Článek

Zbláznili se? Čtyřletého chlapce odsoudili za vraždy! Měl je spáchat, když mu byl rok!

 
Ahmed Mansour Karni byl shledán vinným ze čtyřnásobné vraždy, 8 pokusů o vraždu, vandalismu, rušení klidu a výhrůžkám policii. Soud proběhl bez jeho přítomnosti a on má strávit zbytek života ve vězení. Problém je, že jsou mu dnes 4 roky a všechno měl navíc spáchat v době, kdy mu byl pouhý rok a půl. Právníci bojují za práva nevinného dítěte, ale soudce se ani neobtěžoval podívat na chlapcův rodný list.
20.02.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ahmed Ahmed (48 článků)
Podobné články

Michael Jackson se převtělil do čtyřletého chlapce, tiše věří jeho fanoušci

 
Čtyřletý Číňan Pao Siao, zvaný též "Malý poklad", je jakousi malou útěchou na bolest fanoušků legendárního popového zpěváka Michaela Jacksona. Mnoho z nich totiž věří, že se taneční ikona převtělila do nyní čtyřletého chlapce, jehož pohybové schopnosti jsou vzhledem k jeho věku až zarážející.
25.05.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1593 článků) , Michael Jackson (595 článků) , Michael Jackson (595 článků)

Kočka zachránila čtyřletého chlapce před útokem psa

 
Říká se, že nejlepším přítelem člověka je pes, ale jak ukázal úterní případ z Kalifornie, kočky nejsou o moc pozadu. Jedna z nich tam totiž zahnala na útěk psa, který napadl čtyřletého chlapce.
15.05.2014 10:50 |

podobné články

Otčím na Plzeňsku brutálně týral 4letého chlapce: Nasazoval si na to strašidelnou masku

 
Vždycky když maminka odešla, nastalo pro čtyřletého chlapce ze severního Plzeňska peklo. Jeho nevlastní otec si na hlavu nasadil strašidelnou masku a začal chlapce nekontrolovaně bít a psychicky týrat.
21.04.2015 15:30 |

podobné články

Na Chrudimsku vyšetřují podivné úmrtí čtyřletého chlapce

 
Velmi podivné úmrtí čtyřletého chlapečka vyšetřují chrudimští kriminalisté.
02.07.2010 13:25 |

podobné články

Desetiletý chlapec uškrtil švihadlem čtyřletého hocha. Vězení ho nečeká

 
Říjnovou vraždu čtyřletého chlapce v jihošvédském Ljungby spáchalo desetileté dítě. Dnes to podle portálu The Local oznámila švédské policie.
14.12.2011 19:15 |

podobné články

Šok na obálce: Matka kojí čtyřletého syna!

 
Americký časopis Time nešokuje čtenáře přehnaně často, ale tentokrát se mu to podařilo. Na titulní straně totiž pózuje matka kojící čtyřletého chlapce, který je přisátý k jejímu ňadru jako mimino.
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Pravá tvář války: Srdcervoucí snímek v poušti ztraceného čtyřletého syrského chlapce, který nezemřel jen náhodou. Známe jeho příběh!

 
Ztracený malý chlapec putuje velkou pouští – tak by se dala nazvat dojemná fotografie čtyřletého Marwana, kterého v nehostinné pustině nedaleko hranice mezi Sýrií a Jordánskem objevili pracovníci "OSN":http://www.extra.cz/osn-bije-na-poplach-tretina-veskereho-jidla-konci-v-popelnicich.
21.02.2014 16:10 |

podobné články

Muž chytil do náručí malého chlapce, který padal z eskalátoru

 
Hrozivě vypadající drama s dobrým koncem, tak by se dal nazvat pád čtyřletého chlapce ze čtyřmetrové výšky na eskalátorech v istanbulském obchodním centru. Pohotový kolemjdoucí uviděl naříkající dítě přidržující se pásu podél jezdících schodů z vnější strany. Rychle přiběhl na očekávané místo dopadu chlapce, kterého pak chytil do náručí.
26.05.2010 07:35 |

podobné články

FOTO, Z KTERÉHO MRAZÍ: Bagr srazil a zabil malého chlapce (4) před očima jeho babičky!

 
Smrtí čtyřletého chlapce skončila ve čtvrtek dopoledne dopravní nehoda v Chlumci nad Cidlinou na Hradecku. Chlapce jedoucího na kole srazil nakladač, který vyjížděl z areálu firmy na účelovou komunikaci.
16.05.2013 14:00 |

podobné články

Zeman kritizoval státní maturity, jejich zadavatelé se prý zbláznili

 
Zadavatelé státních maturit se podle prezidenta Miloše Zemana zbláznili. Vysvětlil to v úterý dopoledne při své třídenní návštěvě Karlovarského kraje studentům Gymnázia a Obchodní akademie v Chodově na Sokolovsku na příkladu jedné z otázek, které měla u maturity jeho dcera. Otázka se týkala počtu bytů, v kterých bydlela svého času Božena Němcová v Praze.
14.04.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (74 článků) , Miloš Zeman (16438 článků)

Vůdce ISIS znásilňoval chlapce (15): Mladíka popravili, islamista žije

 
Za homosexualitu ho odsoudili k smrti! Zvrhlí fanatici z ISIS popravili 15letého chlapce, který byl údajně gay. Vlastního velitele, který chlapce znásilnil, ale nechali žít.
04.01.2016 23:30 |

podobné články

Vrah Mirca (†10) lže: Vraždu chlapce plánoval?!

 
V případu vraždy německého chlapce Mirca nastávají zvraty. Policie zjistila, že obviněný Olaf H. (45) v den vraždy se svým šéfem vůbec netelefonoval, tudíž nezabil chlapce v důsledku rozrušení z hovoru, jak u výslechu tvrdil. Muže nyní podezřívají, že Mirco nebyl jeho jedinou obětí!
06.02.2011 13:15 |

podobné články

Pan Božský Chris Noth si vzal matku svého čtyřletého syna

 
Muž, jehož milovala hlavní hrdinka Sexu ve městě, už není k mání. Herec Chris Noth se už před Velikonocemi v tajnosti oženil na Havaji se svou dlouholetou přítelkyní Tarou Wilsonovou. Pár má čtyřletého syna Oriona, který nesl na svatbě prstýnky. Další články k tématu: VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku Hrdinky Sexu ve městě se chovaly jako ve filmu, jen Božský byl odbožštělý VIDEO: Hvězdy Sexu ve městě zdraví Česko, od podzimu budou na DVD
13.04.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (24 článků) , Tara Wilson (4 články) , Tara Wilson (4 články)

Auto v Plzni srazilo čtyřletého chlapečka: V nemocnici zemřel!

 
Obrovskou bolest prožívají rodiče teprve čtyřletého chlapečka z Plzně. Ten se dnes stal obětí tragické nehody. V kritickém stavu byl s vážnými zraněními převez do nemocnice, kde bohužel zemřel.
14.04.2014 23:10 |

podobné články

Znásilňoval důchodce chlapce (4) a holčičku (2)?!

 
Policie podezřívá sedmdesátiletého důchodce z Fryštáku ze sexuálního zneužívání čtyřletého chlapce a dvouleté holčičky. Muž už byl obviněn ze znásilnění a hrozí mu až dvanáct let vězení.
22.01.2011 18:50 |

podobné články

Chlapce (†4) srazil bagr na procházce s babičkou: Na místě zemřel

 
Nakladač v Chlumci nad Cidlinou srazil čtyřletého chlapce, který byl na procházce s babičkou. Utrpěl vážná poranění hlavy. Na místě zemřel.
16.05.2013 13:20 |

podobné články

Na chlapce spadlo v luxusním butiku zrcadlo. Na místě byl mrtvý

 
Obrovská tragédie se stala na jihovýchodě Anglie. Na čtyřletého chlapce spadlo zrcadlo v obchodě s oblečením. Dítě utrpělo vážná zranění, kterým bohužel o něco později podlehlo.
09.06.2013 06:35 |

podobné články

Dvouletého chlapce zmasakrovalo prase: Jeho mrtvolku pak sežralo!

 
Teprve dvouletého chlapce zabila domestikovaná prasnice, když jí dítě vlezlo do chléva. Podle místních měla nedávno mladé, které se pravděpodobně snažila chránit. Chlapce ovšem prasnice začala i požírat – v jejím žaludku se našel kus lebky a vlasy chlapce!
15.11.2014 12:15 |

podobné články

Pachatelem vraždy chlapce z Dubňan je podle policie 14letý hoch

 
Pachatelem vraždy patnáctiletého chlapce z Dubňan na Hodonínsku je podle vyšetřovatelů o rok mladší hoch. Policistům se podařilo případ objasnit, vzhledem k věku poškozeného i pachatele však nemohou poskytovat žádné bližší informace, řekla dnes policejní mluvčí Petra Vedrová. 
26.08.2013 17:30 |

podobné články