Článek

Zeman a Sobotka na sólové dráze: V USA se míjejí o hodiny a metry

 
K 71. narozeninám poblahopřál prezidentovi i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Nikoliv však osobně, i když to předseda vlády klidně mohl. Oba dva jsou totiž v New Yorku a pohybují se po podobné ose. Znamená to snad opětovné ochlazení vztahů poté, co si konečně „potykali“? Politici to rozhodně popírají.
29.09.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)
Podobné články

Advokát Václava Havla: Chaos ve světě vyvolávají, ať z blbosti anebo úmyslně, USA. A drzý neumětel Schapiro...

 
ROZHOVOR Rusko není reálně žádný nepřítel. Chaos ve světě vyvolávají, ať již z blbosti anebo úmyslně, USA buď sólově či s koalicí ochotných, a někdy též některé západoevropské země sólově. Rusko ho nevyvolává. Tak hovoří Josef Danisz, jenž mimo jiné zastupoval Václava Havla. Také pracoval ve Výboru na obranu nespravedlivě stíhaných založeném v roce 1978, nicméně pracoval i pro StB. Pro ParlamentníListy.cz mluví otevřeně, protože dost nesnáší mainstreamová média.
01.05.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Lidé uvízli na horské dráze: 3 hodiny 25 metrů nad zemí

 
VIDEO: Drama se odehrálo v zábavním parku Santa Clara v Kalifornii. Na horské dráze tu uvízlo 24 lidí. Atrakce se totiž porouchala. Lidé zůstali ve výšce 25 metrů přes tři hodiny. Navíc na ně pražilo ostré slunce.
11.08.2009 14:10 |

podobné články

Na horské dráze vykolejil vozík, lidé byli tři hodiny vzhůru nohama

 
Zřejmě poslední jízdu na "horské dráze":http://www.extra.cz/job-z-rise-fantazie-desetilety-chlapecek-se-stal-testovacim-jezdcem-horskych-drah-co-na-to-zavistivi-kamosi si dopřáli lidé v Santa Claritě v Los Angeles. Její vozík "během jízdy vykolejil":http://www.extra.cz/obrovska-tragedie-matka-vyletla-z-horske-drahy-primo-pred-zraky-sveho-ditete-je-mrtva a lidé zůstali přes tři hodiny viset hlavou dolů, než se záchranářům podařilo je dostat ven.
08.07.2014 17:05 |

podobné články

Sháníte rychle program? Na bobové dráze na Proseku slaví Silvestr celý den

 
Chcete strávit poslední den v roce s rodinou a ještě se pobavit? Na Proseku pořádají silvestrovskou party na bobové dráze pro rodiče s dětmi. Můžete se těšit na spoustu soutěží a her a dokonce i jízdu na bobové dráze zdarma.
31.12.2016 11:50 |

podobné články

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Gottovy holky se u božského Káji míjejí: Přes den Ivana, po setmění Dominika!

 
Není dne ani hodiny, aby se někdo z rodiny nestavil za Karlem Gottem (76) v nemocnici. Zpěvák v těchto dnech leží na onkologickém oddělení VFN a u jeho pokoje se opravdu dveře netrhnou. Den co den za ním jezdí jeho manželka Ivana Gottová (39), kterou ve večerních hodinách střídá jeho dcera Dominika (41).
05.11.2015 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4645 článků)

Další ruská provokace: Bojový letoun z Východu proletěl jen 3 metry od stroje USA

 
Ruský bojový letoun ve velké rychlosti proletěl jen tři metry od výzvědného letadla amerického letectva a málem způsobil havárii. Oznámila to americká televize CNN s odvoláním na zdroje z Pentagonu. Incident se stal 30. května v mezinárodním vzdušném prostoru nad Černým mořem.
12.06.2015 10:35 |

podobné články

Sobotka v pondělí promluví k národu ze stránek Respektu. Třeba o tom, čím mu Zeman připomněl fašisty

 
Prezident Miloš Zeman nesmyslně rozděluje společnost, je přesvědčen premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zeman si podle něj vytváří nejvhodnější společenské klima pro příští prezidentskou volbu. Sobotka poznamenal, že Zemanův výrok o tom, jak se zbavit premiéra použitím kalašnikova, zapadá do kontextu útoků webu White Media a fašistů. Sobotka to řekl v rozhovoru s týdeníkem Respekt. Poznamenal v něm také, že Zeman, možná i tím, jak stárne, se posouvá od levicových ke konzervativním názorům.
31.01.2016 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20440 článků)

Kytarista Slash: Na své sólové desce jsem nechtěl hosty nijak omezovat

 
Muž považovaný za jednoho z nejlepších rockových kytaristů na světě, zakladatel skupiny Guns N’Roses Slash (44) vydává své první sólové album jednoduše nazvané Slash. Myšlenka desky je postavená na přizvání legendárních rockerů a přátel.
06.03.2010 08:00 |

podobné články

Absolonová vydá po šesti letech sólové CD

 
Zpěvačka Monika Absolonová (33) se rozhodla na chvilku opustit svět duetů a vrátila se ke své sólové kariéře.
13.07.2010 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (922 článků)

Eric Clapton vydá nové sólové album

 
Rockový kytarista Eric Clapton vydá 28. září své nové, v pořadí už devatenácté sólové album, které bude první po pěti letech. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na jeho nahrávací společnost Reprise Records.
19.08.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (53 článků)

Robbie Williams: Příští rok vydám sólové album

 
Britský zpěvák Robbie Williams se chystá příští rok vydat deváté sólové album. Williams tak potvrdil, že opět opouští skupinu Také That. To potvrdili dvouletou pauzu.
22.10.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (500 článků)

Lenka Nová vydává novou sólovou desku

 
VIDEOKLIP. Lenka Nová, známá z projektů Michala Horáčka Ohrožený druh a Kudykam, v těchto dnech vydává sólové album nazvané Psí hodina. Zpěvačka však dostala výpověď ze skupiny Laura a její tygři, důvodem je údajně její nový projekt. "Důvodem jsou právě mé sólové aktivity, které v minulosti stály místo v kapele i Ilonu Csákovou," uvedla v oficiálním prohlášení Nová.
02.05.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (762 článků) , Ilona Csáková (480 článků)

Písničkářka Lucie Redlová vydala druhé sólové album

 
Lucie Redlová (1980) je česká zpěvačka a písničkářka, dcera známého muzikanta Vlasty Redla. Sólově vydala zatím dvě alba, na tom nejnovějším s názvem Křižovatka spolupracovala s americkým producentem a hudebníkem Timem Eriksenem. Stála u zrodu valašskomeziříčské kapely Docuku a nyní ji doprovází kapela Garde. S Právem mluvila o svém slavném jméně i o cílech, kterých chce v budoucnu dosáhnout.
23.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (9 článků)

McCartney vydává nové sólové album New

 
Paul McCartney dnes vydává nové sólové album, které pojmenoval New, uvedl web stanice BBC. Jedná se o první řadovou kolekci nových skladeb jednasedmdesátiletého britského hudebníka od roku 2007. 
14.10.2013 08:40 |

podobné články

Ondřej Brzobohatý dokončil nahrávání sólové desky. Jmenuje se Identity

 
První sólové a výhradně autorské album zpěváka, hudebníka, herce, moderátora a dnes už i porotce Ondřeje Brzobohatého nazvané Identity vyjde 9. května. V těchto dnech je dokončil v pražském studiu Dema.
17.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (619 článků)

RECENZE: Krásně barevný svět Imeldy May

 
V Dublinu narozenou písničkářku Imeldu May je těžké zařadit tak, abychom na to mohli sázet i s jejími dalšími nahrávkami. Začínala v jazzově-swingové formaci Blue Harlem, s níž natočila několik desek. Své první sólové album nahrála už v roce 2003. Byl to začátek její sólové kariéry.
29.06.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Imelda May (1 článek)

Lídr Radiohead nabízí nové sólové album pouze přes internet

 
Lídr britské rockové skupiny Radiohead Thom Yorke v pátek překvapivě vydal nové sólové album, které nabízí jen placeným stažením na internetu. Na portálu BitTorrent je jeho nová kolekce písní k dostání za šest dolarů (130 Kč). Jde o nový způsob, jak řešit příjmy, což by podle něj mohl prospět všem hudebníkům.
27.09.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Thom Yorke (4 články)

Boris Carloff: Chci-li se hudbou živit, musím se prosadit v zahraničí

 
Když před dvěma lety vydával český hudebník a producent Boris Carloff (40) debutové sólové album The Escapist, prohlásil, že se ho rozhodl nahrát proto, aby českým hudebníkům takříkajíc natrhl zadek. Částečně se to povedlo, protože za kolekci získal loni cenu kritiků Apollo a dva Anděly. Nyní vychází jeho druhé sólové album Morphosis.
03.11.2014 07:15 |

podobné články