Článek

Žalostný veletrhák aneb Mnoho povyku pro nic

 
Národní galerie v Praze otevřela s velkou pompou šest výstav najednou. Nejvíce mě vyděsila výstava Oskara Kokoschky. Nikdy jsem nebyl jeho velkým obdivovatelem, považuji jeho práci za průměrnou, ale to, co ukazuje NG, je nejhloupější prezentace Kokoschky, kterou jsem kdy viděl.
03.03.2015 11:16 |

podobné články

Podobné články

Machrovali s čínskými investicemi, ale nakonec z toho povyku nebude skoro nic, rozebírá Zlámalová čínské investice

 
Lenka Zlámalová se na webu Echo24.cz pustila do tvrzení stoupenců čínských investic. Mnoho povyku pro nic. Nakonec totiž podle ní dopadne jen jedna z ohlášených investic, a to je odkup podílu v bankovní skupině J&T Group.
08.04.2016 13:10 |

podobné články

Šarapatka: Emoce ovládly českou politiku aneb mnoho povyku pro nic

 
Návštěva Dalajlámy rozdělila vládní koalici a protestujeme proti rezoluci UNESCO, kterou jsme nikdo nečetli.
20.10.2016 19:45 |

podobné články

Soušek (SPO): Mnoho povyku pro nic aneb Kapříci si rybník nevypustí

 
Na televizních obrazovkách i v tištěných médiích se nám předvádí spousta mudrlantů, kteří řeší současnou povolební situaci.
11.11.2017 11:40 |

podobné články

Kohoutová ztrhala Marksovou: Jen natahuje ruku k Babišovi. Neví, kde vezme miliardy

 
ROZHOVOR Jako mnoho povyku pro nic hodnotí exposlankyně ODS Lenka Kohoutová počínání Sobotkova kabinetu v sociální oblasti během úvodních pěti měsíců jeho vládnutí. Kritizuje zvýšení minimální mzdy, kterou by bylo naopak nejlépe zrušit. Ministryni práce vytýká, že má mnoho nápadů, ale neví, kde na ně vzít, a tak jen přichází s nataženou rukou směrem k Ministerstvu financí.
11.06.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kohoutová (105 článků)

Špína této země aneb mnoho povyku pro mikinu

 
V úterý 28. října tradičně předával prezident státní vyznamenání a u toho pronesl projev. Jako vždy byla celá akce pod drobnohledem médií i voličů a každého rozčiluje něco jiného. Tentokrát to kromě obligátního Zemana nejvíc schytal režisér Robert Sedláček za mikinu.
29.10.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Sedláček (91 článků)

Kacer (TOP 09): Podepsat mlčenlivost, mnoho povyku, remíza aneb Ze zápisníku brněnského zastupitele

 
Pokračuji ve svém nastaveném trendu stručného popisu mé role a práce zastupitele za uplynulý měsíc, pro všechny, které to zajímá. Níže je můj již třetí text, a to poznámky z března letošního roku.
12.04.2015 17:31 |

podobné články

Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu

 
Existuje spousta maminek, které stihnou rozdělit už tak vzácný čas mezi manžela, děti, domácnost a ještě i práci. Kde na to některé ženy berou kuráž, je mi záhadou. Proto jsem neváhala oslovit paní Radku Lochmanovou, která žije v Anglii a pustila se do mezinárodního podnikání. To vyžaduje nejen čas, kuráž, ale předně sebedisciplínu i plánování. Radko, můžeš čtenářům prozradit, čemu se vlastně věnuješ? Já vím, že se to týká zdravého životního stylu a hubnutí. Přesto bych byla ráda, kdybys nám to vysvětlila blíže. Určitě a ráda se pokusím svou práci přiblížit vašim čtenářkám. Jsem profesionální network marketer s firmou Forever Living. Jedná se o tolik proklínaný MLM, přičemž se jedná o víceúrovňovou společnost. Jak jsi sama nakousla, jedná se o výrobky zahrnující krásu, fitness a zdraví. Prakticky, když přeskočím všechna superlativa společnosti, tak nabízím lidem příležitost vést zdravější a bohatší život. Pečuji o své stálé zákazníky a občas přibude i nový. Mimo to přibírám do týmu nové zájemce a pomáhám začínajícím distributorům. Co tě vůbec vedlo k tomu, že ses rozhodla pro tuto práci? Jak dlouho se tomu už věnuješ? Tohle je konečně otázka, která se mi líbí a na kterou mohu bez váhání odpovědět. Než jsem začala s touto práci – a teď pozor! To bude určitě mnoho lidí zajímat, pracovala jsem, jako dozorkyně v mužské věznici s nejvyšší ostrahou. Přiznám se, že jsem tuto práci milovala, měla jsem spousty peněz a poznala mnoho nových lidí. Nejen ty za mřížemi. Změna však u mě nastartovala, když jsem otěhotněla a představa, že se mám do tohoto prostředí zločinu vrátit, mi už nedělala dobře na duši. Drásalo mi srdce vodit dítě do školky a platit za něco, co má ve skutečnosti dělat jen máma. Chtěla jsem být maminkou na plný úvazek, ale nepřipravit přitom rodinný rozpočet o finance. Ze začátku se mi mnoho lidí vysmívalo, že to... Čtěte více Příspěvek Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
10.07.2015 08:50 |

podobné články

Daniel Craig natočí zřejmě ještě dvě další bondovky

 
Nikoli pro nic dělá Daniel Craig mnoho povyku, když se hovoří o jeho angažmá v roli Jamese Bonda. Dělá to pro mediální propagaci projektu a humbuk, který vyvolává svými výkřiky, že už nikdy agenta 007 hrát nebude, aby pak podepsal smlouvu na dva další snímky, je vděčným tématem pro bulvár. Nicméně britský herec skutečně přislíbil spolupráci ještě na dvou dalších bondovkách.
11.08.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (306 článků) , James Bond (539 článků)

Režisér Jiří Menzel: Má parketa je divadlo, po němž je lidem dobře

 
Koncem června bude mít na jevišti Nejvyššího purkrabství Pražského hradu v režii Jiřího Menzela premiéru Shakespearova komedie Mnoho povyku pro nic. Po Veselých paničkách windsorských to je již jeho druhá inscenace pro Letní shakespearovské slavnosti.
12.05.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (338 článků)

Poc (ČSSD): Alkoholová strategie pro Evropu a kalorie na lahvích? Mnoho povyku pro nic

 
Vždy mě znovu a znovu překvapí, co českého novináře na dění v europarlamentu zaujme a jak velká míra zjednodušení a nepochopení může následovat.
03.05.2015 06:35 |

podobné články

To je samá korupce, klientelismus a jánabráchismus. A starost o dobro lidí žádné. Libor Rouček prozradil, co občany nejvíce rozpaluje na ČSSD

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK Co ČSSD více zatěžuje než program, je podle bývalého místopředsedy Evropského parlamentu Libora Roučka její pověst: „Ať přijedu po republice kamkoli, lidé mně říkají, že v ČSSD vidí spíše stranu plnou klientelismu, korupce a jánabráchismu než stranu, která by se zajímala o dobro ostatních lidí.“ V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz reagoval také na zpolitizování návštěvy tibetského duchovního vůdce dalajlámy: „Ti, co tak dělají, vytvářejí zbytečně mnoho povyku pro nic,“ říká Rouček. Vyjadřuje se také ke zpoždění prezidenta Miloše Zemana při letu na pohřeb exprezidenta Slovenska Michala Kováče: „Jsme jak v Kocourkově.“
20.10.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (212 článků) , Miloš Zeman (20443 článků)

British Shakespeare Company vystoupila o víkendu v Praze

 
O víkendu uvedla na Pražském hradě British Shakespeare Company představení Mnoho povyku pro nic a Sen noci svatojánské. Manažer společnosti, režisér a herec Robert J. Williamson připravuje každoročně se skupinou dvě inscenace Shakespearových děl, obvykle komedii a tragédii.
24.08.2009 09:50 |

podobné články

Asexualita: Čtvrtá sexuální orientace!

 
SEX... Nechápu, co na tom pořád všichni mají. Trochu směšné pocity. Mnoho povyku pro nic. Naprosto nepochopitelná aktivita. Přesně takhle vnímají asexuálové činnost, na které stojí a padá celé lidstvo.
27.10.2009 07:35 |

podobné články

Messi doléčil zraněný kotník a odcestuje k zápasu LM v Kazani

 
Mnoho povyku pro nic. Tak by se dalo nadneseně nazvat poranění kotníku, které hvězdě Barcelony způsobil český obránce Tomáš Ujfaluši.
27.09.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (203 článků)

Boček (ODS): Prague Pride - mnoho povyku pro nic

 
Homosexuálové při něm nikoho "homosexualismem" nenakazili, neobcovali na ulicích ani mezi sebou, či snad se zvířaty. Nikoho sexuálně, ani nijak jinak neobtěžovali. Největším problémem jejich průvodu se stala krátka výluka MHD... A tak to má být. Homofobům navzdory.
15.08.2011 15:55 |

podobné články

Kvalifikace EURO 2012: Češi vypráskli slaboučké Litevce a šance na postup žije!

 
Strach z Litvy, to bylo mnoho povyku pro nic. Česká fotbalová reprezentace včera vyhrála v Kaunasu hladce 4:1, a protože Skotové rupli ve Španělsku 1:3, prokopala se do baráže o postup na EURO 2012. Soupeře se dozví při zítřejším losu a termíny zápasů jsou 11. a 15. listopadu.
12.10.2011 12:15 |

podobné články

Protesty proti ACTA? Mnoho povyku pro nic. Ani ji nečetli, zaznělo v rádiu

 
„Internet už není malé dítě, bude mu dvacet let a je na čase, aby převzal odpovědnost za své činy,“ uvedla ředitelka české pobočky Mezinárodní federace hudebního průmyslu Petra Žižkovská v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.
02.02.2012 21:30 |

podobné články

Čti, voliči: Takto se poslanci brání pomluvám, že jedí skoro zadarmo

 
Mnoho povyku pro nic. Tak by se dal označit pondělní článek bulvárního deníku Blesk o cenách jídla ve sněmovní jídelně. Ceny tam jsou totiž podle Blesku poloviční oproti běžným pražským restauracím. Jenže poslanci se brání. Míní, že i jinde v „závodních jídelnách“ jsou ceny obvykle nižší. Ty jejich prostě jen negenerují zisk.
09.05.2012 07:10 |

podobné články

"Je čas věšet pravičáky." Trpěl jsem neprávem, říká komunista a žaluje

 
Mnoho povyku pro nic. Tak by se dala parafrázovat loňská příhoda asistenta komunistického poslance Dolejše Jaromíra Petelíka. Na jeho facebookovém profilu se totiž před pár měsíci objevil text, že „je čas rozvěšet pravičáky po městech“. Petelík sice autorství popřel, podal však trestní oznámení. Po pár měsících šetření to ale vypadá, že je případ ve slepé uličce - autora textu totiž policie dosud neobjevila.
12.03.2013 09:00 |

podobné články