Článek

Zavoralová (LEV21): "Adventní výzva" ke slušnosti

 
Přečetla jsem si „Adventní výzvu“, která vznikla v Kolegiu Paměti národa. S jejím obsahem v podstatě souhlasím, ovšem s tím rozdílem , že každý máme na mysli jiné osoby a jinak vnímáme popisované události.
07.12.2015 11:31 |

podobné články

Podobné články

Libuše Zavoralová: Moje vzpomínky...

 
Když vidím pana Hermana, kterým se mi vybavuje hlavní postava z filmu Spalovač mrtvol, dělajícího z tribuny na lidi viktorky, mám pocit hnusu.
20.11.2016 16:00 |

podobné články

Soukup (ODS): Jasný názor...dnes o lidské slušnosti

 
Nechci, aby to znělo jako klišé, ale všímám si, že tím, co naší společnosti nejvíce chybí, je dostatek taktu, tolerance a vzájemné úcty. Jednoduše řečeno - obyčejné lidské slušnosti.
21.07.2014 10:30 |

podobné články

Svoboda kráčí ruku v ruce se slušností. Senátní kandidát Novotný chce lidem hlavně zjednodušit život

 
ROZHOVOR „Ve své profesi se mi daří přinést do pojímání zažitých pravidel nové myšlenky a pohledy, mající ve finále pozitivní vliv na kvalitu života uživatelů. Tyto principy chci aplikovat i v legislativní praxi. Pro své voliče chci přinést více osobní svobody do života při vědomí toho, že tato ‚volnost‘ ruku v ruce kráčí s větší osobní odpovědností, slušností a úrovní vzájemné komunikace,“ říká kandidát do Senátu v Pardubicích Petr Novotný.
17.08.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (303 článků) , Petr Novotný (76 článků)

Koudelka (KSČM): Nekorektní Korecký! Kde je novinářská etika a slušnost?

 
Komentátor MF DNES Miroslav Korecký znovu předvedl, jak hluboko může novinář klesnout a jak daleko může zajít za hranici etiky a slušnosti. Objektivitu jeho díla Epochální výlet soudružky Hubáčkové, které vyšlo nedávno v MFD, komentovat ani nebudu, bylo by to zbytečné. Každý, kdo si článek z nekorektního pera Miroslava Koreckého přečte, musí uznat, že jeho komentář o poslankyni Gabriele Hubáčkové je za hranicí slušnosti, je urážlivý, jednostranný a velmi osobní, a to v negativním slova smyslu. Autor v něm prý v roli amerického úředníka tzv. pranýřuje poslankyni Hubáčkovou s tím, že výčtem jejích politických aktivit a rodinným zázemím si nemohla vysloužit nic jiného, než nedostat tranzitní vízum do USA, které potřebovala kvůli cestě na Mezinárodní kongres žen do kolumbijské Bogoty. Přestupní stanicí totiž byla americká Atlanta….
28.09.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Hubáčková (23 článků)

Taxikáři chtějí v Praze přitvrdit: „Konec slušnosti, zablokujeme ulice,“ vyhrožují

 
Metropoli čeká v dalších týdnech zřejmě ještě větší stávka taxikářů. V plánu je zablokování ulic, podle všeho už došla řidičům trpělivost s nečinností příslušných úřadů a ministerstev. Hodlají tak přitvrdit bez „jakékoli slušnosti“. Demonstrace by měla proběhnout během dvou až tří týdnů a podle mluvčího Sdružení českých taxikářů má protest ukázat, že z nich úřady nemají mít srandu.
11.10.2017 13:55 |

podobné články

NS-LEV21: Pouze jednotná Evropa, včetně Ruské federace, najde cestu z této hrozby

 
Stanovisko Národních socialistů – LEV21 k vyhrocené situaci mezi EU a Ruskou federací.
01.12.2015 19:46 |

podobné články

Průzkum ukázal reálné šance na volební úspěch společné kandidátky Dělnické strany a LEV21

 
Ústecké regionální deníky publikovaly výsledek jednoho z prvních předvolebních průzkumu k letošním krajským volbám. Agentura Phoenix Research předpovídá společné kandidátce Dělnické strany a strany Národní socialisté - LEV21 preference těsně pod pětiprocentní hranicí, která by znamenala vstup kandidátů těchto stran do krajského zastupitelstva. Pro představitele obou stran je to jasný signál, že o jejich program je mezi voliči zájem.
12.07.2016 21:40 |

podobné články

„Braňme se falešným vlastencům.“ Halík, Sokol a Vlk se spojili proti fašizaci

 
Vzrůstající agrese, fašizace, davovost, vzteklý nacionalismus a převrácené vlastenectví. To jsou jevy, před kterými varuje Adventní výzva Kolegia Paměti národa. Její text poukazuje na zneužívání obav z uprchlíků populisty, nacionalisty a falešnými vlastenci. Výzvu zatím podpořilo přes dva tisíce lidí, mezi prvními signatáři jsou veteráni druhé světové války, přeživší oběti holocaustu nebo bývalí političtí vězni a disidenti. Podepsal se i kardinál Vlk, chartistka Dana Němcová, filozof Jan Sokol nebo písničkář Jaroslav Hutka.
03.12.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (43 článků)

Osobnosti české vědy a kultury vyzývají v petici Klause k abdikaci

 
Třicet osobností z kulturní a vědecké oblasti stojí u základů nové petice požadující po prezidentu Václavu Klausovi, aby neotálel s podpisem Lisabonské smlouvy, anebo se vzdal úřadu. Signatáři se domnívají, že Klaus sám nemá náhradní plán pro ČR, jak v budoucnu čelit rizikům globalizace a že ohrožuje pověst země například tím, že „nezachovává elementární pravidla slušnosti“.
27.10.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8740 článků)

Čtenáři vzkazují: Bendo, mazej z politiky!

 
ANKETA: Má-li Benda (40) v sobě alespoň kapku slušnosti, musí odejít z politiky. Sám a rychle. Podvodně získaný titul na plzeňské právnické fakultě totiž zdaleka není jedinou "bendovinou", kterou se "proslavil".
04.11.2009 12:40 |

podobné články

Nová záliba českých celebrit – erotické masáže!

 
České celebrity mají novou zálibu, a to vrhat se pod ruce zkušených thajských masérek. Někteří z našich slavných ale provozují soukromé masáže i doma – a ty se neodehrávají vždy v mezích slušnosti! Ale kdo nám na sebe tyto pikantní podrobnosti prozradil?
10.02.2010 11:05 |

podobné články

Hlaváčová a Munzar: Náš PRVNÍ SEX byl ze slušnosti!

 
Herečka Jana Hlaváčová (71) otevřeně promluvila o manželství s Luďkem Munzarem (77). V pořadu České televize s názvem Neobyčejné životy řekla, že její manžel je úžasný člověk, a poodkryla tajemství jejich sexuálního života!
03.03.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (176 článků)

Hlaváčová a Munzar: Náš PRVNÍ SEX byl ze slušnosti!

 
Herečka Jana Hlaváčová (71) otevřeně promluvila o manželství s Luďkem Munzarem (77). V pořadu České televize s názvem Neobyčejné životy řekla, že její manžel je úžasný člověk, a poodkryla tajemství jejich sexuálního života!
09.03.2010 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (176 článků)

Jeho politika byla ve slušnosti, vzpomíná na Petra Kalandru Jan Spálený

 
Kytarista, skladatel, zpěvák a textař Petr Kalandra zemřel v roce 1995. Nyní vyšlo vzpomínkové dvojalbum, o kterém jeho spoluhráč a kamarád Jan Spálený říká: "Všechny skladby jsou z období prvních devíti let ASPM. Hráli jsme v triu a vznikl určitý typ hudby, svým způsobem je to lidová muzika."
11.03.2010 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kalandra (2 články)

50 lží, které lidé nejčastěji používají

 
Drobných lží se mnoho lidí dopouští poměrně často. Ať už jde o lži milosrdné či takříkajíc lži ze slušnosti, někteří je využívají pravidelně. Britská studie ukázala, že člověk nějakým způsobem zalže v průměru čtyřikrát denně, což je bezmála 1500krát za rok. A jaká lež vede? Jednoznačně věta: "Promiň, neměl jsem signál."
02.04.2010 13:10 |

podobné články

Krainové zešílely hormony! Sprosté útoky!

 
Těhotné modelce Simoně Krainové (37) se zřejmě zbláznily hormony! Její sprosté nadávky na adresu moderátorky VIP zpráv Martiny Gavriely (31) nebo modelky Andrey Verešové (30) již překračují hranice slušnosti!
14.07.2010 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1135 článků) , Simona Krainová (1842 článků)

Opravují okapy proti vůli majitele domu, pak požadují peníze

 
Neskutečná drzost a zneužívání lidské slušnosti a poctivosti. I tak lze popsat počínání skupiny mužů, kteří nabízejí opravy okapů na Klatovsku.
27.07.2010 19:45 |

podobné články

Rath kritizuje Pecinu a Kohouta. Prý porušili dohodu

 
Dělicí čára mezi politiky uvnitř ČSSD se jasně ukázala v reakcích na výzvu exministrů Fischerovy vlády Martina Peciny a Jana Kohouta. Zatímco středočeský hejtman David Rath považuje jejich aktivitu za narušení dohody politického grémia soc. dem. nevzkazovat své připomínky přes média, jeho sok, jihomoravský hejtman Michal Hašek, se k myšlence slušnosti v politice přihlásil.
14.09.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (182 článků) , David Rath (4329 článků) , Michal Hašek (2275 článků) , David Martin (86 článků) , Martin Pecina (406 článků) , Martin Hašek (95 článků)

Snaha o zviditelnění. Pecina a Kohout vyzývají ke slušnosti

 
Dva bývalí ministři Fischerovy vlády Pecina a Kohout se rozhodli společně vyzvat na Facebooku příznivce ČSSD ke slušné politice. Šetří tím na PR, míní komentátor Mitrofanov v Právu.
14.09.2010 10:45 |

podobné články