal vytoužené angažmá v cirkuse, jenže pak se stalo něco hrozného, co ho poznamenalo na celý život…
10.07.2015 05:00 |

podobné články

Miloš Zeman: Slivovici piji až před spaním, protože trochu uspává

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman odmítá obvinění, že by byl alkoholikem. Podle něj je to jedna z nejhorších a nespravedlivých pomluv o něm. Přiznal ale, že občas si dá skleničku a nejradši má slivovici. Pije ji však až po práci a před spaním. Hlavním důvodem je to, že se po ní dobře usíná. Další články k tématu: Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga OBRAZEM: Zlozvyky kandidátů. Kníže usíná, Zeman kontroluje čas KOMENTÁŘ: Zeman se nemá proč zlobit. S Mečiarem má mnoho společného Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20188 článků)

Ministr Fiala: Jubilejní Bambiriáda se vrací do dětství

 
„Dětství v proměnách času“ – pod tímto mottem se letos uskuteční Bambiriáda 2013 . Patnáctý ročník jedinečné celorepublikové akce, pořádané Českou radou dětí a mládeže (ČRDM), se tentokrát zabývá tématem dětství a navazuje na základní myšlenku Evropského roku občanů 2013. Mezi partnery Bambiriády patří již historicky Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
12.02.2013 10:15 |

podobné články

VyVolený Vladko k nepoznání: Opravdu měl nešťastné dětství?

 
VyVolený Vladko Dobrovodský je asi nejznámějším a hlavně nejúspěšnějším účastníkem reality show v Česku. Jeho životní příběh, zvláště pak období dětství, je komplikovaný a smutný, nejvíce totiž Vladka trápí jeho vztah s matkou. Nám se podařilo získat další fotky z dětství! Na nich ale příliš utrápeně nevypadá! Kde je tedy pravda?
28.11.2013 05:42 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Známá politička se nafotila se svou neteří v dětství a to samé zopakovala v dospělosti. Poznáte roztomilé batole na fotce?

 
"Napodobit fotografii z dětství a podobně se vyfotit i v dospělosti":http://www.extra.cz/dva-bratri-vytvorili-dojemny-darek-pro-svou-matku-9-svych-fotografii-z-detstvi-nafotili-stejne-i-v-dospelosti se zalíbilo známé političce Kateřině Jacques. Se svou neteří, kterou není nikdo jiný než moderátorka televize Nova "Emma Smetana":http://www.extra.cz/tema/emma-smetana (26), napodobila fotografii, která vznikla v roce 1988, kdy bylo Emmě pár měsíců.
07.04.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků)

Odhalili unikátní snímky Kim Čong-una z dětství: Buclatý synek diktátora!

 
O dětství severokorejského vůdce Kim Čong-una se toho moc neví. A zveřejňování jeho fotek z dětství by si jen tak někdo v KLDR netroufl. Nyní k tomu ale k jeho poctě došlo! Při armádním koncertu. Obecenstvo se rázem mohlo utleskat.
22.04.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1279 článků)

Bolest Romana Vojtka: V dětství mu zemřeli oba rodiče a utekla sestra

 
Při pohledu na věčně usměvavého herce Romana Vojtka (42) by jen těžko někdo řekl, že v sobě nosí děsivé tajemství z dětství. V dětství mu zemřela maminka na rakovinu, o pár let později přišel i o svého otce. Vojtek se tak musel postavit rychle na vlastní nohy.
16.09.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (535 článků)

Sandra Bullock: Rodičovství mi dovoluje podruhé prožívat dětství

 
Herečka Sandra Bullock prý ve svých padesáti letech prožívá znova dětství. A to díky tomu, že je matkou. Pětiletý syn Louis, jehož adoptovala jako novorozeně, jí zcela mění perspektivu a nutí ji dívat se na svět jeho očima. Tím se sama vrací do dětství a náramně si to užívá.
03.11.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Každá desátá žena a dvacátý muž byli v dětství zneužiti

 
„Problematika sexuálně zneužívaných mužů je v Česku podceňována. Přitom reprezentativní průzkumy, které provádíme s kolegou Jaroslavem Zvěřinou už od roku 1993 v pětiletých intervalech, ukázaly, že zhruba devět procent žen bylo sexuálně zneužito v dětství, ale také čtyři procenta mužů. Sexuálně zneužita v dětství je tedy u nás každá desátá žena a každý dvacátý muž,“ upozorňuje Petr Weiss ze Sexuologického ústavu Všeobecné fakultní nemocnice.
09.12.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Weiss (25 článků) , Jaroslav Zvěřina (39 článků)

Lékař: Češi, nechte se přeočkovat. Vakcíny z dětství vás v dospělosti neochrání

 
Málokdo ví, že Česko už má sedm let očkovací kalendář pro dospělé, skoro nikdo se jím ale neřídí. Češi žijí v domnění, že je před nemocemi ochrání vakcíny, které dostali v dětství. To ale odborníci vyvrátili. Očkování z dětství není celoživotní.
23.02.2016 13:10 |

podobné články

Petr Lexa z kapely Slza nemohl dýchat! Popsal neskutečnou bolest při natáčení klipu

 
Známý youtuber a zpěvák skupiny Slza Petr Lexa svým fanouškům přiznal, že má silné alergické reakce. To, co se mu stalo při natáčení klipu, velmi poznamenalo jeho zdraví.
20.07.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lexa (38 článků)

Zeman chtěl být v dětství hajným, v pubertě nepracujícím důchodcem

 
„V dětství jsem toužil být hajným, protože jsem četl Káju Maříka a protože mám rád les.” Tak začal v pátek dopoledne Miloš Zeman svoji odpověď malému vyškovskému chlapci, jenž se ho zeptal, jak dlouho toužil být prezidentem. Ve Vyškově a následně v Kyjově prezident končil svoji třídenní návštěvu Jihomoravského kraje.
27.09.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20188 článků)

Jonákův kamarád z dětství: Ivan mi kryl záda!

 
Pavel Novák s Ivanem Jonákem chodil do školy, na učňák a prožil s ním celé dětství i mládí. Jak sám přiznal, byl exmajitel Discolandu Sylvie jeho ochráncem, který mu kryl záda. Novák nyní pokřtil slivovicí novou knihu o svém kamarádovi Mafián bez mafie. „Má říz, stejně jako ta kniha,“ pochvaloval si alkohol.
04.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novák (118 článků) , Mafián Ivan (2 články)

Mel Gibson (58) ve Varech přiznal: Dětství bylo strašné peklo!

 
Jedna křivda za druhou! Násilí v rodině a absolutní nepochopení. To jsou věci, které se hollywoodské star, režiséru a producentovi Melu Gibsonovi (58) vybaví, když si vzpomene na dětství. Herec je ve Varech od pátku, kdy převzal Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.
07.07.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Rapper R Kelly přiznal: V dětství mě znásilnila příbuzná

 
Rapper R Kelly poskytl rozhovor magazínu GQ a odhodlal se čtenářům vyjevit různá tajemství svého života. Prý tak jako mnoho jiných lidí na světě zažil peklo znásilnění v dětství. Na jeho osmileté pohlavně nedospělé tělo zaútočila chtivá příbuzná. Hudebník jí prý ale dávno odpustil.
25.01.2016 13:05 |

podobné články