Článek

Žaloba na Bradáčovou. Martinec chce omluvu a 200 tisíc

 
Bradáčová lže a zničila mi život, říká bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec, který žaluje vrchní státní zástupkyni. Chce po ní omluvu a 200 tisíc korun, protože proti němu údajně Bradáčová nastartovala mediální kampaň. Informuje Česká televize.
06.04.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)
Podobné články

Šéf protikorupční policie Martinec po sporech s Bradáčovou rezignoval

 
Ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec v pondělí oznámil, že se rozhodl rezignovat. Podle svých slov si nedokázal představit další spolupráci s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která si na útvar stěžovala. Martinec za prací svých podřízených stojí a zdůraznil, že k žádným pochybením nedošlo.
22.04.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec rezignoval a opouští své křeslo

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec dnes končí ve své funkci. Rezignovat k dnešnímu dni se rozhodl v druhé polovině dubna po sporu s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, podle níž ji chtěl elitní policejní útvar poškodit. To sice Martinec odmítl, uvedl však, že si další spolupráci s Bradáčovou nedokáže představit. Jeho nástupce zatím znám není, termín pro podání přihlášek do poptávkového řízení na místo ředitele skončí 20. května. 
15.05.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie vyrukoval proti Bradáčové. Chce 200 tisíc a omluvu

 
Omluvu ve sdělovacích prostředcích a 200 tisíc korun požaduje po pražské vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové exšéf protikorupční politicie Tomáš Martinec za její tvrzení, že proti ní vykonstruoval kauzu. Slova, která Martinec nemůže Bradáčové zapomenout, padla v březnu 2013 na Frekvenci 1.
26.11.2014 19:58 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie chce od Bradáčové omluvu a 200 tisíc

 
Bývalý šéf protikorupční (ÚOKFK) policie Tomáš Martinec požaduje od pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové omluvu a odškodné 200 000 korun za její tvrzení, že proti ní měl vykonstruovat kauzu. Ve středu to oznámil Martincův advokát Jiří Vyvadil s tím, že již Bradáčové zaslal předžalobní výzvu. Martinec na post šéfa ÚOKFK loni rezignoval. Bradáčová nehodlá věc komentovat.
26.11.2014 15:07 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Na Bradáčovou kauzu nevyrábím, uvedl šéf protikorupční policie Martinec

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec popírá, že vykonstruoval kauzu na pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Bradáčová prohlásila na konci března na Frekvenci 1, že na ni policie připravuje kauzu, podle médií pak zažádala o prověření postupů protikorupční policie. Podnětem se nyní policie zabývá. 
13.04.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec končí: Nesedli jsme si s Bradáčovou

 
Šéf Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality Tomáš Martinec oznámil na společné tiskové konferenci s policejním prezidentem Martinem Červíčkem svou rezignaci, Stalo se tak hlavně kvůli sporu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která jej ostře kritizovala.
22.04.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Martin Červíček (300 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec rezignuje: Kvůli sporům s Bradáčovou

 
Jít do konfliktu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou se nevyplácí. Přesvědčil se o tom i šéf protikorupční policie Tomáš Martinec, kterého Bradáčová obvinila, že na ni připravuje kauzu, která ji má poškodit. Rozhodl se proto rezignovat.
22.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie rezignuje kvůli sporu s Bradáčovou

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec rezignuje k 15. květnu na svou funkci. Z čela útvaru se rozhodl odejít kvůli sporu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která věří, že na ni protikorupční policie připravovala kauzu. Svou rezignaci Martinec oznámil na dnešní mimořádné tiskové konferenci za přítomnosti policejního prezidenta Martina Červíčka, který jeho rozhodnutí označil za "chlapské gesto". 
22.04.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Martin Červíček (300 článků)

Trest za schůzku s Bradáčovou: Martinec má osekaný plat

 
Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec byl podle zjištění Práva zatím nepravomocně potrestán za schůzku s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která vedla k jeho rezignaci. Za vyzrazení citlivých údajů z vyšetřovacího spisu má mít na dva měsíce osekaný plat.
07.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie žaluje Bradáčovou za slova o vykonstruované kauze

 
Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec podal žalobu na vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Dožaduje se omluvy a 200 000 korun odškodného za její slova o tom, že proti ní měl vykonstruovat kauzu. Ve čtvrtek to uvedl Martincův právník Jiří Vyvadil. Bradáčová již dříve uvedla, že nehodlá věc komentovat.
05.02.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Martinec jde za Bohuslavem Sobotkou. Řeč bude o únicích ze spisů

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec se v úterý sejde s předsedou mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Zabývat se zřejmě budou úniky informací z vyšetřovacích spisů, které se týkají poslanců v hledáčku vyšetřovatelů. V květnu si Martinec stěžoval předsedkyni sněmovny Miroslavě Němcové (ODS) na poslance, že věci ze spisů vynášejí na veřejnost.
21.07.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Miroslava Němcová (1361 článků) , Tomáš Martinec (106 článků)

Známý moderátor žene Bradáčovou k soudu a žádá omluvu. Víme za co

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý žádá omluvu od pražské vrchní státní zástupkyně a neváhá ji kvůli tomu popohnat i k soudu. Cítí se totiž poškozen kauzou, která ho pojí právě s Lenkou Bradáčovou. Informuje o tom Blesk.cz
14.12.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Xaver Veselý (14 článků) , Luboš Veselý (304 článků)

Vyhrocený spor končí! Martinec kvůli Bradáčové rezignuje

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec rezignuje k 15. květnu na svou funkci. Z čela útvaru se rozhodl odejít v souvislosti se sporem s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou.
22.04.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Server píše o tajemstvích plukovníka Martince. Nesedl si prý s mnoha lidmi

 
První muž Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) Tomáš Martinec se rozhodl, že za několik týdnů opustí svůj post pro neshody s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Marcela Jurková k tomu v komentáři uveřejněném na serveru ihned.cz poznamenává, že to není zdaleka poprvé, co si pan Martinec s někým nerozuměl. Na druhé straně zdárně budoval mediální obraz práce protikorupční policie.
23.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Martinec záměrně zveřejnil informace ze spisu, aby uškodil Bradáčové

 
ývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec postupoval nestandardně, když zveřejnil informace z trestního spisu. Novinářům to dnes řekl policejní prezident Martin Červíček s tím, že jeho případ předal ke kázeňskému řízení. Někdejší ředitel protikorupčního útvaru se v březnu sešel s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a řekl jí, že o týden později bude zahájeno stíhání jejího manžela. 
16.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Martin Červíček (300 článků)

Bývalý šéf protikorupční policie Martinec: Kázeňské řízení kvůli Bradáčové!

 
Policejní prezident Červíček dnes promluvil ke kauze mezi Tomášem Martincem, bývalým šéfem protikorupční policie, a Lenkou Bradáčovou, vrchní státní zástupkyni, která pojala podezření, že na ní protikorupční policie chystá kompromitující kauzu. Podle Červíčka postupoval Martinec nestandardně, a tak se chystá kázeňské řízení.
16.05.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Protikorupční policie má nového šéfa. Stal se jím Milan Komárek

 
Novým šéfem protikorupční policie bude údajně náměstek ředitele středočeské policie Milan Komárek. Uvedl to dnes server  Respekt.cz . Vedení policie ale informaci nepotvrdilo. Bývalý šéf útvaru Tomáš Martinec odstoupil v květnu po sporu s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Tvrdila, že na ni útvar připravuje kauzu. Martinec to popřel, ale neuměl si představit další spolupráci, tak odešel. 
12.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Milan Nový (77 článků)

Policista Martinec, který bojoval s Bradáčovou, přestupek nespáchal. Jednal prý ale nemorálně

 
Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec, který v říjnu po více než dvaceti letech služby skončil u policie, se choval neprofesionálně a nemorálně, přestupku se však nedopustil. Dospěl k tomu jeho někdejší nadřízený Milan Pospíšek, který s Martincem projednával jeho postup v souvislosti s prověrkou nařízenou ve specializovaném útvaru.
09.11.2013 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Martincovi se zmenší plat kvůli schůzce s Bradáčovou

 
Někdejší šéf protikorupční policie Tomáš Martinec byl nepravomocně potrestán za schůzku s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která vedla k jeho rezignaci. Kvůli vyzrazení citlivých údajů z vyšetřovacího spisu mu byl na dva měsíce zkrácen plat. Napsal deník Právo.
07.06.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)