Článek
Podobné články

Láska přemůže i smrt! Mrtvý chlapeček zázračně ožil v matčině náručí!

 
Narodil se předčasně už ve 26. týdnu a nedýchal. Lékaři byli bezradní a zdrcené matce oznámili, že její chlapeček právě zemřel. Matka měla pro svůj poklad připravené už i jméno. Chtěla naposledy obejmout svého mrtvého syna Jamieho a v tu chvíli se stal zázrak.
14.03.2015 19:51 |

podobné články

Zázrak! Želví chlapeček (6) přežil a dokonce povede normální život

 
Chlapeček se narodil s mateřským znaménkem na zádech, které narostlo do gigantických rozměrů, až mu pokrývalo třetinu těla jako želví krunýř. Rodina neměla na operaci. Nad dítětem se naštěstí smiloval jeden chirurg a zachránil ho.
26.04.2012 09:45 |

podobné články

ZÁZRAK! Britney Spears za tři dny shodila pneumatiku a pochlubila se pekáčem!

 
Britney Spears se stal vánoční zázrak! Jinak se to nedá nazvat. Během tří dnů totiž zvládla shodit pneumatiku, která jí ještě před nedávnem „zdobila“. Opravdu se jí to podařilo nebo se vánoční zázrak nekonal?
05.01.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Miso polévka – japonský zázrak pro zdraví a vitalitu

 
Depresivní konec zimy je tady. jak jej ve zdraví přežít? Zkuste se víc zaměřit na stravu. Vhodným receptem pro toto období je japonský zázrak – miso polévka. Miso polévka je tradiční součástí japonské kuchyně. Jedná se polévku, jejíž hlavní složku kromě zeleniny a mořských řas tvoří obilná pasta miso. Počátky používání miso pasty se v Japonsku se podle některých pramenů datují již do 6. století, v současnosti se miso používá jak v tradiční, tak i v moderní japonské kuchyni. Dobře připravená miso polévka je vydatným zdrojem vitamínů a minerálů a podobně jako například jogurt obsahuje i přátelské a potřebné bakterie. Častá konzumace miso polévky je někdy dávána do souvislosti s dlouhověkostí, která je častá zejména u obyvatel odlehlejších japonských ostrovů. Příprava miso polévky je navíc jednoduchá a není proto divu, že si tento „životabudič“ nachází cestu i do evropských domácností. Co je to miso? Miso je pasta složená z fermentovaných sojových bobů a mořské soli. Má specifickou „navinulou“ vůni a chuť. Miso patří k těm potravinám se specifickou chutí, které si jedni zamilují a druzí budou navěky nenávidět. Dobře připravená miso polévka je ale velmi chutná – chutí se přibližuje zeleninovému vývaru s příjemně nakyslou a mořskou příchutí. Na přípravu misa se používají sojové boby, často se ale k nim přidává rýže nebo ječmen. Zejména rýžové miso má světlejší barvu, méně výraznou vůni a jemnější chuť. Podle mých zkušeností se také světlejší miso pasta lépe rozpouští ve vodě. Jako fermentační činidlo je použita houba Aspergillus oryzae neboli kropidlák rýžový, japonsky označovaný jako Koji. Jedná se o ušlechtilou plíseň, která produkuje potřebné enzymy pro fermentaci. Naočkované vařené sojové boby, rýže či ječmen pak zrají v dubových sudech po dobu jednoho, v případě čistě sojového hatcho misa až tří, let. Jednoduchá miso polévka Příprava nejjednodušší miso polévky se podobá přípravě běžné instantní... Čtěte více Příspěvek Miso polévka – japonský zázrak pro zdraví a vitalitu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.06.2015 09:11 |

podobné články

V Americe popravili dalšího vězně kontroverzní smrtící směsí: Na smrt v cele čekal 27 let!

 
Kouřili spolu marihuanu, on pak vzal nůž a ženu brutálně ubodal. Na smrt čekal v cele odsouzený Kenneth Hogan (†52) celých 27 let. Nakonec byl popraven kontroverzní smrtící směsí.
24.01.2014 08:30 |

podobné články

Sebevraha zachránil »anděl«: Nešťastník si nasadil hadici na výfuk a čekal na smrt

 
Osud, prozřetelnost a anděl strážný v podobě náhodného kolemjdoucího zachránili v Brně od jisté smrti nešťastníka (59). Ten si na bohunickém parkovišti zavedl do auta hadici od výfuku, zamknul se uvnitř a čekal na smrt.
28.03.2018 12:20 |

podobné články

Jiří Pomeje se rozhodl: Bude žít bez hlasu!

 
Jiří Pomeje (53) udělal jedno z nejtěžších rozhodnutí ve svém životě.  Pokud chce žít, bude muset zpěvák podstoupit náročnou operaci, které se chtěl původně měsíce vyhnout. Nyní se jeho rodině a všem přátelům nesmírně ulevilo poté, co se zpěvák rozhodl, že půjde na operaci. Nadosmrti ztratí hlas, ale bude žít.
15.01.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Otec matku, která utýrala chlapečka, udal: Kdyby mě policie poslouchala, mohl syn (†2) žít

 
Nebohý dvouletý chlapeček z Ostravy byl k smrti utýrán matkou a jejím přítelem. Podle jeho otce v případu fatálně pochybila policie i sociální pracovníci. Týrání ze strany matky totiž hlásil. Nebýt jejich nedbalosti, mohl by ještě žít, uvedla TV Prima.
10.04.2013 21:05 |

podobné články

Chlapeček (2) přežil svou smrt: 39 minut mu netlouklo srdce!

 
Britka Trudy Hillary (40) si prošla noční můrou, kterou nechce zažít žádná matka. Svého synka Zacha (2) našla ležet na zemi bez známek života. Nedýchal. Jeho srdce netlouklo. Okamžitě zavolala sanitku, do jejího příjezdu prováděla masáž srdce a dýchání z úst do úst. Bez výsledku... Jenže pak se stal zázrak!
12.06.2012 12:15 |

podobné články

Jakub, muž bez srdce, mohl žít. Měl ale vzácnou krevní skupinu

 
Jakub Halík - muž, který měl místo srdce dvě mechanická čerpadla, mohl žít. Čekal na transplantaci srdce a kdyby lékaři našli vhodného dárce, zachránilo by mu to život.
19.10.2012 06:20 |

podobné články

Aktivisté z Žít Brno hodlají kandidovat do komunální politiky

 
Aktivisté ze satirického portálu Žít Brno, kterým radnice nechala zrušit facebookový profil, chtějí kandidovat v letošních komunálních volbách do brněnského zastupitelstva i v městské části Brno-střed. Novinářům to dnes oznámil aktivista Matěj Hollan s tím, že hlavním heslem bude: Hůř už to dělat nejde. Zatím není jasné, kdo za Žít Brno bude kandidovat ani kdo se stane lídrem. 
11.02.2014 12:50 |

podobné články

ZÁZRAK: Z chlapce, který čekal na smrt, vychovali školáka

 
Nikdy se neměl dožít jednoho roku, nikdy neměl chodit, ani se sám najíst.
21.12.2009 06:05 |

podobné články

Senátor, který žil nuzně: I Mirek Kalousek by zvládnul žít skromně, nebojte

 
Následujících sedm dnů se oproti svým poměrům bude muset uskromňovat trio zákonodárců. Poslanci Petr Gazdík, Lenka Kohoutová a Jan Chvojka kývli na výzvu MF Dnes a pokusí se týden žít se svými rodinami z částky odpovídající nejčastější mzdě v Česku. Před lety zkoušel žít celý měsíc i s rodinou z minimální mzdy nynější senátor Petr Bratský.
02.05.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Petr Bratský (13 článků) , Petr Gazdík (878 článků) , Jan Chvojka (175 článků) , Petr Gazdík (867 článků) , Lenka Kohoutová (105 článků)

Zabily české korunovační klenoty nacistu Heydricha? Český komiks Zázrak má novou ďábelskou teorii!

 
Prokletí a černá magie, která je podle staré legendy ukrytá v českých korunovačních klenotech, mají na svědomí smrt nacistického říšského protektora Čech a Moravy Reinharda Heydricha. K té ovšem nedošlo tak, jak se učíme v dějepisu, nýbrž mnohem dříve a drastičtěji. Alespoň podle tvůrců komiksu Dechberoucí Zázrak, kteří pověst zpracovali po svém!
11.05.2016 18:15 |

podobné články

Babiš hodil tonoucímu Sobotkovi jediné stéblo! Šéf ČSSD hraje o všechno! Je to jeho poslední riziková možnost

 
GLOSA: ČSSD v předvolebních preferencích ztrácí, ANO posiluje. Hnutí Andreje Babiše má obrovskou šanci, že v podzimních volbách zvítězí s obrovským náskokem. Bohuslav Sobotka byl zoufalý a věděl, že se blíží jeho politický konec. Zoufalí lidé dělají zoufalé věcí. A věří v zázrak. A zázrak občas přijde. Ale jen občas. Přežije Sobotka svou politickou smrt?
16.03.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12418 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Zázrak! 16-měsíční chlapeček si zlomil vaz: Jeho léčba bude ještě dlouhá!

 
Drátěnou „svatozář“ bude jako nechtěnou ozdobu nosit ještě několik měsíců 16-měsíční Jaxon z Brisbane v Austrálii. Chlapec, kterému nedávali po vážně autonehodě moc šancí na přežití, natož že bude ještě někdy chodit, se po zákroku renomovaného chirurga zázračně léčí!
21.10.2015 13:10 |

podobné články

Náměstek "Žít Brno" Hollan: Je hloupé stavět ploty. Islám by měl být do Evropy přijat

 
Politická strana Žít Brno začínala původně jako skupina satiriků. Dnes ale spoluvládne Brnu a získala i post náměstka primátora, který připadl Matěji Hollanovi. Žít Brno je sice politický subjekt úzce zacílený na Brno, Hollan má ale jasné názory i na horký problém těchto dnů – na imigraci. Své názory na tento problém objasnil v rozhovoru, který poskytl serveru Neovlivní.cz.
26.07.2015 20:56 |

podobné články

Chlapeček (13 týdnů): Bude potřebovat třetí srdce!

 
Prožijí si tu hrůzu znovu! Rodina 13týdenního slovenského chlapečka, kterému transplantovali srdíčko, je na pokraji zhroucení. Právě uplynul měsíc od unikátní operace. Zákrok sice dopadl dobře, ale rodiče se právě dověděli, že chlapeček bude muset v budoucnu podstoupit další transplantaci.
08.07.2009 05:20 |

podobné články

Senátor: I Mirek Kalousek by zvládl žít skromně. Jen na to nemá čas

 
Následujících sedm dnů se oproti svým poměrům bude muset uskromňovat trio zákonodárců. Poslanci Petr Gazdík, Lenka Kohoutová a Jan Chvojka kývli na výzvu MF Dnes a pokusí se týden žít se svými rodinami z částky odpovídající nejčastější mzdě v Česku. Před lety zkoušel žít celý měsíc i s rodinou z minimální mzdy nynější senátor Petr Bratský.
02.05.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Petr Bratský (13 článků) , Petr Gazdík (878 článků) , Jan Chvojka (175 článků) , Petr Gazdík (867 článků) , Lenka Kohoutová (105 článků)