Článek

Zázrak? Lékaři nechtěli dát předčasně narozenému miminku šanci: Malá bojovnice se však chystá z nemocnice domů! Jak to rodiče dokázali?

 
Malé Lily se zachtělo na svět o čtyři měsíce dřív, než byl plánovaný termín porodu. Lékaři v nemocnici chtěli, aby rodiče podepsali souhlas s tím, že jejich dcera nebude po příchodu na svět resuscitována. Pak to jejím rodičům došlo.  Začal boj o život jejich vlastního miminka…
21.07.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Nechutné! Nově narozenému synkovi Adele "fanoušci" přejí smrt

 
Populární britská zpěvačka Adele (24) se v neděli stala matkou. To nenechalo v klidu některé primitivy a čerstvě narozenému chlapečkovi nejen že se na internetu posmívají, ale dokonce mu přejí smrt.
22.10.2012 09:35 |

podobné články

Malá bojovnice: Holčičku připravil meningokok o končetiny, po 76 operacích znovu chodí

 
Ještě neoslavila ani své první narozeniny a její rodiče jí už málem chystali pohřeb. Malá Ellie Mae byla několik dní před svým prvním rokem převezena do nemocnice se zánětem mozkových blan a doktoři už dokonce vyděšeného otce Billyho a matku Kelly posílali pro kněze, aby dal miminku poslední pomazání.
01.06.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

ZÁZRAK! Lékaři vyléčili dítě nakažené virem HIV. Obyčejnými léky

 
Zázrak hlásí lékaři z nemocnice v americkém Baltimoru. Běžnými léky se jim podařilo vyléčit batole nakažené od narození virem HIV. Je teprve druhým člověkem v historii, kterého lékaři dokázali zbavit smrtícího viru.
04.03.2013 12:25 |

podobné články

Magda Malá zažívá krizi ve vztahu a stěhuje se z luxusu do paneláku

 
Vztah zpěvačky a herečky Magdy Malé s Vladimírem Horákem prochází vážnou krizí. Ta prý začala už ve chvíli, kdy se jim narodila dcera Terezka. Do té doby spolu vychovávali dceru Magdalenu, kterou má Malá s kameramanem Alešem Matějkou. Další články k tématu: Zpěvačka Malá vyškrtla otce své dcery ze života i z rodného listu Dcera umí výšky jako Karel Gott, říká Magda Malá Zpěvačka Malá porodila holčičku, na sále ji uklidňoval zpěv Zpěvačka Malá truchlí, tragicky jí zemřel synovec Magda Malá čeká přírůstek do rodiny
04.02.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4653 článků) , Magda Malá (84 článků)

Narodila se o tři měsíce dřív a byla tak malá, že se ručkou vlezla do snubního prstýnku. Malá bojovnice se ale nedala!

 
Malá Mollie byla na svět přivedena předčasně a doktoři jí dávali jen tři týdny života. Překvapila všechny a nejvíc své rodiče!
25.08.2015 19:02 |

podobné články

Ještě se ani nenarodila a lékaři už ji odepsali! Malá bojovnice ale všechny převezla...

 
Malá Mollie se narodila o třináct týdnů dříve, než byl plánovaný termín porodu. Porucha placenty způsobila, že miminko nebylo správně vyživované. Její porodní váha byla pouhého půl kilogramu. Lékaři rodiče připravili na to, že nepřežije déle než tři týdny…
26.08.2015 05:11 |

podobné články

Za prvním občánkem Ústeckého kraje zavítali krajský radní a děčínská primátorka

 
Poblahopřát prvnímu miminku narozenému v Ústeckém kraji v roce 2016 přišli - již v neděli 3. 1. 2016 v dopoledních hodinách - na oddělení šestinedělí Gynekologicko-porodnického oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín, o. z. člen rady Ústeckého kraje a předseda dozorčí rady Krajské zdravotní, a. s. František Pelant a primátorka Statutárního města Děčín Marie Blažková.
05.01.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Blažková (10 článků)

Monika zabila vlastní novorozeně! Jeho hlavu přinesl pes!

 
Děsivá událost se odehrála v maďarském městě Pásztó. Právě narozenému miminku tam zřejmě uřízla hlavu jeho matka, Móniku H. (34). Hlavu pak našel sousedův pes, který ji přinesl domů.
10.01.2018 13:45 |

podobné články

Dojemné video: Tatínek svému předčasně narozenému synovi vyrobil na Halloween speciální masku

 
Předčasně narozený syn Erica Harta strávil celý svůj dosavadní život v nemocnici. Hrdý táta si přál, aby jeho synek "prožil první Halloween, jak se sluší a patří.":http://www.extra.cz/nikdy-nejezte-cukrovi-svych-deti-muze-to-skoncit-i-takhle-tragicky Vyrobil mu proto speciální masku.
10.11.2014 10:01 |

podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Miminku v žilách místo krve proudila voda. Lékaři připravovali rodiče na smrt

 
Frankie Morrison se narodila s anomálií, která se jen tak nevidí. V těle jí totiž místo krve kolovala voda. Podle lékařů neměla šanci na přežití. Stal se ale zázrak!
18.10.2016 13:05 |

podobné články

Zázrak díky eurodotacím. Český vědec se po letech mohl vrátit domů

 
Jakoby se stal zázrak. Z Německa, kde dokázali vždy a skoro ve všech případech ohodnotit řadu profesí a také vědeckých mozků mnohem lépe než u nás se vědci vracejí domů. O nadpřirozený jev však nejde a žádný div to není. Jen síla peněz, které ať se to někomu líbí či nikoli mají nejen potřebnou sílu, ale dávají i určitý klid k práci i životu.
09.01.2012 08:00 |

podobné články

Rodiče mu nechtěli koupit nový mobil, tak spáchal sebevraždu!

 
Pitla Lingamurthy (14) z indického Raikalu spáchal sebevraždu po tom, co mu rodiče odmítli koupit smartphone. Když rodiče jeho prosbu odmítli, opustil chlapec dům se slovy o sebevraždě. Tomu však rodiče nevěnovali pozornost. Začali se bát, až když se jejich syn nevrátil domů.
24.01.2017 21:05 |

podobné články

Šok v porodnici: Když Gábina (26) porodila, jejímu chlapečkovi naměřili 2 promile alkoholu

 
Hodně smutný případ se stal v porodnici ve slovenské Žilině. Šestadvacetiletá Gábina začala předčasně rodit, jenže když ji přijali do nemocnice, byla totálně namol. Jí i jejímu čerstvě narozenému synovi naměřili dvě promile alkoholu v krvi. Pro chlapce má nezodpovědnost jeho matky fatální následky.
19.08.2015 08:16 |

podobné články

Matka rodila namol opilá: Dítě přišlo na svět s 3 promile v krvi!

 
Když do nemocnice v polském Glownu přivezli na mol opilou těhotnou matku, okamžitě se lékaři rozhodli pro císařský řez. Čerstvě narozenému dítěti pak naměřili tři promile alkoholu v krvi.
23.11.2017 11:20 |

podobné články

Rodiče ze mě mít herečku nechtěli, přiznala Kostková

 
Přestože divadelní kořeny rodiny herečky a moderátorky Terezy Kostkové (41) sahají hluboko do minulosti, rodiče z ní herečku rozhodně mít nechtěli. Nakonec ji však nechtěně sami k divadlu přivedli.
25.03.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (681 článků)

Oko osleplé před 70 lety dokázali nyní pardubičtí lékaři spravit

 
Unikátní operaci provedli v minulých dnech lékaři očního oddělení krajské nemocnice v Pardubicích. Lékaři zde vrátili zrak pacientce, která na jedno oko oslepla po úrazu před více než sedmdesáti lety. Nyní po zákroku pardubických lékařů opět naplno vidí oběma očima. Právo o tom informoval mluvčí nemocnice Dušan Korel.
20.11.2012 18:10 |

podobné články

Bravo! Nemocné děvčátko je velká bojovnice! Její zumba válcuje internet

 
Malá Audrey Netheryová z Kentucky je skutečná bojovnice. Trpí vzácnou nevyléčitelnou chorobou, a přesto se stala hitem internetu.
01.09.2015 05:10 |

podobné články

Zoufalí rodiče: Jakubko (13) nám doma pomalu umírá!

 
Vánoce plné bolesti a smutku. Tak je jistě prožívají rodiče Iveta (43) a Tibor (56) Ložekovci. Jejich syn Jakubko (13) totiž umírá a zoufalí rodiče z toho viní lékaře. Doktoři z dětské nemocnice v Banské Bystrici však tvrdí, že za to, v jakém stavu je Jakubko, mohou jeho rodiče. Odmítli jedinou šanci, která mu dávala možnost přežít, transplantaci kostní dřeně. Prý kvůli alergii, kterou syn trpí.
29.12.2010 05:05 |

podobné články