Článek

Zdechovský (KDU-ČSL): Andrej Babiš by si měl zamést před vlastním prahem

 
Pan ministr Babiš mě v rozhovoru pro sobotní Právo a následně na twitteru napadl, že jsem ho a Agrofert lživě udal Evropské komisi. Rád bych proto alespoň v krátkosti reagoval na nesmysly a lži, které v sobotu byly zveřejněny.
08.03.2016 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12401 článků)
Podobné články

Každý si má zamést před vlastním prahem, vzkázal Sobotka účastníkům schůzky se Zemanem

 
Přestože se účastníci sobotní schůzky s prezidentem v Lánech k jejímu konání přiznali, předseda ČSSD Bohuslav Sobotka je nehodlá vyzývat k odchodu z funkcí. „Nebudu nikoho k ničemu vyzývat, každý by si měl zamést před vlastním prahem,“ prohlásil.
30.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Hron (SLK): Změna by si měla zamést před vlastním prahem

 
V současné době Změna v čele s Janem Korytářem (asi bych měl být přesnější a uvést Krajské protikorupční pracoviště založené Janem Korytářem, ale jedná se jen o synonymum) kritizuje vedení kraje, že neposkytuje informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Stejně tak Ivan Langr, náměstek primátora za Změnu kritizuje předchozí vedení města za špatnou protikorupční strategii. Změna by si ale měla zamést před vlastním prahem.
14.04.2015 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (899 článků)

Vostrá (KSČM): Potírání korupce? ČSSD by si měla nejdřív zamést před vlastním prahem

 
ČSSD má plnou pusu opatření proti korupci a střetu zájmů. Nejlepší by však bylo zamést si před vlastním prahem.
13.03.2014 08:50 |

podobné články

Zdechovský: Zesnulý děda plakal kvůli dětem Michalákovým i tomu, jak se Norsko chovalo k dceři. Už dost, řeknu pravdu o tom, jak Marksová lhala a co hájila

 
ROZHOVOR „Neskutečným způsobem je miloval a chtěl je před svou smrtí ještě vidět,“ říká o dědečkovi chlapců Michalákových, které před několika roky odebral rodině norský Barnevernet, europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský. Norská sociálka dědečkovi, který zemřel tuto sobotu, poslední přání nesplnila. Tomáš Zdechovský už ani příliš nevěří, že se děti někdy vrátí ke své mámě. „Já si myslím, že Norové prostě nebudou chtít ty děti vrátit. Pro ně se stala Eva Michaláková symbolem boje proti tomu systému,“ míní Tomáš Zdechovský.
11.09.2017 04:45 |

podobné články

Škodíte, vpálil čtenář šéfovi KDU-ČSL. Ten se nedal a hájil stranu

 
Lidovci prý neustále kritizují, ale měli by si zamést před vlastním prahem. Myslí si to někteří čtenáři ParlamentníchListů.cz. Předseda lidovců Pavel Bělobrádek se nebál odpovídat na dotazy, kterými čtenáři grilovali jeho osobně i jeho stranu.
30.04.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Svoboda (KDU-ČSL): Jak si zamést před vlastním prahem

 
Na můj článek o muslimském mainstreamu v internetovém ECHO24.CZ zareagoval evangelický duchovní Martin Grombiřík.
09.01.2015 18:07 |

podobné články

„Hlavní udavač Bruselu,“ zuřil Babiš. Ubohé, žasne Zdechovský a zve premiéra marně na kafe

 
Andrej Babiš (ANO) to neměl s europoslanci v poslední době zrovna lehké. S ANO se rozešli Pavel Telička a po něm i Petr Ježek, argumentovali tím, že se jejich názory značně oddálily. Pro Babiše je to velká ztráta, říká Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), kterého však Babiš kvůli jeho aktivitám a výrokům v kauze Čapí hnízdo označil za „hlavního udavače“. Lidovecký europoslanec si to však nenechal líbit. A s Babišem si chtěl vše probrat u kávy v Bruselu. Neuspěl. Babiš se s ním sejít odmítl.
30.01.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12401 článků) , Petr Pavel (433 článků)

Zdechovský (KDU-ČSL): Dětí odebrané v Norsku musí být vráceny matce

 
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) pokračuje ve svém úsilí o navrácení dětí Evy Michalákové, které jí byly bezdůvodně odebrány v Norsku. Ve středu dal Zdechovský svůj zájem o vyřešení tohoto případu najevo podpisem petice za umožnění návratu dětí zpět k vlastní matce.
03.12.2014 07:26 |

podobné články

Castello by si měl zamést před vlastním prahem: Uráží menšiny, sám už roky žije s Romkou!

 
Obyvatel vily "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) by si měl dávat pozor na to, co vypouští z pusy.
05.09.2013 15:30 |

podobné články

VyVolený Castello by si měl zamést před vlastním prahem: Uráží menšiny, sám už roky žije s Romkou!

 
Obyvatel vily "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) by si měl dávat pozor na to, co vypouští z pusy.
05.09.2013 16:20 |

podobné články

Paroubek (NS-LEV 21): B. Sobotka by si měl zamést před vlastním prahem

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka mne kritizuje za to, že jsem nebyl při hlasování o třetím čtení církevních restitucí v Poslanecké sněmovně. Údajně se nechal slyšet, že hlasování nebyl přítomen ani Jiří Šlégr, což se dá jednoduše vyvrátit kontrolou hlasování, kdy Jiří Šlégr hlasoval proti církevním restitucím. Byl jsem na jednání řádně omluven a vypárován, stejně, jako tři poslanci sociální demokracie.
18.07.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jiří Šlégr (406 článků) , Jiří Paroubek (3426 článků)

Tvrdý úder Kalouskovi. Zemanovi lidé ho trestají za výrok o Zemanovi

 
Prezident Miloš Zeman nebyl při odemykání korunovačních klenotů ve své kůži. Podle mluvčí Hradu Hany Burianové bojuje s virózou. Tomu však nevěří řada prezidentových odpůrců, kteří tvrdí, že byl Zeman pod vlivem alkoholu. Přisadil si i ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), když poznamenal, že ke klenotům tak mohla přibýt i šavle. Šéf zemanovců Zdeněk Štengl však ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz Kalouskovi vzkazuje, že by si měl zamést před vlastním prahem.
10.05.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20459 článků)

Castella z VyVolených opustila krásná Romka: Mám jiného, vzkázala přes Facebook! Dozví se to zřejmě po večerním duelu El Nina s Vladkem! Víme všechno!

 
Oblíbenec královéhradecké policie, VyVolený "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) už si nemusí dělat starosti s tím, co na "jeho urážení lesbiček a řádění ve vile":http://www.extra.cz/vyvoleny-castello-by-si-mel-zamest-pred-vlastnim-prahem-urazi-mensiny-sam-uz-roky-zije-s-romkou říká jeho přítelkyně Sabina (20).
06.09.2013 10:30 |

podobné články

Paroubek: Než Duka začne rozumovat o jiných, měl by si zamést před vlastním prahem

 
Do antimuslimského tažení se pochopitelně nezapomněl zapojit ani arcibiskup pražský a primas český D. Duka, který na DVTV prohlásil, že: „Islám nezná pojem bližního.“ Je vidět, že pan kardinál se nenechává ve svém vyjadřování příliš inspirovat tolerantností a smířlivostí Svatého otce Františka I., a raději kráčí cestou netolerance okořeněné špetkou laciné xenofobie, tak jak je to právě cool.
12.02.2015 16:31 |

podobné články

Heger (TOP 09): Aféra Státního ústavu pro kontrolu léčiv ještě nemá svého vítěze, má ale své viníky

 
Elektronické úložiště receptů v Česku zamrzlo. Důvodem jsou neshody mezi dodavatelem a Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček na tiskové konferenci nešel pro ostrá slova daleko, stát se nenechá vydírat – řečeno vybranějším slovníkem. Potud vše v pořádku. Ministr by si ale měl v první řadě zamést před vlastním prahem, na neutěšeném stavu v SÚKL nese hlavní díl viny. K eskalaci problému přispěl zejména neuváženými personálními kroky.
13.01.2016 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Němeček (368 článků)

Tohle je cesta do pekel. K válce Zemana a Sobotky zkušeně promlouvá Jiří Paroubek

 
Pokud prezident Miloš Zeman osočuje premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku z neumětelství, měl by si nejdříve zamést před vlastním prahem, říká ex-premiér a ex-šéf ČSSD Jiří Paroubek. Střety mezi Sobotkou a Zemanem dle něho navíc dláždí sociální demokracii cestu do pekel. Paroubek radí premiérovi odejít z bojiště, má to však háček.
02.02.2016 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20459 článků)

5 nejčastějších příčin nevěry!

 
Ať se vám to líbí, nebo ne, každý druhý vztah řeší problémy spojené s nevěrou. Přestože ji každý odsuzuje, statistika mluví jinak. Měl by si tedy každý nejdřív zamést před vlastním prahem, než začne vykřikovat, že jeho se nevěra netýká. My pro vás máme nejčastější příčiny nevěry, možná vám to pomůže.
19.04.2016 10:00 |

podobné články

Bělobrádek: Nejdříve by si měl Tomio Okamura zamést před vlastním prahem

 
Komentář na facebookovém profilu k vyjádření Tomia Okamury, který mluví o nebezpečí a hrozbě terorismu
13.03.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2016 článků)

Sobotka: ODS kdysi zadlužila kraje a teď rekordně zadlužuje i stát

 
Petr Nečas se před krajskými volbami pokouší vzkřísit „řeckou lež“, s níž ODS strašila občany před parlamentními volbami v roce 2010. Tentokrát šíří nepravdy o zadlužování krajů pod vedením ČSSD. Vládní ODS by si však v této souvislosti měla nejdříve důkladně zamést před vlastním prahem.
04.09.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)