Článek

Zděšené zahraničí: Češi by mohli opravdu vystoupit z EU!

 
Prezident České republiky Miloš Zeman prohlásil, že čeští občané by měli mít možnost „vyjádřit se“ k otázce budoucího členství země v Evropské unii a Severoatlantické alianci. V zahraničí se začíná hovořit o případném „Czexitu“, informují o tom Time, Reuters, server Politico i New Europe.
05.07.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16418 článků)
Podobné články

Zděšený článek ze zahraničí: Češi by mohli opravdu vystoupit z EU!

 
Prezident České republiky Miloš Zeman prohlásil, že čeští občané by měli mít možnost „vyjádřit se“ k otázce budoucího členství země v Evropské unii a Severoatlantické alianci. V zahraničí se začíná hovořit o případném „Czexitu“, informují o tom Time, Reuters, server Politico i New Europe.
05.07.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16418 článků)

Kalousek navrhuje možnost vystoupit po pěti letech z druhého pilíře

 
Ministr financí v demisi Miroslav Kalousek (TOP 09) navrhuje změny v zákonu o důchodovém spoření, jež umožňují lidem z druhého pilíře po pěti letech vystoupit. Věk pro vstup do něj zvyšuje na 40 let. Vyplývá to z důvodové zprávy Kalouskovy poslanecké iniciativy, kterou má ČTK k dispozici. Podle nynější legislativy po vstupu do druhého pilíře z něj už není možné vystoupit.
03.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5961 článků)

Janet Jackson odložila kvůli zdravotním problémům evropské turné, v Praze nevystoupí

 
Janet Jackson odložila své evropské turné, při kterém měla vystoupit i v Praze. Náhradní termíny zatím nejsou známé. V Praze měla sestra slavného Michaela Jacksona vystoupit 20. dubna v O2 Areně, lístky je možné od 14. března vracet v místě jejich zakoupení. Zpěvačka má zdravotní problémy, koncem minulého roku uvedla, že přerušuje turné k novému albu Unbreakable, protože musí podstoupit blíže neurčený chirurgický zákrok. Spekulovalo se o tom, že trpí rakovinou. To později vyvrátila a uvedla, že jí čeká operace hlasivek. Sestra popového krále měla v Česku vystoupit poprvé. Na turné Unbreakable World Tour měla představovat svou první nahrávku za posledních sedm let.
08.03.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Janet Jackson (84 článků) , Michael Jackson (1593 článků)

Zděšené drkotání zubama: Trumpův šéfdiplomat Tillerson má k Rusku ještě blíž, než se psalo. Nová fakta

 
Americká média rozebírají rozhodnutí Donalda Trumpa přivést do čela ministerstva zahraničí šéfa společnosti ExxonMobil Rexe Tillersona. Zejména varují před jeho údajně až příliš přátelskými vazbami na Rusko a Vladimira Putina.
19.12.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2651 článků) , Donald Trump (2461 článků)

Do bytu šokované Američanky střechou propadl nahý muž

 
Opravdu neobvyklé probuzení zažila minulý týden Američanka Kaliegh Townsendová, které se propadl stropem do obývacího pokoje zcela nahý neznámý muž ve chvíli, kdy spala. Žena byla z takového budíčku v šoku a okamžitě začala křičet. Muž se ještě zděšené Townsendové stačil zeptat, zda by mu nepůjčila nějaké šortky. Když nepochodil, ukradl její bundu a vyběhl ven, kde byl zakrátko zadržen policisty.
29.03.2011 17:40 |

podobné články

Šokující video z natáčení filmu Psí poslání: Člen štábu málem utopil psa a všichni se tomu smáli!

 
Na internet uniklo video z natáčení filmu Psí poslání, které zachycuje, jak štáb nutí vyděšeného německého ovčáka vlézt do rozbouřené vody. Pejsek působí opravdu zděšeně a dělá cokoli, aby do vody nemusel. Takové chování ke zvířatům pohoršilo řadu lidí a mnozí z nich se rozhodli film bojkotovat.
21.01.2017 18:15 |

podobné články

Chovanec: První Češi by mohli dorazit z Ukrajiny po půlce března

 
Proces přesídlení 15 syrských dětí s rodinami z Jordánska do Česka je teprve v počátcích, nyní se vybírají vhodní adepti. Zatím není možné odhadnout, kdy by mohli tito uprchlíci přijet, řekl dnes poslancům v diskuzi o české bezpečnostní a imigrační politice ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Naopak první volyňští Češi by mohli dorazit z Ukrajiny podle něho po polovině března.
10.02.2015 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1137 článků)

Nová volební strana Pí: Čo? ptají se zděšeně Paroubek i Topolánek!

 
Po delší době o sobě znovu dává vědět skupina Budweisers. Politický marast a neuspokojivá situace v Česku je zřejmě přivedly na myšlenku, že založí stranu novou, lepší. Volili byste ji?
15.07.2009 17:00 |

podobné články

Australan visel dvanáct hodin na větvi nad krokodýlími tlamami

 
Australan Stan Martell měl ohromné štěstí. Strávil dvanáct hodin tím, že se "držel jako koala" větve stromu a jen se zděšeně díval na to, jak pod ním ve vodě krouží krokodýli. V této situaci se ocitl poté, co s lodí najel na mělčinu.
24.10.2009 06:30 |

podobné články

Zděšené hvězdy z Česko Slovenské SuperStar: Není o ně zájem!

 
Všechna sláva, polní tráva. Platnost tohoto přísloví už si asi na vlastní kůži ozkoušely hvězdičky všech rychlokvašných pořadů typu Česko Slovenská SuperStar. Naposledy se konkrétně tato neblahá zkušenost týkala dokonce samotného vítěze Martina Chodúra (20)a jeho kolegyně Leony Šenkové (16)!
21.02.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (118 článků) , Martin Chodúr (432 článků)

Pět obtížností Hitmana: Abolution aneb ušij hru sobě na míru

 
Poté, co se objevily první záběry z nového Hitmana: Absolution, objevily se také zděšené výkřiky některých hráčů, kteří už viděli, jak se hroutí nebesa a jejich oblíbené hra se vydá vodami, kterými by neměla. A to i přes ujišťování tvůrců, že zde bude hodně možností nastavení obtížnosti sobě na míru. Nyní bylo zveřejněno, jak to s těmi různými obtížnostmi...
22.12.2010 16:50 |

podobné články

Michal bodl Petra (†15) do srdce: Kvůli fotbalu

 
Hádka o míč mezi teenagery na fotbalovém hřišti v Bánské Bystrici dopadla tragicky. Michal (18) vytáhl nůž a bodl Petra (†15) přímo do srdce. Chlapec na místě zemřel. Celé Slovensko je zděšené a volá po nejvyšším trestu pro mladého vraha - doživotí.
26.04.2011 12:45 |

podobné články

Na Elišku Balzerovou vytáhla dcera Lucie Zedníčkové nůž

 
Herečka Eliška Balzerová (62) asi nebude tak hodná babička, kterou hraje v novém filmu V peřině. Amélie Pokorná, která hraje její filmovou vnučku, se na ní totiž při krájení premiérového dortu oháněla nožem. Ostatní zděšeně uskakovali. Nůž byl naštěstí určen na krájení dortu. Být ostřejší, mohla herečka dojít k úhoně. Amélie je dcerou herčky Lucie Zdeníčkové a dramaturga Vítka Pokorného.
18.06.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (146 článků) , Lucie Zedníčková (85 článků) , Amélie Pokorná (6 článků)

Otčím (32), který utýral Lucinku (†5): Už v patnácti letech fetoval toluen

 
Celé Slovensko je zděšené případem Juraje Hrotáka (32), který k smrti utýral svou nevlastní dcerku Lucinku (†5). Její mrtvolku pak tři roky nechal hnít ve vlastním bytě, kde vedle vyrůstala její sestra Saša (3). Jurajova sestra prozradila, že se jí k utýrání přiznal a že už jako dítě fetoval.
24.09.2012 16:35 |

podobné články

VIDEO! Atentát na Klause: Kdyby byla zbraň pravá, prezident je mrtvý!

 
VIDEO: Co to bylo? Prezident Václav Klaus se tváří překvapeně a zděšeně. Do jeho blízkosti se neuvěřitelně snadno dostal atentátník (26)! Hlava státu měla obrovské štěstí, že v ruce třímal jen plastovou zbraň... Přesto však páteční události z Chrastavy zaráží. Jak a proč k nim došlo?
28.09.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Senátor Dryml zděšeně sleduje, co ČSSD provádí v Senátu

 
Senátor Vladimír Dryml je poprvé mimo klub a zatím se jeho snahy vytvořit nový míjejí účinkem. Jak ale řekl pro ParlamentníListy.cz, nic není ztraceno. Podle něj je to jen otázka několika měsíců. ČSSD pak podle Drymla dělá to, za co kritizuje koalici ve sněmovně, „válcuje“ Senát svou 58procentní většinou.
21.11.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (281 článků)

Příběh zděšené čtenářky: Muž si mě střídal se švagrem!

 
Dvojčata Josef a Pavel byli odjakživa pěkná kvítka, bez skrupulí se střídali o holky, se kterými randili, a které nic netušily. Nezměnilo se to ani potom, když se Pavel oženil s Gabrielou. Přestože s ní má dvouletého syna, klidně svou manželku bratrovi „půjčoval“.
16.06.2013 07:20 |

podobné články

Vtípek se sexy Adrianou

 
Přijde poslanec s výplatou domů a začne bankovky vytahovat z tašky. Žena se na to zděšeně kouká a říká: „Prosím tě, co s tím mám furt dělat. Máme toho plné skříně, není to kam dávat!“
30.08.2013 06:15 |

podobné články

Macecha z Popelky Carola Braunbock: Dokonalý podvod na Čechy!

 
Jen málokdo ví, že nenáviděná macecha z Tří oříšků pro Popelku se narodila nedaleko Plzně, ve vesnici Všeruby. Carola Braunbock (†54) prožila část života v Československu, než se po válce odstěhovala do Německa. Na konci natáčení známé vánoční pohádky tak celý český štáb zděšeně zjistil, že herečka jim po celou dobu bez problémů rozuměla.
21.12.2013 05:07 |

podobné články

Osobnosti: Carola Braunbock (2 články)