Článek

Zdála se mi povědomá, ale tvrdila, že se neznáme :(

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
18.08.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Zdála se vám Výměna manželek povědomá? Stejný díl vysílali před třemi lety

 
Proč? To je otázka, kterou si položilo mnoho fanoušků pořadu Výměna manželek. Televize Nova totiž ve středu večer odvysílala díl, který měl premiéru před třemi lety. A s tím u diváků opravdu nepochodila. Zvedla se vlna nesouhlasu.
24.02.2016 22:05 |

podobné články

Opět pohublá Eliška Bučková o rozchodu s milionářem: Náhradu zatím nemá a v podnájmu se jí prý líbí

 
S Eliškou Bučkovou  (25) jsme se potkali poprvé od doby, kdy vyšlo najevo, že už doopravdy není s milionářským synkem Jakubem Malinou. "Jak vidíte, snáším to dobře a zatím za něj žádnou náhradu nemám," řekla Super.cz modelka, která se nám zdála opět velice hubená, i když tvrdila, že váží pořád stejně.
05.06.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1008 článků)

Herečka Nikol Moravcová: Svět povrchních pipinek není nic pro mě

 
Český šoubyznys objevil novou mladou a krásnou blondýnku. Jako Dívka Sen se Nikol Moravcová objevila v 3D muzikálové pohádce V peřině. Divákům je ale povědomá hlavně z reklamy na bankovní půjčku nebo ze seriálu Dokonalý svět. Do světel ramp mířila Nikol už od dětství, které prožila v Mostě. „Rodiče jsou podnikatelé, ale já jsem tíhla k jinému světu,“ řekla Právu Nikol.
21.07.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků)

Kdo je ta blondýna? Drsný rocker Steven Tyler!

 
Před porotou americké soutěže American Idol stanula záhadná blondýna. Všem byla povědomá, ale nikdo si nemohl vzpomenout, odkud ji zná. Moc krásy nepobrala, modelka to tedy asi nebude... Ale jakmile otevřela pusu, bylo všem jasno!
02.02.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (124 článků)

Konečně se jí daří: Krásná blondýna prošla i reality show Trosečník a teď hraje ve třech muzikálech

 
Pochází z Brna, vystudovala muzikálové herectví, ale i když už jí bude dvaatřicet, zaregistrovali jsme ji více až teď. Objevuje se totiž v obsazení hned tří nových pražských muzikálových projektů. Půvabná blondýnka Barbara Chybová nám ale byla povědomá ještě odněkud.
30.01.2014 13:30 |

podobné články

Vyhrála milióny a tvrdila, že zůstane v práci. Vydrželo jí to osm měsíců

 
Jean Swatmanová z Velké Británie loni vyhrála v loterii dva milióny liber (66 miliónů korun) a sveřepě tvrdila, že bude dál chodit do práce v pekárně. To znamenalo vstávat každý den před půl šestou ráno. Po osmi měsících jí ale došla trpělivost a skončila. Nutno ale dodat, že ve svých 63 letech si odchod na odpočinek určitě zasloužila.
19.02.2014 05:15 |

podobné články

Špinavá bitva milionáře z Floridy s exsnoubenkou: Tvrdila, že ji bil, ale... Mlátila se sama!

 
Mezi floridským milionářem Scottem Mitchellem (45) a jeho bývalou snoubenkou Mary Hunt (29) se rozhořela lítá bitva. „Opakovaně mě mlátil a zneužíval,“ tvrdila blondýnka. Milionář ale zveřejnil video, jak žena sedí na posteli, zuřivě se bije, křičí a modřiny si dělá sama!
01.09.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (328 článků) , Mary Scott (1 článek)

Manžel Jennifer Aniston tvrdí: Neholím se mezi nohama

 
Herečka Jennifer Aniston nedávno v jednom z rozhovorů tvrdila, že má ráda upravené muže. Tedy ty, kteří dbají nejen na čistotu své pleti a používají patřičnou kosmetiku, ale kteří nejsou chlupatí tak, jak jim to určují geny a hladina hormonů v krvi. Jinými slovy má ráda muže zastřižené a vyholené. Tvrdila však také, že s jedním takovým žije. Její manžel Justin Theroux teď prohlásil, že sice občas manželce ukradne pleťový krém, ale rozhodně si neholí nohy ani „nic jiného.“
24.09.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (714 článků) , Justin Theroux (170 článků)

Z této roztomilé holčičky vyrostla jedna z nejkrásnějších modelek světa. Poznáte, o koho jde?

 
Pokud je vám dívenka na fotografii povědomá, ale nevíte, o koho jde, věřte, že je jí manželka neohroženého piráta Orlanda Blooma Miranda Kerr (28). Jak snímek napovídá, dlouhonohá modelka byla krásná už jako malé dítě.
08.10.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (336 článků)

Podívejte se na ni: Rozkošná brunetka s pihou krásy pod okem je novou hvězdou Gymplu

 
V seriálu Gympl se objevila nová postava, takže jsme se museli seznámit s herečkou, která ji ztvárňuje. Rozkošná brunetka Ivana Korolová nám byla povědomá nikoli podle tváře, ale spíš svým hlasem. "Já totiž hodně dabuji," vysvětlila Ivana.
21.08.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (32 článků)

Kuchařové uřízli hlavu: Tělo při skandální retuši přišili Fajksové

 
Je vám modelka na prostřední fotografii povědomá, ale nemůžete přijít na to, kde jste ji viděli? Jako by měla něco z Miss Earth 2012 Terezy Fajksové a Miss World 2006 Táni Kuchařové, že? Bohužel! Brutální skandální retuš dala do jedné fotky dvě modelky. Jako by dvěma nejkrásnějším ženám planety vzkazovali: Ty máš nepěkný obličej a ty nepěkné tělo!
16.04.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (196 článků)

Modelka podala žádost o rozvod a nezahálí: Na svůj kulatý zadek uhání nového tatínka pro svého syna?

 
K nenadálému rozchodu modelky Amber Rose a rappera Wize Khalify došlo teprve v srpnu, ale Amber nehodlá ztrácet čas. Jen pár dní po podání žádosti o rozvod se nechala zvěčnit v jednodílných plavkách v rajcovní póze, která je však v šoubyznysu zasvěceným jedincům určitě povědomá...
16.10.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Wiz Khalifa (12 článků) , Amber Rose (56 článků)

Michaela (33) z Prostřeno zfackovala muže!

 
Největší hráčkou tohoto týdne v Prostřeno! je bezpochyby Michaela Sirotková (33). S nikým se moc nemaže. Spolustolovníci jsou zaskočení nejen její ostrou povahou, ale také vizáži. Přijde jim totiž povědomá... A my víme odkud!
05.04.2017 05:20 |

podobné články

Třiaosmdesátiletá Kamila Moučková má tvář bez vrásek. Jak to dělá?

 
Moderárka Kamila Moučková má ve svých třiaosmdesáti letech sice vějířky od smíchu kolem očí, ale ve tvářích nemá snad jedinou vrásku. Kdyby tvrdila, že jí je šedesát, spolkl by jí to každý i s navijákem. "To je tím, že neuznávám plastiky," tvrdila Super.cz Moučková. "Není to má zásluha, mohou za to geny," dodala.
01.02.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Moučková (73 článků)

Chytrá krupiérka přelstila lupiče: Tvrdila mu, že trezor nelze otevřít

 
Hned dvakrát během posledních tří měsíců zažila krupiérka (22) z Ostravy přepadení herny, kde pracuje. Pokaždé na ni lupič namířil zbraň a požadoval vydání peněz. Naposledy koncem března. To jej ale pracovnice herny přelstila. Tvrdila, že trezor s hotovostí nedokáže otevřít.
06.04.2013 18:35 |

podobné články

Unesli mě a zavřeli do kufru auta, tvrdila opilá žena. Vytahovat ji museli rozbitým okénkem

 
Čtyřiadvacetiletou ženu našli uvězněnou v kufru auta. Žena nejprve tvrdila, že ji v bytu přepadli zloději a do kufru auta ji zavřeli. Nakonec ale detektivům přiznala, že se do kufru zavřela sama. Proč?
18.06.2013 15:30 |

podobné články

Dvacet měsíců za smrt kamaráda: Žena tvrdila, že motorku řídil on

 
Zabila při nehodě spolujezdce, když narazila do stromu. Vinu ale svalovala na mrtvého kamaráda Josefa Š. (47) a tvrdila, že to byl on, kdo motorku řídil. Jenže soud Zlatě T. (47) neuvěřil a poslal jí na 20 měsíců do vězení. Žena musí také zaplatit pozůstalým odškodné 462 tisíce Kč a na 5 let přišla o řidičák.
03.11.2014 13:05 |

podobné články

Supermáma paterčat: Rohlíky dojídáme! A facka byla zasloužená

 
Pečovatelka a patronka rodiny paterčat Klára Vítková Rulíková tvrdila, že se u nich plýtvá jídlem. Nařkla také supermámu Sašu Kiňovou, že není správně vychovaná a situaci nezvládá. Jenže tvrdila také, že to není jen výchovou, ale především romskou mentalitou. Jak se k tomu postavila sama Saša?
21.01.2015 10:51 |

podobné články

Pane policisto, to jsou orchideje, tvrdila žena o marihuaně: Pěstovala ji s manželem!

 
Manželský pár v ostravském bytě pěstoval ve speciálním boxu dvě desítky rostlin konopí setého. Z něj pak vyráběl marihuanu. Žena ale zasahujícím policistům tvrdila, že jde o orchideje. Kriminalisté zajistili 17 rostlin.
05.04.2015 12:35 |

podobné články