Článek

Zaorálek navrhne stranickému grémiu změnu podoby kampaně ČSSD

 
Úzké vedení ČSSD bude dnes na návrh nového volebního lídra Lubomíra Zaorálka jednat o změně vizuální části předvolební kampaně. Zaorálek chce, aby byla dynamičtější a měla jinou estetiku než návrh týmu kolem místopředsedy Jana Birkeho, který minulý týden dal k dispozici místo volebního manažera. Personální změny ve volebním štábu Zaorálek podle svých slov zatím nestihl připravit a plánuje je představit v první polovině příštího týdne.
22.06.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků)
Podobné články

ČSSD požaduje změnu Ústavy. Kvůli prezidentským milostem

 
Až ke změně Ústavy mohou vést pochybnosti o milostech, které v minulém týdnu udělil prezident Václav Klaus. Po dnešním grémiu ČSSD oznámil její místopředseda Lubomír Zaorálek, že sociální demokracie navrhne ve sněmovně změnu pravidel pro prezidentské milosti. Přiložit svůj podpis by pak musel premiér či jiný člen vlády.
24.02.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Lubomír Zaorálek (2391 článků)

Nečasi, omluv se voličům ODS, vyzývá Přemysl Sobotka. Sklidil za to posměch

 
Místopředseda Přemysl Sobotka (ODS) se nechal slyšet, že navrhne stranickému grémiu, aby vyzvali odstupujícího premiéra Nečase k veřejné omluvě voličům. Sobotka za to sklidil posměch. Na omluvu je pozdě a stejně nic nezmění, zní z ČSSD.
03.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků)

Lžipolitici z ČSSD na grémiu: Kolegům jsem řekl pravdu, médiím lhal, řekl Tejc!

 
Aféra okolo návštěvy špiček ČSSD u prezidenta Miloše Zemana na zámku v Lánech má další veselé pokračování. Členové strany se sešli na grémiu a nejspíš to bude pěkně ostrá debata. Už na začátku zaperlil třeba Jeroným Tejc: „Když se mě zeptali kolegové z klubu, odpověděl jsem pravdu, jinou odpověď jsem měl pro média.“
31.10.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (652 článků) , Miloš Zeman (20129 článků)

Lubomír Man: Dvě trefy do černého na grémiu ČSSD

 
Připomenu-li si jen pár přezdívek, kterými ho náš lid podaroval (Zvorálek, Zadolárek, oranžový Schwarzenberg), naplňuje mě to jistotou, že i tentokrát se naši sociální demokraté na středečním grémiu „trefili do černého“. A to když podle opileckého hesla co tě nezabilo, tě uzdraví, oprostili úlohy vést stranu do nastávajícího volebního boje premiéra Sobotku, a přidělili ji právě nositeli oněch shora zvolených epithetonů.
16.06.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (80 článků)

Pecina: Jestli je to s Vlčkem pravda, musí z kandidátky zmizet

 
Martinu Pecinovi se v Otázkách Václava Moravce do rozebírání kauzy kolem šéfa Poslanecké sněmovny Miloslava Vlčka příliš nechtělo. Do pondělí má Vlček předložit podklady stranickému grémiu.
18.04.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků) , Martin Pecina (407 článků) , Václav Vlček (14 článků)

Pecina: Jestli je to s Vlčkem pravda, musí z kandidátky zmizet

 
Martinu Pecinovi se v Otázkách Václava Moravce do rozebírání kauzy kolem šéfa Poslanecké sněmovny Miloslava Vlčka příliš nechtělo. Do pondělí má Vlček předložit podklady stranickému grémiu.
19.04.2010 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků) , Martin Pecina (407 článků) , Václav Vlček (14 článků)

Zaorálek: Čas na změnu přístupu EU k Rusku ještě nepřišel

 
Čas na změnu přístupu Evropské unie k Rusku zatím nenastal, na východě Ukrajiny není vidět pozitivní posun, poznamenal dnes ministr zahraničí Lubomír Zaorálek při příchodu na jednání s kolegy ze zemí EU v Bruselu. Šéfy diplomacií osmadvacítky čeká strategická debata právě o současné podobě vztahů EU a Ruské federace. Šéfka evropské diplomacie Federica Mogheriniová při příchodu zdůraznila, že o změně podoby evropských sankcí se dnes mluvit nebude.
19.01.2015 12:57 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků)

Straníci budou chtít od Topolánka na grémiu jasné slovo, kdy odejde

 
Předseda ODS Mirek Topolánek bude ve čtvrtek na stranickém grémiu zřejmě čelit silnému tlaku, aby řekl jasné slovo, kdy předsednické křeslo opustí.
31.03.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2133 článků)

Facebookář Škromach na grémiu: Nebeská šmolka a já na zasedání

 
Zdeněk Škromach si povzdechl na svém oblíbeném Facebooku. Téměř fanatický uživatel sociální sítě nebyl nadšen z toho, že je modrá obloha, svítí sluníčko a on je v Praze na grémiu. Ve středu ráno se totiž konalo první politické grémium sociální demokracie, mimořádné, po brněnském sjezdu.
30.03.2011 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (577 článků)

Němcová: Na grémiu ODS nepadlo o setrvání ministra Pospíšila ani slovo

 
Předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová razantně popřela informace deníku Právo, podle nichž byl na grémiu ODS podroben tvrdé kritice ministr spravedlnoti Jiří Pospíšil a dokonce zazněly výzvy k jeho odvolání z funkce. Šéfka dolní komory parlamentu to kategoricky vyloučila.
24.02.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1811 článků) , Jiří Pospíšil (1811 článků) , Miroslava Němcová (1361 článků)

Věci veřejné budou na grémiu jednat o setrvání ve vládě

 
Věci veřejné budou v úterý hlasovat o svém dalším setrvání v koaliční vládě společně s ODS a TOP 09. K opuštění kabinetu stranu vyzval její místopředseda Tomáš Jarolím v reakci na zveřejněnou nahrávku, z níž údajně vyplývá, že se koaliční partneři před rokem podíleli na přípravě puče uvnitř VV. O chystaném "převratu" podle záznamu věděl ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (VV), který má na úterním grémiu strany podat vysvětlení. VV se budou zabývat i děním na ministerstvu školství, odkud odešel jejich ministr Josef Dobeš. Informuje ČTK.
03.04.2012 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Jankovský (97 článků)

Dienstbier navrhne vedení ČSSD vyloučení Hulinského

 
Místopředseda sociální demokracie Jiří Dienstbier dnes předloží politickému grémiu ČSSD návrh na vyloučení předsedy pražské ČSSD Petra Hulinského ze strany. ČTK řekl, že si nedovede představit, že by stranické vedení Hulinského jednání, které považuje za klientelistické, alespoň neodsoudilo. Hulinský obvinění z korupce popřel. Dienstbierovi vyčítá, že se ho údajně už delší dobu snaží mediálně zničit.
02.12.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Petr Hulinský (128 článků)

Pokud Klaus nevysvětlí milosti, přijde výzva k rezignaci, hrozí Zaorálek

 
Místopředseda sociální demokracie Lubomír Zaorálek v úterý vyzval Hrad, aby poskytl všechny informace ke kritizovaným milostem, které udělil prezident Václav Klaus. Pokud hlava státu milosti nevysvětlí, Zaorálek avizoval, že navrhne přijmout na pátečním jednání špiček ČSSD výzvu ke Klausově rezignaci.
21.02.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Lubomír Zaorálek (2391 článků)

ČSSD navrhne vyšetřovací komisi kvůli armádním zakázkám

 
Sociální demokraté si chtějí posvítit na systém zadávání veřejných zakázek na ministerstvu obrany. Navrhnou proto ve Sněmovně zřízení parlamentní vyšetřovací komise. Právu to řekl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka po pátečním stranickém grémiu.
25.03.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Novou ministryní má být Valachová

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) v pátek prezidentu Miloši Zemanovi podle všeho navrhne na post ministryně školství náměstkyni ministra pro lidská práva Kateřinu Valachovou (38). Sobotka ji jako kandidátku představil i na grémiu ČSSD, které podle ČTK návrh podpořilo.
05.06.2015 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (222 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

ČSSD 'vyhlašuje válku' levné práci. Zaorálek zkritizoval i lídry ze Západu

 
Sociální demokracie ve čtvrtek v inzerátech a na billboardech začala kampaň s heslem Když bohatne země, musí bohatnout i lidé. Novinářům podrobnosti kampaně představil volební lídr ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Hlavním sdělením podle něj bude to, že aktuálně nejsilnější vládní strana vyhlásí "válku levné práci", která podle něj devastuje životy. Zaorálek později apeloval i na lídry některých západních států. 
10.08.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků)

Dvacet procent. Nový šéf kampaně ČSSD očekává vzestup strany

 
Nový šéf kampaně ČSSD Robert Žanony věří, že současný volební lídr Lubomír Zaorálek je pro úspěch strany lepší než premiér Bohuslav Sobotka. Ve voličích podle něj totiž Zaorálek budí důvěru. Uvedl to pro server iHNed.cz.
07.07.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Bývalý pilot podstoupí změnu pohlaví, čekal na ni sedmdesát let

 
Brit James Rose je bývalý důstojník a pilot RAF. Už od devíti let ale prý cítil, že je ženou uvězněnou v mužském těle. Po hormonální léčbě se teď dočká i fyzické proměny. Ve svých osmdesáti letech podstoupí změnu pohlaví. Další články k tématu: Úřady povolily osmiletému chlapci změnu pohlaví, z Joeyho je Josie Lesbické matky umožnily osmiletému synovi změnu pohlaví Americká holčička může být chlapeček, změna pohlaví dětí rozděluje lékaře Američan, který podstoupil částečnou změnu pohlaví, otěhotněl
02.05.2012 12:30 |

podobné články

Rudý europoslanec věští nástup levice v EU: Lidé žijí v bídě. Budou chtít změnu

 
Přišel již čas na společenskou změnu v rámci celé Evropy? Skepticky to vidí aktivista Štěpán Steiger z Iniciativy za společenskou změnu. Důvodem je podle něj fakt, že většině politických stran nejde o změnu systému, nýbrž jen o změnu formy kapitalismu. S tím však nesouhlasí euposlanec Jaromír Kohlíček (KSČM).
24.03.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Kohlíček (48 článků)