Článek

Zápas Česka s Německem nejsledovanějším utkáním v dosavadním průběhu mistrovství

 
Téměř dvě třetiny všech diváků u obrazovek zhlédly včerejší utkání českých hokejistů s Němci. Zápas se tak stal dosud nejsledovanějším duelem probíhajícího mistrovství, samotnou třetí třetinu sledovaly více než 2 miliony lidí. Zaujaly i další dvě česká utkání, obě zhlédla nadpoloviční většina televizních diváků, oba zápasy rovněž překonaly milionovou hranici sledovanosti.
12.05.2015 07:41 |

podobné články

Podobné články

ČT: Sobotní hokejový zápas Česka se Švýcarskem byl nejsledovanějším přenosem ze ZOH

 
Již druhý víkend po sobě je Česká televize leaderem televizního trhu, program ČT sport pak nejsledovanějším kanálem z hlediska celodenního podílu na publiku. Významně k tomu přispěl zejména sobotní zápas našich hokejistů se Švýcarskem, s více než 1,6 miliony diváků vůbec nejsledovanější víkendový pořad České televize. Rekordní zájem je také o online přenosy. Kapacitu pro jejich sledování zvýšila Česká televize na 280 tisíc diváků ve stejnou dobu, což je dvojnásobek možností poskytnutých divákům při LOH v Londýně nebo mistrovství světa v hokeji.
17.02.2014 20:40 |

podobné články

Lvíčata nesmí se Srbskem prohrát, jinak v turnaji končí

 
České fotbalisty do 21 let čeká na mistrovství Evropy klíčové utkání. Svěřenci trenéra Jakuba Dovalila, kteří v úvodu turnaje podlehli 1:2 Dánsku, nesmí v sobotním utkáním se Srbskem prohrát. V případě remízy nemusí mít lvíčata před posledním utkáním proti Německu postupový osud ve svých rukou. Zápas se hraje od 18:00 na Letné.
19.06.2015 20:51 |

podobné články

ČT: K medaili hnal Soukalovou na nejsledovanějším mistrovství v historii milion diváků

 
Takřka milion diváků sledoval poslední z ženských závodů letošního mistrovství světa v biatlonu. Celkově přilákal šampionát k obrazovkám v průměru sedm set tisíc diváků a stal se tak jednoznačně nejsledovanějším mistrovstvím v historii českého vysílání.
14.03.2016 18:00 |

podobné články

ČT: Hokejové MS - Nejvíce zaujal zápas s Norskem, u žen bodovali Finové

 
Mistrovství světa v ledním hokeji si na obrazovkách ČT sport pustilo celkově téměř 5,8 milionu diváků starších patnácti let, a také přes půl milionu dětí. Nejsledovanějším přenosem byl zápas českých hokejistů s Norskem, který sledovala více než polovina diváků u televizních obrazovek, v součtu téměř 1,5 milionu lidí. Na mistrovství se dívali fanoušci také prostřednictvím internetu, za dobu trvání šampionátu si živě přehráli přes 14 milionů videí.
28.05.2014 10:41 |

podobné články

Česko čeká od 18 hodin veledůležitý zápas s Řeckem

 
Bojem o uchování šancí na postup do čtvrtfinále bude pro fotbalové reprezentanty jejich druhý zápas na mistrovství Evropy s Řeckem. Češi jsou po páteční prohře 1:4 s Ruskem zatlačeni do kouta, a pokud ve Vratislavi nebudou bodovat ani dnes, už před posledním utkáním ve skupině proti domácímu Polsku bude jejich postupovým nadějím konec.
12.06.2012 09:35 |

podobné články

Komedie na Nova Cinema druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera

 
Filmový kanál Nova Cinema si připsal na konto další úspěch. Klasická česká letní komedie Slunce, seno, jahody, kterou vysílala v sobotu 8. října 2011 od 20 hodin, dosáhla v cílové skupině D 15-54 podílu na sledovanosti 20,20 %. Tento pořad se tak stal druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera v kategorii D 15-54 let (od 20:00).
10.10.2011 18:50 |

podobné články

Česká televize: Lída Baarová se stala nejsledovanějším filmem poslední dekády

 
Snímek o životě hvězdy stříbrného plátna, Lídě Baarové, sledovalo v neděli večer na ČT1 1,78 milionu diváků. Stal se tak nejsledovanějším distribučním filmem v České televizi od roku 2004, kdy na Boží hod vidělo Pupendo přes 1,9 milionu lidí.
11.01.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (401 článků)

Policisté řešili před utkáním Sparty s Plzní jen několik drobných incidentů

 
Pražská policie připravila v souvislosti s tímto utkáním bezpečnostní opatření, na kterém se podílelo více než 350 policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, oddělení služební kynologie a v neposlední řadě i policisté ze Speciální a Krajské pořádkové jednotky. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem pomáhali policistům i strážníci Městské policie Praha. Ze vzduchu celou situaci sledoval i policejní vrtulník.
09.03.2014 23:30 |

podobné články

Pražská policie připravuje v souvislosti s fotbalovým utkáním ve Vršovicích bezpečnostní opatření

 
Pražská policie chystá v souvislosti s pátečním fotbalovým utkáním SYNOT ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava bezpečnostní opatření. Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i 40 strážníků Městské policie hlavního města Prahy. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne.
31.07.2014 19:45 |

podobné články

ČT: Zápasy českých hokejistů sledoval každý druhý divák

 
Zápasy českého týmu na hokejovém mistrovství světa v Rusku sledovalo v průměru 1,3 milionu dospělých a více než 100 tisíc dětských diváků. Nejsledovanějším zápasem letošního mistrovství se stal zápas proti Dánsku, který zhlédlo téměř 1,7 milionu diváků nad 15 let.
23.05.2016 16:50 |

podobné články

Hyde Park Speciál se stal druhým nejsledovanějším pořadem dne na ČT24

 
Druhým nejsledovanějším pondělním pořadem ČT24 se stal Hyde Park Speciál – Debata vítězů, který si nenechalo ujít 159 tisíc diváků. Sedm předsedů stran, jejichž zástupci byli zvoleni do Evropského parlamentu debatovalo o tom, kdo se stane českým eurokomisařem, ale také o tom, proč lidé nemají o eurovolby zájem.
27.05.2014 14:55 |

podobné články

Vinaři odstartovali s téměř dvěma miliony diváků a stali se nejsledovanějším pořadem na Primě od roku 2005

 
V neděli 31. srpna odstartovali na obrazovce FTV Prima Vinaři, komediální seriál z prostředí moravského venkova. První díl s názvem Narozeniny včera zhlédlo rekordních 1 959 tisíc diváků starších 15 let a seriál dosáhl 44,2% podílu na sledovanosti. S přehledem se tak stal nejsledovanějším pořadem dne a zařadil se také mezi tři nejsledovanější nezpravodajské pořady letošního roku napříč všemi TV stanicemi.
01.09.2014 19:50 |

podobné články

YouTube je v Česku nejsledovanějším kanálem, tvrdí Google. Televize protestují

 
Tuzemské televizní společnosti se ohradily proti tvrzení internetové firmy Google, podle níž je internetový server YouTube nejsledovanějším televizním kanálem. Proti tomuto tvrzení se postavila i agentura TNS Aisa, která původní studii sama zpracovala.
26.09.2014 20:21 |

podobné články

Barcelonu nezlomil bleskový gól Realu a vyhrála 3:1

 
Fotbalisté Barcelony otočili zápas na hřišti Realu Madrid a zvítězili v nejsledovanějším duelu španělské ligy 3:1. Na stadionu Santiaga Bernabéua vedli domácí zásluhou nejrychlejšího gólu v historii slavného El Clásika už od první minuty, Katalánci však skóre zvrátili zásluhou branek Alexise Sáncheze, Xaviho a Ceska Fábregase. V čele tabulce mají oba týmy shodně 37 bodů, druhý Real má ale zápas k dobru.
11.12.2011 09:45 |

podobné články

ČT: Nejúspěšnější olympijské hry v historii televize

 
Kanál ČT sport překonal v průběhu zimních olympijských her několik rekordů ve sledovanosti. Sedmkrát se stal nejsledovanějším programem celého dne a hokejový zápas mezi Českem a Slovenskem sledovalo nejvíce diváků v historii ČT sport. Celkový zásah her činil na obou kanálech České televize, které olympijské dění vysílaly, 7,4 milionu diváků. Na internetu bylo přehráno přes 22 milionů živých streamů.
24.02.2014 21:30 |

podobné články

Slavia a Karlovy Vary se utkají o poslední místo ve čtvrtfinále

 
Až rozhodující pátý zápas určí dnes posledního čtvrtfinalistu play off hokejové extraligy a zároveň složení závěrečných dvou dvojic. Slavia Praha i Karlovy Vary v dosavadním průběhu série využily výhodu domácího prostředí, i když oba celky jednou uspěly až v prodloužení či v samostatných nájezdech.
01.03.2011 08:55 |

podobné články

Kanadské bodování MS vede Dubinsky, střelcům vládne Tavares

 
Americký útočník Brandon Dubinsky je nejproduktivnějším hráčem dosavadního průběhu mistrovství světa v hokeji, které se hraje v Německu. Nasbíral také nejvíce finálních přihrávek. Nejvíce branek vstřelil Kanaďan John Tavares. Nejsledovanějším statistikám brankářů vévodí Semjon Varlamov z Ruska.
20.05.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Semjon Varlamov (2 články) , John Tavares (5 článků) , Brandon Dubinsky (1 článek)

Webber: Chci letos vyhrát alespoň jeden závod

 
Australský pilot Mark Webber si v dosavadním průběhu sezony nedokázal připsat ani jedno vítězství, ale věří, že se mu to do konce mistrovství světa ještě podaří, a že příští rok bude znovu bojovat o titul.
07.10.2011 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků)

Bank urval v superkombinaci jedenácté místo. Ligety má druhý titul

 
Český lyžař Ondřej Bank skončil na mistrovství světa ve Schladmingu jedenáctý v superkombinaci. Už podruhé v Rakousku vyhrál Američan Ted Ligety, stříbro získal Chorvat Ivica Kostelič a třetí skončil Romed Baumann, jenž vybojoval první mužskou medaili pro pořádající zemi v dosavadním průběhu šampionátu. Druhý český lyžař na startu Martin Vráblík byl patnáctý. 
12.02.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ted Ligety (19 článků) , Ondřej Bank (122 článků) , Martin Vráblík (6 článků)