Zdeptaná Sáblíková ani nechtěla startovat. Pak si dojela pro zlato

Martina Sáblíková si navzdory mizerné náladě připsala už třináctý domácí titul na časovce. Na společném mistrovství Česka a Slovenska za sebou nechala druhou Jarmilu Machačovou a třetí Anežku Drahotovou, která si stejně jako Sáblíková k cyklistice odskakuje takříkajíc pro zábavu.
23.06.2016 15:00 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků)

Sáblíková ukázala soupeřkám záda a s přehledem dojela pro další titul

Po dalším titulu z časovky si Martina Sáblíková zajela v sobotu na mistrovství republiky v úmorném vedru také zlato v závodě s hromadným startem. Druhé Barboře Průdkové nadělila neskutečných více než pět minut a třetí Martině Mikuláškové dokonce sedm minut! Nejlepší současná česká silničářka a trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení byl ale nejspíš většinu svých českých titulů vyměnila za možnost startovat na olympiádě v Riu.
25.06.2016 23:35 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková si v Heerenveenu dojela pro 40. vítězství ve Světovém poháru

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková si připsala jubilejní 40. individuální vítězství ve Světovém poháru, když si dnes dojela pro první místo v závodě na 3000 metrů v nizozemském Heerenveenu. Rodačka z Nového města na Moravě potvrdila svoji letošní dominanci na dlouhých tratích, když si i po čtvrtém startu udržela neporazitelnost.
11.12.2015 17:45 |

Slzy nešťastné Sáblíkové. Spadla a má jen bronz

Smutek a pláč. Tak nešťastný závod česká rychlobruslařka Martina Sáblíková nepamatuje. Čeští fanoušci od ní čekali v neděli v Calgary další zlato z mistrovství světa ve víceboji. V poslední disciplíně však Sáblíková upadla a dojela si jen pro bronz.
14.02.2011 02:10 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková dojela v časovce na cyklistickém MS dvanáctá

Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková skončila na mistrovství světa v silniční cyklistice ve španělské Ponferradě v časovce dvanáctá. Zlato získala Němka Lisa Brennauerová, která zvítězila před Ukrajinkou Annou Solovějovou a Američankou Evelyn Stevensovou.
23.09.2014 20:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků) , Lisa Martino (3 články) , Lisa Martin (2 články)

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

Sáblíková, Kreuziger ani Raboň na cyklistické MS nepojedou

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sábliková nebude startovat na letošním světovém šampionátu v silniční cyklistice. Do Austrálie nepojedou ani Roman Kreuziger a František Raboň.
12.08.2010 10:05 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Martina Sáblíková (411 článků)

Sáblíková byla nadšená, jako by si šla pro zlato

Zlato z Vancouveru v závodě na 3000 metrů sice rychlobruslařka Martina Sáblíková neobhájila, ale přebírání stříbrné medaile si při dnešním slavnostním ceremoniálu v Soči užila naprosto stejně.
10.02.2014 20:40 |

Den D je tu! Sáblíková zaútočí na čtvrté zlato na MS za sebou

Martina Sáblíková bude na světovém šampionátu v Inzellu bojovat o čtvrté zlato za sebou na trati 5000 metrů.
12.03.2011 08:55 |

Rychlobruslařka Sáblíková: Zlatokopka Martina!

Zlato, samé zlato. Rychlobruslařka Martina Sáblíková (23) se stala v sobotu počtvrté v řadě mistryní světa na trati 5000 metrů. Nejcennější kov na ni jen prší, a to nejen v medailích!
14.03.2011 12:10 |

Fenomenální Sáblíková získala na MS už druhé zlato. Tentokrát vyhrála závod na 5000 metrů

Martina Sáblíková obhájila v nizozemském Heerenveenu na mistrovství světa v rychlobruslení zlato na 5000 metrů a vybojovala druhý titul na šampionátu.
24.03.2012 18:20 |

Sáblíková získala na univerziádě zlato v závodu na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na zimní univerziádě v Itálii s přehledem závod na 3000 metrů. Dvojnásobná olympijská vítězka z Vancouveru a dvojnásobná mistryně světa v této disciplíně tak získala zlato, které jako jediné ve své medailové sbírce dosud neměla.
14.12.2013 21:10 |

Ledecká si dojela v paralelním slalomu pro světové zlato!

Tak tohle byla parádní jízda. Devatenáctiletá snowboardistka Ester Ledecká ovládla na světovém šampionátu všechny vyřazovací jízdy paralelního slalomu včetně finále a v rakouském Lachtalu si zaslouženě dojela pro zlatou medaili.
22.01.2015 17:17 |

Nakonec to vyšlo, Sáblíková na patnáctistovce vybojovala bronz

Během sezony se jí to nepodařilo, ale ve finále Světového poháru v německém Erfurtu se rychlobruslařka Martina Sáblíková přece jen dočkala. Na trati 1500 metrů si dojela pro pódiové umístění. Vítězství patří Brittany Boweové z USA, druhá příčka její krajance Heather Richardsonové.
21.03.2015 19:35 |

Sáblíková je nová mistryně republiky a nejúspěšnější česká cyklistka

Martina Sáblíková, která v létě vymění brusle za kolo, si opět dojela pro titul domácí mistryně republiky v časovce. Její počet republikových titulů tak vzrostl na jedenáct a stala se tak nejúspěšnější českou cyklistkou posledních let.
25.06.2015 13:01 |

Sáblíková deklasovala své soupeřky a vyhrála i závod s hromadným startem

Královnou společného mistrovství Česka a Slovenska v silniční cyklistice v Žilině je jednoznačně Martina Sáblíková. Po triumfu v časovce si dojela pro jasné vítězství i v závodě s hromadným startem.
27.06.2015 13:06 |

Sáblíková vylepšila český rekord v závodě na 1500 metrů. Podruhé za posledních sedm dní!

Po suverénním vítězství v závodě na pět kilometrů se Martina Sáblíková prezentovala skvělým výkonem i na trati 1 500 metrů. Česká rychlobruslařka si na ledových oválech v americkém Salt Lake City dojela pro třetí místo a navíc znovu vylepšila vlastní český rekord (čas 1:53,44), když ten předchozí ustanovila jen o týden dříve v Calgary.
22.11.2015 12:31 |