Článek

Ze Štáfka z Ulice je blonďák: Peroxid mi spálil kůži, měl jsem puchýře!

 
Co by herec neudělal pro svou roli. Jakub Štáfek (26) ze seriálu Ulice musel změnit barvu vlasů. Tmavou kštici mu odbarvili na blond, z čehož je nešťastný. Při barvení mu spálili kůži.
10.07.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků)
Podobné články

Štáfka z Ulice: Konečně jsem dospěl

 
Reálný život herce Jakuba Štáfka (19) se od toho seriálového příliš neliší. Jakub vylétl z rodinného hnízda stejně jako v Ulici jeho postava Matěje Jordána opustila svou matku (Tereza Brodská).
07.04.2010 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků) , Matěj Jordán (22 článků)

Monika Timková jako sexy princezna: Průhledný top ukázal, na co sbalila Jakuba Štáfka!

 
Možná si mnozí z vás kladli otázku, na co že sbalila Timková svého partnera Jakuba Štáfka. Nejspíš jsme našli odpověď. Krásná Monika se totiž ukázala v průsvitném topu a bylo se na co dívat!
28.11.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků) , Monika Timková (23 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Pečujte v létě o nohy: Jak na puchýře a popraskané paty?

 
Léto je dobou, kdy v sandálech ukážeme chodidla a pokud jsme je celý rok zanedbávali, jsou naše »resty« zjevné. Navíc mohou popraskaná kůže pat, kuří oka, mozoly a puchýře pořádně znepříjemnit chůzi.
28.07.2015 12:15 |

podobné články

Puchýře a popraskané paty! Pečujte o nohy, jsou přece vaše!

 
Léto je dobou, kdy v sandálech ukážeme chodidla, a pokud jsme je celý rok zanedbávali, jsou naše »resty« zjevné. Navíc mohou popraskaná kůže pat, kuří oka, mozoly a puchýře pořádně znepříjemnit chůzi.
11.08.2015 10:05 |

podobné články

Propíchnout? Zalepit? Podívejte se, jak na puchýře!

 
Obuli jsme v těchto parných dnech letní obuv a často jen na bosou nohu. A co se nestalo? Udělaly se nám otlaky a naskákaly puchýře. Proč se to tak často stává a my musíme mít zalepené paty a prsty u nohou?
30.07.2017 08:10 |

podobné články

SuperStar: Vlasatý blonďák Šmajda se zhroutil! Rakovina mu vzala přítele

 
Dlouhovlasý blonďák, Slovák Míra Šmajda (20) se zhroutil. Na rakovinu mu zemřel jeho milovaný psík, pudl Linda, kterého měl od dětství a v době, kdy se jeho rodiče rozváděli, mu byl jediným přítelem.
09.10.2009 17:05 |

podobné články

Vřídlo o páté: Almodóvar, Malkovich a kůže tohoto světa

 
Kůže je krátké a poeticky zvučné slovo. Můžeme mít hroší nebo husí kůži, můžeme si něco vyzkoušet na vlastní kůži, nést kůži na trh, být kost a kůže, někdy si musíme zachránit kůži a jindy zase nejsme ve své kůži. A v podání slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara se z kůže stane prokletí.
07.07.2011 17:50 |

podobné články

Hvězdu Ulice Jakuba Štáfka nechtěli pustit k malým jaguárům. Asi ho viděli v Boratových plavkách

 
Pětice mladých herců ze seriálu Ulice byla vyslána, aby pokřtila dvě mláďata jaguárů v liberecké zoologické zahradě. Jakub Štáfek, který nedávno šokoval, když s nahým zadkem v Boratových plavkách skočil do Vltavy, se těšil, že si mládě pohladí. Měl ale smůlu. Nebylo to jen tím, že by místní veterináře vyděsilo video na Super.cz.
27.06.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků)

Tyto děti už nikdy neuvidí slunce: Malá Monroe má zákeřnou nemoc, která mění její kůži v rudé puchýře!

 
Všichni rodiče se tak trochu bojí, když jejich dítě jde samo ven. Matka malé Monroe Mills by naopak byla ráda, kdyby její dcera šla bezstarostně na procházku. Dívenka má totiž alergii na sluneční světlo. Když vyrazí ven bez speciální masky a dalších ochranných prostředků, slunce jí sežehne kůži jako plamen.
23.03.2015 09:47 |

podobné články

Nový český idol: Tenhle mladý blonďák má na sociální síti 34 tisíc fanynek

 
Zpěvák David Deyl si musel počkat třináct let, než ho začaly vnímat fanynky. Teď jich ale charismatický blonďák má jen na sociální síti třicet čtyři tisíc. A to nejen z Česka. V létě totiž získal stříbro v pěvecké soutěži, kterou sledovalo v celé Evropě osmdesát miliónů diváků.
14.12.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Deyl (34 článků)

Podvodník »blonďák« Richard Pinc (46) dopaden! Neokradl i vás?

 
Kriminálka po několika měsících dopadla podvodníka Richarda Pince (46), kterému přezdívali »blonďák«. Tenhle filuta balamutil a okrádal zejména důvěřivé ženy.
07.04.2012 12:15 |

podobné články

Blonďák Vettel vévodil tréninkům ve Spa. I když prorazil pneumatiku!

 
Sebastian Vettel přijel do Spa Francorchamps nečekaně jako zářivý blonďák a zřejmě v dobré pohodě. V pátek byl nejrychlejší v trénincích na Velkou cenu Belgie, a to i přesto, že mu během odpoledních jízd praskla pravá zadní pneumatika.
23.08.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Blonďák Max se chtěl stát Asiatem: Po 10 operacích se mu to povedlo!

 
Byl to pohledný modrooký blonďák, ale poté, co byl v Jižní Koreji na výměnném pobytu, netoužil po ničem jiném, než se stát Asiatem. Po více než 10 operacích, které ho stály 60 tisíc korun, se mu to povedlo.
02.06.2014 22:30 |

podobné články

Prachařová má nového muže?! Je to blonďák k nepoznání!

 
Kdo je ten platinový blonďák na selfie s Agátou (28)? Nechce se tomu věřit, ale její manžel Jakub Prachař (30). Pokud ze sebe Kuba udělal odbarveného šviháka kvůli filmové roli, nebo testoval Agáty kadeřnický salon, není známo.
18.07.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (875 článků) , Agáta Prachařová (2520 článků)

Blonďák z Německa chtěl znásilnit Česku!

 
Sex s Češkou (31) si plánoval užít blonďák s Německa. Jenže si ho chtěl vynutit násilím. Když na něj žena začala křičet německy, chuť ho přešla a utekl.
28.07.2016 18:55 |

podobné články

Štáfek z Ulice skončil jako Pomeje - polonahý ve Vltavě!

 
Z přestavitele Matěje Jordána v »nováckém« seriálu Ulice Jakuba Štáfka (21) se na včerejším sportovně exhibičním odpoledni herců stal exhibicionista!
22.06.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků) , Matěj Jordán (22 článků)

Mejdan Ulice rozjel šílený Štáfek: Loni zadek v boratovských plavkách, letos pořádné balony

 
Když seriál Ulice pořádá večírek, dá se čekat, že některý z mladých herců něco provede. Na jistotu se dá sázet v případě Jakuba Štáfka, který už je seriálovým veteránem. Na loňské párty, která proběhla u Vltavy, se po prohrané sázce objevil v boratovských plavkách a ukázal vše, co bychom možná ani vidět nechtěli.
10.09.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (87 článků)