Článek
Podobné články

Tohle je 10 skutečně překrásných žen. Je tu jenom jeden problém… narodily se jako muži!

 
Mnohdy se dneska objevují v časopisech jako štíhlé "modelky":http://www.extra.cz/tema/modelky muži, aniž bychom si to uvědomili. Rozdíly mezi ženským a mužským pohlavím, jak se zdá, se dost stírají, a když půjdete s někým na "rande":http://www.extra.cz/tema/rande, už si nemůžete být vůbec ničím jisti!
07.01.2014 07:15 |

podobné články

Petr Hampl: Proč tolik žen a homosexuálů miluje islám

 
Ta otázka je kladena znovu a znovu. Jak je možné, že tolik sympatií k islámu projevují právě ty skupiny, pro které znamená největší hrozbu a největší pohromu? Jako zdánlivě nejlogičtější vysvětlení se nabízí nepřiznaný masochismus nebo hloupost. Obávám se ale, že problém je hlubší a že vychází z vrozených rozdílů mezi mužským a ženským mozkem.
22.07.2017 12:35 |

podobné články

Rozdíly mezi mužským a ženským mozkem

 
Podle odborných studií funguje lidský mozek takřka stejně u žen i u mužů. V jednom procentu se však ve funkčnosti odlišuje v závislosti na pohlaví....
30.01.2014 11:15 |

podobné články

Rozdíly mezi mužským a ženským mozkem

 
Podle odborných studií funguje lidský mozek takřka stejně u žen i u mužů. V jednom procentu se však ve funkčnosti odlišuje v závislosti na pohlaví....
07.02.2014 12:30 |

podobné články

Rozdíly mezi mužským a ženským mozkem

 
Podle odborných studií funguje lidský mozek takřka stejně u žen i u mužů. V jednom procentu se však ve funkčnosti odlišuje v závislosti na pohlaví....
07.02.2014 12:35 |

podobné články

Poslední a nejděsivější tajemství Kalouska a spol. odhaleno! Tohle neprozradil ani Václav Klaus

 
KOMENTÁŘ: Tohle tajemství mělo zůstat očím a hlavně uším lidí raději ukryto! Myslíte si, že není žádný zásadní rozdíl mezi politiky pravice a levice? Že všem jde jen o to dostat se ke korýtkům? Jeden opravdu zásadní rozdíl tady je. Zatímco Kalousek a spol. si před volbami na veřejnosti rádi zazpívají, ti levicoví radějí jen pojídají klobásy. Tento rozdíl neprozradil ani Václav Klaus, který je jinak na rozlišení toho, co je pravicové a co levicové expert.
01.10.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků)

Johnny Depp prý ve francouzštině pořád trochu tápe

 
Dělá vám problémy francouzské časování? Bojujete s mužským a ženským rodem? Pak jste v nejlepší společnosti, protože herec Johnny Depp je na stejné lodi.
11.12.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (725 článků)

Johnny Depp žije ve Francii, ale francouzsky moc neumí. A točil s Angelinou

 
Dělá vám problémy francouzské časování? Bojujete s mužským a ženským rodem? Pak jste v nejlepší společnosti, protože herec Johnny Depp je na stejné lodi. A to je sedmačtyřicetiletý Depp, který žije s pařížskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis a Francii považuje za svůj duchovní domov, nejuznávanějším frankofilem Hollywoodu!
14.12.2010 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2056 článků) , Johnny Depp (725 článků) , Vanessa Paradis (140 článků)

Skandální foto! Sexy Mesarošová: To je moje nahá pětka!

 
Dominika Mesarošová (27) nafotila skandální snímky. Před vypracovaným mužským tělem dala modelka přednost nahým ženským zadečkům.
14.11.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (568 článků)

ČSSD stahuje plakáty s ženským klínem. Mladí chtěli upozornit, že jsou mladí, řekla Gajdůšková

 
Zlínská sociální demokracie přestane používat předvolební plakát s ženským klínem a nápisem: „Pro spoustu z nás to bude poprvé, nestyďte se nám dát šanci“. Podle místopředsedkyně strany Aleny Gajdůškové, která v daném obvodu obhajuje senátorské křeslo, se jednalo o kampaň Mladých sociálních demokratů, nikoli její.
05.09.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (227 článků)

Sexistickou anticenu letos dostali výrobce nožů a olomoucký klub

 
Snímek s ženským obličejem potřísněný spermatem, který propagoval olomoucký hudební klub Buddy's, byl vyhlášen jako nejsexističtější reklama roku. Rozhodlo o tom hlasování veřejnosti v osmém ročníku Sexistického prasátečka. Anticenu odborné poroty dostal výrobce nožů Pokorný Knives s roztaženým ženským klínem, nožem zakrývajícím ženský rozkrok a syrovým masem. Vyhlašování nejvíce ženy ponižujících reklam pořádá neziskové hnutí Nesehnutí.
11.11.2016 14:55 |

podobné články

VYZKOUŠENO! 25 vět, které vám muž odepíše, když mu pošlete hanbatou fotku!

 
Muži mají opravdu zvláštní vztah k ženským křivkám obecně, především pak k ženským pozadím. V překladu to znamená, že pozornost muže se zestonásobí, pokud mu pod nos strčíte váš zadek, a začne se chovat jako divoká bestie posedlá voláním divočiny. Jako důkaz, že je tato teorie pravdivá, redaktorka eXtra.cz uveřejňuje reakce pětadvaceti mužů na fotku s jejím holým pozadím!
15.02.2017 11:05 |

podobné články

Detoxikace a očista organismu, zn. snadno a rychle

 
Alespoň jednou za rok bychom měli svému organismu dopřát očistu a vlít mu do jeho buněk novou energii. Nevhodná strava, stres, únava, to vše se podepisuje na naší celkové náladě a tělesném stavu. Přírodní detoxikace organismu je ideálním prostředkem, jak po zimě dodat tělu novou sílu. Detoxikací se myslí celková očista těla, předcházení nemocem, odstranění toxických látek, vypořádání se se zažívacími problémy jako je zácpa, nadýmání, pocit plnosti, předcházení únavě nebo stresu. S detoxikací není dobré začínat, pokud zrovna prožíváte těžké životní období, kdy se více stresujete nebo se potřebujete soustředit (např. rozchod, zkouškové období). Ideální doba je týden až dva. Začněte u jídla a pití Dobré je začít dodržováním správného pitného režimu. Ten dokáže s tělem udělat „zázraky“. Pijte, pijte a pijte. Především čistou vodu během celého dne. Dopomůžete tak vyplavení množství látek, které v těle nemají být. V období detoxikace pijte i 3 litry vody denně. Ráno si do vody dávejte vymačkaný citron. Spravíte si tak zažívání. Káva by se v době detoxikace měla úplně vynechat. Kromě čisté vody je ideální také zelený čaj, který obsahuje rostlinné antioxidanty, napomáhající k celkové detoxikaci a regeneraci. Po správném pitném režimu je také důležité změnit stravovací návyky. Kachnu a svíčkovou si nechejte na jiné období a do svého jídelníčku zařaďte opravdu hodně zeleniny. Především pak listovou (špenát, kapusta…) ta dopomůže tělu zbavit se toxických látek. Další zásadní potraviny by měly být pohanka a jáhly, které budou dobrou zavářkou do polévek, nebo z nich můžete připravit teplé přílohy, kaše nebo studené saláty. Naprosté tabu by v době detoxu měly být veškeré uzeniny, tučné nebo červené maso. Jezte spíše ryby např. pstruha nebo tresku. Vsaďte na chlorellu Pro detoxikaci můžete vyzkoušet také některé potravinové doplňky. Osvědčený je například zelený ječmen, nebo třeba chlorella. „Chlorella se začala masivněji používat po druhé světové válce, kdy lékaři... Čtěte více Příspěvek Detoxikace a očista organismu, zn. snadno a rychle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.03.2015 04:25 |

podobné články

MS v hokeji zlevnilo slovenské prostitutky

 
Mistrovství světa v ledním hokeji se blíží a prostitutky na Slovensku doplňují své soupisky stejně horečně, jako trenéři hokejových velmocí. Do země přijede několik set tisíc fanoušků ze všech koutů světa a na rozdíl od nich je kněžkám lásky jedno, která země vyhraje.
24.02.2011 01:40 |

podobné články

Nejbrutálnější rowdies? Především skvělí fanoušci

 
Příznivci Lechu nadchli Prahu svým fanděním
28.07.2010 15:02 |

podobné články

Radostová (Úsvit): Na hrubý pytel,…

 
Není to tak dlouho, co jsem na těchto stránkách psala o výtržnostech při utkání Baník – Sparta. V sobotu, při derby Sparta – Slavia se děly věci, které se sportem a s fanděním neměly vůbec nic společné.
14.04.2014 20:05 |

podobné články

Princ William poctil Wimbledon návštěvou i s manželkou Kate štíhlou jako proutek

 
Londýnský sportovní svátek Wimbledon se ani letos neobešel bez účasti z řad členů královské rodiny. Přestože vévoda z Cambridge William  (33) s manželkou Catherine  (33) mají po květnovém porodu druhého potomka jistě napilno, zápas Andyho Murrayho (28) si ujít nenechali a možná mu svým fanděním i pomohli k vítězství.
09.07.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andy Murray (184 článků) , Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků)

ČSOB: Vydělávejte na sponzorech ZOH 2018 s novým fondem ČSOB Šampioni sportu 4!

 
Sport nemusí být spojen jen s aktivním životním stylem nebo fanděním, může být i příležitostí k investování. To dokazují podílové fondy pro širokou veřejnost ČSOB Šampioni sportu.
09.02.2018 11:35 |

podobné články

Severokorejské roztleskávačky vyrazily na hokej: Kimova rota

 
Mají za sebou hodně zajímavý olympijský start. Čeští hokejisté s odřenýma ušima přetlačili bojovné domácí outsidery 2:1, a navíc se museli vypořádat s bizarním fanděním severokorejských roztleskávaček.
16.02.2018 08:50 |

podobné články