Článek

Ze zpěváka, který si v 90. letech jediným hitem podmanil celou Evropu, je prošedivělý čtyřicátník

 
V roce 1997 by se sotva našel posluchač, k němuž z rádia nedolehla píseň Laura non c´è, která se stala mezinárodním hitem, přestože jejímu textu rozuměli jen Italové. Její interpret s pseudonymem Nek je stále hudebně aktivní, ale úspěch „Laury“ už nikdy nezopakoval.
27.03.2016 06:45 |

podobné články

Podobné články

Nový milenec Venduly Svobodové: Zase bohatý podnikatel?

 
Na otázku, kdo je novým milencem právě se rozvádějící šéfky Kapky naděje Venduly Svobodové (40), se rýsuje odpověď. Podle informací Aha! asi půjde o jednoho z představitelů firmy Elvac, jejíž auto stálo před domem Svobodové a okolo kterého se prošedivělý čtyřicátník motal. „Opravdu vám ke svému soukromí nebudu nic říkat, je to moje věc,“zopakovala Aha! Vendula.
05.11.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (796 článků)

Pamatujete si na mladého Supermana ze seriálu Smalville? Dnes je to prošedivělý čtyřicátník!

 
Seriál Smalville byl další variací na komiksového hrdinu Supermana. Tentokrát se tvůrci rozhodli ukázat, jak tenhle superhrdina trávil dětství kdesi na odlehlé farmě, kde si v klidu mohl trénovat svoje schopnosti. Hlavní roli dostal sympatický Tom Welling, kterému je dnes 39 let. Jak se mu od konce natáčení daří?
13.05.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Welling (1 článek)

Jezdit do sedmdesáti je nemyslitelné, říká prošedivělý strojvůdce

 
Prošedivělý šedesátník Zdeněk Šleis si v ústeckém železničním depu dává na uklidnění cigaretu a pak teprve zavede novináře na "blafárnu", místnost, kde se shromažďují stávkující strojvedoucí od ČD Cargo.
16.06.2011 15:55 |

podobné články

VÍME PRVNÍ: Prošedivělý fešák Vladimír Kratina se upsal seriálu. Už v lednu bude v Ordinaci

 
Jeden z nejpřitažlivějších českých herců své generace, prošedivělý gentleman Vladimír Kratina, se konečně začne pravidelně po delší době objevovat na televizní obrazovce. Zlákali jej do seriálu Ordinace v růžové zahradě. Charismatický šedesátník, jemuž by jeho věk řekl málokdo, se přitom takovým rolím vyhýbal.
06.11.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kratina (62 článků)

Prošedivělý Peter Nagy: Rozhodl jsem se, že už nezestárnu!

 
Prořídlá kštice a prošedivělý vous… I na nestárnoucím Peterovi Nagyovi (54) se podepsal zub času.
21.11.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Peter Nagy (89 článků)

Prošedivělý Peter Nagy: Rozhodl jsem se, že už nezestárnu!

 
Prořídlá kštice a prošedivělý vous… I na nestárnoucím Peterovi Nagyovi (54) se podepsal zub času.
21.11.2013 18:02 |

podobné články

Osobnosti: Peter Nagy (89 článků)

Dřívější hudební idol se vrátil k nagelovanému účesu, který jej proslavil v 90. letech

 
Fanynky mají zajisté dodnes v paměti videoklip k písni Mysterious Girl, v němž Peter Andre (42) vystavoval na pláži své svalnaté tělo. Tehdy se psal rok 1996 a britský zpěvák si podmanil celou Evropu i Austrálii.
28.11.2015 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Peter Andre (40 článků)

V ruském The Vioce aneb „Hlas Ruska“ září český zpěvák

 
Celosvětová pěvecká soutěž známá pod názvem The Voice se v Rusku koná již pošesté. Letos však poprvé za účasti zpěváka z České republiky, který v ní navíc sklízí úspěchy. Ladislav Bubnár si svým hlasem podmanil porotkyni Pelageyu a porotce Dima Bilna považovaného za ruského Enrique Iglesiase. Ódy na Ladislava pěl i Alexander Gradsky, který chválu zásadně nerozdává a našeho zpěváka přirovnal ke Karlu Gottovi.
05.10.2017 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (110 článků) , Ladislav Bubnár (4 články) , Alexander Alexander (161 článků)

Panattoni: Robert Dobrzycki jmenován partnerem Panattoni pro celou Evropu

 
Panattoni Europe, jeden z nejvýznamnějších severoamerických a evropských developerů a investorů v oblasti logistických a průmyslových ploch, mění svoji korporátní strukturu a do vedení Panattoni pro celou Evropu dosazuje Roberta Dobrzyckého, který byl doposud zodpovědný za podnikání firmy ve střední a východní Evropě. Robert Dobrzycki byl jmenován Managing Partnerem Panattoni Europe a nově bude spolu s trhy České republiky, Polska a Slovenska zodpovědný také za celý region západní Evropy.
05.05.2014 12:05 |

podobné články

Soudce Baxa k útoku v Británii: Nemůžeme celou Evropu obehnat zdí

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala ve čtvrtečním Interview ČT24 předsedu Nejvyššího správního soudu Josefa Baxu, který je bytostně přesvědčen, že právo azylu je posvátné, neb se o něm píše už v Bibli. Proto bychom neměli celou Evropu uzavřít za jednu velkou zeď. Na druhé straně rozhodně nemáme přijímat každého žadatele o azyl, protože...
23.03.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (158 článků)

Šonka si podmanil Evropu, je šampionem ve freestyle

 
Martin Šonka zvítězil na 19. FAI Mistrovství Evropy v letecké akrobacii kategorie unlimited v závěrečném freestylu, a získal tak, jako první Čech v historii, titul mistra Evropy.
01.09.2014 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čech (154 článků) , Martin Čech (50 článků)

Moby si podmanil Sázavafest

 
Vystoupením amerického skladatele, hudebníka, textaře a zpěváka Mobyho vrcholil pátek devátého ročníku O2 Sázavafestu, který se od čtvrtka koná v Kácově na Kutnohorsku.
01.08.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Moby (25 článků)

Spolužák zesnulého zpěváka Jan Pleml: Pili jsme i na základce

 
Miliony lidí Petra Muka (†45) obdivovaly. Vyzařovalo z něj totiž cosi čistého, nezkaženého, čím si podmanil nejen ženy, ale i muže. Přesto má za sebou období, kdy se ho bály i učitelky ve škole. Deník Aha! vypátral Mukova spolužáka Jana Plemla (45), který tvrdí, že jeho slavný kamarád nebyl žádné neviňátko. „Petra obvinili ze sexuálního obtěžování,“ tvrdí například.
27.05.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (385 článků)

Jacksonův lékař dostal za neúmyslné zabití zpěváka čtyři roky

 
Lékař Conrad Murray byl odsouzen ke čtyřem letům vězení nepodmíněně za to, že nepřímo způsobil smrt zpěváka Michaela Jacksona. Podle soudu hrubě a opakovaně porušil své povinnosti lékaře vůči pacientovi, když umělci opakovaně podával anestetikum propofol. Lékař přišel i o svoji licenci. O výši odškodnění pro zpěvákovy děti rozhodne soud později. Další články k tématu: Za smrt zpěváka Jacksona může jeho lékař, rozhodla porota Do dražby míří postel, na které zemřel „král popu“ Michael Jackson Jacksonův lékař porušil léčbu, tvrdí experti. Obhajobě uštědřili ránu Jackson byl před smrtí téměř slepý, vypověděl jeho lékař Syn afrického diktátora prošustroval miliony za auta i Jacksonovy ponožky Lékař odsouzený za zabití zpěváka Jacksona se odvolá
29.11.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1611 článků) , Michael Jackson (601 článků) , Michael Jackson (601 článků)

Šéf Okamurových poslanců: Atrapy politiků závidí Putinovi. A toto může do války s Ruskem zatáhnout celou Evropu

 
ROZHOVOR Předseda poslaneckého klubu Úsvitu Radim Fiala míní, že část ukrajinských politiků se chová tak, jako by chtěla vyvolat válku s Ruskem a zatáhnout do toho celou Evropu. Pokud Putinovi někdo vyčítá autoritářství, tak na území Ruska je v toto chvíli největší míra fungující demokracie, která tam kdy v jeho historii byla. Politika v této zemi dle něj krachla do podoby, kdy se předvolební lži považují za normální politický tah.
25.09.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (188 článků) , Radim Fiala (188 článků)

Merkelová už varuje: Uprchlická krize postihne celou Evropu

 
Německá kancléřka Angela Merkelová (61) v Berlíně na setkání s politiky a podnikateli v úterý varovala, že uprchlická krize zasáhne nejen západní státy EU, ale celou Evropu. Zároveň vyzvala k „velkorysosti“, a to i přesto, že Bavorsko připravuje ústavní žalobu proti německé vládě kvůli současnému příchodu běženců.
04.11.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1950 článků)

Extrémní mrazy pod minus 20 stupňů sužují celou Evropu. Desítky lidí už přišly o život!

 
Teploty klesající až k minus 20 stupňům netrápí jen Česko, ale celou Evropu. V Turecku museli zastavit lodní provoz, na Slovensku naměřili rekordní mráz a v Polsku umírali lidé.
07.01.2017 13:00 |

podobné články

Premiér Sobotka: V nizozemských volbách populisté prohráli, je to dobrá zpráva pro celou Evropu

 
Gratuluji stávajícímu premiérovi Markovi Ruttemu a jeho straně ke zřetelnému volebnímu vítězství. Nizozemské volby byly tentokrát důležité nejen pro Nizozemsko, ale pro celou Evropu a její budoucí podobu.
16.03.2017 15:50 |

podobné články

Jako pirát se necítím, ale stahuji všechno, dokud je možnost, říká čtyřicátník

 
PŘÍBĚH Svobodný internet v podobě, v jaké ho známe nyní, skončí dříve nebo později, ať už za tím bude stát, dohoda ACTA nebo tlaky jiných zájmových skupin. „Na nic tedy nečekám a snažím se využít toho, že ještě teď lze zdarma stahovat filmy a muziku, protože to, co jde nyní, nemusí jít již za měsíc. Minulý týden jsem si vzal dovolenou a zasvětil ji celou doplňování mé sbírky hudby a filmů, stáhl jsem 400 giga dat a ještě nehodlám končit,“ řekl pro ParlamentníListy.cz čtyřicetiletý Roman B. z okresního města v Plzeňském kraji.
12.03.2012 06:10 |

podobné články